PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه ی بنلی تی ان تی 15 - هیرو هانک 150 -باجاج پالس 135 - اپاچی 150

Ali
02-12-1394, 03:29 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان

این تاپیک در مورد مقایسه ی موتور های استریت 150 سی سی بازار در محدوده قیمتی 5 میلیون تومان هست.که شامل دو مدل جدید یکی hunk از hero و دیگری tnt15 از benelli هست موتورهای دیگه هم که از قبل حضور داشتن اپاچی 150 و مدل پالس 135 بخاطر تفاوت کم قدرت و شتابش با مدلهای 150 سی سی اگر موتورهای دیگه ای هم در این محدوده قیمتی و حجم موتور هستن دوستان اضافه کنن

erfi.747
02-12-1394, 04:18 بعد از ظهر
چون مدل tnt هنوز نیومده پس نمیشه راجب قدرت و کیفیت و چیزای دیگش نظر داد اما با توجه به اطلاعات روی کاغذ میشه گفت که تو قدرت بنلی 12 اسبی از همه ضعیف تره و بقیه 15-14 اسب قدرت دارند در کل از نظر سرعت و شتاب آپاچی و پالس و هیرو با هم یه جا قرار میگیرند و بنلی پایین تر از این سه تاس ( با توجه به اطلاعات شرکت نیکران موتور ) .. اما از نظر کیفیتی قاطعانه میشه گفت که بنلی از همه بالاتره ( اگر واقعا همون بنلی باشه که ما انتظار داریم و میگن ) بعد پالس 135 و بعد هیرو و بعد آپاچی یا حتی میشه پالس و هیرو رو از نظر کیفیتی برابر دونست .. از نظر مصرف احتمالا بنلی کم مصرف ترین باشه ( با توجه به قدرت تولیدی کم انجینش ) بعد پالس 135 ( با توجه به حجم پایین تر نسبت به هیرو و آپاچی و همین طور مصرف صدی 2 ) و بعد هیرو و آپاچی باهم چون تقریبا عین هم میسوزونن .. از نظر قیمتم خوب پالس از همه ارزون تره با قیمت 4500 بعد فکر کنم بنلی باشه با قیمت 5 میلیون بعد هیرو با قیمت حدودا 5200 و بعد آپاچی با قیمت 5500 حدودا .. از نظر هندلینگ نمیتونم نظری بدم چون پشت همه اینا ننشستم .. از نظر ترمز آپاچی و هیرو بهترن به علت چرخ عقب دیسکی .. تو سر خوردنم که آپاچی استاده و با اختلاف فاحشی از همه بالاتره .. دیگه همینا به ذهن من اومد

معمار
04-12-1394, 07:31 قبل از ظهر
جدیدا شرکت جهانرو یه مدل 150 انژکتور هم اورده که چینیه
تبلیغات شو تو روزنامه دیدم زنگ زدم میگفت 7200

قیمتش خیلی زیاده ولی کاش تو مقایسه باشه

معمار
04-12-1394, 09:45 قبل از ظهر
اینم لینک موتوری که گفتم در صورت صلاح دید به مقایسه اضافه شود

[Only registered and activated users can see links]

ahmadra.2520
03-02-1395, 03:44 قبل از ظهر
قیمت بنلی ۱۵۰ الان ۴۳۰۰ هستش مزیت هایی که داره اینه خیلی نرم و خوش دسته -- کمک وسط هستش
هیرو که صد در صد از پالس ۱۳۵ و اپاچی ۱۵۰ بسیار بسیار با کیفیت تره و خیلی خیلی نرم کار میکنه
در ضمن الان بازار ۱۵۰ سی سی خیلی گرم شده
جدیدا پالس ان اس ۱۵۰ هم اومده۵۹۰۰
و یک مدل جدید که شرکت جهان رو وارد کرده به نام cf moto 150 nk که اولین موتور ۱۵۰ سی سی انژکتوری که کمک وسط - عقب جلو دیسک - ۶ دنده - اب خنک - استریت فایتر هستش ولی حیف که ۷۲۰۰ قیمت گذاشتن براش

erfi.747
03-02-1395, 01:43 بعد از ظهر
هیرو که صد در صد از پالس ۱۳۵ و اپاچی ۱۵۰ بسیار بسیار با کیفیت تره و خیلی خیلی نرم کار میکنه
دوست عزیز فکر نکنم هیرو هانک از پالس 135 بسیار بسیار با کیفیت تر باشه درسته که نرم تر کار میکنه نسبت به پالس اما از نظر کیفیتی برابر هستن و بهتره بگیم از آپاچی 150 بسیار بسیار با کیفیت تره

big_00a
03-02-1395, 06:38 بعد از ظهر
من با کیفیت کار ندارم اما باحاله هیرو قیافش دوسدارم

ahmadra.2520
04-02-1395, 01:14 قبل از ظهر
منم همین تصور رو قبل از اینکه سوار هانک ۱۵۰ بشم داشتم
یکی از مشتری هامون هانک ۱۵۰ خریده بود پرسیدم چطور موتوری هست؟ گفت سگش به پالس و اپاچی می ارزه
گفت قبلش اپاچی ۱۸۰ داشته که نصف این نرمی نداشت
موتور رو جلوی خودم استارت زد گوشمو بردم بغل انجین که صداشو بشنوم بس که این موتور اروم و نرم کار میکرد
عوضش پالس هیچ صدایی از اگزوزش در نمیاد و هرصدایی که میشنوی صدای انجین هست

Exel
04-02-1395, 04:51 بعد از ظهر
نرمی هیرو رو قبول دارم ولی سوال اصلی اینه ک عمر مفید محصولات هیرو هم ب اندازه محصولات باجاج هست یا نه ؟ انجین پالس ک واست اواز میخونه ، خدا نکنه ک مشکل داشته باشه اونوقت واست شجریان میخونه :)))))

Seyed.mahdi
06-02-1395, 05:00 بعد از ظهر
سلام

بنده هم خیلی خیلی مشتاق بودم بهترین موتور ها در این رنج رو بدونم.

آقا erfi عزیز آپاچی مگه چه گناهی کرده انقدر شما بدت میاد ازش؟:) عزیز برادر. ترمز های عقبش هم لنتیه. 180 دیسکیه عقب.

عزیزان لطفا تجربیاتشون رو درباره همه ی این موتور ها بفرمایند که بنده بسیار مشتاق استفاده از تجربه دوستان هستم. مخصوصا آپاچی 150 که تمایل به خریدش دارم.

یه موتور دقیقا عین بنلی 15 تو نزدیک محل کارم هست تقریبا اکثر روزا میبینمش اما مارک بنلی نخورده روش! مارکش فکر کنم کویر بود! جریان چیه؟

تشکر از راهنمایی دوستان

gtfarshad1373
02-03-1395, 11:53 بعد از ظهر
سلام دوستان من الان یه بنلی 150 صفر کیلومتر دیدم خیلی خوشم اومده قیمتشم 4/500 به نظرتون بگیرم یا ن؟ لوازم یدکیش راحت پیدا میشه؟ اگه نظر پیشنهادی دارین ممنون میشم کمک کنین فقط من سرعت زیاد واسم مهم نیست داخل شهری استفاده میکنم

erfi.747
03-03-1395, 03:27 بعد از ظهر
دوستان ns 150 و دیسکاور 150 رو هم اضافه کنید تو مقایسه

Detective
11-03-1395, 08:29 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز.من یه 150 بنلی مال یکی از دوستام سوار شدم(3 روز دستم بود)این موتور از هر نظر فوق العاده است.شتابش نسبت به بقیه هم رده ها کمتره(مثل آپاچی 150 یا پالس 150 یا هیرو هانک)ولی توی مکس اسپید قضیه فرق میکنه.
این موتور از لحاظ کیفیتی در رتبه اول بین هم رده هاش قرار میگیره.نظر شخصی بنده اینه که این موتور سیکلت رو بگیرید چون از هم رده هاش با کیفیت تره(دقت کنید،،گفتم با کیفیت نگفتم سریع تر یا بهتر)

hosseinbboy021
14-03-1395, 10:21 قبل از ظهر
بنظرم هم رو کاغذ هم در ظاهر هم در باتن بنللی با اختلاف خعلی زیاد از رقیباش جلو هستش قیمت مناسب و کیفیت و هیکل خوب و.... ولی فقط باس صبر کرد دید چی عذاب در میاد این بنللییییی

sadegh.iman
20-08-1395, 09:09 قبل از ظهر
سلام
من دیشب رفتم نمایندگی خیابان هنگام قیمت ها به صورت زیر بود
هیرو هانک 4800
هیرو تریلر 5000
دیسکاور 4600
ایران دوچرخ v6 هم 3850
پالس 135 هم 4400
من واقعا موندم کدوم رو بخرم تاحالا هم موتور نداشتم لطفا راهنمایی کنید...... از لحاظ قیمتی ایران دوچرخ عالیه ولی کیفیتش رو نمیدونم قیافه اش هم به نسبت قیمتش می ارزه
قیافه فقط هیرو هانک مثل تانک میمونه ......عالیه
دیسکاور میگن خیلی نرمه ولی قیافش جالب نیست
پالس میگن خشکه
تریلر امکاناتش بیشتره ......مثلا شارژر موبایل زیر زین و قفل ضد سرقت
چون تاحالا موتور نداشتم یه موتور میخوام نرم که خستم نکنه......دو ترک راحت سربالایی بره........ایمنیش بالا باشه و اینکه قطعاتش پیدا بشه و ارزون بشه(همینطور هزینه تعمیرکار)
خواهشا راهنمایی کنید....
ممنون

hannan
20-08-1395, 12:27 بعد از ظهر
کسی از باجاجas150خبری نداره بنظرتون قابل مقایسه باین موتورا نیست