PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارتینگ دست ساز همدان

reza125
29-09-1394, 06:16 بعد از ظهر
سلام من میخواهم یه کارتینگ درست کنم اگه میشه راهنمایم کنید

reza125
06-10-1394, 05:38 بعد از ظهر
با این که کسی پیامی نفرستاده من عس شاسی رو می فرسم

- - - Updated - - -

.
.
.
.
.

kaveh_am
06-10-1394, 08:11 بعد از ظهر
ما که نساختیم چجوری راهنمای کنیم...
من یکی دیدم که ایرانی ها هم ساحته بودن خیلی خوشم اومد

[Only registered and activated users can see links]

reza125
07-10-1394, 06:27 بعد از ظهر
اقا کاوه خیلی ممنون ولی یه چیزای در مورد چرخ عقب می خوام

- - - Updated - - -

شاسی [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

اندازه های شاسی [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

برای موتور ازموتور 125استفاده یه موتور لیفا 125خریدم 100هزار

- - - Updated - - -

reza125
08-10-1394, 02:57 بعد از ظهر
سلام همون طور که توعکس شاسی دیدید از جبه فرمان پراید استفاده کردم ایا جبه فرمان پرای بهتر است یا [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

سلام همون طور که توعکس شاسی دیدید از جبه فرمان پراید استفاده کردم ایا جبه فرمان پرای بهتر است یا [Only registered and activated users can see links]

reza125
08-10-1394, 06:28 بعد از ظهر
یه پیشرو 70 چند ساعت پیش خریدم100هزار تا از وسایلاش رو کارتینگ استفاده کنم [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

راستی تا یادم نرفته نقشهی سیم کشی اسان هندا 125 فقط برای روشن کردموتور شاید رنگ بعضی ازسیما فرق داشته باشه [Only registered and activated users can see links]

reza125
09-10-1394, 09:57 قبل از ظهر
محوری که چرخای جلو روش وصل میشه [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

از بوش طبق آهنی 1800 پیکان استفاده کردم [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

sina6525
09-10-1394, 10:10 قبل از ظهر
سلام داداش خسته نباشی

خودمم دارم یه تقریبا کارت دست ساز درست میکنم و تو انجمن هم هست تایپیکش

امیدوارم موفق باشی خریدن اون پیشرو هم خیلی خوب بود و واقعا نیازت میشه چون قطعات مشترک زیاد دارن

پیگیر کارات هستم

reza125
09-10-1394, 05:03 بعد از ظهر
داداش متالب عالی گذاشتی موفق باشی

reza125
09-10-1394, 10:28 بعد از ظهر
پیشرو 70رو اوراق کردم تا از وسایلاش استفاده کنم [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

برای ترموز از توپه ی هندا 125 استفاده کردم [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

سیم کشی پیشرو 70 بستم روش [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

اینم بربرنگ یاتاقان ها [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

اینم وسایلای پیشرو 70 [Only registered and activated users can see links]

sina6525
10-10-1394, 09:29 قبل از ظهر
عالیه خیلی خوب داری پیش میری فقط چرا از توپی خود 70 استفاده نکردی؟؟ سیم کش 70 جواب میده؟؟ انجین 125 خریده بودی اگر اشتباه نکنم پس دیگه به این انجین این 70 احتیاج نداری اگه لازم داری که هیچ اما اگر لازم نداری انجین و کارب و کوئل و کل متلقات انجین رو خریدارم

حالا برای محور عقب میخوای شافت بتراشی؟؟

منتظر ادامه کار هات هستم

reza125
10-10-1394, 09:59 قبل از ظهر
سلام داداش

توپهی پیشرو 70 دوتیکس مال 125یه تیک توپ هندا هم یکی از چه ها گرفتم وهزیهی برام نداشت

اره دادش سیم کشی جواب داد رنگ بندی سیماش با موتور هندا یکی بود

شرمنده موورش فقط دندهی 1و2 داره 3و 4خرابه

برای محور عقبم یه فکری میکنم

sina6525
10-10-1394, 11:25 قبل از ظهر
تو همین وضعیت هم اگه قصد فروش داشتی و قیمت مناسب بود خریدارم

reza125
10-10-1394, 01:20 بعد از ظهر
داداش از من میشنوی یه موتور برگه اوراق بگیر برای یکی از بچه ها با 200هزار یدونه سی جی 1369 اوردیم

sina6525
10-10-1394, 01:35 بعد از ظهر
اصلا سند و این داستانا نمیخوام اینم گفتم اگر احتیاج نداری به جای این که بیوفته خاک بخوره من ازت بردارم که ظاهرا احتیاج داری

خب حالا برنامت بری چرخا چیه؟ فنر بندی میخوای بندازی ؟؟ یه توضیح بده ببینینم برنامت چجوریه

انجین حجم پایین تر از 125 سالم اگر سراغ داشتی من میخوام مدارک هم مهم نیست

قربانت

reza125
10-10-1394, 01:43 بعد از ظهر
چرخای جلو بسته شده فقط مونده چرخای عقب

- - - Updated - - -

اگه پیدا کردم بهت میگم

sina6525
10-10-1394, 03:02 بعد از ظهر
خب چجوری وصلشون کردی؟؟ از چه چرخ هایی استفاده کردی؟؟ یه دوتا عکس بزار بگو برنامت برای ماشین کلا چیه محور عقب رو میخوای چیکار کنی؟؟؟ چراغ و بوق و بقیه موارد رو هم میخوای بندازی؟؟

reza125
10-10-1394, 03:45 بعد از ظهر
بعدم عکس محور جلو رو میفرستم از چرخ های فوقون استفاده کردم بله چرغ و...وصل می کنم

- - - Updated - - -

محور عقب [Only registered and activated users can see links]

reza125
15-10-1394, 11:04 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza125
15-10-1394, 03:58 بعد از ظهر
سلام اینم عکس جبه فرمان [Only registered and activated users can see links]

reza125
01-11-1394, 09:55 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان عکس جبه فرمان ومحور عقب گرفتم براتون بزارم راستی برای ترمز از توپه دیگه استفاده نکردم ودیکس صفحه خریدم

- - - Updated - - -

Komando
01-11-1394, 10:25 بعد از ظهر
خیلی جالبه.منم خیلی وقته طرحی شبیه به این رو میخاستم اجرا کنم ولی .....................

reza125
02-11-1394, 12:02 بعد از ظهر
ولی ......

sina6525
02-11-1394, 01:48 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان عکس جبه فرمان ومحور عقب گرفتم براتون بزارم راستی برای ترمز از توپه دیگه استفاده نکردم ودیکس صفحه خریدم

- - - Updated - - -

داداش دمت گرم عالی شده فقط چرخ جلو رو چجوری وصل کردی توضیح میدی؟؟ اگه عکس هم بزاری که عالی میشه ، راستی انجینت چند سیسیه؟

reza125
02-11-1394, 07:14 بعد از ظهر
سلام دادش
ممنون

راستش چرخا از بوش پیکان استفاده کردم برای گرفتن ضربه و برای وصل کردن سیبک ها از تسمه استفاده کردم وچرخارو جوش زدم ولی از من می توی پیچ مهره کن

راستی چندتا عکسم پیداکردم که میتونه کمک کن

sina6525
02-11-1394, 07:28 بعد از ظهر
سلام دادش
ممنون

راستش چرخا از بوش پیکان استفاده کردم برای گرفتن ضربه و برای وصل کردن سیبک ها از تسمه استفاده کردم وچرخارو جوش زدم ولی از من می توی پیچ مهره کن

راستی چندتا عکسم پیداکردم که میتونه کمک کن
دستت درد نکنه عکسا خیلی مفید بود

خودمم چرخ های عقب رو جوش کردم پشیمونم الان حتما چرخ های جلو رو به یه روشی پیچ میکنم

reza125
08-11-1394, 07:53 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان خسته نباشید

عکسای پیداردم که به کارتون میاد

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

نام فایل:
94102d1347287383-go-kart-under-construction-dsc00068.jpg ([Only registered and activated users can see links])

نام فایل:

74829d1347287383-go-kart-under-construction-dsc00039.jpg ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links](2).jpg.htm)

نام فایل:
3434 (2).jpg ([Only registered and activated users can see links](2).jpg.htm)

نام فایل:
123594-go-kart-under-construction-img00137-20100731-1249.jpg ([Only registered and activated users can see links])

نام فایل:
174485-go-kart-under-construction-img00639-20101212-1551.jpg ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links][1].jpg.htm)

نام فایل:
DSC08676[1].jpg ([Only registered and activated users can see links][1].jpg.htm)

نام فایل:
DSC08758 - Copy - Copy.jpg ([Only registered and activated users can see links])

نام فایل:
DSCF1543 - Copy - Copy.jpg ([Only registered and activated users can see links])

حجم:

نام فایل:
images66LYOOWB.jpg ([Only registered and activated users can see links])

حجم:
4 KB

نام فایل

DSCF1500.jpg ([Only registered and activated users can see links])

reza125
15-11-1394, 06:11 بعد از ظهر
سلام به دوستان به نظر شما کدام یک از شکل ها برای دسته دنده بهتره[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sina6525
15-11-1394, 08:11 بعد از ظهر
والا طرح اصلی بنده هم همون سمت راستی هستش چون خیلی کاربردی تره و حرفه ای تر هستش ویه حالتی شبیه دنده تیپ ترونیک میشه

اما سمت طرح سمت چپ ساده تر هستش ولی خیلی حرفه ای نیستش و دنده کشی رو یکم سخت میکنه و برای من هم جواب نمیده چون انجین از راکب دوره وزن دسته زیاد میشه و تو یه دسته انداز با ضربه کوچیک خودش دنده میده

اینم عکس پمپ ترمز که خواسته بودی :

البته چون رو موتور نصبه خیلی مشخص نیست اما ندازه یه کف دسته

reza125
16-11-1394, 06:44 بعد از ظهر
داداش جیلی ممنون ازعکسی که گذاشتی ولی نگفتی مال چه موتوریه

اینم از محور عقب
اینم ترموز

اینم محورفرمان

اینم عکس از موتور

- - - Updated - - -

امروز موتورش روشن کردم اما فقط وقتی که ساسات رو میدادم پایین موتور خاموش می شود اگه میشه بگید مشگل از کجاس راستی اکسوز هم نداره ممکنه ازاونجا باشه

- - - Updated - - -

والا طرح اصلی بنده هم همون سمت راستی هستش چون خیلی کاربردی تره و حرفه ای تر هستش ویه حالتی شبیه دنده تیپ ترونیک میشه

اما سمت طرح سمت چپ ساده تر هستش ولی خیلی حرفه ای نیستش و دنده کشی رو یکم سخت میکنه و برای من هم جواب نمیده چون انجین از راکب دوره وزن دسته زیاد میشه و تو یه دسته انداز با ضربه کوچیک خودش دنده میده

اینم عکس پمپ ترمز که خواسته بودی :

البته چون رو موتور نصبه خیلی مشخص نیست اما ندازه یه کف دسته

داداش یه چیزی شبیح اینا نمیشه

sina6525
16-11-1394, 08:40 بعد از ظهر
خودشه دیگه یه سمت شلنگ سیلندر ترمز هستش یه سمت دیگه هم پمپش اصلا ربطی هم نداره مال چه موتوره هر پمپی حتی پمپ ترمز پیکان رو میتونی بندازی تنگش

فرستاده شده از LT26iiِ من با Tapatalk

kaveh_am
16-11-1394, 09:00 بعد از ظهر
-
امروز موتورش روشن کردم اما فقط وقتی که ساسات رو میدادم پایین موتور خاموش می شود اگه میشه بگید مشگل از کجاس راستی اکسوز هم نداره ممکنه ازاونجا باشه

پیچ هوات تنظیم نیست...تا آخر ببندش بعد 2.5 _3 دور بازش کن بعد بذار موتور داغ که شد دقیق تنظیم کن(یه جوری که دور موتور به بالاترین حد برسه...بعدش دور موتور در حات درجا رو تنظیم کن که دور موتور بیش از حد بالا نباشه...

reza125
16-11-1394, 10:42 بعد از ظهر
خودشه دیگه یه سمت شلنگ سیلندر ترمز هستش یه سمت دیگه هم پمپش اصلا ربطی هم نداره مال چه موتوره هر پمپی حتی پمپ ترمز پیکان رو میتونی بندازی تنگش

فرستاده شده از LT26iiِ من با Tapatalk

اقا سینا دمت گرم خیلی کمکم کرد منده بودم برای ترمزش چکار کنم

- - - Updated - - -

پیچ هوات تنظیم نیست...تا آخر ببندش بعد 2.5 _3 دور بازش کن بعد بذار موتور داغ که شد دقیق تنظیم کن(یه جوری که دور موتور به بالاترین حد برسه...بعدش دور موتور در حات درجا رو تنظیم کن که دور موتور بیش از حد بالا نباشه...

اقا کاوه یلی ممنون

- - - Updated - - -

خیلی

- - - Updated - - -

اینم جالبه

Last couple weeks.

- - - Updated - - -

اینم جالبه

Last couple weeks.

sina6525
18-11-1394, 03:59 بعد از ظهر
خیلی قشنگه خیلی هم خوب کار کرده منتها فقط تو ایران قیمت همون 4 تا چرخ اندازه کل بودجه پروژه من و شماست

reza125
18-11-1394, 06:56 بعد از ظهر
داداش اینجاست که شاعر میگه لایک

reza125
24-11-1394, 04:59 بعد از ظهر
سلام به دوستن امر رفتم تو انبار کارگاه مدرسه و شلنگ ترمز را هم بردم وبه دنبال پمپ ترمز گشتم و یه پمپ کلاچ پیکانی پیدا کرد به نظر خدم از پپ ترموز بهتره وجای کمتری میگیره به ظر شما پمپ ترمز بهته یا پمپ کلاچ

پمپ کلاچ

پمپ ترموز

kaveh_am
24-11-1394, 10:47 بعد از ظهر
به نظر من چوت کالیپر ترموز موتور انداختی پمپ ترمز موتور رو هم بنداز...چون اندازه سیلتدر تو پمپ  با اندازه سیلندر تو کالیپر یه نثبتی دارن...

reza125
01-12-1394, 03:40 بعد از ظهر
اقا کاوه برای نظری که دادی خیلی ممنون استش مپ کلاج پیکان خریدموصلش کردم عکسش میزارم

kaveh_am
01-12-1394, 05:23 بعد از ظهر
آخه یه ترمز دوچرخه داشتم پمپ بالاش رو با یه برند دیگع عوض کردم...امدازه پیستون پاینه جدیده 6 میلیمتر بزرگتر از اندازه پیستون اینی بود که روش وصل کردم بود...نتیجش این شد که تا ترمز رو میزدی ترمز قفل میکرد.کنترل کردنه ترمش خیلی سخت بود بیخیالش شدم...

reza125
01-12-1394, 07:33 بعد از ظهر
آخه یه ترمز دوچرخه داشتم پمپ بالاش رو با یه برند دیگع عوض کردم...امدازه پیستون پاینه جدیده 6 میلیمتر بزرگتر از اندازه پیستون اینی بود که روش وصل کردم بود...نتیجش این شد که تا ترمز رو میزدی ترمز قفل میکرد.کنترل کردنه ترمش خیلی سخت بود بیخیالش شدم...

اقاکاوه امیدوام همچی اتفاقی نیفته اگرم نشود عوضش میکنم بازم ممنون از اهنمایی که کردی

reza125
19-01-1395, 04:43 بعد از ظهر
سلام به همهیدوستان ساله نو مبارک و 100سال به این سال ها

تو این چند وقت کاری انجام نداده ام ولی چنتا عکس براتون می گذارم

.
.
.
واینم پدال ها

و پمپ رمز پیکان

وسال نو مبارک