PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره میخام در مورد خرید یه موتور برای شهرستان

li_an
30-01-1395, 04:55 بعد از ظهر
یه موتور میخام که باهاش برم تو کوه کمر کم نیاره ۲۵۰سی سی باشه لطفا راهنمایی کنید باتشکر

فرستاده شده از S4700ِ من با Tapatalk

shahriarr
30-01-1395, 05:03 بعد از ظهر
یه موتور میخام که باهاش برم تو کوه کمر کم نیاره ۲۵۰سی سی باشه لطفا راهنمایی کنید باتشکر

کاری بس پسندیده میخواید انجام بدید
خوب موتور دارای پلاک ملی میخواید یا پلاک مهم نیست موتور خوب و پر قدرت؟
میزان بودجه؟

li_an
30-01-1395, 05:06 بعد از ظهر
پلاک مهم نیستش برا دهات میخام بودجه تا۱۲تومن

shahriarr
30-01-1395, 05:16 بعد از ظهر
خوب خوبه
اول یاماها 200 دیتی
دوم کادیکس 250
آر ام ایکس 250
سوم سی آر ام

اگر شتاب میخوای از همه اینا سوزوکی آر ام ایکس انتخاب خوبیه در حدش با ده یازده میلیون پیدا میشه.
موتوری میخوای که زیاد توش خرابی نباشه سی ار ام البته به شرطی که سالم سالم باشه به علاوه دی تی 200

حالا یه بحثی هست که شما موتورو تو سنگ لاخو کوه میندازی یا این که هم کفی داری هم خاکی ساده داری-باید ببینی کدوم به دردت میخوره.
برای روستا ها که خارج از شهره اگر سی جی 125 هم میگیری باید سالم و در حد باشه که هر زمان اراده کنی هندل بزنی و بری بچرخی.
پس اولیت تو این موتور ها سالم و سلامت بودن تمام قطعاته

- - - Updated - - -

خوب خوبه
اول یاماها 200 دیتی
دوم کادیکس 250
آر ام ایکس 250
سوم سی آر ام

اگر شتاب میخوای از همه اینا سوزوکی آر ام ایکس انتخاب خوبیه در حدش با ده یازده میلیون پیدا میشه.
موتوری میخوای که زیاد توش خرابی نباشه سی ار ام البته به شرطی که سالم سالم باشه به علاوه دی تی 200

حالا یه بحثی هست که شما موتورو تو سنگ لاخو کوه میندازی یا این که هم کفی داری هم خاکی ساده داری-باید ببینی کدوم به دردت میخوره.
برای روستا ها که خارج از شهره اگر سی جی 125 هم میگیری باید سالم و در حد باشه که هر زمان اراده کنی هندل بزنی و بری بچرخی.
پس اولیت تو این موتور ها سالم و سلامت بودن تمام قطعاته

sajjadme
30-01-1395, 09:56 بعد از ظهر
داداش بهترین گزینه برای شما چیزی نیست جززززززززز
.
.
.
.
.
.
.
.
.
معرفی میکنم
این شما و این هم HONDA AX1
250 دوسیلندر شتاب بالا تاپ اسپید 150 راحت ...نحوه ی نشستن فوق العاده ...مناسب برای کوه و دشت و دمن و جاده و اتوبان ...به این سبک موتور ها میگن ادونچر
فوق العاده هست ....با 8-9 تومن تمیز و خوبش گیر میاد....
یه کلیپ دیده بودم همین موتور باراننده اش از یه رودخونه داشتن رد میشدن تا زیر چراغ موتور توی آب بود و بدون مشکل به حرکت خودش ادامه میداد ....و جالب اینجاش بود که راننده لنگ در هوا روی موتور نشسته بود
تاپیکش در سایت با عکس موجوده از اول بخون ...ارزشش رو داره
[Only registered and activated users can see links]

li_an
30-01-1395, 11:03 بعد از ظهر
بیشتر تو سنگ لاخ میرم موتور اچار نخورده میخام عکس موتورارم که پیشنهاد میدید رو بزارید ممنون میشم...

li_an
31-01-1395, 01:15 بعد از ظهر
ax1عاشقشم
ولی مدل بالاش1998

li_an
31-01-1395, 01:17 بعد از ظهر
موتوری میخام که تو وسط راه نزارتم قدش اندازه
ا ایکس وان باشه عالیه

shahriarr
01-02-1395, 08:46 قبل از ظهر
ax1 به درد کار شما نمیخوره

sajjadme
01-02-1395, 11:05 قبل از ظهر
ای ایکس 1 بنظرم میاد مشکل پیدا کردن قطعه داشته باشه .... من تا حالا پرس و جو نکردم ببینم پیدا میشه قطعه اش یا نه؟؟
یا مثلا قطعات چه موتور هایی بهش میخوره ...
ولی اگر فرض کنیم مشکل قطعه نداره...از نظر کارایی به درد کار همه میخوره چون همه کاره هست هم off road وهم on road ... موتور خری هست همه جا میشه رفت باهاش ولی فقط در باره ی قطعه پرس جو کن اگه بود بگیر ...

li_an
01-02-1395, 12:39 بعد از ظهر
یموتور میخام که به قطعه نرسه کارم هوندا سی ار ام خیلی بلنده

shahriarr
01-02-1395, 01:19 بعد از ظهر
یموتور میخام که به قطعه نرسه کارم هوندا سی ار ام خیلی بلنده

بفرمایید برید گوگل/سرچ کنید.

اسم موتورای لازم رو گفتیم هر کدومو سرچ کنید تحقیق کنید بخرید.

li_an
01-02-1395, 01:33 بعد از ظهر
گوگل رفتم سرچ کردم اومدم اینجا مشاوره بگیرم... شما بفرما به کار خودت برس خواهشا

sajjadme
01-02-1395, 03:02 بعد از ظهر
عزیزانی که دوست ندارید مشاوره بدید یا بهر دلیلی نمیتونید ...خواهشن اسپم ندید ...ای فضای دوستانه رو حفظ کنید این عزیز هم لازم دیده که تاپیک مشاوره بزنه که بتونه موتور خوب رو با استفاده از تجربیات دوستان این سایت انتخاب کنه و بخره ...پس سعی کنیم اسپم ندیم...
اقای LI-AN عزیز میشه کمی در باره ی استفاده تون از موتور بیشتر بگید ...این که میگید توی کوه و کمر منظورتون اینه که اف رود برید یا توی جاده های خاکی و سنگی...
اگه میخواید اف رود برید باید موتور اف رود بگیرید مثلا موتور های کراس یا موتور های تریل ...اما اگه جاده های خاکی و روستایی و سنگلاخی بالای کوه ها منظورتون هست ...پالس 220 براحتی از پس این جاها بر میاد و واقعا عالی ....
اگه هم یه چیز خاص میخواید که هم افرود باشه هم توی جاده بتونید 140 تا برید و قیمتش هم 8 9 تومن باشه ... AX1 بهترین گزینه هست اما چند چیز هست که خودمم نمیدونم
1-قطعه
2-دستمزد تعمیرکار برای این موتور
3-یکم قدیمی هست ولی خوب موتور های هوندا موتور های عمری هستن و تمیزش با این پول پیدا میشه ...
ببین اقای گل ...هیچ موتوری نیست که نیاز به قطعه نداشته باشه ...بلاخره اتفاقه دیگه یه بار خدای نکرده یه چیزی شد نیاز به قطعه پیدا کردی ...باید حتما بررسی کنی که ایا قطعه ی موتور مورد نظرت پیدا میشه و اگه سخت پیدا میشه ببینی که قطعات چه موتور هایی به موتور مورد نظرت میخوره ...اینو از دوستان فنی سایت و موتور بازا باید بپرسی که توی سایت ما هستن ....
امیدوارم که تونسته باشم کمکت کنم ...
ولی بازم میگم درباره ی نوع استفاده ای که میخوای از موتور داشته باشی ...بیشتر توضیح بده تا بهتر بتونیم بگیم البته من که هیچم در برابر دوستان و اساتید
موفق باشی

li_an
01-02-1395, 03:31 بعد از ظهر
مرسی از توضیحاتت اقا سجاد اونجوری که شما توضیح دادی افرود میخام ax1 موتور خوبیه فقط خیلی قدیمیه مگر اینکه یه لا زرورقیش پیدا بشه... هوندا دیگری چطوره از لحاظ قدی تو این مایها میخام سی ار ام داشتم ولی خستم میکرد برام بلند بود اذیت میشدم

sajjadme
01-02-1395, 04:12 بعد از ظهر
خوب اگه افرود میخوای از بچه هایی که توی کار افرود هستن بپرس ...چون من موتور های افرود رو زیاد شناختی ندارم از نظر پیداشدن قطعه و کیفیت و...
ولی اینو بگم اکثر موتور های ژاپنی عالی هستن ...ولی قطعه پیداشدن رو نمیدونم...
دوستان افرود بیاید کمک کنید...

shahriarr
01-02-1395, 07:01 بعد از ظهر
گوگل رفتم سرچ کردم اومدم اینجا مشاوره بگیرم... شما بفرما به کار خودت برس خواهشا

کار من تو این سایتا اینه که چشم شما رو از موتور هایی که بدرد نمیخورند ببندم تا کلاه سرتون نره.
شما با یک جستجو درانجمن میتونید همه این موتور هارو از صفر تا صد یاد بگیرید.
اما میخواید شسته رفته یکی بشینه وقتشو هدر بده برای شما از خاطرات آفرودش بگه تا بگی کدوم موتور خوبه.
اگر کمی سرچ بزنی میفهمی که ارتفاع سی ار ام تا حد قابل توجهی پایین میاد و این دلیل رد گزینه اش نیست.
بیشتر از این من وقتم رو با کوبیدن میخ برعکس به دیوار هدر نمیدم
:sarma:

li_an
01-02-1395, 07:27 بعد از ظهر
هدر ندید وقتتون رو... فرق عشق موتور با دلال موتور بودن اینجا معلوم میشه...

irmacfa
14-02-1395, 02:15 قبل از ظهر
دوستان موتور معمولی، کم مصرف چی خوب هست ؟ هندا مال کدوم شرکته ؟ 200 سی سی 150 سی سی 125 سی سی بی صدا میخوام یا راهی هست اگزوزش رو بی صدا کرد

sajjadme
14-02-1395, 10:43 قبل از ظهر
این تاپیک مقایسه ی نواع cg 200 هست این تاپیک ممکنه کمکتون کنه
[Only registered and activated users can see links]