PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازسازی رکس

Pooria-Parhizkar
23-11-1394, 10:05 بعد از ظهر
با سلام
یه چندوقتی بود که دنبال کارای دوسته عزیزم سینابودم که از همین طریق باهم اشنا شیدیم
خیلی دلم میخواست منم یه موتور گازی باز سازی کنم بعد چند وقت بالاخره پریروز چهارشنبه یه رکس خریدم حالا بماند با چه بد بختی
اقا ما چهارشنبه شب اوردیمش کاریش که نشد بکنم شب بود فقط باک رو باز کردم
[Only registered and activated users can see links] ... _59_47.jpg ([Only registered and activated users can see links])
شد پنج شنبه که 22 بهمن بود دنبال بنزین که کسی رو گیر نیاوردم شروع کردم باز کردن ساعت 8 صبح
[Only registered and activated users can see links] ... B30541.jpg ([Only registered and activated users can see links])
شروع کردم به باز کردن در اخر
[Only registered and activated users can see links] ... B30562.jpg ([Only registered and activated users can see links])
چرخ و لنت ترمز
[Only registered and activated users can see links] ... B30559.jpg ([Only registered and activated users can see links])
وسایل باز شده
[Only registered and activated users can see links] ... B30539.jpg ([Only registered and activated users can see links])
شد امروز که شروع به کار کردم یه ذره بنزین گیر اوردم شروع کردم به باز کردن
دوشاخه
[Only registered and activated users can see links] ... B30576.jpg ([Only registered and activated users can see links])
شمع رو باز کردم سمباده زدم گذاشتم سرجاش امتحان کردم که سیستم برقی درست باشه یه برقی هم من رو گرفت که برق از سه فازم پرید
حالا توی عکس اون دو قطعه اهنی بقل شمع چیه سیم گاز رو که می کشی چی میشه
حالا این سیم که از قاب بقل گیربکس زده بیرون چی بهش میگن چون کارش برعکس کلاچ اگه نگیری پا بزنی گیربکس به حرکت درمیاد ولی پیستون نه
[Only registered and activated users can see links] ... B30572.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... B30594.jpg ([Only registered and activated users can see links])
عکس بالا رو که دیدید بعد از اینکه هرجی تلاش کردم موتور روش نشد کاربرات هم نشتی که چه عرض کنم ریزش داشت قاب گیربس رو باز کردم هواسم به روغن داخل گیربس نبود که تمام پارگینگ کثیف شد
این عکس از کاربرات ووو
[Only registered and activated users can see links] ... B30580.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... B30581.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... B30593.jpg ([Only registered and activated users can see links])
ولی در اخر شمع رو باز کردم که دیدم خیسه برقم میرسه انگار به قول دوستمون از سوپاپ هواشه حالا نمی دونم چرا روشن نمی شه
منتظر نظرات پیشنهادات افکار وووو هستم اگر جایی توی تهران برای قطعات تعمیرات وووو میشناسید بگید ممنون میشم
ببخشید زیاد شد

(البته این رو یه جا دیگه اول زدم )

mehdig
23-11-1394, 10:52 بعد از ظهر
داداش دمت گرم روح و روامون تازه کردی
بنظر من موتورشو کامل بزار زمین اول تنه رو کامل جمع کن موتورش هم جدا ردیف کن
دلم میخواد مثل این موتور جمعش کنی
[Only registered and activated users can see links]
مشکل موتوریت هم فردا از اوسا کارش میپرسم بت میگم

Pooria-Parhizkar
24-11-1394, 12:24 قبل از ظهر
ایشالا .ممنون از کمک شما

sina6525
24-11-1394, 08:26 قبل از ظهر
با سلام
یه چندوقتی بود که دنبال کارای دوسته عزیزم سینابودم که از همین طریق باهم اشنا شیدیم
خیلی دلم میخواست منم یه موتور گازی باز سازی کنم بعد چند وقت بالاخره پریروز چهارشنبه یه رکس خریدم حالا بماند با چه بد بختی
[Only registered and activated users can see links] ... _59_47.jpg ([Only registered and activated users can see links])
شد پنج شنبه که 22 بهمن بود دنبال بنزین که کسی رو گیر نیاوردم شروع کردم باز کردن ساعت 8 صبح
[Only registered and activated users can see links] ... B30541.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... B30562.jpg ([Only registered and activated users can see links])
چرخ و لنت ترمز
[Only registered and activated users can see links] ... B30559.jpg ([Only registered and activated users can see links])
وسایل باز شده
[Only registered and activated users can see links] ... B30539.jpg ([Only registered and activated users can see links])
دوشاخه
[Only registered and activated users can see links] ... B30576.jpg ([Only registered and activated users can see links])
شمع رو باز کردم سمباده زدم گذاشتم سرجاش امتحان کردم که سیستم برقی درست باشه یه برقی هم من رو گرفت که برق از سه فازم پرید
حالا این سیم که از قاب بقل گیربکس زده بیرون چی بهش میگن چون کارش برعکس کلاچ اگه نگیری پا بزنی گیربکس به حرکت درمیاد ولی پیستون نه
[Only registered and activated users can see links] ... B30572.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... B30594.jpg ([Only registered and activated users can see links])
عکس بالا رو که دیدید بعد از اینکه هرجی تلاش کردم موتور روش نشد کاربرات هم نشتی که چه عرض کنم ریزش داشت قاب گیربس رو باز کردم هواسم به روغن داخل گیربس نبود که تمام پارگینگ کثیف شد
این عکس از کاربرات ووو
[Only registered and activated users can see links] ... B30580.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... B30581.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... B30593.jpg ([Only registered and activated users can see links])
ولی در اخر شمع رو باز کردم که دیدم خیسه برقم میرسه انگار به قول دوستمون از سوپاپ هواشه حالا نمی دونم چرا روشن نمی شه
منتظر نظرات پیشنهادات افکار وووو هستم اگر جایی توی تهران برای قطعات تعمیرات وووو میشناسید بگید ممنون میشم
ببخشید زیاد شد

سلام کار جالبی رو شروع کردی
امیدوارم موفق باشی
چند خریدی موتور رو ؟؟

Pooria-Parhizkar
24-11-1394, 03:05 بعد از ظهر
ممنون. من این رو250خرید + 50پول وانت از شهر ری تا تهران

reza125
24-11-1394, 04:41 بعد از ظهر
با سلام
چرخ و لنت ترمز
وسایل باز شده
دوشاخه
این عکس از کاربرات ووو
ببخشید زیاد شد

خوب شده موفق باشی

Gladiator
25-11-1394, 01:49 قبل از ظهر
احتمالا یا خود کاربراتور مشکل داره یا تنظیم نیست یا فیبر بنزین کش کاربراتورت مشکل داره

Pooria-Parhizkar
25-11-1394, 08:10 بعد از ظهر
ممنون فعلا دارم باز میکنم برای تمیز کاری
ببخشید دوستان دیروز نبودم . یروز در میون می تونم برم سر موتور . از ساعت 5 تا الان سر باز کردن انجین از بدنه بودم کار خواصی نکردم ولی تمام پیچ ها زنگ زده یا هرز شده
کسی که باز سازی کرده بود خیلی بد سیم کشی کرده بود جای پیچ انجین رو نگاه کنید سه تاس که طرف با دو تا پیچ بسته بود که وقتی روشن میشه حتمما تکون میخورده
عکساز قطعات اجین وووو
منتظر نظرات پیشنهادات وووو هستم
یکمی دیرشد واسه اپلود عکس ها بود

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال اگزوز رو چطور جدا کنم اجار خاصی داره ؟

sina6525
26-11-1394, 10:57 بعد از ظهر
داداش خوب داری پیش میری فقط انجین رکس چند سیسیه؟
برای اگزوز هم اگر رزوه داره یه آچارشلاقی بندازی دورش باز میکنه

Pooria-Parhizkar
27-11-1394, 06:31 قبل از ظهر
داداش خوب داری پیش میری فقط انجین رکس چند سیسیه؟
برای اگزوز هم اگر رزوه داره یه آچارشلاقی بندازی دورش باز میکنه

روی انجین 47cc زده چون دوزمانس انگار 90ccچهار زمانست . خوبی این موتور گازی نسبت به موتور گازی های دیگه دارا بودن گیربکسه

دوستان حال مادر بزرگم خوب نیست شاید تا چند روز نتونم پروژه رو ادامه بدم نهایتا تا جمعه

masoud69
17-05-1395, 07:15 قبل از ظهر
سلام داداش
مبارک باشه
آقا منم دارم پژو تعمیر میکنم اما هنوز مشگل دارم انجین وسایل ۹۰ درصد تکمیله فقط جنتا جنس میخوام شما جنساتو از کجا میخری یا آدرس بده یا سوال کن ببین تزئینات پژو باک عقب داره من مزاحم بشم دمت گرم