PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه Pulse 180 UG4 V Apache 180 V Pulse 150

Seyed.mahdi
16-02-1395, 06:29 بعد از ظهر
بسمه تعالی

سلام محضر رفقا

از عزیزانی که تجربه روندن این سه موتور و یا اطلاعات دقیق ازشون رو دارند درخواست دارم با ما هم به اشتراک بگذارند.
سه موتور:
Pulse 180 UG4
Pulse 150NS
Apache 180

سه موتور فوق تقریباً هم قیمت هستند.
آخرین قیمتی که از پالس 180 گرفتم 5800 و ان اس150 5900 تومن بود. و آپاچی 180 هم فکر کنم 6100 باشه.
از نظر قدرت تولیدی هم تقریباً در یک سطح اند. حدود 17 اسب.

لطفاً رفقا و عزیزان چیزی که صد در صد یا تجربه کردند یا اطلاعات دقیقی دارند بفرمایند و حرف های بی اساس فائده ای برای کسی نداره.

بنده هم احتمال داره در آینده یکی از این سه موتور رو بگیرم ان شاءالله. و برای همین گفتم دوستانی که تجربه دارند درباره این سه موتور نظراشون رو بفرمایند.

دوستان هر چه میدونند از این سه موتور بفرمایند اما اگر لطف کنند و این موارد زیر رو بیشتر مورد توجه داشته باشند ممنون میشم.

×سرعت نهایی
×شتاب
×مصرف سوخت
×اصطحلاک و خرج و مخارج
×تعادل و پایداری و قدرت مانور
×نرمی و راحتی زین و کمک فنر ها
×قدرت و کشش در سربالایی یا دو ترک
×طول عمر و خرج و مخارج در بلند مدت
×ترمز عقب و میزان قدرتش و میزان لغزندگیش
×ترمز جلو و میزان قدرتش و میزان لغزندگیش

قیافه هم که یک امر سلیقه ای هست اما بنده شخصاً پالس 180 رو بخاطر مردونه تر بودنش بیشتر میپسندم.

یا علی مدد

Seyed.mahdi
17-02-1395, 10:19 بعد از ظهر
بالا!

منتظر حضور دوستان هستیم.

said khansar
17-02-1395, 10:26 بعد از ظهر
ان اس 150که تازه اومده توبازارنمیشه درموردش نظرقطعی داد.میمونه پالس واپاچی که تقریبن تویک سطحن ومیدونم که میخای انتخاب صحیحی داشته باشی.پس بنظرم زیادحساس نشووهرکدوم که چشمتوگرفته همونوبگیرچون فرق انچنانی باهم ندارن.

MANHUNT
18-02-1395, 01:34 بعد از ظهر
همون پالس ١٨٠ كه خودت بيشتر ميپسندي رو بگير خيالت راحت باشه

sajjadme
18-02-1395, 02:05 بعد از ظهر
منم اگه بخوام بین اینا انتخاب کنم پالس 180 انتخاب میکنم

Seyed.mahdi
18-02-1395, 10:32 بعد از ظهر
تشکر از رفقا.

البته اگر بحث بجای مشاوره که دوستان لطف کردند، به سمت مقایسه بره برای موضوع تاپیک هم بهتره.

دز مورد ان اس 150 هم عرض کنم که چند موزدی در خیابون ها دیدم. اما تجربه ای در کار نیست.

بازم تشکر از لطف دوستان
موفق باشید
یا علی

ehsan.CGL
20-02-1395, 09:22 قبل از ظهر
هرسه تا تو یه سطح اند . اما ان اس 150 بخاطر مصرف کمتر فکر کنم بهتر باشه

Seyed.mahdi
21-02-1395, 10:52 بعد از ظهر
هرسه تا تو یه سطح اند . اما ان اس 150 بخاطر مصرف کمتر فکر کنم بهتر باشه

بله.
مصرف ان اس 150 حداقل بر روی کاغذ که عالیه. اما در عمل نمیدونیم.

alirezak45
11-03-1395, 09:01 بعد از ظهر
ان اس فقط دردسره اونم 150 بیخیال ان اس شو یا پالس 180 بردار یا اپاچی

momo_7019
01-04-1395, 01:26 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان میدونم سوالم تاپیکش هست اما نظراش خیلی قدیمیه میخواستم بعد گذشت چند سال از تولید آپاچی تو ایران هنوز لوازمش کمیابه و گرون؟ چون از نظر ظاهر به صلیغه من به پختگی رسیده اما از نظر کیفیت و تامین قطعات پس زمینه خوبی تو ذهنم نیست لطف کنین نظر بدین ممنون میشم

MANHUNT
01-04-1395, 08:54 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان میدونم سوالم تاپیکش هست اما نظراش خیلی قدیمیه میخواستم بعد گذشت چند سال از تولید آپاچی تو ایران هنوز لوازمش کمیابه و گرون؟ چون از نظر ظاهر به صلیغه من به پختگی رسیده اما از نظر کیفیت و تامین قطعات پس زمینه خوبی تو ذهنم نیست لطف کنین نظر بدین ممنون میشم
بله لوازمش تمام و كمال وجود امده اون زمان قديم موتور تازه وارد شده منظورم سال ٨٩ هستش لوازمش نسبتا گرون هستش اما منطقي تر هستش تا نسبت به اون سالا اپاچي موتور هندي هستش و كيفيت خوبي داره

salar.gorgani
02-04-1395, 02:53 قبل از ظهر
بنده هر سه مدل رو سوارشدم همشون خوبند ولي الان كه ان آس ١٥٠گرفتم خيلي راضي تَر هستم سواريش بسيار بسيار نرمه طراحيش چشم نوازه ترمز جلو عاليه عقب مثل بقيه موتورها سرعت نهاييش فكرنكنم١٢٠بيشتر بأشه ولي شتابش عاليه و تو هر سرعتي از لرزش و صداي كنسولها خبري نيست كلا موتوره شيك و باكلاسي هست خريدارش بعيد ميدونم پشيمون بشه

momo_7019
02-04-1395, 05:46 قبل از ظهر
ممنون از راهنماییتون. ان اس زیبا هست اما متاسفانه تو ایران تک رنگش مونتاژ نمیشه مشکی خالصش یچی دیگست آیا شرکت سفارشی هم مونتاژ میکنه؟ لطف کنین مصرفشو بگین