PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت میان dr650با xr650

amirtavakoli
22-02-1395, 04:06 بعد از ظهر
سلام دوستان من به تازگی به دنبال ی موتور خوب برای بیابان و کوه هستم که هم مسیر طولانی رو بشه با اون طی کرد و هم تو آفرود های طولانی دوام بیاره طی تحقیقاتی که انجام دادم به این دو موتور رسیدم از دوستان خواهش مندم که نظراتشون رو اعلام کنن ممنونم

ali_r
22-02-1395, 04:14 بعد از ظهر
موتور های خوبی هستن و جون میده برای مسافت رفتن های طولانی و کوهستانی فقط یه نکته رو یادت نره با اینا بخوای شیب بزنی. افرود سرسخت و بد مسیر بری قیدش رو بزن یه بار بیفته روت سه نفر میخواد از زمین بلندش کنه از بس سنگینه ولی میتونی باهاش مسافت های طولانی خاکی و کوهستانی رو بری. فقط به درد شیب و جنگولک بازی نمیخوره. همین

amirtavakoli
22-02-1395, 08:42 بعد از ظهر
ممنون خیلی کمک کرد
موتور های خوبی هستن و جون میده برای مسافت رفتن های طولانی و کوهستانی فقط یه نکته رو یادت نره با اینا بخوای شیب بزنی. افرود سرسخت و بد مسیر بری قیدش رو بزن یه بار بیفته روت سه نفر میخواد از زمین بلندش کنه از بس سنگینه ولی میتونی باهاش مسافت های طولانی خاکی و کوهستانی رو بری. فقط به درد شیب و جنگولک بازی نمیخوره. همین

amirz24
11-03-1396, 05:08 بعد از ظهر
وحشتناک سنگین موتور واسه آفرود باید سبک باشه که زمینم خورد نه راکب ضربه بد بخوره نه موتور داغونشه

فرستاده شده از HUAWEI TIT-AL00ِ من با Tapatalk