PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های قرار طالقان 22 مهر 90

Alireza
22-07-1390, 11:02 بعد از ظهر
قرار خوبی بود ولی خب اخرش ....
از همه دوستانی که اذیتشون کردم هم معذرت میخوام مخصوصا رضا و علی جی اس ایکس
دوستان عکس ها رو بزارین

Babak
22-07-1390, 11:11 بعد از ظهر
حسن جان عقب شکست افتادم تو چاله بسیار ناجور رینگم از کنار کج شد و از داخله طوقه اش ترک خور.جالب اینه که دو ترک بودم ولی اصلا نفهمیدم که لاستیکم خوابیده ایساددم ببینم که چی شده از ضربه دیده عمقه فاجعه چیه

aligsx
22-07-1390, 11:25 بعد از ظهر
خیلی خستم فقط همین.شب بخیر.
عکس ها رو فردا میزارم{شرمنده}

mosim2m
22-07-1390, 11:28 بعد از ظهر
بابک لاستیکات نیتروژن داشت یا نه ؟ هزینه رینگ چقدر میشه برات ؟

Alireza
22-07-1390, 11:49 بعد از ظهر
این 3 تا عکس از من بقیه دوستان هم بزارن
3869

3870

3872

yosef
22-07-1390, 11:56 بعد از ظهر
سلام دوستان من یوسف هستم تازه الان عضو شدم روان سفید دارم

می خواستم بدونم با روان هم میشه توی این قرار ها شرکت کرد

کسی با روان میاد یا فقط مگلی و ... راه میدین؟؟
:11:

Amir
22-07-1390, 11:59 بعد از ظهر
سلام دوستان من یوسف هستم تازه الان عضو شدم روان سفید دارم

می خواستم بدونم با روان هم میشه توی این قرار ها شرکت کرد

کسی با روان میاد یا فقط مگلی و ... راه میدین؟؟
:11:

سلام, خوش اومدید

اینجارو مطالعه کنید [Only registered and activated users can see links]

yosef
23-07-1390, 12:01 قبل از ظهر
ممنون از شما اقا امیر

شفیع
23-07-1390, 12:48 قبل از ظهر
همین !؟
از کل قرار ملاقات فقط همین 3 تا عکس ثبت شد ؟
حداقلش از تک تک موتور های به همراه صاحبش عکس میذاشتید.
قابل قبول نیست، بچه های آنرود خیلی کم کارن !

Alireza
23-07-1390, 01:00 قبل از ظهر
نه شفیع جان عکس ها زیاده حالا اپ میکنن کلی هم فیلمه من همین 3 تا رو گرفتم

Ali
23-07-1390, 02:55 قبل از ظهر
اگر میشه کسایی که اومدن رو معرفی کنید

soroush adventure
23-07-1390, 08:56 قبل از ظهر
قرار خوبی بود ولی خب اخرش ....
از همه دوستانی که اذیتشون کردم هم معذرت میخوام مخصوصا رضا و علی جی اس ایکس

اخرش چی شد ؟

Kami
23-07-1390, 09:14 قبل از ظهر
و اما بچه ها در حال لیس زدن :gigglesmile:
[Only registered and activated users can see links]

nightwolf_suzuki
23-07-1390, 10:06 قبل از ظهر
اقا من اعتراض دارم....
روحانی کاروان میبرن اصولا اخرش پاکت میدنننننننن........... نامردا یه پاکتم به ما ندادن........:waiting::gigglesmile:
شوخی کردم.... زودتر عکسا و فیلما رو بذارید... مخصوصا بک اسموک منو.... زوووووووووووووووووووووود.. .. دوستون دارم......:grouphugg:

nOviA
23-07-1390, 10:46 قبل از ظهر
اینم عکسا

Masoud
23-07-1390, 11:59 قبل از ظهر
با سلام به همگی...
:smilies(182):
من که انقدر خسته بودم شب به خونه نرسیدم و رفتم خونه یکی از اقوام و وقت نکردم پست بدم...:2i8d4ao:

1- اول از همه که مصطفی اومد دنبال من و رفتیم دنبال روغن باسه موتور:32: و 7.45 پیست بودیم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
و تعداد کمی از بچه خیلی دیر اومدن به ایستگاهی که جمع شدیم ساعت حرکت 9.15 اینا بود .:9:

2- وسط جاده به علت :9::13::i'm ok::grouphug:جاده یا با مرامی یا حواس پرتی یا حوصله نداشتن سرعت حداکثر 80 KM/h یکسری از بچه ها که اسم هم نمی برم از ما جدا شدن و خودشون رفتن (والا هرکی یه حرف زد)

**** تو جاده راه و گم کردیم یعنی یه پیچ جلو تر پیچیدیم و از نگهبانان یک شرکت آدرس گرفتیم.
l
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
l
3- تو جاده به کمک بابک عزیز و کنجی جون :30:و رانندگی متوازن مهران و انجام کار های راهنمایی توسط من و علیرضا:16: و سینا و نام برده های قبل در جاده موتور ها به صورت خطی و 2تا 2تا کنار هم به راه ادامه دادن و در پیچ ها موتور ها تک تک اومدن. و خیلی با نظم بودیم.
4- یه جا واستادیم روغن عوض کردیم.:16:
5-مصطفی خسته شد و جا من رفت تو ماشین و من موتورشو اوردم از اول گردنه:17:....

6- تو راه ایست بازرسی نگهمون داشتن و توسط پا در میونی یکی از مردان بزرگوار که اول نا شناس بود:12: که با یه 206 مشکی شناخته شد و فهمیدیم پدر **** جان خلاصه ما یه عکس گرفتیم و گفتیم می زاریم تو سایت

که فهمیدیم پدر **** هستن ایشون .........:happy4:

7- کنار رودخانه مصطفی یه جا پیدا کرد اون طرف رودخانه که باید از تو آب رد می شدی و با علیرضا و علی جی اس ایکس و حامد کاءن رفتیم یه چرت زدیم و بچه ها رفتن آفرود بازی و یه حادثه داشتیم که من خودم خواب بودم و ندیدم و
:24::sleep::icon_pf _15_::thanks: .... .
8-بعد رفتیم یه بستنی زدیم دور میدون و 17.10 راه افتادیم که بیایم.:25r30wi:

9 - دوباره مصطفی حالش خراب بود:icon_pf _15_: و من رفتم پشت موتورش و تا تهران روندم.

10- حدودا 10 کیلومتر بعد از آبیک موتور بابک جان افتاد تو یه چاله که خودم با یک متر و نیم فاصله استاندارد پشتش بودم و تو یه چاله به عرض 40 سانتی متر و عمق 100000000 سانتی متر که خدا و شکر خوب موتور جمع کرد و رینگ موتورش شکست و یک صدای مهیبی تولید شد ، با این حال که من هندزفری Beat Sound رو جفت گوشم بود بازم صدا رو شنیدم. کنار جاده واستادیم و هیچ وانتی واینستاد که موتور و ببریم تهران.
آخر سر به لطف محمد نویا و تز بنده رفتن از هشتگرد یه وانت اوردن .

11- تو جاده بچه ها با ماشین از یه جاده دیگه رفتن و ما از یک جاده دیگه به علت اینکه اگه وانت از جاده ما میومد هیچی از موتور و بابک نمی موند پر دست انداز بود.
12- و دوباره Black Coffey بعد از هشتگرد بعد از یک دست انداز زمین خورد که خدا رو شکر چیزیش نشد. و با کمک بچه ها و دست های دست به آچار اینجانب و رضا جان موتور یه جور جمع کردیم که تا تهران بیاد.

13- دوباره نظم جاده رو من و سینا عشق نمرده برقرار کردیم البته تو کل جاده نظم بود ولی یک هو تو ترافیک بچه ها میومدن جلو.

14 - خلاصه که تو مخصوص بچه ها خودشون و از سرعت خالی کردن گاز دادن:34::19::33:. , دوباره وانت و گلف مهران و دیدیم و وسط مخصوص از هم جدا شدیم.
این یک فیلم 40 ثانیه ای از جاده آبیک - هشتگرد از بچه ها البته ما عقب بودیم افراد داخل ماشین من عقب هست علیرضا شاگرد و مهران راننده F1
l
l

---------- Post added at 11:59 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

دیگه تا اونجا که می شد نوشتم و توضیح دادم که بچه هایی که نبودن هم بونن چه خبر بوده و کاملا تصور کنن.
باقی عکس ها رو هم بزارید ممنون می شم.....

nightwolf_suzuki
23-07-1390, 01:12 بعد از ظهر
حادثه ای که برای من رخ داد از همه غم انگیزتر بودددد....:consoling2:
چرا پس هیشکی تعریف نکرد...
منم تو افرودی که زدیم زنجیر انداختم... ولی درستش کردیم...
دوباره رفتیم یه شیب خفن بزنیم که رضا کی تی ام تو شیب خورد زمین و فرمون موتور شکست... رفتیم فرمون رو جوش دادیم ... گفتم رضا دوباره بریم بالا... که گفت من دیگه نمیرم...
میخوای خودت برو:25r30wi:

reza KTM
23-07-1390, 02:43 بعد از ظهر
دوم زمین خوردن موتور رضا بود که با تفسیر کنجی،رضا یک موتور سوار ناشی شناخته شد.
کنجی خیلی ... کرد گفت من رانندگی بلد نیستم :icon_pf (3):
من از رو ناشی گری خوردم زمین به رانندگیم ربطی نداشت وگر نه تو اون ماسه های رمل اونطور نمیروندم
حالا داستان از زبون من خیلی خلاصه
بعد از 1 ساعت تاخیر از ورزشگاه آزادی راه افتادیم
بعد از رسیدن به مقصد من و حاجی تصمیم گرفتیم بریم یه چرخی تو دل کوه بزنیم که تحریک کننده اصلی یه موتور سی جی بود که هر کاری ما با تریل ها میکردیم اونم با سی جی می کرد گفت من کراس داشتم و بارها این کوه ها رو رفتم بالا
تپه ای که ما رفتیم سه قسمت بود من با دنده 1 پشت سی جی سوار رفتم بالا دو قسمت دامنه کوه رو رفتیم بالا قسمت آخر که شیبش خیلی بود موتور سی جی گیر کرد و طرف با پا موتور رو برد بالا
منم که دیدم ترسیدم و کمی گاز رو شل کردم که بهش نخورم ولی موتورم موند و به سمت پایین لیز خورد
یه آن پشت سرم رو نگاه کردم دیدم منم و دره که یاد حادثه کنجی افتادم و موتور رو کوبوندم زمین که باعث شد فرمون بشکنه
رفتیم فرمون رو جوش دادیم و برگشتیم پیش بچه ها
تصمیم گرفتیم برگردیم که در راه برگشت موتور بابک با اون حادثه مواجه میشه و عکس شکستگی رینگش رو میزارم براتون
موتور بابک با کمی تاخیر به وانت منتقل شد
بعد در راه مگلی دوستمون میخوره زمین و دنده میشکنه که با کمک دوستان میزنیم دنده 3 و من با مگلی با هم تا تهران میریم
چند تا عکس هم از سفر میزارم
فیلم ها رو هم بعدا میزارم

Amir.Tehrani
23-07-1390, 05:19 بعد از ظهر
منم خیلی دوست داشام بیام اما خواب موندم و بعدش که از کنجی عزیز پرسیدم بیام و تایید کردن که بیا ُ از طرف خانواده به بیگاری دعوت شدم و دیگه نشد بیام :hanghead:

اولش که راه افتادین باید همه صدقه می دادن ... خیلی موتورا تو چشم بوده که این شکلی شده ... امیدوارم برای رضا کی تی ام و بابک عزیز مشکلی پیش نیومده باشه ُ حالا موتورو یه کاریش می شه کرد ...

ظاهرا شکر خدا بعد از شکستن رینگ بابک زمین هم نخورده ُ درسته ؟ فقط من موندم این رینگ به این ضخامت چرا باید بشکنه ؟! :wow:

nOviA
23-07-1390, 05:28 بعد از ظهر
فقط من موندم این رینگ به این ضخامت چرا باید بشکنه ؟! :wow:
چیزی نیست...منم موندم:s (9): لاستیک دیگه آخه چقدر محکم و تیوبلس؟! :297:

nightwolf_suzuki
23-07-1390, 05:48 بعد از ظهر
داداش من بارها تو ماشینم دیدم... لاستیک چون انعتاف پذیری داره توی ضربه های محکم یا رینگ کج میشه یا میشکنه....
یه بار جلو چشم خودم لاستیک سوزوکی 250 رو چون جا نمی افتاد انقدر با پیسوله باد زدن رینگ ترکید... فقط شانس اوردن به کسی ترکشش نگرفت... اما ترکشش شیشه یه پژو رو خورد خاک شیر کرد..............

Kami
23-07-1390, 05:55 بعد از ظهر
aligsx فیلم و عکس ها چی شد :offtopic:

nightwolf_suzuki
23-07-1390, 05:59 بعد از ظهر
کنجی خیلی ... کرد گفت من رانندگی بلد نیستم :icon_pf (3):
من از رو ناشی گری خوردم زمین به رانندگیم ربطی نداشت وگر نه تو اون ماسه های رمل اونطور نمیروندم
حالا داستان از زبون من خیلی خلاصه
بعد از 1 ساعت تاخیر از ورزشگاه آزادی راه افتادیم
بعد از رسیدن به مقصد من و حاجی تصمیم گرفتیم بریم یه چرخی تو دل کوه بزنیم که تحریک کننده اصلی یه موتور سی جی بود که هر کاری ما با تریل ها میکردیم اونم با سی جی می کرد گفت من کراس داشتم و بارها این کوه ها رو رفتم بالا
تپه ای که ما رفتیم سه قسمت بود من با دنده 1 پشت سی جی سوار رفتم بالا دو قسمت دامنه کوه رو رفتیم بالا قسمت آخر که شیبش خیلی بود موتور سی جی گیر کرد و طرف با پا موتور رو برد بالا
منم که دیدم ترسیدم و کمی گاز رو شل کردم که بهش نخورم ولی موتورم موند و به سمت پایین لیز خورد
یه آن پشت سرم رو نگاه کردم دیدم منم و دره که یاد حادثه کنجی افتادم و موتور رو کوبوندم زمین که باعث شد فرمون بشکنه
رفتیم فرمون رو جوش دادیم و برگشتیم پیش بچه ها
تصمیم گرفتیم برگردیم که در راه برگشت موتور بابک با اون حادثه مواجه میشه و عکس شکستگی رینگش رو میزارم براتون
موتور بابک با کمی تاخیر به وانت منتقل شد
بعد در راه مگلی دوستمون میخوره زمین و دنده میشکنه که با کمک دوستان میزنیم دنده 3 و من با مگلی با هم تا تهران میریم
چند تا عکس هم از سفر میزارم
فیلم ها رو هم بعدا میزارم
دست فرمون داش رضا برا من ثابت شدسسسسسسس....
انصافا من خودم اولین باری که شیب زدم(4سال پیش) تا 20 دقیقه دست و پام میلرزید...
اونجا اولین شیب رو که زدم برگشتم پایین رضا گفت من تاحالا شیب نزدم... بلد نیستم ... خدایی دمت گرم رضا جون پرچمو بردی بالا... مث یه مرد اومد شیب رو بالا...
بعدم مث یه مرد اون کوه رو کندیم رفتیم بالا...
دم داداشم گرررررررررررررررررررررررم ..........

salahshor
23-07-1390, 06:14 بعد از ظهر
سلام به همگی
جای دوستانی که نیومدن خالی
با اینکه من کمرم هنوزم درد میکنه !!
کلا رفت و برگشت 14 لیتر سوزوندم نمیدونم صدی چند میشه
سر بیچها هم که کلی حال کردم همش موتورو میخوابوندم . لاستیک عقب و هندلینگ موتور خیلی خوب بود .
بعضی بیچها رو که موتورو میخوابوندم زانوم میخورد زمین
موقع برگشت هم که جاده مخصوص تاب اسبید 143 تا رو زدم
لامصب اشاره میکردی برواز میکرد!!
بیشترش میشد رفت که فشار نیاوردم بهش
به مگلی ایمان اوردم با اینکه بشت موتور کمر درد گرفته بودم
یه جا هم تو مخصوص بشت چراغ که همگی با هم استارت کردیم سر افرازمون کرد !
کلا قراره خوبی بود جز کمی هماهنگی واسه اوردن زیر انداز و قلیون و ...
با اینکه چندتا مشکل واسه موتوره رفقا بیش اومد ولی اونم جزیی از سفر بود
موتور اقا علیرضا هم ردیف بود با اون سیستمش
سری بعد اگه قسمت باشه موتورمو با یه سیستم صوتی میزون خواهید دید
انشا...
هماهنگی گروه هم تا وقتی که کنجی و سایر دوستان با ما بودن بهتر بود < نظر شخصی>
سری بعد کاملا مجهز میام که اگه مشکلی بیش اومد اورژانسی ردیفش کنیم
بچه ها نظرتون نسبت به لباسام چی بود ؟
عکسارم کامل بذارید حال کنیم !!
دست اقا شهروزم گلم درد نکنه نهار مهمونش شدم
از اقا مهران عزیز هم ممنون بابت ماشین که زحمت کیف ابزارو کشید و گزاشتیم تو ماشینش
من اولین قرارم بود که تشریف اوردم !!! ولی احساس خوبی تو جمع داشتم
از تک تک بچها ... اقا کنجی / اقا بابک / اقا علیرضا / اقا رضا / اقا مسعود و همه و همههههههههه
تشکر ویژه دارم

man_u
23-07-1390, 07:11 بعد از ظهر
دمتون گرم دوباره قرار ها داره پر شور میشه اگه دستم داغون نبود منم میومدم
کسی هم که نگفت بیام ترکش :wow:
ایشالا قرار های بعدی
:29dz8zk:

roozbeh rv
23-07-1390, 07:13 بعد از ظهر
من و بهزاد هم که فقط اومدیم با بچها دیداری تازه کنیم و از اینکه نتونستیم همراهیتون کنیم کلی دلون سوخت

Kami
23-07-1390, 07:53 بعد از ظهر
بسیار قرار ملاقات خوبی بود . اما 2 نکته رو بگم
1 . زیر انداز نیاورده بودیم که استراحت کنیم و زیر افتاب کباب شدیم
2. موقع برگشت بعد از حادثه ناراحت کننده ای که برای بابک جان اتفاق افتاد . نظم گروه به هم خورد و هرکی یه کاری میکرد که موجب زمین خوردن مگلی شد
امید است که شاهد نظم بیشتری در اینده باشیم
جا داره تشکر کنم از دوستان که سر پیچ ها به هم نزدیک نمیشدن تا حادثه رخ نده
و در پایان :pm1:
اینو یادم رفت بگم که علیرضا عشق نمرده واقعا دمش گرم . هم منظم حرکت میکرد هم موقع برگشت تا تهران همراه گروه بود

nOviA
23-07-1390, 09:46 بعد از ظهر
نه بابک به موتور میاد همه چیزش. هرچی بوده مشکل از ترک بابک بوده. احتمالا موقعی که لاستیک رفته تو چاله زپرت ترک نشین درومده و فشار ناشی از بالا و پایین باعث شکستن رینگ شده:gigglesmile:

aligsx
23-07-1390, 09:49 بعد از ظهر
رفقا ببخشید که دیر شد
خیلی قرار خوبی بود فقط ناهارش جالب نبود.
کاظم جون لباست خیلی قشنگ و شیکه من خوشم اومد ایشالا همیشه نو بمونه و باهاش نخوری زمین.
ترک علیرضا{عشق نمرده} نشستم خداییش خیلی موتور نرم و روون و راحتی داره الانم زدم به تخته که چشم نخوره و ممنون از علیرضا که منو ترکش نشوند.
به رانندگی رضا کی تی ام ایمان اوردم خداییش به درد محافظ شخصیت با موتور یا مسابقه های رده بالا میخوره خیلی خوب میره من با اینکه هیشکی رو دست لایی کشیدن و سرعتم توی جاهای غیر ممکن ندیدم ولی یکیو دیدم اونم با موتور تریل خداییش سخته و وحشتناک.البته به شجاعت و دیوونگی خودمم ایمان اوردم چون بنظرم هرکی بجز من پشت رضا بود توی اولین هرکتش لای ماشینا پیاده میشد{رضا ممنون که منو رسوندی و ببخش اگه باعث زحمتت شدم}.
محمد نویا و **** خیلی خوب شد که اومدین و با موتاراتون به بقیه شور و حال بیشتری برای قرار دادین.
بابک دستت درد نکنه قرار ملاقات خیلی خوبی شد مارو از خودت و موتورت بی خبر نذار.
اطهر و شهروزم خیلی خوش صفر بودن و خیلی خودمونی تشکر بابت شرکت کردنتون توی قرار{اطهر موتورت رو درست کردی؟}
مسعود و حامد و مصطفی هم که دیگه اخرشن یدونن از بچه های گل روزگارن و دوست دارم بیشتر ببینمشون{حامد و مسعود دمتون گرم خیلی باهاتون حال کردم}{مصطفی حالت بهتر شد}
حسین جان داداش ممنون که اونجا همه منو جا گذاشته بودن منو رسوندی ایشالا بیشتر توی قرارا ببینیمت.
کیا هم خیلی موتور اتشینی داره هی از لوله اگزوزش نیم متر اتیش میومدو منم هی میگفتم خدایا خودت رحمش کن موتورش چیزیش نشه!!!کیا خیلی جدی هستی!.
و در اخر:علیرضا و کنجی واقعا من رو به فیض رسوندین و کرم ریختین ایشالا جبران کنم و خیلی خوشحال شدم دیدمتون واقعا جفتتون لایق مدیر تور موتورسواری هستید و خیلی خوش برخوردید.
مهران دمت گرم ماشین خیلی نظم به گروه داد کاش تا اخر با ما بودی.
حاج علی موتورت خیلی پیشرفتس{اسموک}ممنون از صحبتات.
اینم عکسا و فیلما
38953896389738983899390039013902390339043905390639 07390839093910391139123913391439163917391839193920 39213922392339243925392639273928392939303931393239 3339343935393639373938393939403941394239433944

BKING
23-07-1390, 09:50 بعد از ظهر
نه بابک به موتور میاد همه چیزش. هرچی بوده مشکل از ترک بابک بوده. احتمالا موقعی که لاستیک رفته تو چاله زپرت ترک نشین درومده و فشار ناشی از بالا و پایین باعث شکستن رینگ شده:gigglesmile:

کی ترکش نشسته بود ؟

aligsx
23-07-1390, 09:52 بعد از ظهر
394539463947

Kami
23-07-1390, 10:20 بعد از ظهر
چرا 29 ثانیش فقط کانورت میشه؟
چون برنامه رو باید کرک کنی ( چون برنامه پولیه واسه همین نمیشه از امکانات استفاده کرد . اما با کرک کردن برنامه و استفاده از keygan میشه ردیفش کرد )

aligsx
23-07-1390, 10:33 بعد از ظهر
فیلمارو چجوری بزارم؟بگید تا فیلمارو هم بزارم

شهروز
23-07-1390, 10:37 بعد از ظهر
به به
آقا یه شب نبودما...ماشالا ترکوندین....
دست همگی درد نکنه واقعا سفر با عشقی بود ... به من که خیلی خوش گذشت مخصوصا تک چرخ پشت چراغ تو مخصوص...:19:
واقعا ذوق مرگ شدم لا مصبو هر کار میکردم جلوش بلند نمیشد:happy4::happy4::happy4:

Black Coffee
23-07-1390, 10:52 بعد از ظهر
قربونت علی داداشم. مرسی بابت عکسها.
والا از دیروز که افتادم رو دور شانس! امروز ۳ دقیقه نشده بود از تعمیرگاه اومدم بیرون باز تو ترافیک یه رنو زد بهم و فلاپ جلوم شکست. ببینم فردا چی قراره پیش بیاد!!
انگار بیشترین لذت تو مخصوص برگشت بوده؟!‌ من که اتوبان بودم با دنده سه هی میبردم تا نود و کلاچ میگرفتم دور موتور بیاد پایین دوباره میبردم نود تا برسم تهران!

reza KTM
23-07-1390, 11:04 بعد از ظهر
فیلمارو چجوری بزارم؟بگید تا فیلمارو هم بزارمسایت با پسوند flv رو میگیره تو اگه جت آاودیو داری و کرک هست وقتی رانش میکنی بالا نوشته کانورت قسمت ویدئو و فایل رو اد میکنی بعد به کانورت دلخواه تنظیم و استارت

Amir
23-07-1390, 11:27 بعد از ظهر
درود

برای تبدیل و کم کردن و کلا ویرایش فیلم از این نرم افزار استفاده کنید

([Only registered and activated users can see links])
فیلمارو چجوری بزارم؟بگید تا فیلمارو هم بزارم

ا ([Only registered and activated users can see links])ز این تاپیک استفاده کنید (دقیقا کارایی که برای عکس باید انجام بدید برای فیلم هم هموناست)

سایت با پسوند flv رو میگیره تو اگه جت آاودیو داری و کرک هست وقتی رانش میکنی بالا نوشته کانورت قسمت ویدئو و فایل رو اد میکنی بعد به کانورت دلخواه تنظیم و استارت

خیر , تقریبا تمام فرمت های پر استفاده رو پشتیبانی می کنیم

mehran
24-07-1390, 12:26 قبل از ظهر
من که اینقدر خسته بودم که امروز نتونستم برم سر کار :hanghead: مرسی از همه که همکاری کامل داشتن که یکی از بهترین قرارای ایرانو گزاشتیم:afro: مرسی از تمام مردمی که مارو با دهن باز نیگاه میکردند تا ماهم کلی خر کیف بشیم:icon_pf _100_: خلاصه من بد شانسی آوردم که موتورم آماده نشد.بقیه ام شانس آوردن که من ماشین داشتم.شده بودم مارشال گروه :27: تو اکثر عکسام یا خودم هستم یا ماشینم

مرسی از بابک که لیدر شد و همین لیدر شدن باعث دردسرش شد
مرسی از علیرضا عشق نمرده که تو همه حال فکر همه بچه ها بود با نینجا بعضی وقتا 60 تا بیشتر نمیرفت
مرسی از کنجی و علی رضا که در هیچ موقعیتی از نشون دادن انگشتای خاص به هم دیگه دریغ نمیکردن و با تاسیس سایت باعث به وجود آمدن این قرارا شدن
مرسی از مسعود که با دستای نشته تو سانددیچی رفت کمک طرف ساندویچ بچه هارو آماده کرد خدا کنه کسی مسموم نشه
مرسی از کیا با اون بک فایراش
مرسی از حاجی با اون اسموکش
مرسی از حسین که با وجود خستگیش با ما تا اونجا اومد
مرسی از رضا ktm با اون استاپیاش
مرسی از سینا سپاهی گروه که با اون لباسش به هر ماشینی تذکر میداد طرف میترسید میکشید کنار
مرسی از علی gsx بابت عکاسیاش
مرسی از کاظم و شهروز بابت اومدنشون
مرسی از مصطفی بابت اینکه سر ناهار یه شوک به ما زد
مرسی از ****** که سر ایست یه پارتی رو کرد که همه تعجب کردیم و به همه حال داد
مرسی از محمد نویا که یه وانت جور کرد با قیمت عالی
خلاصه اگه کسی از قلم افتاد شرمنده ولی خیلی حال داد مخصوصا تو جاده مخصوص که ما پشت وانت داشتیم میرفتیم همتون عین وحشیا اومدید از بقلمون رد شدید تازه فهمیدم اونا که بیخبرن چه حالی میشن

nightwolf_suzuki
24-07-1390, 12:32 قبل از ظهر
علی جی اس ایکس... جون من فیلما رو زودتر بذار..............................
دمتووووووووووووووووووون گرررررررررررررررررررررررر م..................................

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

خلاصه اگه کسی از قلم افتاد شرمنده ولی خیلی حال داد مخصوصا تو جاده مخصوص که ما پشت وانت داشتیم میرفتیم همتون عین وحشیا اومدید از بقلمون رد شدید تازه فهمیدم اونا که بیخبرن چه حالی میشن
دادا دمت گرم منم داشتم میگازیدم:biggrin:

ali cbr
24-07-1390, 01:03 قبل از ظهر
سلام ،
آقا دم همگی‌ گرم .
من اولین بار بود که میومدم .
با اینکه زود برگشتم و زیاد نموندم ولی‌ کلی‌ حل داد .
بازم از این قرارا بود مارو خبر کنید .
این دفعه تا آخرش میمونیم به خدا .

eshgh_namordeh
24-07-1390, 01:31 قبل از ظهر
لینک تعدادی از عکسها به حجم 50 M :

aligsx
24-07-1390, 01:43 قبل از ظهر
حالا چجوری فیلمارو بزارم توی سایت؟این نوار ویدیوییه که میزنم فقط نوشته لینک سایت وارد کنید و BROWSE نداره اما من جای دیگه سایت دیدم از کامپیوترشون گذاشته بودن مستقیم.
لطفا واضح شرح بدبد که راحت بذارم:interview:.در ضمن پسونداشم درست کردم

Alireza
24-07-1390, 02:03 قبل از ظهر
اول پایین پست ها پاسخ به موضوع رو بزن
بعدش از عکس زیر
3971

اینم دقت کن فایل کمتر از 20 مگ باشه و تبدیل به zip یا rarبکنش

کوروش
24-07-1390, 10:46 قبل از ظهر
سلام به همه !!!
من اون روز نبودم ولي اينجوري كه خوندم خيلي به بچه ها خوش گذشته :thanks:
به نظر من بيشتر حادثه ها به دليل پيروي نكردن از دستورات سر گروه يا همون مارشال هستش !!!:vardane:((البته بعضي از حوارث ))
و اين واسه بچه ها تجربه بزرگيه / يك تيم مثل انگشتاي يك دسته هماهنگ باشه ميتونه مفيد واقع بشه !!!
خداي نكرده ميتونست حايثه اي ....:13:
ما كه نبوديم جامونم هم خالي (( دفعه بعدي ميام همه حادثه هارو خودم ميكنم كه كسي اسيب نبينه :25r30wi:))

nOviA
24-07-1390, 11:17 قبل از ظهر
یه عکس دست جمعی گرفتیم همه با هم اون کجاست؟ اول جاده طالقان موقع استراحت

Kami
24-07-1390, 12:35 بعد از ظهر
یه عکس دست جمعی گرفتیم همه با هم اون کجاست؟ اول جاده طالقان موقع استراحت
اونو علیرضا عشق نمرده اپلود کرده تو یه زیپ که 50 مگ هستش

salahshor
24-07-1390, 04:03 بعد از ظهر
بابک جان چی شد موتورت ؟ کی میخوای درستش کنی ؟
سری بعد بیل و کلنگ ببریم اون چاله رو برش کنیم !
راستی کرایه وانت چقدر شد ؟ نصفشو از کنجی بگیریااا !!!

Sination
24-07-1390, 05:56 بعد از ظهر
قرار خوبی بود

رفتنه خیلی خیلی نظم عالی داشت گروه و من و بابک جولو بودیم و عقب ماشین مهران و بقیه موتور ها در 2 خط پشت ماشین میومدن که خیلی خوب بود ..
ولی برگشتنه خیلی بد بود و بیشتر حوادثی هم که اتفاق افتاد برای همین نا هماهنگی بود ..

کسی عکس نداره از وقتی که داشتیم میومدیم ؟!

Kenji
24-07-1390, 06:01 بعد از ظهر
قرار بسیار عالی ای بود.

متاسفانه برخی از دوستان تخلف داشتن و بعضی ناهماهنگ بودن.

برای برگشت واقعا انتظار داشتم از دوستانی باقی مونده بودن در زمانی که سرپرست ها نبودن لااقل هوای همدیگر و داشته باشن. اما متاسفانه....

صد البته کنترل 15 موتورسوار کارسختی بود و همه دوستان هم که عشق سبقت.

درسی شد که تورهای بین شهری با تعداد کمتر و گزینش شده برگزار بشه فکر می کنم این بهترین راه جلوگیری از حوادث و تخلفات باشیم.

تو پرانتز نصف هزینه های تعمیر موتور بابک توسط باشگاه تقبل شد.

s.mm
25-07-1390, 01:56 قبل از ظهر
این همه حادثه واقعاً عجیبه،
چند تا نکته و پیشنهاد:میشه عزیزان تجهیزات فنی و ابزارایی که همراهشون بود رو بگن؟
حتی یه عکس دست جمعی درست درمون هم بین این همه عکس خوبی که براشون زحمت کشیده شده بود ندیدم!!(؟) این که نمیشه یه جمعی با این همه زحمت برن یه جایی بعد نشه همشون رو توی یه قاب دید..
ای کاش یه بنری پارچه نوشته ای چیزی با خودتون همراه می بردید،حاوی نشان(لوگو)ی پرشین موتور و اسم و آدرس باشگاه...
میشه به تیشرت هایی با این مضمون هم فکر کرد،فکرشو بکنید 15 تا موتور سوار با تیشرت ست شده و مزین به نام و آدرس باشگاه پرشین موتور چه ابهتی داره...
برچسب های موقت برای چسبودن روی تمام موتور ها و کلاه کاسکت بچه ها حاوی آدرس پرشین موتور دات نت با حروف درشت...
بک اسموک حاجی چی شد؟
بک فایر؟
خوشحالم که اتفاق جدی جانی به وجود نیومده هرچند اگر مجموع خرجی رو که بچه ها باید روی موتوراشون انجام بدن جمع کنیم شاید حدود دو میلیون بشه!

salahshor
25-07-1390, 03:40 قبل از ظهر
این یدونه رو خوب اومدید مدیران به فکر یه بنر باشن
طراحیشو دوستان انجام بدن من میبرم چابشش کنن
یه جوری باشه که تو همه قرار بشه ازش استفاده کرد
حتماااا حتما یکی زحمت طراحیشو بکشه
خودم بلد نیستم و الا ...
با تشکر از مدیران محترم 3999

nightwolf_suzuki
25-07-1390, 09:21 قبل از ظهر
اقا فیلما چی شد...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقااااااااااااااااااااااا اااااااااا فیییییییییییییییییییییییل مممممممممممممممممممممم...... ........................

reza KTM
25-07-1390, 02:08 بعد از ظهر
اینم چند تا فیلم از من
فقط اگه کیفیتش پایینه دیگه ببخشید چون نه وقت داشتم 100 مگ رو آپ کنم نه اینترنتم جواب میداد نه سایت حجم بالا رو قبول میکرد که آپ شه

فیلم ها به ترتیب شماره آخرش:
64 بک اسموک حاجی
58 حرکت از رو به روی فدراسیون در آزادی
63 توقف در کنار رود در طالقان
60 حرکت در جاده (فیلم برداری توسط خودم)
62 حرکت در جاده (فیلم برداری توسط کنجی)

Mohammad aghili
25-07-1390, 03:39 بعد از ظهر
بابا ايول
كلي حال كردم با فيلمها (آخه عكسهاي خوبي نذاشته بودين)

خوش بحالتون ؛
هــــــــــــــــــي :sad:
كي بشه ما هم يه RV بگيريم و تو ميتينگ ها مثه بچه آدم رو موتور خودمون بشينيم

يه دعا ميخونم آمين بگين :
خدايــــا همزمان با گواهينامه ، يه RV به ممد عقيلي عطا بفرما

آمــــــيــــن

ghost.rider1
25-07-1390, 11:06 بعد از ظهر
بابک جان واقعا متاسفم بابت اتفاقی که افتاده به هر جال با این دست اندازی که تو توش افتادی شاید هر موتور دیگه ای هم بود این اتفاق میفتد.جالا هم لازم نیست فابریک بندازی سایز رینگت 140 60 17 هست واسه هیوسانگ نیکد یا کی تی ام 125 هم بهش می خوره یه ترای بکن

Red Hat
26-07-1390, 02:30 بعد از ظهر
اول بگم که من دوباره برگشتم و ....
36 پست مزخرف و بی ارزش پاک شد.
از مدیران واقعآ توقع دیگه داشتم ولی خود مدیران یکی از اسپمر های اصلی هستن.
بابک خان اخطار نمیگیری ولی حواست رو جمع کن این جا جای حرف های کوچه بازاری نیست.
اگه هر کسی از این به بعد ادامه بده مجبورم بهش اخطار بدم.
اینجا شده مثل خونه خاله زنک ها که یه لگن سبزی میذارن وسط پاک کنند و همه هم دورش حرف الکی میزنند!!!

soroush adventure
26-07-1390, 10:23 بعد از ظهر
اینجا شده مثل خونه خاله زنک ها که یه لگن سبزی میذارن وسط پاک کنند و همه هم دورش حرف الکی میزنند!!!

این قسمتشو خوب اومدی حمید

Kami
26-07-1390, 10:25 بعد از ظهر
بد بختی ما ایرانی ها اینه که سرگرمی به غیر از اینترنت و امثالش نداریم
بنابراین بحث یه همین چیزا کشیده میشه

Babak
26-07-1390, 10:32 بعد از ظهر
حمید کدوم حرفای من کوچه بازاری بود؛خواهشا هرکدومش اونجوری بوده حتما نشونم بده

nOviA
26-07-1390, 10:51 بعد از ظهر
حمید جان نیومده چرا گیر میدی:25r30wi: بنده خدا بابک چیزی نگفت:vardane:

eshgh_namordeh
26-07-1390, 11:31 بعد از ظهر
آقا احترام بابک جان خیلی واجبه
چون همه دوستش دارند توی همه قرارها اگه نباشه واقعا همه سراغش را میگیرن
خیلی حرفها شبیه همه اما مهمه کی این حرف را زده
بابک فحشم بده قبولش داریم

Mohammad aghili
27-07-1390, 12:03 قبل از ظهر
این یدونه رو خوب اومدید مدیران به فکر یه بنر باشن
طراحیشو دوستان انجام بدن من میبرم چابشش کنن
یه جوری باشه که تو همه قرار بشه ازش استفاده کرد
حتماااا حتما یکی زحمت طراحیشو بکشه
خودم بلد نیستم و الا ...
با تشکر از مدیران محترم 3999

داداش چه خوب میشد اگه پای عکس دوستان رو معرفی می کردی که با هاشون آشنا شیم

ممنون

Aka
27-07-1390, 12:31 قبل از ظهر
اگه یه استیکر با سایز کوچیک طراحی بشه ، همه میتونن بچسبونن رو موتورا !
من کلی از بچه های tt رو اینجوری تو خیابونا پیدا کردم

man_u
27-07-1390, 08:33 قبل از ظهر
یکم میتونستی محترمانه تر این حرف رو بزنی که به شخصی توهین نشه
بعضی وقت ها از محترمانه صحبت کردن جواب بهتری میگیری
بفرما بشین و بتمرگ همه یه معنی داره
باتشکر

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

خوب در این قرار دوست های جدید هم بودن ؟

Kami
27-07-1390, 09:12 قبل از ظهر
خوب در این قرار دوست های جدید هم بودن ؟
تو این قرار دوستان زیادی جدید بودن

Red Hat
27-07-1390, 09:23 قبل از ظهر
حمید کدوم حرفای من کوچه بازاری بود؛خواهشا هرکدومش اونجوری بوده حتما نشونم بده

بابک جان برات pm کردم.
با

آقا احترام بابک جان خیلی واجبه
چون همه دوستش دارند توی همه قرارها اگه نباشه واقعا همه سراغش را میگیرن
خیلی حرفها شبیه همه اما مهمه کی این حرف را زده

من خودم بابک رو دوست دارم و مشکلی هم باهاش ندارم ولی اینجا من دوستش نیستم و ناظم انجمن هستم اگه یادتون باشه یه روز به برادرم که عضو اینجا هم هست اخطار دادم و برای من همه کاربران هم با هم برابرن.

بابک فحشم بده قبولش داریم

شما آزادی که هر جور دوست داری عمل کنی ولی این انجمن با توجه به قوانینش نمیتونه قبول داشته باشه!!!!!

یکم میتونستی محترمانه تر این حرف رو بزنی که به شخصی توهین نشه
بعضی وقت ها از محترمانه صحبت کردن جواب بهتری میگیری
بفرما بشین و بتمرگ همه یه معنی داره
باتشکر

شاید حرف شما درست باشه ولی بعضی وقتا بهتر است این جوری باشه چون برای بار 1000 هست که دارم این ها رو میگم.

Mohammad aghili
27-07-1390, 10:08 قبل از ظهر
آقا کسی نبود بچه ها رو معرفی کنه ؟! :au:

تو اون عکس آخریه که همه هستن !
یکی زحمتشو بکشه دیگه

Kami
27-07-1390, 10:32 قبل از ظهر
آقا کسی نبود بچه ها رو معرفی کنه ؟! :au:

تو اون عکس آخریه که همه هستن !
یکی زحمتشو بکشه دیگه
البته همرو نمیشناختم واسه همین بعضی ها اسم ندارن

Kenji
27-07-1390, 10:54 قبل از ظهر
حمید کمبود این نوع برخوردت رو به شدت در قرار ها حس می کنم.

reza KTM
27-07-1390, 12:19 بعد از ظهر
اول بگم که من دوباره برگشتم و ....

به به حمید آقا من به عشق قرار های آفرود تو و سروش اومدم تو این سایت بعد که ما موتور خریدیم شما رفتید پی زندگیتون
آقا امتحانت تموم شد به سلامتی؟
بیا یه قرار آفرود بزار همه با هم بریم

Red Hat
27-07-1390, 01:18 بعد از ظهر
به به حمید آقا من به عشق قرار های آفرود تو و سروش اومدم تو این سایت بعد که ما موتور خریدیم شما رفتید پی زندگیتون
آقا امتحانت تموم شد به سلامتی؟
بیا یه قرار آفرود بزار همه با هم بریم

ارادت داریم
آره خدارو شکر همه رو قبول شدم.
بزودی یه قرار آفرودی (هفته بعد) ردیف میشه.

nOviA
27-07-1390, 01:25 بعد از ظهر
یه جایی قرار بزارید که آنرودی ها اگه خواستن بتونن بیان نگاه کنن:wow:

reza KTM
27-07-1390, 03:02 بعد از ظهر
ارادت داریم
آره خدارو شکر همه رو قبول شدم.
بزودی یه قرار آفرودی (هفته بعد) ردیف میشه.
جاهای خیلی شیب دار انتخاب نکنی که تازه از سقوط تو دره جان سالم به در بردم یه آفرود تو کفی انتخاب کن فرقی نمیکنه چقدر سخت باشه
جایی که روان جون نکنه بیاد بالا

Babak
27-07-1390, 03:03 بعد از ظهر
من خودم بابک رو دوست دارم و مشکلی هم باهاش ندارم ولی اینجا من دوستش نیستم و ناظم انجمن هستم
مرسی حمید جان من هم شما را خیلی دوست میدارم قبول دارم حرفه شمارابدونه هیچ چون و چرایی اطاعت می کنم

Amir
29-07-1390, 02:02 بعد از ظهر
دوستان تازه وارد و کسانی که زیاد به جو سایت آشنا نیستند دقت کنند که کاربر Red Hat ([Only registered and activated users can see links]) مورد تایید صددرصد تیم پرشین موتور هستند و تصمیمات ایشون در مورد تاپیک ها (مثل حذف , ویرایش , اخطار و...) مورد تایید کامل باشگاه هست و هر گونه تصمیمی که گرفته بشه برای نظم سایت و قرار ها انجام میشه

موفق باشید

BKING
29-07-1390, 10:29 بعد از ظهر
سلام

اینجا که تالار قرار ملاقات نیست بهتره تاپیک ویرایش بشه

یه حالی به اینجا هم بدین