PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه یه آهن به آهن دیسک صفحه اضافه کنیم ممکنه موقع کلاج صدا بده یا به موتور فشار بیاد

داریوش 1355
08-02-1395, 01:03 بعد از ظهر
با سلام به دوستان پرشین . من یه دیسک صفحه 5 فنر انداختم که روش صفحه کلاج انرژی هست حالا در آوردم کمی ضعیف شده بود دیگه حوصله باز کردن پیچ رو نداشتم چون پیچهاش خیلی سفت بود برای همین یه دیسک صفحه چهار فنر داشتم با صفحه کلاج معمولی جمع کرده بودم همون رو بستم حالا یکی از تعمیر کارهای موتور دیروز میگفت همون دیسک صفحه 5 فنر رو که صفحه انرژی داره رو یه آهن اضافه کن ببند بهتر کار میکنه . چون قبلا شنیده بودم که ممکنه صدا بده برای همین شک دارم ببندم حالا شما تا حالا امتحان کردین یا نه . با تشکر از پرشین

farshad 54
08-02-1395, 01:05 بعد از ظهر
سوالتون رو در تاپیک مسائل مربوط به کلاچ و صفحه کلاچ مطرح کنید

داریوش 1355
09-02-1395, 04:25 بعد از ظهر
وقتی سایت موتور گردشی موضوع جدید بالایی سایت نداره و قسمت صفحه کلاج اعلان موضوع نداره . بس هیچکی از سئوال آدم با خبر نمیشه تا جواب سئوال آدم رو بده . بس یکدفع بگید سئوالتون رو بندازید تو سطل زباله دیگه . اصلا برای چی سئوال بپرسی میری رو موتور امتحان میکنی فوقش خودت و موتورت باهم میرید به فنا دیگه . عوضش تجربه میشه . با تشکر از زحمات شما

farshad 54
09-02-1395, 07:31 بعد از ظهر
تو قسمت جستجوی گوگل بالای صفحه سرچ کنید
مباحث مربوط به کلاچ