PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش روان 200 به قیمت 850

reza KTM
02-08-1390, 01:58 بعد از ظهر
موتور روان 200 سی سی قرمز رنگ
طرح قدیم سری اول روان
مدل 87
کارکرد 14300 تا که برای مدل 87 واقعا کمه
مدارک کامل بیمه تا 10 ماه دیگه ، کارت سوخت
قیمت پایه 850 تومان که برای مشتری واقعی تخفیف هم داره
دلیل فروش قانع کننده ای هم ندارم و عجله ای هم برای فروش موتورم ندارم چون به این قیمت دیگه همچین موتوری (روانی) گیرم نمیاد و موتور مثل ساعت کار میکنه و قول میدم هیچ پالس و آپاچی نتونه تو شتاب بگیرتش

تبصره: برای ثابت کردن حرفم تو شتاب موتور اگر کسی با موتور آپاچی و پالس تونست تو شتاب موتور من رو بگیره تخفیف ویژه بهش میدم

ولی اگر بفروشم با پولش و کمی دیگم که خودم دارم یا میرم یه تریل wr یا crm میگیرم یا میرم سفر خارجه با بچه های سایت و ... یا یه پیانو میگیرم

چند تا عکسم ازش میزارم براتون

09369777069

reza KTM
06-09-1390, 11:09 بعد از ظهر
دیروز بلبرینگ های فرمون رو هم عوض کردم

بنا بر نیاز شدید و فوری مالی میخوام هرچه سریع تر موتور رو بفروشم و به همین دلیل قیمت رو آوردم پایین
کسی نبود
یه حلقه لاستیک عقبم رو موتور میدم

alinozad
07-09-1390, 12:00 قبل از ظهر
اقا رضا یکی از دوستان دنبال روان هست.شاسی انجین و ... هیچ مشکلی نداره؟تابی؟تصادفی؟ضربه ای؟میخاد بره آفرود باهاش.یه موتوری میخاد که اذیتش نکنه.بدردش میخوره؟

reza KTM
07-09-1390, 12:05 قبل از ظهر
اقا رضا یکی از دوستان دنبال روان هست.شاسی انجین و ... هیچ مشکلی نداره؟تابی؟تصادفی؟ضربه ای؟میخاد بره آفرود باهاش.یه موتوری میخاد که اذیتش نکنه.بدردش میخوره؟
نه شاسی صافه صافه من که باهاش تصادف نکردم صاحب قبلیشم که اصلا به موتور گاز نمیداد چه برسه بخواد تصادف کنه (یارو زن و بچه دار بود)
بیاد ببینه خودش میفهمه که موتور چجوریه یه گاز بده صدای موتور داد میزنه که موتور سالمه یا نه
موتور سمت پیروزیه میتونه بیاد ببینه موتور رو و روزهای جمعه تا دو شنبه تهرانم بقیه روزهای هفته رو دانشگاه هستم خارج از تهران

reza KTM
12-09-1390, 02:13 بعد از ظهر
قایل توجه دوستانی که میگفتن این موتور 700 بیشتر نمی ارزه و با کمکی که از روی خیر خواهی میکردن به بعضی از مشتریان

من موتورم رو بردم 17 شهریور (شهباز) جایی که ته بز خرند و موتور رو به قیمت 820 تومان فروختم و یارو 50 تومان برای سند کم کرد و 770 بهم داد
لا اقل 150 چوق رو این موتور میخورند

مدیران محترم تاپیک رو قفل کنید
فروخته شد