PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ​TNT 150

فرنام
28-12-1394, 08:07 قبل از ظهر
​TNT 150

[Only registered and activated users can see links](1).jpg

[Only registered and activated users can see links]

توضیحات محصول

موتور و گیربکس

حجم موتور (cc)
148

تیپ موتور
157FMJ-B

نوع موتور
تک سیلندر / 4 زمانه / 2 سوپاپ

حداکثر قدرت
9 کیلو وات (12 اسب بخار) در 8000 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور
11 نیوتن بر متر در 6000 دور در دقیقه

نسبت تراکم
9.2:1

سیستم سوخت
CARBURETOR

کنترل سوخت
SOHC

احتراق
TLI

استارتر
الکتریک استارتر

سیستم روغن کاری
پاشش پر فشار روغن

سیستم خنک کننده
هوا خنک

جعبه دنده
5 سرعته

نوع انتقال
زنجیر

نوع کلاج
خیس صفحه روغنی

اندازه های فیزیکی

وزن خشک(kg)
117

ارتفاع صندلی(mm)
760

طول (mm)
2040

عرض(mm)
780

ارتفاع (mm)
1070

ارتفاع تا صطح زمین(mm)
185

فاصله دو محور(mm)
1260

شاسی و ابعاد

نوع شاسی
Arch bar truck

سیستم کمک فنر جلو
بازوی

میزان جا به جای کمک جلو(mm)
110

سیستم کمک فنر عقب
بازوی

میزان جا به حای کمک عقب (mm)
60

تایر جلو
90/90-17

تایر عقب
110/80-17

ترمز جلو
دیسکی

قطر دیسک جلو(mm)
240

ترمز عقب
توپی

قطر دیسک عقب(mm)
130

مشخصات دیگر

حداکثر سرعت (km/h)
100

حداکثر بارگیری(kg)
150

ظرفیت باک بنزین(L)
16

باطری
(12V7Ah(12N7-4A

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

s.mm
28-12-1394, 01:10 بعد از ظهر
یه موتور در حد پالس 135 با فرمون خرگوشی

Exel
28-12-1394, 08:50 بعد از ظهر
بنظرم اگر قیمتی ک گفتن درست باشه ، خیلی خوبه و می ارزه !
کمک وسط ، لاستیک های پهن و مرغوب ، 5 دنده ، باک 16 لیتری ، در آینده هم قراره انژکتور بشه ، بنظرم آپاچی هارو چ 150 و چ 160 رو براحتی کنار میزاره با اون قیمت فضاییشون ! ( 150 آپاچی 5.5 !!!! ) و رقیب سرسختی برای پالس 135 میشه از اونجایی ک رنج قیمتشون هم نزدیک ب همه ...

Mohsen_14
28-12-1394, 08:54 بعد از ظهر
مشکل بزرگش میدونید چیه ؟ هم این و هم 250 ،

نداشتن قیافه ! ، موتوری که ظاهر جذاب نداشته باشه هر چی هم خوب باشه آخرش به دل نمیشینه .

sajjadme
28-12-1394, 10:31 بعد از ظهر
اتفاقا خیلی قیافه ی با ابهت و به اصطلاح مونتاژ هوندایی دارن ....یه نگاه بکن به موتور های پالس و اپاچی و غیره ....انگار که موتورشون رو به شاسی با وصله و پینه اتصال دادن اما برو هونداcb600fیا cb1000rیا همه ی پوتور های هوندا ببین موتورشون قشنگ چفت شده و اصلا نمیشه تصور کرد که تعمیر کار چطور میخواد برای تعمیر مثلا موتورشون رو پیاده کنه حالا بنلی 250 رو ببین مونتاژش خیلی به هوندا شباهت دار و ادم حس یه موتور استریت سنگین مثه cb600f رو بهش پیدا میکنه اما در کل زیبایی سلیقه ای هست اما مونتاژ نه ....بنظرم که عالین.... اما 150 یکم تنبل به نظر میرسه اما توی رنج خودش از همه زیبا تر و کارا تره ....چرا که باکش بیشتره و همینطور ایتالیایی و اگه خوب مونتاژ بشه کیفیتش هم بیشتره و قراره که خوب خدمات بدن این گفته ی خودشونه ....ان شاالله که همینطور باشه

Alireza.BMW
28-12-1394, 11:39 بعد از ظهر
قیمتش نمیدونم 4 گفتن یا 4500 اگه همین قیمت بدن بازار 135 آپاچی و کلا موتورای توی ابن حجم رو راحت میگیره... همینطور با نمونه 250تک سیلندرش بازار تمام موتورای بین 8 تا 10 تومن رو میگیره و همچنین مدل 250 هه 2 سیلندرش که بدجور هیو و دایلیم و حتی نینجا رو هم ممکنه خراب کنه :24:

فرنام
03-01-1395, 08:38 بعد از ظهر
جالبه TNT 15 تو سایت بنللی نیست ! من تمام تولیدات 20 سال اخیرشون رو وقتی جستجو کردم اصلا چنین موتوری جز تولیداتشون نبود !

البته خودشون می گند بجز ایران شاید تو آرژانتین هم تولید بشه .

فعلا که فقط تو ایران و هند تولید میشه .

در ضمن پاکستانم نمایندگی بنللی و آر کی وی رو گرفته که فقط TNT 25 تولید می کنه .

قیمتم همونطور که دوستان فرمودند 4.200.000

اینم چند تا عکس از نمای نزدیک :

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]۲۰۱۶-۰۳-۲۲_۲۰.۵۵.۳۱_thumb.png ([Only registered and activated users can see links]۲۰۱۶-۰۳-۲۲_۲۰.۵۵.۳۱.png) [Only registered and activated users can see links]۲۰۱۶-۰۳-۲۲_۲۰.۵۶.۱۴_thumb.png ([Only registered and activated users can see links]۲۰۱۶-۰۳-۲۲_۲۰.۵۶.۱۴.png)

s.mm
09-01-1395, 03:58 بعد از ظهر
مدل 150 بنلی قیافه نداره
در واقع باید بگم که اصلا به روز نیست و توقعات ما رو برآورده نمی کنه دقت کنید الان سال 2016 هستیم

باک 16 لیتری چه مزیتی هست برای موتوری که نهایتا قراره صدی 3 بسوزونه؟

در خصوص کیفیت و تامین قطعات و غیره هم 2 سال طول میکشه تا جواب پس بده!
با همه این اوصاف اگر قیمتش 4200 باشه مشتریای زیادی خواهد داشت

s.mm
19-01-1395, 09:03 بعد از ظهر
امروز این موتور رو از نزدیک دیدم
کاربرات مکانیکی بود یعنی ساساتش دستی بود و روی دسته فرمون

این موتور کمک وسط نیست و کمک بغل می باشد

قیمت یک مغازه قیمت داد 4 میلیون و یکی دیگه 4200

فرنام
20-01-1395, 07:52 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]۲۰۱۶-۰۴-۰۸_۰۸.۴۵.۲۳.png

imoon
20-01-1395, 04:04 بعد از ظهر
کسی از دوستان تجربه استفاده از این موتور را داره یا نه ؟
خوبه به نظرتون ؟ بهتره از آپاچی 180 است ؟

sajjadme
20-01-1395, 04:22 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]۲۰۱۶-۰۴-۰۸_۰۸.۴۵.۲۳.png

ینی به این دسته از مردم honda cb1000r 2016 هم بدی اینجوریش میکنن و میرن پیک موتوری:4chsmu1::khak:

اینا اول این وسایلو میخرن و اماده میذارن بعد موتور میخرن

magnet
25-02-1395, 10:56 بعد از ظهر
من موتور رو از نزدیک دیدم
از لحاظ ظاهری قابل قبوله
قطعات بدنه هم ب نظر میرسه با کیفیت باشن
صدای موتوری اصلا نداره
صدای اگزوز هم ک کلا نداره
به نظرم با این قیمت ارزش خرید داره:28:

موتور باز
26-02-1395, 05:33 قبل از ظهر
دفترچه کاربری این موتور

saeed.he
31-02-1395, 04:40 بعد از ظهر
دوستان سلام.
من این موتور رو ندارم. ولی یه چیزی در حدود ده کیلومتر رو باهاش رفتم و روندمش. موتور خودم پالس 180 هه و بی تعصب میخوام مقایسشون کنم.
اولا که به عنوان یه موتور سیکلت با قیمت 4 میلیون و خورده ای هیچ رقیبی نداره تو این رنج.
سرعت و شتابش واقعا عالیه .
کمک فنراش هم جلو وهم عقب واقعا تو دست اندازا عالی عمل میکنن. پالس 180 کمک فنراش تو دست اندازا کاملا خشکن.
صدای موتور و اگزوزش خیلی شاید زیبا نباشه و به نظرم از موتوری با قیمت 4 میلیون تومن نباید توقعی داشت واقعا.
کنسولش واقعا کامله. صفه کیلومترو میگم . ساعت داره و شمارنده دنده و خلاصه یه چیز کامله.
با وجود این که ترمز عقبش لنتیه تا به حال موتوری سوار نشدم که اینقدر ترمز عقبش عالی کار کنه.
زین موتور پایینه(البته این سلیقه ایه) و زاویه پیچش فرمون بالاس و این قدرت مانورو می بره بالا.
فرمونش یه تیکس(مث فرمون هوندا125) و این باز من عیبه هم مزیت.
یه نکته ی خیلی خوبم که داره اینه که با وجود اسپرت بودن ظاهر موتور. دقیقا زیر زین ترک نشین دو تا میله هست که شما میتونید از اون برای بستن بار با طناب استفاده کنید.
ظاهرش از جلو و عقب واقعا عالیه و مطابق روزه تقریبا.
یادمون باشه این موتور بیشتر هم رده ی باکسره تا پالس 180 و اپاچی ها.
با سپاس

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk

ahmadra.2520
01-03-1395, 01:10 قبل از ظهر
تو اینستاگرام شرکت بنلی تست سرعت از این موتور گرفتن ۱۲۹ تا سرعت زده
مردم ایران یه عیب بزرگی که دارن همه فقط دنبال تقلید و پیروی کورکورانه هستن
کسی حس و حال نداره درست حسابی تحقیق کنه بدبختی بزرگتر فروشنده ها هم هیچ اطلاع دقیقی از جزییات فنی موتور ها ندارن و فقط فروشنده هستن براشون فرقی نمیکنه چی بخری فقط پول میشناسن
کمتر کسی هست که جرات به خرج بده و بخواد پای عشقش وایسه و موتور تک سوار بشه
اولین سالی که اپاچی ۱۶۰ اومده بود برادرم یکیشو خرید ۲۸۰۰ یادمه همه قیافشو میدیدن کیف میکردن ولی ۹۹ درصد هنوز سوار موتور نشده میگفتن بابا پالس یه چیز دیگش اینا اسباب بازیه
نتیجه این شد ۵ سال دیگه کل ایران شد اپاچی
الان تو موتورای ۱۵۰ سی سی بنلی ۱۵ - هانک ۱۵۰- اپاچی ۱۵۰- دیسکاور ۱۵۰- باکسر ۱۵۰ و جدیدا ان اس ۱۵۰ هم اومده
تا بیاد جا بیفته تو بازار یکی دو سال زمان میبره

FrANTiC
05-03-1395, 01:29 بعد از ظهر
قصد خریدشو دارم ! اشتباه نکنم ؟

موتور باز
05-03-1395, 06:28 بعد از ظهر
قصد خریدشو دارم ! اشتباه نکنم ؟

هر چیزی رو خوشتون اومد بخرید و به حرف من و امثال من کار نداشته باشید

امـــــا

سطح توقع تون رو تنظیم کنید

اگه از یه موتور چینی انتظار یه موتور ژاپنی رو نداشته باشی و مراعاتش رو بکنی ، خوبه

Seyed.mahdi
09-03-1395, 06:42 بعد از ظهر
رفقا کسی نیست اینو رونده باشه (به جز رفیقمون که تجربشون رو گفتن) مردونگی کنه بیاد تجربه سواریش رو بگه؟
شتاب و سرعتش چطوره؟ خیلی خوش رخ و خوش استیله.
در ظاهر که واقعا از پالس 135 خودم بیشتر میپسندم. خیلی ظاهر جون دار تر و با اصالت تری داره.
فقط میمونه مواردی مثل دوام و سرعت و شتاب و نرمیش.

FrANTiC
15-03-1395, 07:09 قبل از ظهر
بنده چند روز پیش این موتور رو خریدم به رنگ سفید ! واقعا موتور خوبیه ! یه موتور شهریه عالی !
از پالس 135 خیلی بهتره ...

erfi.747
15-03-1395, 01:29 بعد از ظهر
بنده چند روز پیش این موتور رو خریدم به رنگ سفید ! واقعا موتور خوبیه ! یه موتور شهریه عالی !
از پالس 135 خیلی بهتره ...
مبارکتون باشه به سلامتی چرخش بچرخه براتون. میشه دقیق تر بگید چیش بهتره از 135 ؟ کیفیت چطوره ؟ هندلینگ ؟ نرمی ؟ شتاب و سرعت ؟ مصرف ؟ سر و صدای انجین چطوره ؟ ظاهرش که بهتره دیدم اما 12 اسب یکم کمه برای 150 سی سی :hanghead:

xwosro
15-03-1395, 01:39 بعد از ظهر
فکر می کنم اطلاعات قدرتی این موتورا اشتباه ثبت میشه چون شما بری سایت شرکت هایی که طرح سی جی 200 سی سی دارن و اطلاعاتش رو بخونید همه قدرت و گشتاور پایینی دارن ولی خب در عمل من خودم هم دیدم و هم تجربه کردم که پالس 180 و آپاچی 180 رو تو شتاب میگیرن!

این موتور هم تو اینستاگرام صفحه بنلی سرعت 130 تا رو ثبت کردن ولی خب باید با ویدئو دیده بشه تا متوجه شد چند مرده حلاجه!

البته فکر می کنم گفته دوستمون درسته چون هم وزن پالس 135 هست ولی خب حجم موتورش بیشتره. همین مسئله فکر می کنم تو بحث شتاب و سرعت یک فرق کوچیکی داشته باشند.

momo666
18-03-1395, 05:14 بعد از ظهر
کسی از دوستان که این موتور رو داره میتونه بگه پیچ های آیینه این موتور چپ گرد هستن یا راست گرد

سیدعلیرضا
17-01-1397, 11:30 بعد از ظهر
با عرض سلام خدمت داداشا

امشب برای یکی از دوستان ی مدل 95 با 2000 کارکرد خریدم به مبلغ 4 میلیون و 500 هزار تومن همراه بیمه

مشکی رنگ و رخ در حد بود

سواری که کوتاهی که ازش گرفتم دیدم کمک ها به خوبی ضربات رو جذب میکنن و فشاری به کمر و مچ ها نمیاد

شتاب قابل قبول در رنج خودش که قیمت پایینی هم داره به ارمغان آورده

و اینکه صدای خوب و دلچسبی داره...از طرفی توی شب صفحه کنسولش واقعا بین موتورای هم رده خودش خود نمایی میکنه

سیدعلیرضا
20-01-1397, 11:19 بعد از ظهر
دوستان واسه این موتور چه روغنی خوبه بریزم؟

انی خوبه؟

aidin tvs
20-01-1397, 11:43 بعد از ظهر
دوستان واسه این موتور چه روغنی خوبه بریزم؟

انی خوبه؟

انی حرف نداره ایتالیاییه اصلا سفارش بنلی هم همینه
فقط برا ۲۵۰ گفته ۱۰-۵۰ برای ۱۵۰ تو دفتر چش چی ویسکوزیته ای توصیه شده؟ حتما از همون ویسکوزیته استفاده کن
روغن انی ام گرونه فکر میکنم لیتری ۳۵ باشه ولی اینم در نظر بگیر اگه مثلا روغن لیتری ۱۵ تومنی بریزی باید سر هزارتا عوض کنی ولی میتونی روغن خوب مثل انی موتورکس و موتول بریزی و دو سه هزارتا با خیال راحت استفاده کنی
فقط از فیلتر روغن غافل نشو من که هم برا ماشینم هم موتورم هر دفعه فیلتر عوض میکنم چون قیمتی ام نداره و همیشه محفظه روغن تمیز میمونه ولی اگه فیلتر رو مثلا هر دو دفعه یا سه دفعه عوض کنی مقداری از روغن که اتفاقا کثیف ترین بخش روغن هم هست و ناخالصی ها پشت فیلتر میمونه و تخلیه نمیشه و روغن نو رو که میریزی باهاش مخلوط میشه و همون اول کار رنگشو تیره میکنه
سعی کن همیشه ام از یه مدل روغن استفاده کنی چون با هر بار تخلیه مقداری روغن داخل محفظه میمونه و با روغن جدید مخلوط میشه و روغنهای جدید چون مواد افزودنی متفاوتی دارن گاها با هم سازگار نیستن و رو هم تاثیر میزارن ولیداگه روغن قبلیت با روغن جدید که عوض میکنی یه مدل باشه این مشکل پیش نمیاد

n00brider
12-01-1398, 02:13 بعد از ظهر
دوستان معمولا با دور موتور چند با این موتور می‌رین؟
معمولا رو معکوس پنج به چهار یا بعضا چهار به سه انجین‌م سوزه می‌کشه و دورش می‌زنه بالا..

arash0921
08-02-1398, 10:39 بعد از ظهر
چرا کسی تو این تاپیک فعال نیست؟

linux_linda
16-08-1398, 08:23 قبل از ظهر
قصد خرید این موتور رو داشتم
بعد از خرید نیاز به آچارکشی داره؟

پیمان اسماعیلی
21-02-1399, 02:38 بعد از ظهر
دوستان معمولا با دور موتور چند با این موتور می‌رین؟
معمولا رو معکوس پنج به چهار یا بعضا چهار به سه انجین‌م سوزه می‌کشه و دورش می‌زنه بالا..
معکوس 5 به 4 رو با سرعت 65 به پایین میتونید انجام بدید
و 4 به 3 رو با سرعت 45 تا فشار نیاد بهش

- - - Updated - - -

قصد خرید این موتور رو داشتم
بعد از خرید نیاز به آچارکشی داره؟
آچارکشی این موتور در کیلومترهای 1000 و 6000 انجام میشه

من پارسال مهر ماه یه سبزش رو با مدل 98 صفر کیلومتر و قیمت 16 تومن خریداری کردم و به جمعنون اضافه شدم
سرویس اولیه رو 300 کیلومتر انجام شد
بعد از اون روی 1000 2000 3000 کیلومتر سرویس انجام شده
تو فصل سرما روغن 40-10 انی ریختم و تو گرما 50-10 انی ریختم
تو 3000 کیلومتر لاستیک جلو با 100/80/17 ایران یاسا و عقب هم با 120/80/17 ایران یاسا تعویض شد

پیمان اسماعیلی
28-02-1399, 08:59 بعد از ظهر
از روز اول با قوص فرمون ۱۵۰ مشکل داشتم
یه خورده تحقیق کردم و رسیدم به فرمون سی اف ۱۵۰ که از نظر قطر یکسان بود( قطر فرمون فابریک ۱۵۰ ۲۲ میلی متره)
کمی سوراخ کاری نیاز داشت و اینکه وزنه فرمون خودش رو با وزنه اپاچی عوض کردم
و در نهایت به چیزی که میخواستم رسیدم[Only registered and activated users can see links]

Alireza Farzin
28-02-1399, 10:23 بعد از ظهر
از روز اول با قوص فرمون ۱۵۰ مشکل داشتم
یه خورده تحقیق کردم و رسیدم به فرمون سی اف ۱۵۰ که از نظر قطر یکسان بود( قطر فرمون فابریک ۱۵۰ ۲۲ میلی متره)
کمی سوراخ کاری نیاز داشت و اینکه وزنه فرمون خودش رو با وزنه اپاچی عوض کردم
و در نهایت به چیزی که میخواستم رسیدم[Only registered and activated users can see links]

سلام

لطفا کمی توضیح بدید که این مشکلی که با فرمون داشتید چی بوده,...و از نظر اندازه و شکل قوص ها چه فرقهائی با هم دارن که مشکلی با فرمون جدید ندارین,

تشکر,

پیمان اسماعیلی
29-02-1399, 12:17 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوست عزیز
فرمون فابریک خودش خیلی شبیه فرمون سی جی بود در واقع حالت خرگوشی داشت (خلاصه اش اینکه ازنظر بصری با فرمونش ارنباط برقرار نمیکردم)
به فکر فرمونی مثل ۲۵۰ تک یا دو سیلندر بودم که اونها قطر محل اتصالشون با کرپی فرمون زیاد بود و‌نمیشد
خلاصه ارتفاع این فرمون جدید پایین تره و بیشتر به سبک استریت فایتر نزدیکه
فعلا که فشار خاصی به کتف هام و مچ هام نیومده تا ببینم در طولانی مدت چه اتفاقی می افته
پروژه بعدی هم انشالله حذف جای پلاک و دمبی عقبه

Alireza Farzin
29-02-1399, 10:11 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوست عزیز
فرمون فابریک خودش خیلی شبیه فرمون سی جی بود در واقع حالت خرگوشی داشت (خلاصه اش اینکه ازنظر بصری با فرمونش ارنباط برقرار نمیکردم)
به فکر فرمونی مثل ۲۵۰ تک یا دو سیلندر بودم که اونها قطر محل اتصالشون با کرپی فرمون زیاد بود و‌نمیشد
خلاصه ارتفاع این فرمون جدید پایین تره و بیشتر به سبک استریت فایتر نزدیکه
فعلا که فشار خاصی به کتف هام و مچ هام نیومده تا ببینم در طولانی مدت چه اتفاقی می افته
پروژه بعدی هم انشالله حذف جای پلاک و دمبی عقبه

انشاالله مشکلی هم برای کتف و مچ دستهات پیش نیاد,

ما رو در جریان پروژه هات بزار,

موفق باشی,

Maverick
17-07-1399, 10:18 بعد از ظهر
سلام
دوستان کسی خبر داره فیلتر روغن این موتور منحصر به خودشه یا از فیلتر روغن بقیه موتورها هم میشه استفاده کرد؟

hesam.ah
18-11-1399, 02:07 قبل از ظهر
دوستان جدیدا موتور من که مدل آخر 98 هست و کلا 3000تا راه رفته یه صدایی مثل پیچی که تو سینی هست و وقتی گاز میدی میلرزه داره...
روی پیچ های موتور هم با ماجیک سفید کشیده شده...
خودم فکر میکنم تاحالا اچارکشی نشده...
یه سوال خودم میتونم اچارکشی کنم؟تا حدودی فنی هستم ففط آموزشی چیزی هست که راهنماییم کنه؟
ممنون