PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه موتورسواری به مناسبت هفته ناجا

BKING
13-07-1394, 08:36 بعد از ظهر
به مناسبت هفته ناجا و گرامیداشت روز پلیس ؛ به مناسبت بزرگداشت هفته ناجا و روز پلیس یکدوره مسابقات موتور ریس در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی با حضور علاقه مندان به این رشته ورزشی برگزار می‌شود. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،سه شنبه هفته جاری مورخ 14 مهرماه راس ساعت 14 با مشارکت و همکاری فدراسیون،ناجا و موتورسواران هیات تهران یکدوره مسابقه موتور ریس در 6 کلاس کراس ریس ،سنگین استریت(بالای 1000 سی سی)،1000،600 و دو کلاس موتورهای راهور انجام می‌شود. 

شرکت علاقه مندان به ریس و سرعت در پیست اتومبیلرانی برای عموم آزاد بوده و تماشاچیان می توانند در مجموعه ورزشی آزادی حضور بهم رسانند. 

گفتنی است در حاشیه این رقابتها مهرداد همتیان،مازیار بنکدار،شهاب پیشانی دار و ماهان همتیان به انجام حرکات نمایشی دریفت اتومبیل می پردازند. 

ARSH
13-07-1394, 09:10 بعد از ظهر
والا تنها چیزی که از هفته ناجا واسه بچه ها مونده جمع کردن موتور هاشون بوده !
من با کا ال ایکس پنچر !!!!!!!! 2 تا موتور مامور دنبالم بودن ول نمیکردن با همون وضع زدم از جاده بیرون
ادم جرات نمیکنه موتور ببره
حتما بعد مسابقه به مناسبت هفته ناجا موتور هارو میگیرن میبرن :))))))))))))

sylvester
13-07-1394, 09:49 بعد از ظهر
آخه چرا وسطه هفته :98:
من حیف سرکارم وسیله ام ندارم بیام :icon_pf _99_::icon_pf _99_:

ZirCgari
13-07-1394, 11:22 بعد از ظهر
ما که دورشو خط کشیدیم . یاد لنز و دوربینی هایی که ازم گرفتن *برادران* میفتم ب خودم میگم اوف بر من اگر حضور یابم دوباره:/

طرف ا ر ا ز ل ـــــه بعد تو هفته ناجا همش با برادراست و مییاد تک میزنه! موتورایی که از عرب سوارا میگیرن صرف تمرین حرکات نمایشی شون میکنن :p

ویرایش : اگر بچه های سایت مییان من بیام:P