PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کروز کنترل برای موتورسیکلت

SASAN-BSE
02-02-1395, 12:06 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

کروز کنترل یا گو کروز Go Cruise قطعه ای هست که مقدار گاز موتور سیکلت شمارو ثابت نگه میدارد

تقریبا کار آپشن کروز کنترل رو انجام میده که روی بعضی از ماشین ها وجود دارد ، حال گو کروز برای موتور سیکلت هم دقیقا همان کاربرد را دارد و میتوانید در مسافت های طولانی مقدار گاز موتورسیکلت خود را ثابت نگه دارید.

این قطعه روی تمام موتور سیکلت ها قابل نصب هست مانند انواع پالس و پولسار ، انواع آپاچی ، انواع طرح های هندا 125 و طرح ویو ، موتور های نیمه سنگین مگلی ، هیوسانگ ، نینجا و....

از لحاظ ایمنی هم کاملا مطمئن هست و با یک اشاره غیر فعال میشود.

همچنین این 2 ویدئو رو میتونید ببینید:

و

sajjadme
02-02-1395, 12:20 قبل از ظهر
اتفاقا آگهی اش رو توی دیوار دیدم ...باید جالب باشه ....
اما یه سوال
اگه یه بار یهو یچیزی جلوی موتور سبز بشه غیرفعال کردنش میتونه سریع انجام بگیره و سریع ترمز کرد یا نه باید دعوت حق رو لبیک بگیم؟؟
قیمتشم فک کنم زده بود 11200 ...بنظرم که میارزه ....
ولی جواب سوال بالا مهمه

SASAN-BSE
02-02-1395, 12:45 قبل از ظهر
اتفاقا آگهی اش رو توی دیوار دیدم ...باید جالب باشه ....
اما یه سوال
اگه یه بار یهو یچیزی جلوی موتور سبز بشه غیرفعال کردنش میتونه سریع انجام بگیره و سریع ترمز کرد یا نه باید دعوت حق رو لبیک بگیم؟؟
قیمتشم فک کنم زده بود 11200 ...بنظرم که میارزه ....
ولی جواب سوال بالا مهمه

این قطعه توسط بنده 1 هفته آزمایش شده و از نظر غیر فعال کردنش هیچ مشکلی نداره با یه اشاره برمیگرده
بعد به نظرم هیچ نیازی نیست روی بالاترین درجه قرار بگیره
من خودم به شخصه روی سرعت 60 کیلومتر تنظیم میکردم ، یعنی حدود 20% دسته گاز چرخیده میشد و حتی با یخورده ترمز گرفتن توقف میکرد

همچنین این وسیله جوابش رو تو خارج پس داده و خیلی ها استفاده میکنن ، میتونید تو یوتیوب ببینید که هزاران کلیپ ازش موجوده

SASAN-BSE
03-02-1395, 12:26 بعد از ظهر
جالبه از کجا میشه اصلش رو تهیه کرد؟

تو سایت های خارجی معتبر مثله آمازون و علی بابا نگاه کنید قیمتش بین 19 تا 32 دلار هست
یعنی با هزینه پست و حمل و نقل و گمرک و ... حساب کنید میشه 70 تا 130 هزار تومان

ولی قیمت ایرانی این محصول فقط 11 هزار تومان هست
از نظر کاربری هم هیچ فرقی نمیکنن

SASAN-BSE
06-02-1395, 09:56 قبل از ظهر
ویدئو مربوط به کروز کنترل موتور سیکلت:

لینک مشاهده ویدئو ([Only registered and activated users can see links])