PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پالس یا روان

Ali
23-07-1390, 02:06 بعد از ظهر
با سلام خدمت بچه های گل پرشین موتور:pm1:

خب بریم سر اصل مطلب از هر چه بگذریم سخن موتور خوشتر است:crazy: من تقریبا مشکل نداشتن جا برای موتورم داره حل میشه و تا 1 ماه دیگه ردیفه حالا بین این دو موتور موندم و از tvs rockz و اپاچی و دایچی و... هم خوشم نمیاد و فقط بین روان rv و پالس 180 چراغ گرد میخواستم بدونم کدوم بهتره اهل افرود هم نیستم ولی اگر روان بگیرم شاید هفته ای یکی دو بار یه سری به سرخه حصار بزنم به نظر خودم روان از پالس توی شتاب و ترمز و نرمی و... خیلی بهتره ولی چیزی که نمیخوام باهاش مواجه بشم کیفیت بده مثل دوچرخه ای که قبلا داشتم و وقتی دزد بردش کلی خوشحال شدم کلا درست با وسیله رفتار میکنم ولی یک چیزهایی در مورد روان شنیدم مثل گرم کردن زیاد و نداشتن تعادل همینا منو به شک انداخت و الا لوازمشم که میگن گیر میاد الان میخوام بدونم اگر با موتور بدرفتاری نکنم و بهش فشار نیارم روان دووم میاره و کیفیت خوبی داره اگر اره که دیگه به پالس فکر نکنم
با تشکر

reza KTM
23-07-1390, 02:12 بعد از ظهر
لاکی تو دیگه چرا؟
روان تعادل نداره پس من چجوری رو موتور میخوابم یه نگاه به این فیلم بنداز البته خیلی بد خوابیدم ولی فقط همین یه فیلم رو دارم
[Only registered and activated users can see links]

چرا کیفیت بد ؟
موتور مدل 87 من دیروز نزدیک 220 کیلومتر راه رو طی کرد

Babak
23-07-1390, 02:25 بعد از ظهر
سی جی بگیر از همه بهتره سرعت داره کیفیت عالی لوازم در حده تیم ملی.آفرود آنرود براش فرقی نمیکنه.جایی رو که روان گوزید نتونست بره رو سی جی عینه آب خوردن رفت

Ali
23-07-1390, 02:29 بعد از ظهر
سی جی بگیر از همه بهتره سرعت داره کیفیت عالی لوازم در حده تیم ملی.آفرود آنرود براش فرقی نمیکنه.جایی رو که روان گوزید نتونست بره رو سی جی عینه آب خوردن رفتبچه ها cg گوجه ای هم به گزینه ها اضافه شد:gigglesmile:

reza KTM
23-07-1390, 03:01 بعد از ظهر
سی جی بگیر از همه بهتره سرعت داره کیفیت عالی لوازم در حده تیم ملی.آفرود آنرود براش فرقی نمیکنه.جایی رو که روان گوزید نتونست بره رو سی جی عینه آب خوردن رفت
بابک پرچم روان رو نیار پایین من بلد نبودم برم دوستان زیادی هستن که با روان خیلی کارا میکنن

ولی سی جی یه دونست فقط باش تک چرخ بزنی خیلی حال میده

BKING
23-07-1390, 03:28 بعد از ظهر
لاکی روان بگیر بعدا کم کم به آفرود آلوده می شی:acigar:

Mohammad aghili
23-07-1390, 04:00 بعد از ظهر
بهتون تبريك ميگم
چون هردو موتوري كه انتخاب كرديد ؛ دربازار فعلي و در رنج قيمت محدود ؛ موتور هاي تاپي هستند

اگر از موتور ؛ سواري نرم با سرعت خوب و عمربالا انتظار داريد ، بايد بگم كه در خريد پالس شك نكنيد

اما
اگر فكرميكنيد اندك علاقه اي به آفرود و امثالهم ( عبوراز جوي خيابان ، از پله ، و...) داريد ؛ بايد بگم كه روان ميتونه انتظارات شما رو به نحو احسن برآورده كنه
و البته بايد بگم كه اگر بدنبال اين هم هستيد كه اسب آهنيه شما در خيابان ها كمتر باشه و به اصطلاح خز نباشه ؛ بازهم روان ميتونه گزينه برتر باشه

فعلا
ياعلي

nOviA
23-07-1390, 04:52 بعد از ظهر
منم بودم روان میگرفتم.

علی یزدانی
23-07-1390, 05:56 بعد از ظهر
من میگم پالس بگیر!
پالس از هر نظر بهتره البته این نظر شخصیه:4chsmu1:

nightwolf_suzuki
23-07-1390, 06:05 بعد از ظهر
بابی دلت کتک میخوادااااااااااااا:3ztzsjm:
توهین میکنی به روان؟؟؟؟
سی جی نذاشت رضا بره بالا
من خودم شاهد بودم.............

morteza-63
23-07-1390, 09:20 بعد از ظهر
پالس دیگه خز شده.بیشتر جوادای پایین شهر با کتونی ادیداس سوارشن

nopo
23-07-1390, 11:21 بعد از ظهر
میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است!!!!

ماله کش بر روی بام و عاشقان بر زیر بام هر دو میمالند اما این کجا وآن کجا!!!:25r30wi:

شباهت پالس(موتوری شهری و سرعتی) با روان(موتوری آفرودی ) با هم چیه؟

Ali
24-07-1390, 12:23 قبل از ظهر
میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است!!!!

ماله کش بر روی بام و عاشقان بر زیر بام هر دو میمالند اما این کجا وآن کجا!!!:25r30wi:

شباهت پالس(موتوری شهری و سرعتی) با روان(موتوری آفرودی ) با هم چیه؟موتور هم مثل خودرو میمونه الان این همه ماشین suv تو کشور ما خز شده مگه همه باهاشون میرن افرود؟ شاید کسی هم که میخواد خودرو بخره بین دو خودرو با کلاسهای متفاوت گیر کنه مثلا من اگه میخواستم ماشین بگیرم بین جنسیس کوپه و جنسیس و لند کروز گیر میکردم البته اگه اونقدر پول داشتم که ندارم:25r30wi:

Mohammad aghili
24-07-1390, 09:13 قبل از ظهر
من اگه میخواستم ماشین بگیرم بین جنسیس کوپه و جنسیس و لند کروز

خب ما اومدیم اینجا دور هم جمع بشیم وتا اطلاعاتمون بره بالا و دیگه یه همچین مشکلاتی برامون پیش نیاد (البته از نوع موتوریش)

بعنوان مثال کسی که اصلا آفرود رفتن رو کار عاقلانه ای نمیدونه ! ؛ بنظر بنده اگه بره یه suv بگیره من بهش میگم .......

ماشین و موتور رو که واسه قیافه و تیپش که نمیگیرن
بسته به نوع استفاده ای که از ماشین دارن ؛ باس مدلش رو انتخاب کنن

البته ببخشید در محضر بزرگان اندکی زیاده گویی کردم
فعلا
یاعلی