PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکو فرانسه در راه ایران!

yasharazary
28-01-1395, 02:03 قبل از ظهر
پس از رایزنی ها وزحمات فراوان مدیران و پس از دریافت نمایندگی شرکت شرکو فرانسه،تولید کننده تخصصی موتور های آفرودی،توسط شرکت " جهان همتا سیکلت " در آینده بسیاااااار نزدیک محصولات این شرکت فرانسوی در ایران قابل دسترس خواهد بود.
لینک سایت شرکت شرکو:
[Only registered and activated users can see links]
اینجا میتونید تو قسمت network کشور ایران رو انتخاب کنید و اسم جهان همتا سیکلت رو به عنوان تنها نماینده این شرکت در ایران مشاهده فرمایید!!
طبق اخباری ک من دارم فعلا فقط سه محصول enduro در حجم های 250_300و450 سی سی عرضه خواهند شد.
اطلاعات بیشتر و عکس فعلا اجازه ندارم بزارم

منبع:
یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت جهان همتا سیکلت

mogrem
28-01-1395, 06:37 قبل از ظهر
موتور های خوشگلی داره جالبه که 2زمانه هم زیاد داره ولی توسایت چیزی درباره قدرت این موتور ها پیدا نکردم واینکه این موتور ها بیشتر شون پسوند ار دارند یعنی مخصوص پیست هستن

yasharazary
28-01-1395, 08:51 قبل از ظهر
پسوند R بجای کلمه raceیا racing بکارمیره(دراسامی موتور ها)
که ب معنی مسابقه هس،موتورای این شرکتم اکثرا برا مسابقات آفرودی طراحی شدن گرچه امکان استفاده درپیست رو هم دارن!
البته باید اضافه کنم ک این R به اون معنی ک شما فرمودین نیس،همونطور که حرف R در اسامی موتورهایی مثل crm_rmx_wr_crf اون معنی مورد نظر شمارو نمیده.

البته این دیدگاه منه ک شاید درست نباشه

یه نکته دیگه اینکه قیمتی ک شرکت جهان همتا برا این محصولات درنظر گرفته کاملا رقابتی بوده و اختلاف قیمت زیادی با ktmهای کویر موتور خواهد داشت!

8446215713
28-01-1395, 12:43 بعد از ظهر
قیمت ؟

mogrem
28-01-1395, 04:39 بعد از ظهر
خوب پس این موتور به درد تردد روزانه نمیخوره مثلا علان خودم تجربه روان و پیشرو این موتور ها رو دارم حالا میخوام یه موتور بهتر بگیرم و بوجه نهایت 12 بشه انتظار دارم که کیفیت و قدرت بیشتری داشته باشه چون تو رده موتر تریل ها گزینه ها خیلی محدود هستش یا بین 5 یا 6 تومان یا بالای 20 بین این قیمت چیزی نیست

ARSH
28-01-1395, 07:22 بعد از ظهر
حاجی پیگیر شدم موتورای خوبیه
طول میکشه جا بیوفته با وجود رقبای جدید اروپاییش تو ایران مث هاسکی و کی تی ام ولی عقل ملت اگه کار کنه میرن سمت اندرو هاش
شرکت هم بتونه قطعه ساپورت کنه خوبه

kaveh_am
28-01-1395, 11:08 بعد از ظهر
تو نت اطلاعات کمی راجبش هست...
دفترچه راهماش رو پیدا کردم ولی انگلیسی نیست..میخوام ببینم اینه کی تی ام و هاسکی تند تند تعویض روغن میخواذ یا نه...
به قول دوستمون راجب قدرت انجن هاش هم هیچی پیدا نکردم...

s.mm
02-02-1395, 11:42 قبل از ظهر
بازار ایران هم شده 72 ملت
اما دریغ از اون ملت های اصلی مثل ژاپن!

ahmadra.2520
03-02-1395, 12:06 قبل از ظهر
اینا اگه راست میگن مثل قبل از انقلاب با ۳ تا شرکت هوندا - سوزوکی - کاوازاکی قرار داد رسمی ببندن خدایی بقیه موتور ها خود به خود از دور رقابت حذف میشن
جایی که شیر نباشه قورباغه هفت تیر کش میشه!
الان بازار ایران خالی از موتور های این ۳ برند هستش که کی تی ام و هسکوارنا و این برند جدید برای خودشون خدایی میکنن!

ali_r
06-02-1395, 04:17 بعد از ظهر
اینا اگه راست میگن مثل قبل از انقلاب با ۳ تا شرکت هوندا - سوزوکی - کاوازاکی قرار داد رسمی ببندن خدایی بقیه موتور ها خود به خود از دور رقابت حذف میشن
الان بازار ایران خالی از موتور های این ۳ برند هستش که کی تی ام و هسکوارنا و این برند جدید برای خودشون خدایی میکنن!
خلاصه مطلب رو گفتی. حرف شما کاملا درست ولی کارخانه دار ها و تاجر های محترم نگاه میکنن ببینند کدوم موتور سود بیشتری داره و ارزونتره اونو میارن مگرنه بر بهتر بودن ژاپن حرفی نیست و همه دوست دارن محصولات این کشور رو استفاده کنند

ali_r
06-02-1395, 05:14 بعد از ظهر
خلاصه مطلب رو گفتی. حرف شما کاملا درست ولی کارخانه دار ها و تاجر های محترم نگاه میکنن ببینند کدوم موتور سود بیشتری داره و ارزونتره اونو میارن مگرنه بر بهتر بودن ژاپن حرفی نیست و همه دوست دارن محصولات این کشور رو استفاده کنند

kaveh_am
03-07-1397, 07:44 بعد از ظهر
قدرت حدود 50 اسب هسنش.قطعات شفارشی میاد شرکت چیزی نداره.و این که در دتیا تو مسابقه تو 4 تا موتور اول هست.ژاپنی ها تو ایندرو حرفی برای گفتن ندارن:bunnyearsmiley:روغن اشغالی هم نمیشه توش ریخت.روغن فول سینتیک میخواد.

نیما نادری
05-07-1397, 12:40 قبل از ظهر
قدرت ۲۵۰ ۴ زمانه بین ۳۵ تا ۴۰ اسبه

هیچ فرقی با KTM,HUSKY,GASGASنداره

قیمتش بالاست و امیدوارم نسخه پلاکشدش سریع بیاد

ali_r
27-08-1397, 12:20 قبل از ظهر
قدرت ۲۵۰ ۴ زمانه بین ۳۵ تا ۴۰ اسبه

هیچ فرقی با KTM,HUSKY,GASGASنداره

قیمتش بالاست و امیدوارم نسخه پلاکشدش سریع بیاد

جهان همتا سیکلت بناب نمایندگیش رو گرفته و وارد کرده