PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخرم یا نه؟!

RED-LINE
26-07-1390, 05:02 بعد از ظهر
سلام دوستان.
راستش من چند وقتیه کرمش افتاده به جونم در کنار آپاچی یدونه tvs rockZهم بخرم.نیاز خاصی ندارم ولی خیلی با رخ و نرمی و مهمتر از همه بی کلاچ بودنش حال میکنم اما:
پولشو نقد ندارم یا مجبورم از دم قسط بردارم یا 1تومن دستم بیاد بقیش رو قسطی..
ولی خوب خیلی این موتور دوست دارم و وحشتناک رفته تو مخم.
شما جای من بودید چیکار میکردید؟

Kenji
26-07-1390, 05:14 بعد از ظهر
جات بودم نمی خریدم.

آپاچی داری دیگه یه تریلی سنگینی چیزی بخر.

224
26-07-1390, 05:44 بعد از ظهر
سلام دوستان.
راستش من چند وقتیه کرمش افتاده به جونم در کنار آپاچی یدونه tvs rockZهم بخرم.نیاز خاصی ندارم ولی خیلی با رخ و نرمی و مهمتر از همه بی کلاچ بودنش حال میکنم اما:
پولشو نقد ندارم یا مجبورم از دم قسط بردارم یا 1تومن دستم بیاد بقیش رو قسطی..
ولی خوب خیلی این موتور دوست دارم و وحشتناک رفته تو مخم.
شما جای من بودید چیکار میکردید؟

سلام علیکم

داداشی چرا میخوای وزر و وبالت رو بیشتر کنی ؟

دنبال درد سر میگردی ؟! همون آپاچید کافیه سرویس و مخارج و اصطهلاک همون کافیه . برای خودت خرج اضافی و عصاب خوردی جدید نتراش .

یاعلی مدد

مهدی مریدا
26-07-1390, 06:52 بعد از ظهر
داداش این چه کاریه ؟ خب یه موتور بگیر که لا اقل یه دلیل منطقی داشته باشه ، رفته تو مخم که نشد دلیل ....

RED-LINE
26-07-1390, 07:04 بعد از ظهر
راستش اینائی که میگم خودمم میدونم دلیل تراشیه:crazy::
من 98٪ مواقع تو ترافیکم!برای اینکه دستتون بیاد باید بگم آخرین باری که تو کفی با آپاچیم 125تا به مدت چند دقیقه رفتم خرداد ماه بوده!!!
مصرفش نصف آپاچیه دقیقا.
قدرت مانورش تو ترافیک بیشتره
کلاچ نداره تو ترافیک راحت تره
راستش خرج و مخارج برام مهم نیست،این آپاچیه کلیی زیر دست من کارکرده جز لنت و بنزین و روغن و آچارکشی خرج دیگه ای براش نکردم تا حالا،راکز هم اگر بهتر از این نباشه قطعا بدتر نیست.
موتور دیگه خوب تریل که روان شاید بتونم بگیرم ولی چیزی که شنیدم اینه که استهلاک تریل بالاست ولی آفرود هم لذت خودش رو داره..:crazy:
سنگین هم اگر مدارک داشته باشه با استفاده از کانال میتونم کاری بکنم که مثل همین آپاچی هر موقع خواستم بیارم بیرون ولی حس میکنم با وجود اینکه موتور سواری رو خیلی زود و خوب یاد گرفتم ولی هنوز خیلی جا دارم تا تجربه ام برای سوار شدن یه 250 پر قدرت(از این چینی ها نه هاا)یا 400به حد کافی برسه.
اینطور که شما گفتید من 50/50شدم،اگر نقد داشتم بازم مهم نبود ولی قسطی..از طرفی هر موتوری که میاد زیر پای آدم و میره خودش تجربست.

nOviA
26-07-1390, 08:08 بعد از ظهر
محمد جان شما که خودت اوستایی. دیگه چرا از ما میپرسی فدات شم:20: همیشه با توجه به نیاز خودت خرید کن. اگه فکر میکنی راکز برات بهتر جواب میده تو خریدش شک نکن.

ARSH
26-07-1390, 08:12 بعد از ظهر
به نظره من طبق توضیحاتت داداش همش تو ترافیکی !
خب یه پیشنهاد !
شما دو تا موتور که بخوای باهاش خیابون گردی کنی به نظرم نیاز نییست
راکز میتونه کارای داحله شهرتو راه بندازه دیگه درست !
بعد آپاچی رو بفروش به نظرم
آپاچی رو بفروش
یه راکز بگیر با یه تریل مثلا روان یا هرچیزه دیگه
اینجوری انگار معقول تر باشه
ولی در کل صاحب اختیار شمایی هرطور دوست داری عمل کن
کاری رو بکن که میطلبه تنت !

RED-LINE
26-07-1390, 08:34 بعد از ظهر
محمد نووچرتم.
از شانس بد رفقای ما هم همه سی جی سوار!یکی نیست دو روز موتورمو باهاش جابجا کنم ببینم میتونم بدردم میخوره یا نه!
امااااااان ز بی پولی!