PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید کراس یا تریل

Majid98
15-11-1394, 10:18 قبل از ظهر
سلام دوستان
من میخوام یه موتور کراس بخرم برا شروع رشته موتور سواری.سوالی که داشتم اینه که میشه موتور کراسو بیرون پیست هم سوار شد?مثل جاده خاکی و رفتن به کوه و بیابان.داخل شهر اصلا نمیخوام سوار بشم.
چون یکی از دوستام میگفت به موتور فشار میاد بیرون پیست واینکه نمیشه یکنواخت گاز داد به موتور .
حالا به نظر شما تریل باید بخرم ?چون خودم بهشخصه عاشق کراسم.
قبلا تریل فلات ۲۵۰ داشتم بدرد نمیخوره سنگینه.قدرت اولش خوبه ولی کم میاره تو شیب تند

y.sohbati
15-11-1394, 11:21 قبل از ظهر
سلام دوستان
من میخوام یه موتور کراس بخرم برا شروع رشته موتور سواری.سوالی که داشتم اینه که میشه موتور کراسو بیرون پیست هم سوار شد?مثل جاده خاکی و رفتن به کوه و بیابان.داخل شهر اصلا نمیخوام سوار بشم.
چون یکی از دوستام میگفت به موتور فشار میاد بیرون پیست واینکه نمیشه یکنواخت گاز داد به موتور .
حالا به نظر شما تریل باید بخرم ?چون خودم بهشخصه عاشق کراسم.
قبلا تریل فلات ۲۵۰ داشتم بدرد نمیخوره سنگینه.قدرت اولش خوبه ولی کم میاره تو شیب تند

[Only registered and activated users can see links]

توی این تایپیک میتونی جواب سوالاتتو پیدا کنی ..
در ضمن هر جایی غیر از شهر میتونی استفاده کنی .فقط نباید زیاد فشار بیاری چون کراس ها پمپ روغن ندارن تخت گاز مداوم مساویه با مرگ انجین ...
البته بستگی به انتخابتونه که موتورای دو زمانه و چهار زمانه متفاوته.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk