PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار ملاقات آفرود در گردنه زینال 90/7/22

ap_peiki
20-07-1390, 12:50 قبل از ظهر
بعد از مدتها قرار ملاقاتی بر پایه ی سایت میگزاریم غربتا عند اله
بالاخره بعد از مدتها میخام این تاپیک رو تو سایت ایجاد کنم
متاسفانه بدلیل اینکه در ساعات ابتدایی بامداد هر جمعه هماهنگی ها انجام میشد فرصتی برای قراردادن تاپیک در سایت باقی نمی موند .
و در این آفرود آقای خرمیان رو به علت تغییر سبک در کنارمون نداریم
شرح :
این قرار در صبح جمعه 90/7/22 انجام میشود که ابتدا در ساعت 8:00 قبل از ظهر در محل میدان احمد آباد جمع شده و پس از هماهنگی به سمت گردنه زینال و بعد از یه آفرود توپ اگه دوستان موافق بودن میریم به سمت پیست خرزوق
لیست افراد شرکت کننده:
خودم با روان
آقا مهدی احسان

---------- Post added at 02:50 AM ---------- Previous post was at 02:47 AM ----------

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

ioocmehdi
20-07-1390, 01:13 قبل از ظهر
با تشکر از علی عزیز که زحمت این تاپیک رو کشید من هم اعلام آمادگی میکنم و از دوستان علاقمند هم دعوت میکنم تشریف بیارن، به امید خدا آفرود توپی خواهیم داشت فقط جای علی خرمیان عزیز خالیه

ali khoramian
20-07-1390, 01:55 قبل از ظهر
منم حتما میام سر قرار ببینمتون

علی یزدانی
20-07-1390, 01:21 بعد از ظهر
منم میام سر قرار ببینمتون:4chsmu1:
اگه تونستم باهاتون میام!!!

ap_peiki
20-07-1390, 04:47 بعد از ظهر
مرسی همه تشریف بیارین
برای شادی مرحوم تازه گذشته که دیگه در میون مانیستن (یه روان سفید وحشی) صلوات:25r30wi:

علی یزدانی
20-07-1390, 05:20 بعد از ظهر
الااااااااااااااااااااااا اف کردی مارا .......
ببخشی اشتباه شد!!!
الهم صلی علی محمد و آل محمد
وعجل فرجهم...
واهلک واهلی...
صراط المستقیم...
یا رب العالمین!!!
:minzdr:

o_daliran
21-07-1390, 11:03 قبل از ظهر
خوب شد که من این گردنه زینل را کشف کردم.قبلا که افرود رودخونه را پیشنهاد دادم پیله کرده بودین به رودخونه .حالا هم که پیله به گردنه زینل وچند وقت دیگه هم پیله به جای دیگه بابا دنیا خیلی بزرگه بیاین با هم جاهای جدید کشف کنیم

ap_peiki
21-07-1390, 12:31 بعد از ظهر
آقا امید چرا با آیدی خودت نمیای اول
دوم اون هفته یه تپه شیب تو مایه هایه 90 زدم داشتم میرفتم اون دنیا که دیگه تموم شد تپه حالا این هفته میخایم کارای جالبتر کنیم
سوم بابا ما میخایم بریم آفرود نمیخایم که بریم موتورسواری مسافت یا مسافرت که
چهارم اگه دیگه به مسافرت خیلی علاقه داری بیا یه دو تا دایلیم ور میداریم باش میریم ایرانگردی

ali khoramian
22-07-1390, 01:09 قبل از ظهر
شیتونه میگه روان رو نفروشما

ap_peiki
22-07-1390, 03:21 قبل از ظهر
هی .... هی ..... هی ....
شما هم نمیفروشی:98:
آخـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ] این بود آرمانــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــهای ما؟:crazy: