PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2012 Honda Rebel 250 CMX250C

Ali
22-07-1390, 07:30 بعد از ظهر
Model: CMX250C
Engine Type: 234cc air-cooled parallel twin-cylinder
Bore and Stroke: 53mm x 53mm
Compression ratio: 9.2:1
Valve Train: SOHC; two valves per cylinder
Induction: Single 26mm diaphragm-type CV carburetor
Ignition: CD
Transmission: Five-speed
Final Drive: O-ring-sealed chain
Suspension
Front: 33mm fork; 4.6 inches travel
Rear: Dual shocks with five-position spring preload adjustability; 2.9 inches travel
Brakes
Front: Single disc with twin-piston caliper
Rear: Drum
Tires
Front: 3.00-18
Rear: 130/90-15
Wheelbase: 57.1 inches
Rake (Caster Angle): 30°40'
Trail: 113mm (4.4 inches)
Seat Height: 26.6 inches
Fuel Capacity: 2.6 gallons, including 0.7-gallon reserve
Estimated Fuel Economy: 84 mpg
Colors: Matte Silver, Candy Red
Curb Weight*: 331 pounds

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

مهدی مریدا
22-07-1390, 08:31 بعد از ظهر
آقا موتور واقعا زیبایی هست ولی نمی دونم من ندیدم و یا تو مشخصاتش در مورد قدرت موتور اطلاعاتی نیست !
به طور کلی از نظر من طراحی قدرت مند و قابل قبولی داره ، ایرادهایی که من می تونم بگیرم برقی نبودن کیلومتر شمار و دیسکی نبودن ترمز عقبه ضمن اینکه قطر دیسک جلوش هم کمه .

ARSH
22-07-1390, 08:39 بعد از ظهر
انجینش چقدر شبیه انجین سی جی 125 :retarded:
ترمز عقب دیسکی نیست همونطور هم که جناب مهدی گفتن دیسک جلو کوچیکه
باک هم از صندلی جداست یه جوری شده چهره موتور از بغل
کیلومتر شمارم که

خلاصه طرح کلاسیکیه ! زیاد حال نکردم باهاش
مرسی

Magma
28-05-1391, 07:54 بعد از ظهر
کسی تو ایران ربل سراغ داره؟ کسی دیده؟ سوار شده؟ من عاشق این موتورم. یعنی جون میده واسه ایران. همه چیش فوق العاده بباحاله و هیو و باجاج به گردشم نمیرسن. بینهایت زیبا کلاسیک و راحت. تورو خدا اگه کسی سراغ داره بگه

Magma
28-05-1391, 09:00 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

صفا
28-05-1391, 09:04 بعد از ظهر
جثه کوچکی داره و خیلی ابهت نداره، ولی خوب هنداست دیگه انجین تویین هندا مرگ نداره، یه 250 تویین 1978 هنوز داره راه میره اونم چه راه رفتنی 160 تا پر میکنه، انجینش دقیقا انجین سی بی 250 پلیسهای راهوره، این انجین رو خیلی از موتورهای هندا نصب شده ولی تیپ موتور خیلی با کلاس نیست، ایرادات ظاهریش زیاده فاصله باک و زین خراب کرده لاستیک جلوش خیلی باریکه دیسکش خنده داره برای یه هارلی شبیه کاوازاکی المینیتور 98 هست چراغ عقب و گلگیر و زین کاملا شبیه فقط کوچکتر شده.

Magma
30-05-1391, 11:16 قبل از ظهر
دوست عزیز اشتباه نکنین. جثه ی ربل کاملا متناسب با حجم موتور و کاربردش هست. از این بزرگتر به درد نمیخوره و بیخود وزن اضافه میکنه. این موتور کاملا کروز نیست. یجورایی بین کروز و چاپر حرکت میکنه. علت فاصله ی زین تا باک و لاستیک نازک جلو هم همینه. اصلا تصور کنین که لاستیک جل. پهن تر بود. استیل موتور کاملا بهم میریخت از کیفیت بی نظیر موتور هندا که بگذریم در مورد ظاهر موتور از روی عکس نمیشه خیلی قضاوت کرد. چه بسا موتورهایی که توی عکس زیاد جالب نیستن اما از نزدیک خیلی با ابهت هستند. باک پهن, زین پهن, ارتفاع نسبتا کم و لاستیک عقب حجیم باعث زیبا شدن موتور میشه. انجین توءین هندا 25اسب بخار قدرت داره. اما باید توجه داشته باشین که اولا اگه گفتن 25اسب یعنی واقعا همینه و کمتر از این عدد نیست. در موتورهای کروز تمرکز بر گشتاور هست تا اسب بخار. یک سواری بسیار نرم و پرقدرت چیزی هست که من تصور میکنم. فاصله ی بین باک و زین بنظر من یکی از مشخصه های باحال این موتوره. اگه تو بهرش برین میفهمین که اتفاقا خیلی باهاله. مثلا به هیو نگاه کنین. از قدرت کمتر و وزن بیشترش که بگذریم با یک نگاه میشه فهمید که زاویه ی بین سیلندر ها اونی نیست که انتظارشو دارین. خیلی زاویش زیاده. یا مثلا گلگیراش مثل موتورهای ایندین هست. سعی شده از چیزی که هست بیشتر نشون داده بشه. اما هوندا صادقانه برخورد کرده و موتورشو کاملا ساده و قابل قبول ساخته.

02109002
30-05-1391, 12:59 بعد از ظهر

Magma
30-05-1391, 02:00 بعد از ظهر
20914

Magma
30-05-1391, 11:23 بعد از ظهر
دوست عزیز پست بی مورد کدوم بود؟ واقعا واستون متاسفم که از شنیدن حقایق اینقدر میترسین

02109002
30-05-1391, 11:27 بعد از ظهر
دوست عزیز پست بی مورد کدوم بود؟ واقعا واستون متاسفم که از شنیدن حقایق اینقدر میترسین

پستی که حاوی اطلاعات فنی و علمی نباشه

این مبحث مربوط به فروش یه موتور بود که دلیلی نداشت اینجا ادامه پیدا کنه ، اگر دوستان تمایل دارن در مورد این نوع آگهی ها بحث ، تحقیق و ... کنند میتونند تو بخش مربوطه تاپیک باز کنند :

نقد و بررسی تبلیغات فروش ([Only registered and activated users can see links])

مرسی از رعایت دوستان

صفا
04-06-1391, 08:59 بعد از ظهر
بنده به شخصه از زمانی که هورنت 250 بی نظیرمو از دست دادم و بعد از یکسال مجبور به هندی سواری شدم از هر چی موتوره غیر ژاپنیه بیزارم، اگر بعضی وقتا از اونجر تعریفایی میکنم محض دلخوشیه، وگرنه این آشغالهای هندی و چینی ارزش ندارن وقت برای صحبت کردن درموردشون گذاشت چه برسه تعریف، این ربل ناز هم با همه ایراداش اگزوزش به صد تا اونجر میرزه، کیفیتش کاملا واضحه که حرف نداره، ولی چه میشه کرد، نمیدن که سوار شیم، میگن آشغالای دوست و برادر چین و هند و سوار شید تا جیب دوستان به خطر نیفته، حالا جون مردم به خطر افتاد مهم نیست. انشالله یه روزی هم خودمون موترای باکیفیت داشته باشیم هم بهترین موتورهای ژآپنی و اروپایی رو تو کشور داشته باشیم و با فرهنگ صحیح ازشون لذت ببریم، این تیکه آخرو قشنگ اومدم ، بالاخره آرزو بر جوانان عیب نیست.