PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور سیکلت هیرو HERO مدل HUNK

mmkmm
08-08-1394, 06:59 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من چند وقتیه موتور هیرو مدل هانک خریدم واقعا عالیه. من تجربه خودم رو میگم و تا بحال هم چندتا موتور داشتم مثل آپاچی 180 و پالس و...
خب شاید سی سی موتور کمتر باشه. ولی بالاترین مزیت این موتور ساختارشه. چون در سرعت بالا و دور موتور بالا به هیچ عنوان لرزشی حس نمی کنید
ولی در آپاچی لرزش خیلی زیاده به خاطر جنس و کیفیت ساخت و اسمبل موتور.

هیرو موتوکورپ، (به انگلیسی ([Only registered and activated users can see links] DB%8C%D8%B3%DB%8C): Hero MotoCorp) که در گذشته هیرو هوندا نام داشت، شرکت ([Only registered and activated users can see links]) خودروسازی ([Only registered and activated users can see links] D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C) هندی ([Only registered and activated users can see links]) مستقر دردهلی نو ([Only registered and activated users can see links]) است، که در سال ۱۹۸۴ با مشارکت شرکت هندی هیرو سایکلز و شرکت ژاپنی هوندا ([Only registered and activated users can see links]) فعالیت خود را آغاز کرد.[۱] ([Only registered and activated users can see links] DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%BE#cite_note-milestone-1) این شرکت هم‌اکنون بزرگترین تولیدکننده موتورسیکلت ([Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA) در هند ([Only registered and activated users can see links]) به‌شمار می‌آید.[۲] ([Only registered and activated users can see links] DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%BE#cite_note-2)
تمرکز اصلی شرکت هیرو موتو در زمینه تولید موتورسیکلت ([Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA)، اسکوتر و خودروهای سه‌چرخ ([Only registered and activated users can see links]) می‌باشد. این شرکت در سال ۲۰۰۶ در فهرست ۲۰۰ شرکت معتبر فوربز ([Only registered and activated users can see links]) در رتبه ۱۰۸ قرار گرفت. سهام ([Only registered and activated users can see links]) هیرو موتوکورپ در بازار بورس اوراق بهادار بمبئی ([Only registered and activated users can see links] D9%82_%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1_%D8%A8% D9%85%D8%A8%D8%A6%DB%8C) و بورس اوراق بهادار ملی هند دادوستد می‌شود.
منبع:
[Only registered and activated users can see links] DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%BE
دوستان دیگه هم که دارن اطلاع بدن و نقد و نظر بدین

مشخصات و تصاویر:
[Only registered and activated users can see links]

اینم سایت هیرو هست که هیرو مدت هاست که از هوندای ژاپ جدا شده و خودش در هند داره محصول تولید میکنه
و الان بیشترین محصولات در هند از این شرکت بزرگ هندی هست:

وارد کننده ی این موتور هم فعلا شرکت سالار گستر آسیاست
گزارشی از ورود موتورسیکلت‏های Hero به ایران + قیمت

[Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA%E2%80%8F%D9%87%D8%A7%DB%8C-Hero-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-+-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA/

Exel
08-08-1394, 07:37 بعد از ظهر
کاریزماش ک موتور لشیه و تاپ اسپیدش هم 124 کیلومتر هست با حجم 220 سی سی ، یادمه مقایسشو گذاشته بودن با 220 پولسار ، ک 220 خودمون از خیلی از جهات ازش برتری داشت ، نمیدونم چرا محصولات هیرو تو ایران زیاد جا نیفتاده ، فقط بیشتر تو تهران دیده میشه ، این مدلش هم هوندا هانک 150 سی سی و 4 سوپاپ فک کنم باشه درسته ؟ رخ کپی آپاچی داره و ب نظرم کسایی ک ب آپاچی علاقه دارن ولی میخوان دیگه آپاچی نخرن هانک بهترین گزینس...

فرنام
08-08-1394, 07:38 بعد از ظهر
این موتور خیلی وقت می خواد تا در ایران برا خودش جا باز کنه
مخصوصا دو رقیب جدی ( باجاج و تی وی اس) هندی داره که حالا در غیاب شرکت های ژاپنی محبوبیت خوبی تو ایران بدست آوردند .

gnome
08-08-1394, 07:42 بعد از ظهر
من که وقتی رفته بودم اپاچی بخرم طرف با اینکه آپاچی هم داشت اینقدر این رو تبلیغ کردد که نگو
هی میرفتم سمت اپاچی هی این منو میکشوند سمت این موتور و از این تبلیغ میکرد
خلاصه یکاری کرد که از مغازش زدم بیرون

فرنام
08-08-1394, 07:49 بعد از ظهر
ترسیده بود رو دستش باد کنه .
حالا شما که فرار کردی اگه یه آدم نا آشنایی پیدا کنه میندازه بهش .

mmkmm
11-08-1394, 12:58 قبل از ظهر
اینکه این موتور تو هند جزو موتورهای پرفروشه نشونه ی خوبی برای خرید موتور میتونه باشه.
من نزدیک به دوماهه از موتور استفاده میکنم. واقعا موتور خوبیه. شتابش برابری داره با آپاچی 180. اگر بیشتر نباشه کمتر نیست.
کاریزما هیرو کنسول ثابته و خیلی ها کنسول ثابت رو دوس ندارن و تجربه سواریشو یه بار داشتم خوب بود ولی میتونست بهتر ازین باشه

roma
11-08-1394, 02:50 بعد از ظهر
نمایندگی خ هنگام اورده میگه 5300 ولی تا 4800 قیمت میدن بعضی جاها موتورش که شبیه هوندا cgl پوستش بدون لرزش بودنش میشه حس کرد لاستیک عقبش خیلی باریک و اشغاله و نمیشه هم پهن ترش کرد دوشاخش نمیزاره شلنگ پمپ ترمز عقب از بدترین جای ممکن اوردن در کل به قیافش نمیخوره شتاب در حد پالس و اپاچی داشته باشه مثل هوندا یونیکورن و کوپه است ولی طول عمر انجین خوبی باید داشته باشه

said khansar
11-08-1394, 03:18 بعد از ظهر
ازپالس ان اس هم سنگینتره که این براموتور14اسبی زیاده دردونوع ترمزعقب دیسک وعقب درام هست باک12.5لیتری و2.2زاپاس 4سوپاپ هواخنکه 0-60روتو5ثانیه میزنه ولی کیفیت قطعاتش بدی نیست وموتورکاری میتونه بشه جفت لاستیک تیوبلس ولاستیک عقب100هستش کیلومترجالبی داره

farshad 54
11-08-1394, 04:14 بعد از ظهر
موتور خوبیه مثل بقیه هندی ها فعلا ظاهرش نشون میده کیفیت خوبی ممکنه داشته باشه ولی باید امتحانشو پس بده تا مردم برن سمتش

قیمتش هم 5200 هست اگر شرکتش بتونه قطعاتشو ساپورت کنه و خدمات خوبی ارائه بده میتونه سهم خوبی بگیره از بازار

gnome
11-08-1394, 09:47 بعد از ظهر
تو بازار من فقط ترمز عقب دیسکی دیدم
ولی تو این عکس ها ترمز عقب هم دیسکی هست هم کاسه ای

mmkmm
12-08-1394, 06:16 بعد از ظهر
قطعاتشو شرکت تضمین میکنه که در اختیار مشتری بگذارهع و تعمیرکار هم خودشون دارن و بازدید دوره ای هم دارن.
با یکی از تعمیرکاراش صحبت می کردم میگفت آموزش تعمیر رو تو هند تو شرکت هیرو دیده بود. در کل از لحاظ قطعه خیالم راحت شد و بعد خریدمش
حتی یه پیچ هم که خراب بشه دارن....

Exel
12-08-1394, 07:14 بعد از ظهر
قطعاتشو شرکت تضمین میکنه که در اختیار مشتری بگذارهع و تعمیرکار هم خودشون دارن و بازدید دوره ای هم دارن.
با یکی از تعمیرکاراش صحبت می کردم میگفت آموزش تعمیر رو تو هند تو شرکت هیرو دیده بود. در کل از لحاظ قطعه خیالم راحت شد و بعد خریدمش
حتی یه پیچ هم که خراب بشه دارن....

سلام اگر تجربیاتتونو در باره این موتور ب اشتراک بزارین خوب میشه ، راضی هستین ازش ؟

mmkmm
13-08-1394, 10:49 بعد از ظهر
آره خدا روشکر فعلا راضی هستم
انصافا در نوع خودش شتابش خیلی زیاده. اون اوایل که تازه خریده بودمش هنوز آب بندی نبود بازم شتابش خیلی خوب بود
الان که آب بندی ش کردم شتابش خیلی بیشتر شده.

قد و هیکلش از آپاچی بزرگتره.
فلاپ و تمام قطعاتش رو هم نمایندگی داره ولی آپاچی اگر یکی از فلاپ هاش و قطعات پلاستیکی ش بشکنه سخت گیر میاد و اگر همرنگش گیر بیاد....

هندلینگش نسبت به پالس180 و آپاچی یه خورده بهتره شاید علتش لاستیک های بزرگش باشه

چراغ جلوش نسبتا به نظر من قشنگتر از آپاچیه . البته این سلیقه ایه
ولی چراغ عقب آپاچی قشنگتره
صفحه ی کیلومترش واقعا زیباتر و نور کیلومترش هم چشم رو مثل رنگ آبی آپاچی اذیت نمیکنه

فرنام
13-08-1394, 10:52 بعد از ظهر
یه عکس از موتورت بذار .

erfi.747
13-08-1394, 11:22 بعد از ظهر
150 سی سی 4 سوپاپ هستش ؟؟؟

roma
14-08-1394, 03:06 قبل از ظهر
آره خدا روشکر فعلا راضی هستم
انصافا در نوع خودش شتابش خیلی زیاده. اون اوایل که تازه خریده بودمش هنوز آب بندی نبود بازم شتابش خیلی خوب بود
الان که آب بندی ش کردم شتابش خیلی بیشتر شده.

قد و هیکلش از آپاچی بزرگتره.
فلاپ و تمام قطعاتش رو هم نمایندگی داره ولی آپاچی اگر یکی از فلاپ هاش و قطعات پلاستیکی ش بشکنه سخت گیر میاد و اگر همرنگش گیر بیاد....

هندلینگش نسبت به پالس180 و آپاچی یه خورده بهتره شاید علتش لاستیک های بزرگش باشه

چراغ جلوش نسبتا به نظر من قشنگتر از آپاچیه . البته این سلیقه ایه
ولی چراغ عقب آپاچی قشنگتره
صفحه ی کیلومترش واقعا زیباتر و نور کیلومترش هم چشم رو مثل رنگ آبی آپاچی اذیت نمیکنه

دادش این که لاستیک هاش مثل لاستیک دوچرخه هست چه پهنا و بزرگی داره اخه
اپاچی تو هندی ها ارتفاع پایین داری و جمع جور تر هندلینگ بهتر هم داره
بدون شک صد حیف که لرزشش کار رو خراب کرد
در ضمن دور موتور هیرو ۱۱هزارتاس و از ۹هزارتا رد لاین شروع میشه
رو اول رد لاین هم 109تا میره بعدش دیگه میره رد لاین
چهار سوپاپ من جایی ندیدم نوشته باشه که هست اگه بود رو زمین و زمان مینوشتن
صفر تا صدشم ۱۵ثانیه است
تو هندم با اپاچی ۱۶۰و پولسار ۱۵۰ رقابت میکنه و مقایسه میشه که از جفتشم از نظر توان و سرعت ضعیف تر هست
ولی خوب از طرفی هم داره نون هوندا رو میخوره از تکنولوژی استفاده میکنه

erfi.747
14-08-1394, 01:57 بعد از ظهر
دادش این که لاستیک هاش مثل لاستیک دوچرخه هست چه پهنا و بزرگی داره اخه
اپاچی تو هندی ها ارتفاع پایین داری و جمع جور تر هندلینگ بهتر هم داره
بدون شک صد حیف که لرزشش کار رو خراب کرد
در ضمن دور موتور هیرو ۱۱هزارتاس و از ۹هزارتا رد لاین شروع میشه
رو اول رد لاین هم 109تا میره بعدش دیگه میره رد لاین
چهار سوپاپ من جایی ندیدم نوشته باشه که هست اگه بود رو زمین و زمان مینوشتن
صفر تا صدشم ۱۵ثانیه است
تو هندم با اپاچی ۱۶۰و پولسار ۱۵۰ رقابت میکنه و مقایسه میشه که از جفتشم از نظر توان و سرعت ضعیف تر هست
ولی خوب از طرفی هم داره نون هوندا رو میخوره از تکنولوژی استفاده میکنه
من دوستم پالس 180 داشت ug4 فروخت یه hunk سفید گرفته میگه شتابش و سرعتش در حد خودش بد نیست اما میگفت کیفیتش حرف نداره خرکاری و سگ جونیش مثل پالسه رخشم که شبیه آپاچیه .. میگفت کسی که مونده پالس بگیره یا آپاچی اینو باید بگیره .. رخ آپاچی کیفیت پالس .. فقط مشکل زور و قدرت و شتاب موتوره .. میگفت عین 135 راه میره .. از ترمزای موتورم خیلی راضی بود ..

mmkmm
20-08-1394, 12:04 قبل از ظهر
سلام مجدد!
اولا سایز لاستیک هانک بیشتر از آپاچی هست
چرخ جلو 1/85 *18
چرخ عقب 2/15 *18

کافیه شما بری از نزدیک ببینی تا اندازه لاستیکشو متوجه بشی
من هم آپاچی داشتم و الان هانک هیرو دارم ولی نمیدونم شما داشتید یا نه؟
به نظرم در حد خودش و قیمتش نسبت به آپاجی و خصوصا در کیفیت قطعات و اسمبل اونها خیلی بهتره گرچه قدرت موتورش نسبت به آپاچی کمتره ولی کیفیت بینظیره.
بی انصافیه اگه با پالس 150 و 130 و... مقایسه بشه.
من تجربه خودمو گفتم اگر شما هم هانک دارید تجربتون رو بگین خیلی خوبه

mmkmm
20-08-1394, 12:38 قبل از ظهر
اینم عکس هایی از موتور خودم:

roma
20-08-1394, 03:49 بعد از ظهر
سلام مجدد!
چرخ جلو 1/85 *18
چرخ عقب 2/15 *18

به نظرم در حد خودش و قیمتش نسبت به آپاجی و خصوصا در کیفیت قطعات و اسمبل اونها خیلی بهتره گرچه قدرت موتورش نسبت به آپاچی کمتره ولی کیفیت بینظیره.

اپنهای لاستیک 100 هست سایز 18 مثل لاستیک دوچرخه مال پالس اپاچی 120
لاستیک دوچرخه هم سایزش بزرگ وپهناش کم وسپا هم سایزش کم پهناش زیاد دلیل بر هندلینگ نیست به ارگومتری طراحی بر میگرده این موضوع

در مورد کیفیت یه 2 سال از کار کردش بگذره معلوم میشه چی به چیه هست چیکارست

erfi.747
20-08-1394, 06:08 بعد از ظهر
سلام مجدد!
چرخ جلو 1/85 *18
چرخ عقب 2/15 *18

دوست عزیز کیفیت محصولات هیرو طبق شنیده ها خیلی خوبه اما این دلیل نمیشه که از باجاج بهتر باشه .. هرچی باشه باجاج 13-12 ساله که تو کشور ماست اما هیرو 1 ساله فک کنم .. بنظرم اگه میگفتی بی انصافیه که با آپاچی 150 و 160 مقایسه بشه بهتر بود .. چون پالس 135 از با کیفیت ترین موتورای موجود هستش پولسار 150 هم موجود نیست اما با توجه به سابقه ی باجاج مطمئنا اونم کیفیت عالی داره .. لاستیکاشم به نظرم مثل آپاچیه .. دسته گازشم عین ویو منه .. کتی کلاچ هوندایی .. خود فرمونم هوندایی .. به نظرم رخ 135 خیلی بهتر از اینه ..

mmkmm
20-08-1394, 11:08 بعد از ظهر
تشکر از همه دوستان که وقت میذارن و نظراتشون رو میگن
ببینید اولا وقتی شما از یه شرکت محصولی میخرید باید شرکتشو خوب بشناسید.
هیرو و هوندا سالها با هم کار میکردند و طراحی و ساخت رو باهم انجام میدادند الان چندوقتیه که از هم جدا شدن. اینکه یه موتور فروش خوبی توی کشوری که سازنده ی اونه داشته باشه دلیل خوبیه. در حالیکه همون کشور باجاج و پالس و آپاچی تولید میکنه.
من چون همه ی این موتورها رو تا الان داشتم و تجربه کردم هیرو نسبت به خودش واقعا موتور خوبیه. ولی هرچی باشه به باجاج 220 یا.... نمیرسه. هرچی باشه 150 بیشتر نیس. ولی قیمتش عالیه. 5500

هندلینگ موتور رو طبق تجربه گفتم. تو پیست موتور تست کردم تقریبا بهتر ازآپاچی بود. حالا این تجربه منه. اگر دوستان دیگه هم هیرو دارن تجربیاتشون رو بگن.

شاید ظاهرش بهتر نباشه. چون کار اصلی هیرو ساخت قطعات بوده نه طراحی. و طراحی با هوندای ژاپن بوده

- - - Updated - - -

اندازه تایر آپاچی

(جلو) 1.85 17 × "
(عقب) 2.15 17 × "

erfi.747
21-08-1394, 01:14 قبل از ظهر
هیرو و هوندا سالها با هم کار میکردند و طراحی و ساخت رو باهم انجام میدادند الان چندوقتیه که از هم جدا شدن. اینکه یه موتور فروش خوبی توی کشوری که سازنده ی اونه داشته باشه دلیل خوبیه. در حالیکه همون کشور باجاج و پالس و آپاچی تولید میکنه.
من چون همه ی این موتورها رو تا الان داشتم و تجربه کردم هیرو نسبت به خودش واقعا موتور خوبیه. ولی هرچی باشه به باجاج 220 یا.... نمیرسه. هرچی باشه 150 بیشتر نیس. ولی قیمتش عالیه. 5500

هندلینگ موتور رو طبق تجربه گفتم. تو پیست موتور تست کردم تقریبا بهتر ازآپاچی بود. حالا این تجربه منه. اگر دوستان دیگه هم هیرو دارن تجربیاتشون رو بگن.

شاید ظاهرش بهتر نباشه. چون کار اصلی هیرو ساخت قطعات بوده نه طراحی. و طراحی با هوندای ژاپن بوده

- - - Updated - - -

اندازه تایر آپاچی

(جلو)1.8517 × "
(عقب)2.1517 × "

اگه بدون بیمه 5500 هستش که همچین عالیم نیست برادر !!! 5100-5000 برا این موتور مناسبه که با بیمه بشه 5400-5300 .. چون یکی از آشناهای ما داره میگفت عین 135 را میره حالا شاید تاپش یه 10-5 تا کم و زیاد باشه اما تو شتاب مثل هم دیگن .. اینم مشخصات فنی این موتور:

Type
Air Cooled, 4 - Stroke Single Cylinder OHC

Displacement
149.2 cc

Max. Power

Max. Torque

Acceleration
0-60 kmph in 5 sec

Compression Ratio
9.1 : 1

Starting
Self Start / Kick Start

Ignition
AMI - Advanced Microprocessor Ignition System

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اندازه تایر آپاچی

(جلو)1.8517 × "
(عقب)2.1517 × "

اگه بدون بیمه 5500 هستش که همچین عالیم نیست برادر !!! 5100-5000 برا این موتور مناسبه که با بیمه بشه 5400-5300 .. چون یکی از آشناهای ما داره میگفت عین 135 را میره حالا شاید تاپش یه 10-5 تا کم و زیاد باشه اما تو شتاب مثل هم دیگن .. اینم مشخصات فنی این موتور:

Type
Air Cooled, 4 - Stroke Single Cylinder OHC

Displacement
149.2 cc

Max. Power

Max. Torque

Acceleration
0-60 kmph in 5 sec

Compression Ratio
9.1 : 1

Starting
Self Start / Kick Start

Ignition
AMI - Advanced Microprocessor Ignition System

farshad 54
21-08-1394, 12:28 بعد از ظهر
10 اسب بخار قدرت تو دور 8500 که نزدیک رد لاین هست بعد میفرمایید شتابش با آپاچی 180 یکیه ؟

شما میفرمایید هم پالس داشتین هم آپاچی بعد از رو آپاچی 180 که فکر کنم 16 اسب قدرتش هست و گشتاورش هم بیشتر از 12 تاس نشستین رو این موتور هیچ فرقی احساس نکردین ؟

یا این موتور با این مشخصات خیلی عملکرد خارق العاده ای داره یا احساسات شما ایراد داره

در این که این موتور موتور خوب و با کیفیتی هست میشه از ظاهرش و مشخصات فنیش و شرکت سازندش یه خورده خیال آدم راحت باشه شکی نیست ولی دیگه مقایسه های مع الفارق لطفا نکنید

این موتور رو فقط میشه با موتورهای هم حجم و هم کلاس خودش مقایسه کرد و اونوقت عیارش مشخص میشه

مثل آپاچ 160 و 150 - پالس 135 - پالس دیسکاور 150 - باکسر 150 و ......

erfi.747
22-08-1394, 11:17 قبل از ظهر
10 اسب بخار قدرت تو دور 8500 که نزدیک رد لاین هست بعد میفرمایید شتابش با آپاچی 180 یکیه ؟

شما میفرمایید هم پالس داشتین هم آپاچی بعد از رو آپاچی 180 که فکر کنم 16 اسب قدرتش هست و گشتاورش هم بیشتر از 12 تاس نشستین رو این موتور هیچ فرقی احساس نکردین ؟

یا این موتور با این مشخصات خیلی عملکرد خارق العاده ای داره یا احساسات شما ایراد داره

در این که این موتور موتور خوب و با کیفیتی هست میشه از ظاهرش و مشخصات فنیش و شرکت سازندش یه خورده خیال آدم راحت باشه شکی نیست ولی دیگه مقایسه های مع الفارق لطفا نکنید

این موتور رو فقط میشه با موتورهای هم حجم و هم کلاس خودش مقایسه کرد و اونوقت عیارش مشخص میشه

مثل آپاچ 160 و 150 - پالس 135 - پالس دیسکاور 150 - باکسر 150 و ......
البته داش فرشاد قدرتش 14.5 اسبه تقریبا و نسبت به قدرتش تو عملکرد ضعیفه .. آپاچی 150 و 160 تیز تر از این موتورن قاعدتا تاپشونم بیشتره چه برسه به 180 .. پالس 135 عین همینه راه رفتنش و تاپش .. دسیکاور 150 اگه 4 سوپاپ باشه که قورت میده اینو اگه نه که اونم مثل همین باید باشه .. باکسر 150 موتور قدرتی هستش بعید میدونم از این تو شتاب و سرعت بهتر باشه ..

farshad 54
23-08-1394, 08:58 قبل از ظهر
Max. Power

این مشخصات رو مگه خودت نذاشتی اینجا زده 10.6 اسب در دور 8500

یا 14.4 کیلو وات که میشه 14.4*1.34 = 19.3 اسب بخار که اصلا هیچکدوم با عقل جور در نمیاد

اطلاعات رو اشتباه زدی عزیز برادر

erfi.747
23-08-1394, 08:13 بعد از ظهر
Max. Power

این مشخصات رو مگه خودت نذاشتی اینجا زده 10.6 اسب در دور 8500

یا 14.4 کیلو وات که میشه 14.4*1.34 = 19.3 اسب بخار که اصلا هیچکدوم با عقل جور در نمیاد

اطلاعات رو اشتباه زدی عزیز برادر
نهههههههههه دادااااااااااااااش :25r30wi::25r30wi:
برادر من اطلاعاتو از سایت Hero کپی زدم .. قدرت این موتور 10.6 کیلو واته فقط کیلو واتش افتاده اون طرف .. :25r30wi::25r30wi:
دقت کن:

Max. Power

میبینی kw افتاده اونور .. Ps هم همون اسب بخاره .. :4chsmu1:

shayan8f
12-10-1394, 06:54 قبل از ظهر
ینی ظاهرش خیلی ظایع کپی کاریه.مخلوطه پالس ۱۳۵ و آپاچی

hamidan
04-12-1394, 01:21 قبل از ظهر
سلام عزیز.میشه قیمت هیرو را هم بگی تا ببینیم میشه روی اون برنامه ریزی کرد؟

- - - Updated - - -

مصرفش صدی چنده؟

- - - Updated - - -

مصرفش صدی چنده؟

s.mm
06-12-1394, 05:43 بعد از ظهر
از نظر ظاهر با اینکه یه جورایی از پالس 135 اسکی رفته اما باز هم به اون نمی رسه در حالی که پالس 135 برای 6 سال پیشه و طراحی چفت و جوری داره

تعصبی نمی گم اما ظاهر پالس 135 رو بیشتر می پسندم و به نظرم با نامش که نیمه اسپرت هست(ls) همخوانی داره و البته قیمتش هم مناسب تر از هانک هست

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Arsalan794
23-02-1395, 01:59 بعد از ظهر
امروز یک هیرو هانک دیدم، روخش خوبه اما کنسول فرمون کیلومترش شبیه اسباب بازیه، ظاهرش هم کپیه پالس 135 و آپاچی

- - - Updated - - -

پالس 135 و به این ترجیح میدم!!

msd
31-02-1395, 08:48 بعد از ظهر
2 هفته پیش خریدمش.بعد 15 کیلومتر سره 4 راه پیچ متصل به پدال ترمز افتاد نزدیک بود تصادف کنیم که به خیر گذشت.در کل موتور خوبیه .ولی قبل سواری اول ببرینش اچار کشی.(البته واسه من ماله سال 94 بود چون رنگ نقره ای میخواستم و نقره 95 نمیزنن)

ahmadra.2520
01-03-1395, 12:41 قبل از ظهر
هانک ۲ سوپاپ هستش هیچ جایی ننوشته ۴ سوپاپ
الانموتورایی که داخل مونتاژ میشه اول پالس ۱۳۵ بود که ۴ سوپاپ زد الانم دیسکاور ۱۵۰ جدید اومده ۴ سوپاپه کمک وسط میگن خیلی عالی راه میره

Seyed.mahdi
04-03-1395, 11:44 بعد از ظهر
سلام

رفقا تجربه سواری این موتورو بزارند.
تاپ اسپیدش چقدره؟

آقا روما گفتند 109 تا رو دور 9 هزار میره. 135 که حدود 107-8 تا فک کنم میره تو این دور. البته هنوز هزار تا دیگه تا رد لاین هم جا داره ولی این رسیده به رد لاین.

از استیلش خیلی خوشم میاد. شبیه یونیکورنه. این چند صفحه رو خوندم فکر میکنم عزیزان کمی بی انصافی کردن در حق این موتور. پالس 135 موتور خوبیه اما واقعا خشکه. انگار رو چوب خشک نشستی:s (9):
حالا نرمیه این چطوره؟
مصرف سوختش صدی چنده؟

- - - Updated - - -

راستی جایی خوندم سیستم ترمز جلوش ضد قفله! آیا درسته؟!

sajjadme
04-03-1395, 11:44 بعد از ظهر
شبیه دیسکاوری هست از نظر قیافه ولی فک کنم دیسکاوری بهتر از هیرو هانک باشه

erfi.747
05-03-1395, 03:35 بعد از ظهر
شبیه دیسکاوری هست از نظر قیافه ولی فک کنم دیسکاوری بهتر از هیرو هانک باشه
صد در صد بهتره من دوستم hero hunk داره و بهم گفت عین 135 راه میره دقیقا و از نظر کیفی هم خیلی خوبه و مثل پالسه اما دیسکاور انجین 150 سی سی چهار سوپاپ داره و جدای از اون امتحانشم پس داده کمک وسط هم هست و به نظرم اگه زین دو تکه داشت خیلی بهتر بود اینم بگم که دنده های دیسکاور همه بالا میخوره مثل یاماها rs 125

alert
16-03-1395, 01:05 بعد از ظهر
سلام دوستان
من هانک خریدم وراضی هستم

شرکت های سازنده موتور وماشین وحتی موبایل کاربرهای متفاوت دارن که سعی دارن سهم بیشتر از بازار داشته باشن
لذا در مقایسه باید فاکتورهای مثل قیمت -حجم موتور -و.....را در نظر گرفت
به همین خاطر خیلی از مقایسه ها اشتباه است
بنده این موتور رو به خاطر نرمی موتور گرفتم وواقعا نرمه (از نظر کمک ها)
از نظر خدمات پس از فروش واقعا نمی دونم به خوبی برندی مثل پالس هست یا نه
ولی به نظر این خیلی مهمه که این موتور رو هوندا ژاپن طراحی کرده
و یکی از عواملی که باعث شده نرمه همون رینگ ۱۸ هستش
این موتور دوسوپاپه که اگر چها سوپاپ بوده بهتر بود
سرعت وشتاب قابل قبولی داره
هندلینگ خوبی داره
ترمزها هم عالی هستند
ولاستیک عقب رو هم میشه حداقل با ۱۱۰ عوض کرد چون خود این شرکت موتور جدیدی آورده بنام تریلر که همین رینگ رو داره ولاستیک ۱۱۰داره
از نظر شکل وقیافه که سلیقه ای وهر کسی یه جور می پسنده
صندلی راحتی داره
صدای موتور خیلی نرمه
وزن سنگین وطراحی مناسبش باعث شده که اصلا لرزش نداره
وسلام

msd
21-03-1395, 10:17 بعد از ظهر
دوستان کسی میدونه ساعتشو چطور تنظیم میکنن؟؟

afsar
27-07-1396, 12:25 قبل از ظهر
دوتا دکمه رو باهم نگه دار دهثانیه

- - - Updated - - -

دوستان من دوماه پیش خریدم وبه تازگی فروختمش
چندتا ایراد داره که توضیح میدم
اول اینکه کلید چراغ نداره وه بتونی خاموش روشن کنی کلا روشنه
دوم کلید خفه کن نداره
سوم شتابش پایینه خودم بارها شده بود که یه موتور ایرانی میامد ازم جلو میزد
چهارم کیفیت قطعات ظاهریش پایینه ضربه گیر فرمان پلاستیکی از نوع آشغال که با ضربه ای کم شکست رنگ باک و فلاپها با کوچکترین تماسی میره
و در آخر انحصاری بودن فروش قطعاتش که فقط یک مغازه داره واونم قیمت خون باباش و میگیره نثلا برا اون ضربه گیر پلاستیکی که از پلاستیک خشکه و واقعا بی کیفیت بود ۷ هزار تومن گرفت
صدای بیش از حد موتور بعد از داغ شدن
بد جا رفتن و سرو صدای دنده هنگام تعویض

m.punisher
08-11-1397, 12:46 بعد از ظهر
سلام
بنده به تازگی یه هیرو هانک مدل 94 خریدم کارکرده چندتا سئوال داشتم از دوستان اول اینکه موقع خرید فروشنده گفت روغن تازه عوض کرده و 1لیتر ریخته من تو سایتها دیدم ظرفیتش 1.2 لیتره خودم روغن 10-40 داشتم 200 سی سی اضافه کردم بعدش بنظرم صدای موتور بیشتر شد اول خیلی نرم و بی صدا بود الان از دیجی کالا این روغن را خریدم که استاندارد jaso ma هم داره بنظرتون بدرد این موتور میخوره یا نه واینکه همین 1لیتر کافیه یا حتما 1.2 بریزم البته این روغن با ارسالش 58 تومن واسم درامد البته خود سازنده گفته روغن 10w-30

لینک روغن :
روغن موتور خودرو هیوندای اکستیر مدل 4T 10W-40 ظرفیت 1 لیتر ([Only registered and activated users can see links]/tab-params)

یه مشکل هم اینه که موتور تو سر پیچها کنترل خوبی نداره مخصوصا اگه روی اسفالت تیغ زده باشن و بصورت خط خطی باشه که کنترل خیلی بد میشه
لاستیک عقب هم دوستان چی مدلی پیشنهاد میدن که یزره پهن تر باشه اصلا لاستیک پهن تر بهش میخوره یانه
در کل موتور خوبیه بزرگترین ایرادش اینه که دنده هاش زود پر میشن یعنی بعد از دنده 2 پشت سر هم باید تا دنده 5 را بزنید من که رو سرعت 50 یا 60 هم رو دنده 5هستم

نیما نادری
08-11-1397, 08:37 بعد از ظهر
رینگ ۱۸دردسر میشه واسه لاستیک پیدا کردن

Seyed.mahdi
08-11-1397, 09:56 بعد از ظهر
من این موتورو چندباری سوار شدم

اصلا با پالس 135 مقایسش نکنید.

سواری بسیار راحتی داره به خاطر ارگونومی عالیه زین و فرمون بالاش.

ترمز های خیلی خوبی داره

از نظر سرعت هم تو شتاب مثل آپاچی 150 و تو سرعت یه کم کمتر راه میره.

در بازار فعلی واقعا یکی از مقرون به صرفه ترین موتورهاست.

m.punisher
09-11-1397, 07:51 قبل از ظهر
دوستان چه روغنی را پیشنهاد میکنن واسه این موتور بنظرتون این روغن خوبه

مشخصات، قیمت و خرید روغن موتور خودرو هیوندای اکستیر مدل 4T 10W-40 ظرفیت 1 لیتر | دیجی‌کالا ([Only registered and activated users can see links]/tab-params)

farshad 54
09-11-1397, 09:28 قبل از ظهر
روغن خوبیه

gongbok
10-11-1397, 07:25 بعد از ظهر
رینگ ۱۸دردسر میشه واسه لاستیک پیدا کردن

آقای نادری من یکی از آشناهام هیرو داره دنبال لاستیک رینگ 18 هست کجا میشه پیدا کرد؟

m.punisher
13-11-1397, 10:38 قبل از ظهر
آقای نادری من یکی از آشناهام هیرو داره دنبال لاستیک رینگ 18 هست کجا میشه پیدا کرد؟
یکی از دوستام لوازم موتوری هستش قرار شده واسم امار بگیره ببینه پیدا میشه یا نه میگفت احتمالا یزد تایر داشته باشه

partmotor
17-09-1398, 10:52 قبل از ظهر

سلام
میتونم براتون تامین کنم قطعات هیرو هانک : partmotors.ir

linux_linda
04-10-1398, 05:56 بعد از ظهر
شرکت وارد کننده هیرو تریلر اسم و شماره تماس شون میخواستم
قبل از خرید اطلاعات در مورد تامین قطعات و خدمات پس از فروش در شهرستان بگیرم

linux_linda
24-10-1398, 07:53 بعد از ظهر
مشخصات، قیمت و خرید موتور سیکلت هیرو مدل هانک200 سال 1398 | فروشگاه پدال ([Only registered and activated users can see links]موتورسیکلت-هیرو-مدل-هانک200-سال-1398/)

کسی میدونه مدل 200 سی سی بیاد چند قیمت میخوره؟

Seyed.mahdi
30-10-1398, 07:15 قبل از ظهر
مشخصات، قیمت و خرید موتور سیکلت هیرو مدل هانک200 سال 1398 | فروشگاه پدال ([Only registered and activated users can see links]موتورسیکلت-هیرو-مدل-هانک200-سال-1398/)

کسی میدونه مدل 200 سی سی بیاد چند قیمت میخوره؟

سلام

پدال مشخصات رو اشتباه نوشته
5 دندس نه 4 دنده

ای بی اس هم داره و چراغ دی لایت هست

موتور های هیرو واقعا به سگ جونی معروفه و بسیار با کیفیته اما در ایران متاسفانه بشدت مشکل قطعات داره

این موتورم من خیلی خوشم اومد
قیافش شبیه تریلر هست ولی خیلی از اون بهتر شده

قدرت بیشتر و گشتاور مناسب

تایر ها 17 اینچ شده خداروشکر و پهن هم هستن 100 جلو 130 عقب

به شخصه اگر وارد بشه با قیمت معقولانه (حدود 20 تومن) من خریدارشم
البته تامین قطعات هم یه شرط همیشگیه

farshad 54
30-10-1398, 10:25 قبل از ظهر
موتور خوبی به نظر میاد

کیفیت هیرو واقعا خوبه

ولی پشتیبانی قطعاتش واقعا داغونه

اطلاعاتی که سایت پدال زده هم که کلا دری وریه

هندل چی میگه رو این موتور هیرو به هندل هنوز وفا داره

linux_linda
01-11-1398, 09:01 قبل از ظهر
سلام

پدال مشخصات رو اشتباه نوشته
5 دندس نه 4 دنده

ای بی اس هم داره و چراغ دی لایت هست

موتور های هیرو واقعا به سگ جونی معروفه و بسیار با کیفیته اما در ایران متاسفانه بشدت مشکل قطعات داره

این موتورم من خیلی خوشم اومد
قیافش شبیه تریلر هست ولی خیلی از اون بهتر شده

قدرت بیشتر و گشتاور مناسب

تایر ها 17 اینچ شده خداروشکر و پهن هم هستن 100 جلو 130 عقب

به شخصه اگر وارد بشه با قیمت معقولانه (حدود 20 تومن) من خریدارشم
البته تامین قطعات هم یه شرط همیشگیه

سلام
اینقدر باکیفیت هست که خراب نشه
شما اگر با جریان ترافیک حرکت کنی هیچ وقت تصادف نمیکنی

Seyed.mahdi
02-11-1398, 12:17 بعد از ظهر
سلام
اینقدر باکیفیت هست که خراب نشه
شما اگر با جریان ترافیک حرکت کنی هیچ وقت تصادف نمیکنی

من همین چند هفته پیش بود تو یوسف آباد با جریان ترافیک حرکت میکردم! یه دنا کاملا در لاین مخالف اومد و بهم زد و در رفت:gigglesmile:
چراغ موتورمم شکست!

حالا اگه هیرو بود...

چند روز پیش نمایندگیش بودم میگفتن خیلی از قطعاتش نیست مثل چراغ جلو.

linux_linda
14-04-1399, 10:02 بعد از ظهر
هیرو مدل هانک بهتره یا تریلر؟

arash.hadizadeh
05-07-1399, 02:18 قبل از ظهر
سلام به دوستان. این اولین پست منه. سه سال هیرو هانک داشتم از صفر تا یکی دو ماه پیش مدل ۹۵ نقره ای کاربراتور. بیشتر تو شهر بودم باهاش اما مسافرت ۳۰۰-۴۰۰ کیلومتری هم رفتم باهاش. نقاط قوتش: کلا خراب نمیشه و کیفیت ساخت خیلی خوبی داره. خرجش تو سه سال غیر روغن، یه بار سیم کلاچ عوض کردن بود و چند هفته قبل فروش تعویض باتری و البته لوازم یدکی هایی که به خاطر زمین خوردن رفت تو پاچم و از نمایندگی مرکزی خریدم. رخش خیلی شبیه آپاچیه و اغلب با اون اشتباه گرفته میشه. ترمزاش جفت دیسکیه، ABS‌ نیست و کیفیت متوسطی داره. من تو سرازیری مدرس یا کردستان می ترسیدم خیلی بهش گاز بدم (الان با RS اصلا اون ترسو ندارم). کلا موتور نرمیه و کنترلش راحته. به خاطر کمک های خوب و وزن زیادش لرزش کمی داره به خصوص تو تاپ اسپید. تو ترافیک مانور دادن باهاش سخت نیست. دنده ها و کلاچش نرمه. پنچ دنده است یکی پایین بقیه بالا. هندل داره. گارد داره. خفه کن نداره. جک وسط داره. موتور من دکمه خاموش کردن چراغ داشت ولی مدل های بعدی انگار ندارن، یعنی چراغ جلو مثل دیلایت همیشه روشنه. اما نقاط ضعفش: با وجود اینکه ۱۴ اسب زور داره اما شتابش کمه و به ۱۵۰ نمی بره. شتابش اصلا با آپاچی ۱۸۰ قابل مقایسه نیست.تاپ اسپیدش ۱۱۰ تاست. نمایندگی متوسط الحالی داره تو گمرک نه خیلی داغون نه خیلی خوب. قطعاتش تقریبا کمه. صدای اگزوز مریضی داره که ذات سر به زیر و چموش این موتور رو به خوبی نشون میده. من تا دلتون بخواد باهاش زمین خوردم که مهم ترنیش تو رمپ سرازیر یادگار-شیخ فضل الله بود صبح کله سحر که شهرداری آسفالتو خیس کرده بود سر خوردم و پام به خاک رفت که به نظرم به خاطر لاستیک عقب بود که به نظرم همیشه سرسره بازی بود. آخرش همینطور با خط و خش فراوون و نیاز به چند لکه رنگ کردن فروختمش. دزدگیر استارتی انداخته بودم روش و با قفل دیسک معمولا انقدری جلب توجه دزدها رو نمی کرد.
در کل اینکه اگه شتاب و گاز و ..وز واستون مهمه اصلا سمتش نرین اما سگ جونه و خیلی نمی برتتون سمت تعمیرگاه. یه جورایی باکسر ۱۵۰ مدرنه. من ۹۶ چکی خریدم ۷ تومن ۹۹ با خط و خش زیاد و رخ خراب فروختم ۱۸. با اجازه الان هم RS‌ دارم و عشق می کنم باهاش. هر چند هنوز به معشوق اصلیم یعنی دوک نرسیدم ولی ما میگیم زدیم شمام بگین زده. ارادت.