PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل کلاچ سیمی به هیدرولیک

kaveh_am
13-08-1394, 05:55 بعد از ظهر
یه قطعه هست که کلاج سیمی رو به هیدرولیک تبدیل میکنه من امروز بازار رو زیرو رو کردم ولی کسی همچین چیزی تداشت....(اگر سراغ دارید بگید که منم برم بخرم)
خارج از گشور تو حیلی موتور ها استفاده میشه و عمل کرد نرم تری داری(اصطکاک سیم و روکش سیم رو نداره) من رو کی تی ام دیدم...

حالا میخوام بدونم آیا کسی همچین چیزی میخواد یا نه....
اگر کسی هست که همجین چیزی بخواذ همینجا اعلام کنه تا با مدیر هماهنگ کنیم و سفارش بگیریم و وارد کنیم....

سفارش تا رسیدنش 30_40 روز طول میکشه(حدودا)
هزینش هم تقریبا 200_220 (بالا تر از این نیست)

یه چیزی تو این مایه هاست

[Only registered and activated users can see links] rchweb201644_5,searchweb201560_9

rrezaa
13-08-1394, 07:08 بعد از ظهر
داداش شرمنده یه توضیح دقیق تر میدی؟ بعد روهمه موتور های کلاج دار نصب میشه ؟

kaveh_am
13-08-1394, 07:41 بعد از ظهر
داداش شرمنده یه توضیح دقیق تر میدی؟ بعد روهمه موتور های کلاج دار نصب میشه ؟
ممم
نمیدونم چیش رو توضیح بدم.همونجور که ترمز هیدرولیک کار میکنه این هم کار میکنه.دسته رو که فشار میدید یه پیستون تو ترمز روغن رو حل میده و همون روغن میره تو پیستون پیان و جای سیم کلاج رو انجن رو میکشه و کلاج عمل میکنه.
کارش رو اینجا نشون داده
[Only registered and activated users can see links]

درباره این که به موتور شما میخوره یا نه.جوری ساختن که به بیشتر موتور ها بخوره.مشخصات اینه
طول سیم 120 سانتیمتر
طول پیستون پایین 13 سانتیمتر(از جای که سیم نصب میشه تا ته پیستون 13 سانت هست یعنی شما باید رو اینجنت قسمت کلاج انقدر جا داشته باشی که همه موتورا دارن..)
قطر فرمون 22 میلی متر

رنگ های دیگش هم هست اگر بگردم میتونم پیدا کنم...

ghool
13-08-1394, 08:25 بعد از ظهر
سیستم کلاچ پیکان هم هیدرولیکه!البته پیکان انگلیسی