PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل برق ویو کویر رادیسون

آقا مهدی
07-11-1394, 10:25 بعد از ظهر
سلام
یه موتوره ویو کویر رادسیون هستش .بوق وکیلومتر ونمایشگر دنده وامپر بنزین و چراغ جلو وعقب از کار افتاده فیوز سوخت و از کار افتادن و قبل از تعویض فیوز بدون هیچ مشکل کار میکردن بعد از تعویض فیوز دیگه از کار افتادن و روشن نمیشن ولی راهنما واستارت موتور کار میکنه فک میکنم برقکشیشون جداست و خیلی جالب شده وقتی فیوزو برمیداری برق راهنما و بوق از برق شارژر تامین میشه بوق با گاز دادن صداش زیاد میشه راهنما هم نورش بیشتر میشه .
دوستان اگه کسی سر درمیاره لطفا راهنمایی کنه

naserkorosh
07-12-1394, 02:02 بعد از ظهر
سلام به دوستان
من یه طرح ویو کویر دارم . شارژرم پایه هاش اب کرده بود. بعد از تعویض شارژر باطری هم خراب شد و دیگه شارژ نمیگرفت. با ولت متر میزان شارژ ورودی به باتری رو که اندازه گرفتم دیدم 18 ولته که در دور بالا به 24 ولت میرسه. تعمیر کار میگفت عادیه ولی به نظر من نیاید انقدر شارژ کنه. کسی میدونه میزان ولتاژ خروجی از شارژر برای شارژ باتری باید چند ولت باشه؟

Komando
07-12-1394, 07:15 بعد از ظهر
بدونه باتری 6 ولته .با باتری بین 12.5 تا 14 ولت .کمتر یا بیشتر شارژر مشکل داره

VAHID
07-12-1394, 07:55 بعد از ظهر
سلام به دوستان
من یه طرح ویو کویر دارم . شارژرم پایه هاش اب کرده بود. بعد از تعویض شارژر باطری هم خراب شد و دیگه شارژ نمیگرفت. با ولت متر میزان شارژ ورودی به باتری رو که اندازه گرفتم دیدم 18 ولته که در دور بالا به 24 ولت میرسه. تعمیر کار میگفت عادیه ولی به نظر من نیاید انقدر شارژ کنه. کسی میدونه میزان ولتاژ خروجی از شارژر برای شارژ باتری باید چند ولت باشه؟

حداقل 10.5 ولت و حداکثر 14.7 ولت

boy5152
20-12-1394, 07:43 بعد از ظهر
به احتمال من ترانس بزرگی که مال تامین کننده برق هست اون مشکل پیدا کرده