PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای قیژ قیژ اتوماتیک استارت+ویدئو

HIROSHIMA
09-03-1395, 01:24 قبل از ظهر
سلام دوستان
موتور به خوبی کار میکرد تا اینکه باتری خالی کرد . جوری که چراغ جلو به سختی روشن میموند، چراغ عقب میپرید و یکی از راهنما ها هم سوخت. بعد دیگه استارت نخورد و از صدای اتوماتیک استارتش صدای قیژ قیژ میومد . باتری رو عوض کردم فرقی نکرد . اتوماتیک استارت و فیوز رو هم عوض کردم فرقی نکرد . الان هم همه جاش کار میکنه و با هندل روشن میشه و فقط مشکلش استارتشه .
لطفا" ویدیو رو نگاه کنید و در صورت امکان عیبشو بگید
بی نهایت ممنون

[Only registered and activated users can see links]

Komando
09-03-1395, 08:03 بعد از ظهر
با پیچ گوشتی یا چیزی دو تا سیم اتوماتیک رو به هم اتصال بده اگه استارت خورد مشکل از اتوماتیک هست اما اگه استارت نخورد مشکل از کابلی هست که از باتری به اتوماتیک میاد یا بست باتری یا خود باتری

HIROSHIMA
09-03-1395, 08:59 بعد از ظهر
با پیچ گوشتی یا چیزی دو تا سیم اتوماتیک رو به هم اتصال بده اگه استارت خورد مشکل از اتوماتیک هست اما اگه استارت نخورد مشکل از کابلی هست که از باتری به اتوماتیک میاد یا بست باتری یا خود باتری
وضعیت همونه . با مولتی متر چک کردم و باتری و سیمش به اتومات و سیم اتومات به استارت کاملا" سالمه و مشکلی نداره

Komando
09-03-1395, 09:30 بعد از ظهر
تست پیچگوشتی رو رفتی ؟؟

HIROSHIMA
09-03-1395, 10:59 بعد از ظهر
تست پیچگوشتی رو رفتی ؟؟
بله همون رو هم رفتم
دوستان لطف کنن آموزشی ، نکته ای چیزی واسه باز کردن و تعمیر استارت بدن شاید از اونجا باشه

Komando
10-03-1395, 05:43 قبل از ظهر
به نظرم باتری مشکل داره چون موقعی باتری ضعیفه اون صدا از رله میاد.تعمیر استارت هم دوتا پیچ داره باز میکنی اگه زغالاش کوتاه شدن عوضشون میکنی و همچنین ارمیچر رو هم با اهم متر تست میکنی .