PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار cbr 400-zxr 400-cb 400-zx-zzr-

aramesh
26-07-1390, 07:24 بعد از ظهر
خریدار zxr 400
cbr 400
cb 400
zzr
zx
با برگ سبز گمرکی هستم منتظر فروشندگان عزیز (خریدار فوری):happy4:

sepaheh
26-08-1390, 04:31 بعد از ظهر
سلام من یه zx 400 تمیز دارم چند میخری مدل 2001 مشکی سند دار ش ش و ش م سر جاشه همچنین یه کاواساکی 750 شهری به رنگ مشکی این هم سند معتبر با مهر برجسته و هولوگرام داره

حسـن
26-08-1390, 08:49 بعد از ظهر
فکر میکنم zx400 متعلق به دهه نود باشه و مدل 2001 نداشته باشه

sepaheh
27-08-1390, 12:39 قبل از ظهر
داره فکر نکن یقین داشته باش چون یکی از دوستان لنگه همین موتور که 2001 بود فروخته بود

حسـن
27-08-1390, 02:08 بعد از ظهر
داره فکر نکن یقین داشته باش چون یکی از دوستان لنگه همین موتور که 2001 بود فروخته بود
چون دوستتون موفق شده بکنه تو پاچه یه بدبخت به عنوان مدل 2001 یعنی این موتور 2001 هست ؟؟!!:27:

[IMG][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

موتور 400 سی سی فعلا فقط سی بی 400 مدل بالا 2000 داره که البته ازسال 2012 دوباره همه کمپانی ها شروع به تولید 400 کردند

Amir
27-08-1390, 03:28 بعد از ظهر
sepaheh ([Only registered and activated users can see links]) از موتورتون عکس بذارید دفعه ی قبل واسه همین بن شدید

sepaheh
28-08-1390, 12:10 قبل از ظهر
آقای عزیز ؟؟؟ (( حسن آقا )) از اصفهان برادر گرامی دوست عزیز اینجانب مدل موتور دوستم رو از روی برگه تملیکیش میگم شما چها دست پا از حول حلیم افتادی توی دیگ و مردم (( دوست من رو محکوم به تو پاچه کردن موتورش به کسی دیگه میکنید >> امام حسین (ع) میفرماید اگر دین ندارید آزاده باشید > اگر به آخرت اعتقاد داری به مردم افترا نزن !!!!!! رفتی عکس گذاشتی که مدرک داری این موتوری که من میگم تا 2002 تولید شده و سریال نامبر و کد فنی اش gpz 400 .. شیر فهم شدی حسن >>>>> حسن خطرناکه حسن افترا نزن حسن

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

میخوام از شما بپرسم >> شما مفتش هم تشریف دارید چون که تو هر پستی که تو سایت میگردی رد پایی از شما دیده میشه ؟؟؟؟؟ و نظر های کارشناسی از نظر خودتون میدید >..

مدیریت سایت آقا امیر باشه اگر شما مشکلت عکس خود موتوره باشه من در اسرع وقت میگذارم . ولی .. و . آما کار شما دور از اخلاقیات بود مبنی بر بن کردن بنده .....> از اون ور تبلیغ میگی برا عضو گیری از اون عضوی که اومده عضویت گرفته رو حذف میکنید >>> در تعجب وا عجبا از این حرکتهای غیر اخلاقی

02109002
28-08-1390, 12:41 قبل از ظهر
با اجازه از اقا حسن و امیر اقا
sepahe عزیز
اقا حسن که میبینید همه جا رد پاش هست سرور ما هستند و تجربه کافی و بیشتری رو هم دارن نسبت به ...؟؟
و اما امیر جان مدیریت سایت حق این کارو دارن اگه نمیدونستید لابد قوانین سایت رو مطالعه نکردید پس یه نگاه بندازین.

Alireza
28-08-1390, 02:18 قبل از ظهر
جناب sepaheh ([Only registered and activated users can see links]) با لحن بهتری هم میتونین صحبت کنین
رعایت کنین
این سایت هم مثل باقی سایت ها قوانین خودشو داره پس از این ناراحت نشین که چرا بن شدین

حسـن
28-08-1390, 07:48 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

آقای عزیز ؟؟؟ (( حسن آقا )) از اصفهان برادر گرامی دوست عزیز اینجانب مدل موتور دوستم رو از روی برگه تملیکیش میگم شما چها دست پا از حول حلیم افتادی توی دیگ و مردم (( دوست من رو محکوم به تو پاچه کردن موتورش به کسی دیگه میکنید >> امام حسین (ع) میفرماید اگر دین ندارید آزاده باشید > اگر به آخرت اعتقاد داری به مردم افترا نزن !!!!!! رفتی عکس گذاشتی که مدرک داری این موتوری که من میگم تا 2002 تولید شده و سریال نامبر و کد فنی اش gpz 400 .. شیر فهم شدی حسن >>>>> حسن خطرناکه حسن افترا نزن حسن

تور برگه مزایده هرچی بنویسن ملاک نیست عزیزم سی بی 1300 من تو برگه مزایده زده بود 2004 ولی مدلش 2002 بود میدونی چرا ؟ چون یه کارشناس گمرک اصلا اطلاعی از مدل ها نداره از رو ظاهرش نظر داده بود. در ضمن جی پی زد مدل قدیمی تر زد ایکس هست جهت اطلاعت بگم
سایت هم برا شما نیست هر جا هم دلم بخواد پست میزنم و نظر میدم اگه متعقدی من اشتباه میگم یه لینک به من بده که زد ایکس 400 تا 2002 تولید
شده بعد بیا بگو به من افترا نزن
طرز حرفت زدنت را هم درست کن و الا درستت میکنم نیومده هم گرد وخاک نکن برا موتوری که احتمالا وجود خارجی هم نداره

Amir
28-08-1390, 11:45 قبل از ظهر
هر کاربری حق نظر دادن در هر تاپیکی رو داره , اگه احساس بشه که دارید توهین می کنید , ما هم برخوردمون عوض میشه , چون شخصیت کاربرها واسمون خیلی مهمه

حسـن
28-08-1390, 02:24 بعد از ظهر

این لینک تاریخچه محصولات کاوازاکی هست همونطور که مشخصه جی پی زد مربوط به اواخر دهه هشتاد هست
و زد ایکس 400 مربوط به دهه نود و کاوازاکی هیچ محصول 400 سی سی مدل 2001 نداره شیر فهم شد ؟

sepaheh
28-08-1390, 06:48 بعد از ظهر
برادر گرامی و دوست عزیز تو تو اصفهان نشستی واسه خودت غمپز در میکنی زیاد لاتیش پر نکن هنو رو دست بچه تهران نیومده و الفاظی همچون درستت میکنم برا همشهریهای خودت به کار ببر در ثانی وجود خارجی هم داره !!! ببین اگه تو الان صاحب موتور شدی من خیلی وقته هم موتور سوارم هم 1 دونه موتور ندارم 5 تا موتور دارم >> ثالثا به امثال جنابعالی که به همه درس اخلاق میدید لازم نکرده روی زیاد منو کم کنی بهتره که روی خودتو کم کنی >>>رابعا من وقتم از سر راه نیاوردم بیام تو ی این سایت یا امثالهم با تو کلکل کنم من خودم کار دارم درضمن مثل شخص شما که خود را دانشجو حساب میکنید پز دانشجو بودن م رو نمیدم // و سادسا عزیز دل برادر من دروغ ندارم بگم موتور من مشتری خودش داره یه پست زدم ببینم توی فضای سایبری چند نفر طالب داره جهت اطلاع جنابعالی گرد خاک هم اگه لازم باشه میکنم
:mad_majidonline:

nOviA
28-08-1390, 07:27 بعد از ظهر
خوبیه فضای سایبری اینه که کاربرای حرفه ایش به مدل های مختلف موتور و سال تولید و نحوه ی تشخیص اون آشنا هستند.این شهر و اون شهر هم نداره! یه زمانی زیاد دنبال مدل های 250 و 400 بودم. به وفور میدیدم مدل موتور هارو 2 3 سال بالاتر میگفتند اما واقعا اینطور نبود. هر کسی هم نمیدونه. خیلی ها هم هستند که براشون 2 3 سال و یکم پول بیشتر دادن فرقی نمیکنه.

فکر نمیکنم منبع از این معتبر تر وجود داشته باشه: [Only registered and activated users can see links]

([Only registered and activated users can see links])

ARSH
28-08-1390, 07:37 بعد از ظهر
آقا این جوجه گنگستر منگسترارو جمعشون کنید دیگه یارو مدل موتوره خودشو نمیدونه اومده اینجا داره خیابون میبنده واس ما
از اسم کاربریت معلومه سپاه مپاه از این چیز شعر میز شعرا
آدم مراعات قوانین سایتو میکنه کسی چیزی بت نمیگه فک نکن خبریه شر کم کن از دره پشتی برو واس خودت میگم ! برات حرف در نمیارن دیگه دید نداره

mohsenes
28-08-1390, 08:11 بعد از ظهر
دوستان از اینکه میبینم اینجوری باهم صحبت می کنید شرمنده ام ، از اونجایی که تو زمینه سال ساخت موتورها و غیره تجربه دارم این رو باید بگم که حرف این دوستمون sepaheh ([Only registered and activated users can see links]) نمیتونه در مورد سال ساخت موتورش غلط باشه ، البته تکیه کردن به منابع موجود توی اینترنت خیلی خوبه و اینکه صحتشون کاملا درسته ...!!

این رو هم باید اضافه کنم که بعضی از موتورها با توجه به احساس نیازی که به آن محصول بوده بعد از دوره تولیدشون مجددا تولید شده ، این موارد بیشتر در مورد موتورهایی میفته که در ژاپن محبوبیت داره و این موتورها فقط برای مصرف کننده ژاپنی ادامه تولید میشه ، از اونجایی که نود درصد موتورهای موجود در ایران موتورهای مستعمل ژاپنیه که از طریق کشورهای عربی وارد شده ، این اتفاق زیاد میفته ...!!

البته این رو هم باید اضافه کنم که در بسیاری از موارد هم سال ساخت رو یا اشتباه میزنن و یا نمیتونن تشخیص بدن که برای من هم خیلی اتفاق افتاده این مورد ، به هر صورت احتمال اینکه حرف دوستمون صحت داشته باشه وجود داره ...

دوست عزیزی که ویکیپدیا رو یه مرجع معتبر میدونستن هم باید بگم که این مرجع قابلیت ویرایش توسط اشخاص رو داره و یک مرجع کاملا معتبر نیست

عوض این که به سمت هم حمله کنید و دانسته هاتون رو به رخ هم بکشید ، قدری در مورد استدلالهای همدیگه تحقیق کنید شاید واقعا درست باشه

از دوست دیگمون هم میخام بعد از عذرخواهی عکس موتورش رو بذاره و از شلنگ ترمز و رینگاش و یا قسمت داخلی قطعات پلاستیکی موتورش که سال ساخت توش خورده عکس بذاره که حرف خودش رو ثابت کنه ...!!

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

این سایت یکی از بزرگترین فروشگاههای اینترنتی موتورسیکلت برای مصرف کنندگان ژاپنیه ، میتونید توش مدلهایی رو ببینید که فکر میکنید توقف تولید شده ولی مدلهای بروزش رو میتونید اینجا پیدا کنید

حسـن
28-08-1390, 09:50 بعد از ظهر
برادر گرامی و دوست عزیز تو تو اصفهان نشستی واسه خودت غمپز در میکنی زیاد لاتیش پر نکن هنو رو دست بچه تهران نیومده و الفاظی همچون درستت میکنم برا همشهریهای خودت به کار ببر در ثانی وجود خارجی هم داره !!! ببین اگه تو الان صاحب موتور شدی من خیلی وقته هم موتور سوارم هم 1 دونه موتور ندارم 5 تا موتور دارم >> ثالثا به امثال جنابعالی که به همه درس اخلاق میدید لازم نکرده روی زیاد منو کم کنی بهتره که روی خودتو کم کنی >>>رابعا من وقتم از سر راه نیاوردم بیام تو ی این سایت یا امثالهم با تو کلکل کنم من خودم کار دارم درضمن مثل شخص شما که خود را دانشجو حساب میکنید پز دانشجو بودن م رو نمیدم // و سادسا عزیز دل برادر من دروغ ندارم بگم موتور من مشتری خودش داره یه پست زدم ببینم توی فضای سایبری چند نفر طالب داره جهت اطلاع جنابعالی گرد خاک هم اگه لازم باشه میکنم
:mad_majidonline:
من چند ساله عزیزم صاحب موتور شدم اونم موتور نه لگن دهه 90 اگه خواستی برو تو تاپیک عکس موتور اعضا موتور هام را ببین اگرم میدونی تا همینجا برات بزارم
من هنوز متوجه نیستم که مشکل شما با من چیه؟ مشکلت اینه من دانشجوام یا موتورت 2001 نیست نمی دونم کی پز دانشجو بودن را دادم که تو بهت بر خورد
از الفاظی که به کار میبری معلومه تو حسرت دانشگاه و اینا خیلی بودی ...
اینا بهت بگم که اکه موتورت مشتری داشت حتی اینجا پیدات هم نمی شد بچه ها همه من را میشناسند من حدود 8 تا موتور تا حالا داشتم حتی یکیش را تو هیچ ساایتی آگهی نکردم میدونی چرا ؟
چون قصد نداشتم و ندارم که موتورم را مدل بالاتر جا بزنم و بکنم تو پاچه کسی !!
من مشکل با هیج قوم و شهری ندارم که برام شاخ و شونه میکشی ولی اینا بگم که یه بچه تهران نباید اینقدر بی منطق و بی تربیت باشه
در مورد اون حرفی هم که بهت زدم که گفتم درستت میکنم هنوز سر حرفم هستم هر وقت خواستی تشریف بیارین تا ببینم کی کی را میخوابونه

ا

[Only registered and activated users can see links] درضمن جهت اطلاع شما > من هرچه قدر هم بن بشم اگه لازم باشه کل بچه اصفهان بخوابونم میخوابونم حتی اگه با 1000 تا ایمیل دوباره ثبت نام کنم پس دم پر من نیا دوست گرامی چون همیشه با زبان خوش همیشه بهتر میشه با همدیگر کنار اومد >... تابا تهدید >>>> در ضمن اون خواهش و تنما میکنم که از دادن نظرهای غیر کارشناسی و زیر سوال بردن ماموران گمرگ پرهیز کنی و خودتو رو اصلاح کنی

این قسمتش به مدیر سایت مربوط میشه ولی یه چیزی را بهت بگم شما که دم از افترا زدن میزنی یه مدرک معتبر بیار که موتورت 2001 هست
الکی هم دار ما نشو اگه به حدیث و اینا هم اعتقاد داری میگن گوش کن بیین چی میگه نه اینکه کی میگه
به جا اینکه حرص دانشجو بودن و اینکه من کی صاحب موتور شدم را بخوری برو یه چیزی پیدا کن دال بر اینکه افترایی که بهت زدم دروغه

Alireza
28-08-1390, 10:04 بعد از ظهر
تاپیک قفل شد

K.I.A
05-09-1390, 12:11 قبل از ظهر
این دو موتور که گزاشتید عکسشو که باهم فرق داره این اخریه زمین خوردست باکشم اگه اشتباه نکنم پالسه...

BKING
05-09-1390, 08:55 قبل از ظهر
چرا این موتورا بالای 2000 هستند ؟:297:

حسـن
05-09-1390, 02:24 بعد از ظهر
به صورت سفارشی و محدود ممکنه تولید شده باشه برای شرکت یا کشورخاصی