PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2012 Hyosung GV250 Aquila

Ali
19-07-1390, 08:55 قبل از ظهر
Engine Type Air / Oil cooled DOHC 8-valve 75° V-twin
Displacement 249cc
Bore x Stroke 57 x 48.8
Compression Ratio 10.3 : 1
[Only registered and activated users can see links]
Fuel System Fuel injection
Lubrication Wet sump

Transmission Clutch Wet, Multiplate
Gear Constant Mesh 5-speed (1down 4up)
Final Drive Chain
Chassis Overall Length 2282mm
Overall Height 1096mm
Overall Width 875mm
Wheel Base 1515mm
Ground Clearance 150mm
Seat Height 710mm
Brake F: Single disc, 2 pistons caliper
R: Drum
Suspension F: Conventional Telescopic
R: Swing arm with Hyeraulic Double shock absorber (Preload adjustable)
Tyre F: 110/90 -16 59S / R: 150/80 -15 70S
Fuel Tank Capacity 14L
Mass (running order) 176kg

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

RIDER
21-07-1390, 02:48 قبل از ظهر
عجب موتریه لامسب اندشه خیلی باکلاسه

MOTO SHOW
21-07-1390, 08:12 بعد از ظهر
Engine Type Air / Oil cooled DOHC 8-valve 75° V-twin
Displacement 249cc
Bore x Stroke 57 x 48.8
Compression Ratio 10.3 : 1
Fuel System Fuel injection
Lubrication Wet sump

Transmission Clutch Wet, Multiplate
Gear Constant Mesh 5-speed (1down 4up)
Final Drive Chain
Chassis Overall Length 2282mm
Overall Height 1096mm
Overall Width 875mm
Wheel Base 1515mm
Ground Clearance 150mm
Seat Height 710mm
Brake F: Single disc, 2 pistons caliper
R: Drum
Suspension F: Conventional Telescopic
R: Swing arm with Hyeraulic Double shock absorber (Preload adjustable)
Tyre F: 110/90 -16 59S / R: 150/80 -15 70S
Fuel Tank Capacity 14L
Mass (running order) 176kg

[Only registered and activated users can see links][/URL][/IMG][Only registered and activated users can see links][/URL][/IMG][Only registered and activated users can see links][/URL][/IMG][Only registered and activated users can see links][/URL][/IMG]

یک دستگاه از این محصول در نمایشگاه مرکزی شرکت جهان رو واقع در خ بابی ساندز به رنگ سفید و طرح پلیس موجود می باشد
دوستداران می توانند جهت مشاهده به آنجا مراجعه نمایند

Kami
24-07-1390, 07:45 بعد از ظهر
این موتور توسط کویر به زودی به فروش میرسه
فکر کنم قیمتش بالای 6 میلیون بشه

Babak
12-08-1390, 07:47 بعد از ظهر
می ارزه مخصوصا مدل نشستنش اصلا خسته کننده نیست و جون میده برای مسافرت های طولانی.انجینشم که تقریبا امتحان شو پس داده:28:

حسـن
12-08-1390, 08:14 بعد از ظهر
تا 7 به نظرم ارزش داره راستی قدرتش کم نیست؟
بابک یکیش را بردار ازتستش تو جاده شمال برامون بگو :fingersmiley:
مخصوص ایران گردیه

Babak
13-08-1390, 12:07 قبل از ظهر
چند روزی پیش یه باجاج اونجر سوار شدم استایلش همینه اینقدر کیف داد و نرم بود که حد نداشت.
این سرعت گیر زرد ها رو بدونه هیچ احساسی رد می کرد فقط گفتم حیف که 250نیست .این بیاد انصافا عالیه اگر قیمته معقولی داشته باشه مطمعنا من می گیرم .یعنی هم تو شهر خوبه وبسیار عالیتر توی جاده مخصوصا که این ها قابلیت بستن باکس رو هم دارند به راحتی حتی میشه اگر فلبریکش نیاشه میشه براش درست کرد بدونه مشکل:happy4:

---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

راستی قدرتش کم نیست؟
تقرسیا میشه 24 اسب نسبت به حجمش قابله قیوله فکر کنم البته هر چی قوی تر بهتر ولی خوب همینشم اگر بیاد غنیمته:icon_pf _98_:

ZORRO
04-10-1390, 11:51 بعد از ظهر
قیمت کویر 8,186,000 تومان بنظر من که بالاست ولی یادمون نره 250 هست و اینجا ایران
اینم مشخصات فارسیش

انجین

نوع انجین:
دو سیلندر نوع v-2، چهار زمانه

حجم سیلندر:
249 سی سی (سانتیمتر مکعب)

قطر داخلی سیلندر:
57 میلیمتر

کورس پیستون:
48.8 میلیمتر

حداکثر توان:
20.5 کیلووات (27.5 اسب بخار) در 10،000 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور:
22.3 نیوتون متر در 7،500 دور در دقیقه

حداکثر سرعت اسمی:
130 کیلومتر بر ساعت

چیدمان سوپاپ ها:
8 سوپاپ، dohc

جعبه دنده:
5 دنده

کلاچ:
چند صفحه ای، اصطکاکی

سیستم خنک کننده:
روغن خنک

نسبت تراکم:
10.5:1

روغن انجین پیشنهادی:
wrq90

روشن کننده:
استارتر الکتریکی

سیستم جرقه زنی:
cdi

باتری:
12 ولت، 7 آمپر ساعت

دورسنج:
آنالوگ عقربه ای

سرعت سنج:
آنالوگ عقربه ای

مسافت سنج:
آنالوگ رقمی

سوخت

سیستم سوخت رسانی:
کاربراتور محصول mikuni

سوخت پیشنهادی:
بنزین بدون سرب با حداقل اکتان 90

سطح آلایندگی:
euro 2

تجهیزات کاهش آلایندگی:
مبدل کاتالیست دارد

مصرف سوخت تقریبی:
-

سیستم تعلیق

تعلیق جلو:
کمک دوشاخ تلسکوپی وارونه

تعلیق عقب:
دو عدد کمک فنر

ترمز جلو:
دیسک 300 میلیمتری، سیلندر ترمز دو پیستونی

ترمز عقب:
کاسه ای

تایر جلو:
110/90-16

تایر عقب:
150/80-15

ابعاد و اندازه ها

طول:
2،270 میلیمتر

عرض:
980 میلیمتر

ارتفاع:
1،090 میلیمتر

ارتفاع جلوی زین تا زمین:
-

فاصلۀ بدنۀ اصلی تا زمین:
-

فاصله محورهای دو چرخ:
1،500 میلیمتر

گنجایش مخزن سوخت:
14 لیتر

وزن خالص:
167 کیلوگرم

ویژگی های دیگر

برند:
هیوسانگ (hyosung)، کره جنوبی

طبقه بندی:
cruiser

رنگ مدل های موجود:
مشکی یکدست، مشکی با رگۀ قرمز

صفا
05-10-1390, 09:48 قبل از ظهر
حیف این موتور به این نازی نیست ترمز عقبش درامه؟ آونجر هم همین مشکل رو داره، همه چیش خوبه غیر از ترمز عقبش که افتضاحه، مرکز ثقل موتورهای کروز عقبتر از موتورهای ریس و معمولیه، به همین دلیلم فشار بیشتری روی چرخ عقبه و باید ترمزهای قوی داشته باشه، به همین دلیلم هارلی دیویدسون اصل از همون اول هم چرخ عقب رو دیسکی میزد، ولی نمیدونم چرا همه طرحهای هارلی این ضعف رو دارن. من جدیداً متوجه شدم مردم ما عجیب علاقه ای به هارلی دارن به همین خاطرم این موتور با استقبال خوبی مواجه خواهد شد. ورود این موتورها که غالبا مصارف عادی دارند و قابل سوءاستفاده نیستند موجب جلب اعتماد مسئولین خواهد شد و راه را برای اخذ مجوز موتورهای حجم بالاتر فراهم میکند.

Masoud
05-10-1390, 10:38 قبل از ظهر
چند روزی پیش یه باجاج اونجر سوار شدم استایلش همینه اینقدر کیف داد و نرم بود که حد نداشت. این سرعت گیر زرد ها رو بدونه هیچ احساسی رد می کرد فقط گفتم حیف که 250نیست .این بیاد انصافا عالیه اگر قیمته معقولی داشته باشه مطمعنا من می گیرم .یعنی هم تو شهر خوبه وبسیار عالیتر توی جاده مخصوصا که این ها قابلیت بستن باکس رو هم دارند به راحتی حتی میشه اگر فلبریکش نیاشه میشه براش درست کرد بدونه مشکل:happy4: ---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ---------- تقرسیا میشه 24 اسب نسبت به حجمش قابله قیوله فکر کنم البته هر چی قوی تر بهتر ولی خوب همینشم اگر بیاد غنیمته:icon_pf _98_: وای بابی خوراک خودته اصلا اسم تایپیک و دیدم یاد تو افتادم

صفا
06-10-1390, 06:23 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیزمن دیروز رفتم و این موتور رو دیدم، خیابان نوفل لوشاتو خیابان بابی ساندز. من دو روز پیش یه مطلبی زده بودم که این موتور با استقبال خوبی مواجه میشه ، الان به شدت عذر میخوام و تکذیب میکنم. به جرات میتونم بگم زشت ترین و بی کیفیت ترین و غیر حرفه ای ترین موتوریه که تا حالا دیده بودم. اصلا تصور هم نمیکنید یه موتور اینقدر ناجور مونتاژ شده باشه و قطعاتش اینقدر بی کیفیت باشه. اولا موتور فوق العاده بد ترکیبه. عرض موتور نسبت به ارتفاع و طولش خیلی زیاده و باید چهار چرخ میشد تا دوچرخ. ثانیا قطعاتش اصلا این چیزی نیست که تو تصاویر میبینید. قطعات آبکرومیش اکثراً پلاستیکیه. موتوری که در ناز و نوازش برای ویترین در سایه و بهترین شرایط نگهداری میشه تمام قطعات آب کرومیش طبله کرده و مثل جوزامی ها شده. وای به روزی که بیاد تو خیابون. چرم زین از پلاستیک زبر بی کیفیت ساخته شده که تو نگاه اول حالتونو به هم میزنه. قاب روی محل اتصال دو لوله اگزوز به منبع اگزوز پلاستیکیه. چوشکاریهاش مثل یاماها 100 محصول ایران دوچرخ 25 سال پیش میمونه که دست و پای آدمو خراش میده خلاصه من که حاضر نیستم آونجر 2.200 تومنی رو با این جنازه زشت عوض کنم. شرکت کویر هم قیمت زده 8.186.000 تومن ولی یکی هم نیاورده. حاضرم شرط ببندم 100 تا فروش نمیکنه. اونم با این قیمت. موتورشم 250 دو سیلندره و 26.5 اسب قدرت داره که فقط 130 تا رو میتونه پر کنه. دوستان یه سری بزنن نظراتشونو بدن.

Ali
06-10-1390, 11:15 بعد از ظهر
دوست من قطعات موتور که از خود هیوسانگ میاد و اینجا منتاژ میشه و از هیوسانگ بعیده همچین محصولی بیرون بده سوال من الان اینه که شما میگین از اونجر بی کیفیت تر بود؟ اگر اینطور باشه اصلا نمیارزه

Kami
07-10-1390, 12:21 قبل از ظهر
سلام دوستان عزیزمن دیروز رفتم و این موتور رو دیدم، خیابان نوفل لوشاتو خیابان بابی ساندز. من دو روز پیش یه مطلبی زده بودم که این موتور با استقبال خوبی مواجه میشه ، الان به شدت عذر میخوام و تکذیب میکنم. به جرات میتونم بگم زشت ترین و بی کیفیت ترین و غیر حرفه ای ترین موتوریه که تا حالا دیده بودم. اصلا تصور هم نمیکنید یه موتور اینقدر ناجور مونتاژ شده باشه و قطعاتش اینقدر بی کیفیت باشه. اولا موتور فوق العاده بد ترکیبه. عرض موتور نسبت به ارتفاع و طولش خیلی زیاده و باید چهار چرخ میشد تا دوچرخ. ثانیا قطعاتش اصلا این چیزی نیست که تو تصاویر میبینید. قطعات آبکرومیش اکثراً پلاستیکیه. موتوری که در ناز و نوازش برای ویترین در سایه و بهترین شرایط نگهداری میشه تمام قطعات آب کرومیش طبله کرده و مثل جوزامی ها شده. وای به روزی که بیاد تو خیابون. چرم زین از پلاستیک زبر بی کیفیت ساخته شده که تو نگاه اول حالتونو به هم میزنه. قاب روی محل اتصال دو لوله اگزوز به منبع اگزوز پلاستیکیه. چوشکاریهاش مثل یاماها 100 محصول ایران دوچرخ 25 سال پیش میمونه که دست و پای آدمو خراش میده خلاصه من که حاضر نیستم آونجر 2.200 تومنی رو با این جنازه زشت عوض کنم. شرکت کویر هم قیمت زده 8.186.000 تومن ولی یکی هم نیاورده. حاضرم شرط ببندم 100 تا فروش نمیکنه. اونم با این قیمت. موتورشم 250 دو سیلندره و 26.5 اسب قدرت داره که فقط 130 تا رو میتونه پر کنه. دوستان یه سری بزنن نظراتشونو بدن.
هر برندی مشتری های خودشو داره . توجه کنید که این موتور 27.5 اسب بخار قدرت داره و اونجر حدود 16 اسب بخار . حتی اگه برای قیمت بالاش هم شده که همه نمیتونن بخرن شک نکنید یه سری از افراد میخرنش برای اینکه تک هست و موتور این مدلی با این قیمت وجود نداره فعلا به غیر از هیوسانگ
پس در نتیجه برای قشنگی هم شده میخرن

ARSH
07-10-1390, 12:23 قبل از ظهر

عکس ؟ شما که اینقدر وقت گذاشتی نگاش کردی 4 تا عکسم میگرفتی ما هم ببینیم !

صفا
09-10-1390, 10:40 قبل از ظهر
من بازم از اونجا رد میشم و عکسشو میگیرم، دوربین خوب همراهم نبود عکسشو بگیرم، واقعا هیچ قشنگی نداره مگر پول اضافی کسی داشته باشه بده این موجود زشت رو بخره. عکسایی که یکی از دوستان گذاشته بود خیلی زیبا به نظر میرسید. ولی واقعا اینطور نیست. خیلی راحت میتونید برید ببینید.

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

واقعا از آونجر بی کیفیت تر بود، من تعجب میکنم هیوسانگ میاد موتوری مثل 250 ریس رو میزنه با اون کیفیت اونوقت این آهن قراضه رو با این وضعیت!!! حتما یه سری بزنید و ببینید. کنار این آکویلا یه کاوازاکی طرح هارلی گذاشتن فکر کنم المینیتور حجم بالا باشه در مقایسه با اون میتونید متوجه این موضوع بشید.

Kami
03-12-1390, 11:11 قبل از ظهر
GV249 مسیر طولانی تا خانه را کوتاه می کند.

موتورسیکلت های کلاس کروزر با ویژگی هایی همچون قدرت بالا، مصرف سوخت نسبتاً پائین، راحتی در هنگام راندن، لاستیک های عریض و ظاهر خاصی که برند معروف Harley Davidson را به یاد می آورد شناخته می شوند و معمولاً برای راندن در جاده های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند.

HYOSUNG GV249 (هیوسانگ جی. وی. 249) از موتورسیکلت های محبوب کلاس کروزر محسوب می شود که قدرتی بالا را در حجم 249 سی سی از خود نشان می دهد.

انجین دوسیلندر ( V-twinنوع 75 درجه) با داشتن 4 سوپاپ برای هر یک از سیلندرها از نوع DOHC است که قدرت خود را به جعبه دندۀ 5 سرعته منتقل می کند و قدرت رانش نهایی زنجیری را به موتورسیکلت می دهد. در کنار این مجموعه باید از فریم مستحکم فولادی، سیستم ترمز دیسکی جلو و کاسه ای عقب و کمک دوشاخ تلسکوپی جلو و دو کمک فنر هیدرولیکی در عقب نیز نام ببریم که در کنار هم، سیستم تعلیق این کروزر دوست داشتنی را شکل می دهند.

GV249 با بدنه ای فشرده و درهم تنیده، با ساختاری پایدار و مستحکم و با راحتی بسیار بالا برای راکب در هنگام سواری نام خود را در کنار محصولات دیگر هیوسانگ مطرح می کند. این موتورسیکلت در ایران با سیستم سوخت رسانی انژکتوری (EFI) عرضه می شود تا عملکرد، رانش نرم و روان، سطح آلایندگی پائین و البته استارت بسیار ساده و سریع را به راکب هدیه کند.
راحتی سواری به قدری است که خستگی راندن برای راکب احساس نخواهد شد. GV249 با وجود داشتن ظاهری تنومند، پاسخی بسیار قابل قبول از سیستم تعلیق دریافت می کند. زین با ارتفاع پائین خود و در حد 695 میلیمتر، راکبان نه چندان بلند قد و حتی کسانی که تجربه کمی در راندن دارند را نیز راضی نگه می دارد. صدای تولیدی از موتورسیکلت گوش آزار نیست و راکب را در مسیرهای طولانی اذیت نمی کند.

در بررسی شاخصه های GV249 ، مواردی چون افزایش در حجم مکش سوخت، بهینگی اگزوز و بهبود موقعیت و حالت سواری، در نظر گرفتن راحتی در طراحی ارگونومیک، تایرهای تیوبلس عریض برای بالابردن قدرت راهبری و فرمانپذیری، و سواری آرام و مطمئن به چشم می خورد که این ویژگی ها در کلاس کروزر معمولاً در موتورسیکلت های با حجم بالاتر مشاهده می شود.

از نظر کارایی، GV249 در سطح قابل قبولی ارزیابی می شود. موتورسیکلت با مخزن سوخت با حجم نسبتاٌ بزرگ معادل 14 لیتر می تواند در یک روز کامل با سرعت 110 تا 110 کیلومتر در ساعت را به راحتی طی کند و در حالت حداکثر سرعت به میزان 130 کیلومتر در ساعت برسد. تست های جاده ای نیز مصرف سوختی در حدود 3 لیتر در هر 100 کیلومتر را برای این محصول نشان می دهد.

کروزر هیوسانگ از ظاهری جذاب برخوردار است. ویژگی عمومی فاصلۀ زیاد بین دو محور چرخ ها و ارتفاع پائین که جزو ویژگی های جدایی ناپذیر این کلاس است در نگاه اول به چشم می آید. به علاوه، چرخ ها از نوع آلومینیوم ریخته که سطح براق فلز در آن جالب توجه است به همراه رنگ بدنه با دو تن رنگ مختلف، زیبایی خاصی به این موتورسیکلت داده است. کمک دوشاخ جلو با پوشش کروم، در عین استحکام بالا بر جذابیت موتورسیکلت افزوده است.

GV249، در مجموع ظاهری چشمگیر و کارایی بسیار مطلوب از خود به نمایش می گذارد. در مقایسه با سایر موتورسیکلت ها در کلاس کروزر حجم 250 سی سی و با در نطر داشتن قیمت آن، می توان اذعان نمود که این محصول شاخص هیوسانگ یکی از زیباترین و کاراترین موتورسیکلت های این کلاس در بازار به شمار می رود
منبع : سایت کویر

hoopaad
05-12-1390, 02:23 بعد از ظهر
دوستان عزیز کسی عکسی ازش نداره؟ منظورم غیر از عکس های رسمی هست!

high-speed
12-01-1391, 12:26 قبل از ظهر
10297

10298

10299

Kami
21-01-1391, 11:40 قبل از ظهر
طراحیش قشنگه اما ای کاش دیسکی بود و طراحی دمب عقبش مثل 650 بود
اگه مثل هیوسانگ 250 جی تی ار که کاملا شبیه 650 خودشه اینم مثل 650 بود واقعا خیلی خیلی ناز میشد
دقت کنید به عکس ها

Kami
07-02-1391, 10:51 قبل از ظهر
اگه هم قیمت هیوسانگ gt250r باشه میخرمش برای مسافرت خوراکه

K.I.A
08-02-1391, 07:14 بعد از ظهر
هم قیمت هستن gtr9900
gv250 قیمتش 10 هست ولی اصلا تو تهران نمیشه باهاش رانندگی کرد به خاطر استیلش و جا پاهاش
از نزدیک دیدمش کیلومتر شمارش تا 160 مندرجه و کروم کاریش تو چشمه ولی اگزوز دیگه نمیتونی بهش بندازی و فقط میتونی توشو خالی کنی.

Ali
09-02-1391, 07:18 بعد از ظهر

Kami
16-03-1391, 11:33 بعد از ظهر
هیوسانگ GV در ایران
چیزی که زشتش کرده محل نصب پلاکه

ali1100
16-03-1391, 11:39 بعد از ظهر
شباهتي زيادي با طرح هارلي هاي باجاج داره . ولي از باجاج زيباتر و با جذبه تر هست

K.I.A
16-03-1391, 11:40 بعد از ظهر
این موتورو تست کردم بسیار راحته اما تو شهر نمیشه باهاش رانندگی کرد خیلی سخته خوراکه جادست/
یک سنسور اکسیزن دیگه بهش اضافه شده/کیلومتر شمارش تا 160 انالوگ مندرجه /شتاب گیریش خوبه طوری که با استایل نشستن به فکر پشت صندلی (کمر) میافتید تا براحتیه شما اضافه کنه/
شتابگیری و سرعت گیریش خوب بود /کمی عدم تعادل تو شهر دارید/کسی که ریس سوار باشه براش روندن این موتور لذت بخشه ولی سخته!
صدای مناسب رخ موتور داره/کلا چیزی که این موتور کم داره چرم کوبی و چرم کاری موتوره که عینه هارلی اصل بشه!
رینگاش زیباست/اما تعلیغش حرفه ای نیست اما نرمه/
قیمت 10 تومن

ARSH
16-03-1391, 11:42 بعد از ظهر
به نظر با کیفیت و راحت میاد

با محل نصب پلاک موافقم خوب نیست

M@hy@r
17-03-1391, 03:59 بعد از ظهر
اه اه اه کم مونده به ترک بند از اینا که به سی جی میخوره یخچال باهاش میبرن بهش اضافه کنن
پلاکش خیلی افتضاحه به خدا...
پلاک نشده ی اینا تو گمرک زیاده همین هفته 10 تا باهم تو یه مغازه دیدم ، یه کی تی ام هم بغلشون بود
ولی رانندگی با اینا خیلی سخته قابل توجه دوستانی که برای سفر میخوان
به خصوص پیچای جاده و ....
یه شمال آدم بخواد بره 10 بار میمیره
اصلش نمیشا اینا رو خوابوند ، به هرطرف بخوابونی چرخ عقب از طرف مقابلش در میره
البته من آونجرو میگم سخته ، این که دیگه خیلی بدتر باید باشه
مزه ی سفر هم به چیه؟ به پیچی که موتورو بخوابونی وگرنه میشه مسیر شوش - راه آهن دیگه !

RIDER
17-03-1391, 05:06 بعد از ظهر
اینجور که شما میگی این موتور یعنی کلا سبک هارلی دیویدسون بدرد هیجا نمیخوره.شاید شما باهاش راحت نیستی یکی دیگه راحت باشه این که نشد حرف

kourosh_bandit2
31-03-1391, 12:48 بعد از ظهر
1680716808 این فکر کنم سنسور اکسیزنش باشه درسته؟ کارش چیه؟
16809 اینم صفحه کیلومترش اومده شلوغش کنه دیده سرعتش کم میاره برا عدد هاش همرو ده تا ده تا رفته بالا. 16811 اصفهان 10و400 باک تپل و جذابی داره زنجیر قطور و خوبی هم داره اگزوز زیبایی هم داشت.

gama
02-04-1391, 07:50 بعد از ظهر
اکر دوستان ناراحت نمیشن عرض کنم که توی آبان ماه که فکر خرید طرح هارلی زد به سرم این موتور تو سایت کویر قیمتش 5400 بود فکر کنم !
حالا شده 10 تومن!!!!!!! و خب سایت کویر هم دیگه قیمت ها رو نشون نمیده!
یکم شاخ در میاره آدم که البته در کل همه چیز گرون شده و کلا نمیشه برنامه ریزی کرد!

کاوه
24-04-1391, 10:38 بعد از ظهر
پنج شنبه داشتم میچرخیدم سمت بازار بوستان یدونه اومد از بغلم رد شد خیلی باحال بود مخصوصا صداش
انقد باهاش حال کردم که مستقیم رفتم گمرک.
آمار قیمتشو درآوردم
12تومن

flower
24-04-1391, 10:41 بعد از ظهر
10500 تو اصفهان

کاوه
24-04-1391, 10:44 بعد از ظهر
یه سوال
چرا این موتور یک اگزوزه؟؟؟؟؟؟
از همین مدل تو کشورای دیگه 2اگزوزش موجوده
چرا؟؟؟

Kami
25-04-1391, 01:04 قبل از ظهر
9200 کویر میفروشه

Sadegh.galaxy
29-04-1391, 12:50 قبل از ظهر
قیمت امروزاصفهان رنگ مشکی:10500

parsman
04-05-1391, 12:08 قبل از ظهر
سلام دوستان من از بچگی تا حالا عشق هارلی بودم اینم شبیهشه من که دارم نگاهش میکنم حال میکنم مخصوصا که امروز یکی نزدیکه ترمینال جنوب دیدم نیم ساعت نمیفهمیدم کجا میخوام برم.

hosein_dig
06-05-1391, 08:39 بعد از ظهر
خیلی زشته

صفا
10-05-1391, 11:21 بعد از ظهر
بازار گمرک پر شده از هیوسانگ آکویلا اونم با قیمت عجیب غریب 11.5 میلیون!!!!! یعنی چی آحه؟ از نزدیک این موتور رو ببینید خندتون میگیره با این قیمت. هیچ لوازم جانبی هم نداره، لخت لخت!!! 1 سال پیش هم من گفتم ارزش نداره دوستان شاکی شدن که هر موتوری طالب خودشو داره، حالا ببینیم با این قیمت چقدر طالب داره!!

Kami
05-07-1391, 12:23 قبل از ظهر
کلیپ تاپ اسپید این موتور
0CTXv

iCave
09-07-1391, 01:18 بعد از ظهر
چنتا کلیپ از کارای فنی این موتور گفتم شاید به درد یکی بخوره:

تعویض باطری:

تعویض سیم کلاچ:
1) [Only registered and activated users can see links]
2)[Only registered and activated users can see links]

تعویض روغن:

:297:

---------- Post added at ۰۱:۱۸ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۱۲:۲۱ بعد از ظهر ----------

اینم لینک دانلود دفترچه راهنمای تعمیرات (سرویس منوال) این موتور:

:297:

Sadegh.galaxy
10-07-1391, 01:48 قبل از ظهر
تاپ اسپیدش چقدره؟نمیتونم فیلمش رودانلودکنم.انجینش باهیوسانگ جی تی ار یاجی تی ان یکیه؟

شایسته فر
10-07-1391, 01:51 قبل از ظهر
160 تا تاپ اسپیدشه، دنده 5 دور موتور 10.000

شهروز
11-07-1391, 01:08 قبل از ظهر
شما تست کردین این سرعتو؟
نگین این حرفارو ...

Babak
11-07-1391, 01:12 قبل از ظهر
شما تست کردین این سرعتو؟
نگین این حرفارو ...
صفحه قبل فیلمش هست

صفا
11-07-1391, 07:09 قبل از ظهر
انجین هیوسانگ به جای v شده l !!!! خیلی ریخت موتوراشو با این انجین خراب کرده، زاویه سیلندرهاش خیلی زیاده. من در اولین مطلبی که در مورد آکویلا گذاشتم گفتم این موتور فروش نمیکنه، هنوزم سر حرفم هستم. چند ماهه اومده 20 تا ازش فروش نرفته. کروم کاریهاش خوب نیست، روی پلاستیک کروم کاری کردن، مثل سری های کیوان و شهاب. ترمز عقب یه موتور 12 میلیونی درام باشه واقعا جالب نیست، اونم با اون وزن و اون لاستیک 150 عقبش. کیفیت چرم زینشو از نزدیک ببینید متوجه بی کیفیتی اون میشید. این موتور از نظر کیفیت اصلا با محصولات دیگه هیوسانگ همخوانی نداره. برعکس مدل 650 هیوسانگ که خیلی طراحیش زییاست.

شهروز
11-07-1391, 07:10 قبل از ظهر
دیدم
اما موتور و جاده شرطه... کفی بوده.. شیب بوده ... همین دایلیمم گفتن فیلمش هست 174 تا... زد ایکش هم فیلم گزاشتن 190 تا!!!!
شنیدن کی بود مانند دیدن.... اگه کسی داشت و گفت رفته اون شرطه

iCave
12-07-1391, 06:56 قبل از ظهر
انجین هیوسانگ به جای v شده l !!!! خیلی ریخت موتوراشو با این انجین خراب کرده، زاویه سیلندرهاش خیلی زیاده. من در اولین مطلبی که در مورد آکویلا گذاشتم گفتم این موتور فروش نمیکنه، هنوزم سر حرفم هستم. چند ماهه اومده 20 تا ازش فروش نرفته. کروم کاریهاش خوب نیست، روی پلاستیک کروم کاری کردن، مثل سری های کیوان و شهاب. ترمز عقب یه موتور 12 میلیونی درام باشه واقعا جالب نیست، اونم با اون وزن و اون لاستیک 150 عقبش. کیفیت چرم زینشو از نزدیک ببینید متوجه بی کیفیتی اون میشید. این موتور از نظر کیفیت اصلا با محصولات دیگه هیوسانگ همخوانی نداره. برعکس مدل 650 هیوسانگ که خیلی طراحیش زییاست.

جالبه ولی تو فیلماش واقعا موتور خوشگلیه...البته مثلا خواستن مدل ارزون قیمت هارلی fat boy lo رو بزنن! (از نزدیک ندیدم البته) البته مدل ST7 بیشتر شبیه هارلی شده به نظرم!

البته من کاملا بی تجربه ام در زمینه ی موتور دیگه خودتون که میدونین...

شایسته فر
12-07-1391, 07:15 قبل از ظهر
چه جالب
تو سایتی که شما ادرسشو دادی قیمت gv 300 دلار ارزون تر از هیوشانگ قرمز مشکی و 100 دلار ارزون تر از رنگهای دیگه هست ولی اینجا gv گرونتر از هیوسانگ ریس هست
البته با توجه به عدم طرفداری و استقبال از این موتور در ایران:4chsmu1:

mehdi asadshoar
12-07-1391, 07:16 قبل از ظهر
سلام دوستان. قیمت روز این موتور 12 میلیون شده و از نزدیک هم خیلی قشنگ نیست.و شتابش هم کمتر از موتورهای اسپورته.

Kami
14-07-1391, 01:15 قبل از ظهر

iCave
14-07-1391, 09:10 قبل از ظهر
آقا **** چطور بود؟! توصیه میکنی این موتور رو؟!:hanghead: آینه نداشت این؟!

Kami
14-07-1391, 06:34 بعد از ظهر
آقا **** چطور بود؟! توصیه میکنی این موتور رو؟!:hanghead: آینه نداشت این؟!
دور نزدم باهاش
صفر بود

iCave
14-07-1391, 07:36 بعد از ظهر
دور نزدم باهاش
صفر بود

از نظر کیفیت ساخت چی؟! این چیزایی که بچه ها میگفتن که خوب نیست و اینا رو شما هم تایید میکنید؟!

Kami
14-07-1391, 07:39 بعد از ظهر
از نظر کیفیت ساخت چی؟! این چیزایی که بچه ها میگفتن که خوب نیست و اینا رو شما هم تایید میکنید؟!
از نظر ظاهری زیاد جالب نبود
از نظر کیفیت مناسبه
فکر کنم به راحتی 150 بره تو کفی

dariush
15-07-1391, 12:18 قبل از ظهر
از نظر ظاهری زیاد جالب نبود
از نظر کیفیت مناسبه
فکر کنم به راحتی 150 بره تو کفی
از نظر ظاهر یعنی راحت نبود یا شبیه هارلی نبود ؟؟؟

Kami
15-07-1391, 12:48 قبل از ظهر
از نظر ظاهر یعنی راحت نبود یا شبیه هارلی نبود ؟؟؟
همانطور که گفتم از نظر کیفیت خوب بود یعنی به عنوان یه موتور مثل هارلی میتونه راضی کننده باشه
اما ظاهرش یکم قدیمیه

صفا
15-07-1391, 05:26 قبل از ظهر
اگر رو شاسی gv650 موتور 250 میذاشتن برای ما که گیر 249 سی سی هستیم خیلی خوب میشد. واقعا طراحی هیوسانگ 650 عالیه و یه هارلی مدرنه.

- - - Updated - - -

2393223933239342393523936 البته 650 همموتورش L شکله و V شکل نیست. ولی این کجا و 250 کجا.

شایسته فر
21-07-1391, 09:15 بعد از ظهر
اینم یه سری عکس از این موتور
از اونطرفشم حتما عکس میزارم

243482434924350243512435224353

arashpeyman
22-07-1391, 12:57 قبل از ظهر
چیز خوشگلیه نگاهارو به خودش جلب میکنه ... مخصوصا قرمزش خوراکه سواری تو شهر...​:32:

شایسته فر
22-07-1391, 02:59 قبل از ظهر
243672436824370243712437224373
به شخصه عاشق کیلومترشم ولی متاسفانه تو ایران کیلومتارش آنالوگه:((
24369

ZirCgari
22-07-1391, 03:11 قبل از ظهر
کیلومتر دیجیتالی نمیزدن نمیشد!!!
تو گمرک سئوال کردم گفتش 9 تومن........

شایسته فر
22-07-1391, 03:20 قبل از ظهر
کیلومتر دیجیتالی نمیزدن نمیشد!!!
تو گمرک سئوال کردم گفتش 9 تومن........
داداش من 9 تومن gv؟ اگه ممکنه ؟آدرس فروشگاهو بدین لطفا چون از منصفم منصف تره
ضمنا کیلومتر دیجیتالش که خیلی قشنگ تره تا آنالوگ چرا می گی نمیزدن نمی شد؟؟؟؟!!!!!!!!!!

چیز خوشگلیه نگاهارو به خودش جلب میکنه ... مخصوصا قرمزش خوراکه سواری تو شهر...​:32:
دوست عزیز اتفاقا به درد داخل شهر نمی خوره از بس گندست و نمی شه به عنوان یه موتور لا به لای ماشین ها تردد کنیو باید مثل ماشین تو ترافیک منتظر بمونی

arashpeyman
22-07-1391, 05:50 قبل از ظهر
داداش 2تاش تو شهر ما هست انچنان گنده هم نیست همش تو خیابونا پلاسه هرچی دختره دوس داره ترک یارو بشینه.........

شایسته فر
22-07-1391, 06:02 قبل از ظهر
خب شاید شهر شما ترافیک نداره!!!!!!!:biggrin:
داداش منم گفتم نمی تونی باهاش مثل سی جی و پالس و .... از لابه لای ماشینا تو ترافیک رد بشی نه اینکه کلا نمی تونی ازش استفاده کنی که!!!!!!!:smilies(113):

arashpeyman
22-07-1391, 09:41 بعد از ظهر
اره خب واقعا شهرما ترافیکش خیلی خیلی کمه ... ولی در کل موتر خوبو نرمی به نظر میاد...

صفا
23-07-1391, 06:02 قبل از ظهر
اینایی که تو ایرانه اصلا با این کیفیت نیست، کیلومترشون هم یه آنالوگ بی کیفیته. این خیلی سالاره،

شایسته فر
23-07-1391, 06:15 قبل از ظهر
داداش تازه هیوسانگ نیکدم کیلومترش مثل این عکساییه که گزاشتم نه چیزی که تو ایرانه!!!!!!

Kenji
23-07-1391, 11:05 بعد از ظهر
سایت جدید کویر در مورد این موتور اینگونه می نویسد:

Aquila 249 مسیر طولانی تا خانه را کوتاه می کند.

موتورسیکلت های کلاس کروزر با ویژگی هایی همچون قدرت بالا، مصرف سوخت نسبتاً پائین، راحتی در هنگام راندن، لاستیک های عریض و ظاهر خاصی که برند معروف Harley Davidson را به یاد می آورد شناخته می شوند و معمولاً برای راندن در جاده های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند.

HYOSUNG Aquila 249 (هیوسانگ آکویلا 249) که در بازارهای جهانی آن را با نام HYOSUNG GV250 Aquila می شناسند، از موتورسیکلت های محبوب کلاس کروزر محسوب می شود که قدرتی بالا را در حجم 249 سی سی از خود نشان می دهد و در ایران به عنوان موتورسیکلتی شاخص و متفاوت شناخته می شود.

انجین دوسیلندر ( V-twin نوع 75 درجه) با داشتن 4 سوپاپ برای هر یک از سیلندرها از نوع DOHC است که قدرت خود را به جعبه دندۀ 5 سرعته منتقل می کند و قدرت رانش نهایی زنجیری را به موتورسیکلت می دهد. در کنار این مجموعه باید از فریم مستحکم فولادی، سیستم ترمز دیسکی جلو و کاسه ای عقب و کمک دوشاخ تلسکوپی جلو و دو کمک فنر هیدرولیکی در عقب نیز نام ببریم که در کنار هم، سیستم تعلیق این کروزر دوست داشتنی را شکل می دهند..[Only registered and activated users can see links]

Aquila 249 با بدنه ای فشرده و درهم تنیده، با ساختاری پایدار و مستحکم و با راحتی بسیار بالا برای راکب در هنگام سواری نام خود را در کنار محصولات دیگر هیوسانگ مطرح می کند. این موتورسیکلت در ایران با سیستم سوخت رسانی انژکتوری (EFI) عرضه می شود تا عملکرد، رانش نرم و روان، سطح آلایندگی پائین و البته استارت بسیار ساده و سریع را به راکب هدیه کند.

راحتی سواری با محصول جذاب هیوسانگ به قدری است که خستگی راندن برای راکب احساس نخواهد شد. Aquila 249 با وجود داشتن ظاهری تنومند، پاسخی بسیار قابل قبول از سیستم تعلیق دریافت می کند. زین با ارتفاع پائین خود و در حد 695 میلیمتر، راکبان نه چندان بلند قد و حتی کسانی که تجربه کمی در راندن دارند را نیز راضی نگه می دارد. صدای تولیدی از موتورسیکلت گوش آزار نیست و راکب را در مسیرهای طولانی اذیت نمی کند.

در بررسی شاخصه های Aquila 249 ، مواردی چون افزایش در حجم مکش سوخت، بهینگی اگزوز و بهبود موقعیت و حالت سواری، در نظر گرفتن راحتی در طراحی ارگونومیک، تایرهای تیوبلس عریض برای بالابردن قدرت راهبری و فرمانپذیری، و سواری آرام و مطمئن به چشم می خورد که این ویژگی ها در کلاس کروزر معمولاً در موتورسیکلت های با حجم بالاتر مشاهده می شود.

از نظر کارایی، Aquila 249 در سطح قابل قبولی ارزیابی می شود. موتورسیکلت با مخزن سوخت با حجم نسبتاٌ بزرگ معادل 14 لیتر می تواند در یک روز کامل با سرعت 110 تا 110 کیلومتر در ساعت را به راحتی طی کند و در حالت حداکثر سرعت به میزان 130 کیلومتر در ساعت برسد. تست های جاده ای نیز مصرف سوختی در حدود 3 لیتر در هر 100 کیلومتر را برای این محصول نشان می دهد.

کروزر هیوسانگ از ظاهری جذاب برخوردار است. ویژگی عمومی فاصلۀ زیاد بین دو محور چرخ ها و ارتفاع پائین که جزو ویژگی های جدایی ناپذیر این کلاس است در نگاه اول به چشم می آید. به علاوه، چرخ ها از نوع آلومینیوم ریخته که سطح براق فلز در آن جالب توجه است به همراه رنگ بدنه با دو تن رنگ مختلف، زیبایی خاصی به این موتورسیکلت داده است. کمک دوشاخ جلو با پوشش کروم، در عین استحکام بالا بر جذابیت موتورسیکلت افزوده است.

Aquila 249، در مجموع ظاهری چشمگیر و کارایی بسیار مطلوب از خود به نمایش می گذارد. در مقایسه با سایر موتورسیکلت ها در کلاس کروزر حجم 250 سی سی و با در نطر داشتن قیمت آن، می توان اذعان نمود که این محصول شاخص هیوسانگ یکی از زیباترین و کاراترین موتورسیکلت های این کلاس در بازار ایران به شمار می رود.

HYOSUNG Aquila 249 در سه رنگ مختلف از سوی شرکت یکتاز سیکلت کویر نمایندگی انحصاری موتورسیکلت های هیوسانگ کره جنوبی عرضه می شود.

Nima12
30-07-1391, 05:04 قبل از ظهر
راه را برای اخذ مجوز موتورهای حجم بالاتر فراهم میکند.

هی هی. خدا پدرمادرتو بیامرزه آقا صفا، از زبونت بشنوه:s (9):

iCave
06-08-1391, 10:36 بعد از ظهر
این رنگشم قشنگه ها :thanks: حیف اینجا ایرانه و ...و....و....:wall3:

mohammadkf
20-10-1391, 08:56 بعد از ظهر
سلام دوستان قیمت الان این موتور چنده ؟؟:confused:

شایسته فر
20-10-1391, 09:48 بعد از ظهر
14 و خورده ای!!!!!!!!

Gladiator
25-10-1391, 02:04 قبل از ظهر
من خیلی ازش خوشم اومد ، تو ایران که هنوز پر سی جیه و بیشتر مردم میخرنو سوار میشن چطور انتظار داری که موتور بهتر از این وارد و مونتاژ کنن آخه؟ کیفیتش هیچم از هیوسانگ ریس پایینتر نیست ، حالا فکر کردین این هیوسانگ ریس چی هست که فکر میکنین خیلی با کیفیته ، از بس تو ایران موتورای چینی و مزخرف زیاده هیوسانگ ریس و دایلیم شدن شاخ همه موتورا ، فقط بخاطر اینکه پلاکن وگرنه جنازه یه موتور ژاپنی دهه 1990 میرزه به این اسباب بازیا

Felez_zangzade
02-11-1391, 05:05 بعد از ظهر
خیلی موتوره با حالیه، هر کاری می کنم نمی تونم خودم رو برای خرید اونجر قانع کنم، چون بیشتر شبیه طرح سی جی هست تا هارلی.

اگر پولش بود همین الان می رفتم می خریدم، چون تا زمانی که من پولشو با زور بازو بخوام جور کنم قیمتش رسیده به 20.

roland
13-11-1391, 07:58 بعد از ظهر
اختلاف قیمتشون حدود 10 میلیونه فکر کنم آونجر 5 و هیو 15 !

شایسته فر
13-11-1391, 08:48 بعد از ظهر
هیوسانگ جی وی 17 تومن!!!
اونجرم 6 تومنه!!!!
اختلاف میشه 11 تومن!

saman697
14-11-1391, 03:33 بعد از ظهر
پلی من خودم با ظارافت اونجر بیشتر حال میکنم
خدای 11 میلیون احتلاف برای 30 تا ارزش داره نداره بخدا
اونم موتور چینی که هیچیش نیست

abolfazls
14-11-1391, 04:22 بعد از ظهر
پلی من خودم با ظارافت اونجر بیشتر حال میکنم
خدای 11 میلیون احتلاف برای 30 تا ارزش داره نداره بخدا
اونم موتور چینی که هیچیش نیست

واقعا ارزش نداره ، درسته
ولى هيوسانگ كره اى هست!!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Gladiator
14-11-1391, 05:51 بعد از ظهر
واقعا ارزش نداره ، درسته
ولى هيوسانگ كره اى هست!!!

من موندم چرا معیار بیشتر دوستان تو برتری موتور سیکلت فقط سرعتشه ، خب پالس 200 هم 130تا میره هیوسانگ ریس 170 نهایت 180 بره ، بنظر شما 40 تا ارزش 10 میلیون اختلافو داره؟ بنظر من نداره ولی هیوسانگ جی تی آر چون فلاپ داره (ظاهر موتورای خارجی) و شبیه موتورای مسابقست این همه طلبه داره ، در صورتی که همچین آش دهن سوزی هم نیست

abolfazls
14-11-1391, 05:54 بعد از ظهر
من موندم چرا معیار بیشتر دوستان تو برتری موتور سیکلت فقط سرعتشه ، خب پالس 200 هم 130تا میره هیوسانگ ریس 170 نهایت 180 بره ، بنظر شما 40 تا ارزش 10 میلیون اختلافو داره؟ بنظر من نداره ولی هیوسانگ جی تی آر چون فلاپ داره (ظاهر موتورای خارجی) و شبیه موتورای مسابقست این همه طلبه داره ، در صورتی که همچین آش دهن سوزی هم نیست

منظورشون ٣٠cc هست نه ٣٠ تا سرعت
اونجر ٢٢٠cc و هيوسانگ ٢٥٠cc

Gladiator
14-11-1391, 05:58 بعد از ظهر
هیوسانگ جی وی از لحاظ ظاهری تو موتورای پلاک دار کلاس کروزر رودست نداره ، نه اینکه اونجر بد باشه ، اونجر هم موتور با کیفیتیه ولی بنظر من با هیوسانگ جی وی قابل مقایسه نیست ، جی وی همه جاش مثل نگین میدرخشه و واقعا با ابهته ، اگه بخوایم به ارزیدن موتورای تو بازار ایران فکر کنیم بنظر من همشون اسباب بازین و یک دهم قیمتای فعلی میرزن

- - - Updated - - -

منظورشون ٣٠cc هست نه ٣٠ تا سرعت
اونجر ٢٢٠cc و هيوسانگ ٢٥٠cc

آقا پوزش من فکر کردم صحبت سر تاپ اسپیده ، بالاخره هر کی نظری داره و نظر هر کسی محترمه

Kami
14-11-1391, 06:05 بعد از ظهر
اینجا جای مقایسه نیست ، تاپیک هیوسانگ جی وی هستش
هرکی نظری داره ، بنده شخصا دوست دارم چیزی داشته باشم کمتر دست مردم باشه
کیفیت و کلاس هیوسانگ جی وی کجا و اونجر کجا

Gladiator
14-11-1391, 06:09 بعد از ظهر
اینجا جای مقایسه نیست ، تاپیک هیوسانگ جی وی هستش
هرکی نظری داره ، بنده شخصا دوست دارم چیزی داشته باشم کمتر دست مردم باشه
کیفیت و کلاس هیوسانگ جی وی کجا و اونجر کجا

دقیقا ، منم خیلی دوس دارم یدونه جی وی داشته باشم ، منتها 4تا موتور تو خونه پارکه در حال حاضر نه جاشو دارم نه پولشو :wall3::wall3::wall3:، ولی خیلی خوش استایله جی وی

abolfazls
14-11-1391, 06:12 بعد از ظهر
من خودم علاقه اى به موتورهاى مسافرتى ندارم.
ولى اگر قصد خريد همچين موتورى رو داشتم، با شرايط حاكم بر موتورسوارى در ايران و نداشتن مشكل مالى حتماً هيوسانگgv رو ميخريدم

Kami
02-12-1391, 10:52 بعد از ظهر
امروز با یه هیوسانگ جی وی مدتی رانندگی کردم
موتور نرم و پر شتابی بود
صدا نداشت اما
کلا برای سفر موتور مناسبیه

شایسته فر
02-12-1391, 11:00 بعد از ظهر
دادا شتاب و سرعتش با gt250r فرقی می کرد؟
البته فکر نکنم چون انجین و فناوریشون یکیه
قیمت جدیدشو نداری؟

Kami
02-12-1391, 11:02 بعد از ظهر
دادا شتاب و سرعتش با gt250r فرقی می کرد؟
البته فکر نکنم چون انجین و فناوریشون یکیه
قیمت جدیدشو نداری؟
فرق که میکرد
سرعت هم شرایط جور نشد تست کنم
اما تا سرعت 130 راحت اومد بالا
قیمت ندارم اما زیر 17 نباید باشه

majid-pazhand
20-02-1392, 11:34 بعد از ظهر
مشکلی نیست که آسان نشود .

هر مشکلی تو هر وسیله ای با اندکی تغییرات و هزینه و خلاقیت حل میشه

اینم جای پلاکش که دوستان ایراد می گرفتن بد ریخته :

قبل از عمل :
بعد از عمل :

نظر بدید ببینم چطور شده؟

Gladiator
23-02-1392, 09:24 قبل از ظهر
مشکلی نیست که آسان نشود .

هر مشکلی تو هر وسیله ای با اندکی تغییرات و هزینه و خلاقیت حل میشه

اینم جای پلاکش که دوستان ایراد می گرفتن بد ریخته :

قبل از عمل :
بعد از عمل :

نظر بدید ببینم چطور شده؟

بابا فتوشاپ!!!!!!! خوب نشده داداش بنظر من همون فرم فابریکش بهتره

roland
23-02-1392, 01:17 بعد از ظهر
( قبلا هم یه نفر با فتوشاپ همین کارو کرده بود چیز جدیدی نبود! ) چه بسا که حتی کار کپی پیست هم باشه! ) البته مهم هم نیست مهم اینه که میشه گفت پلاکشم میشه آورد پایین همچنین میشه مقایسه کرد دو مدل پلاک رو در هر حال ممنون

M.amin
06-06-1392, 05:43 بعد از ظهر
تو گمرک خیلی به وفور میشه دیدش همه هم مشکی با خط های سفید یا زرشکی . . . قیمت هم 24 تا 25 میگفتن . به نظر من بهترین رنگش مشکی با خطوط طلایی هستش که تو گمرک ندیدم .

sasan parvanehpour
07-03-1393, 08:49 بعد از ظهر
من دیروز یک هیوسانگ 250 خریداری کردم و به دوستان توصیه میکنم که اگر امکان مالی اجازه میده حتکا خریداری کنند این موتور پرفکت میباشد

Gladiator
08-03-1393, 09:54 قبل از ظهر
<p>
منم خیلی وقته تو فکر خرید این موتورم ، منتها چون تاحالا سوار نشدم نمیدونم اصلا به دلم میشینه یا نه ، دوست عزیز شما چند خریدین موتورو ؟ سواریش راحته ؟ دوستانی که داشتن بگن شتابش چطوره ؟</p>
<p>
بنظر دوستان ارزش داره هیوسانگمو بفروشم یدونه آکویلا بخرم ؟ همین الانش هیوسانگم 6 ماه پاییز و زمستونو خواب بوده ، دو فصل دیگه هم خیلی کم سوار میشم ، اینم بخرم اوضاع همینه میخوام یه جمعه رو که سوار میشم واقعا لذت ببرم ، فقط سواریش برام خیلی مهمه ، هندلینگ و شتابش</p>

Gladiator
08-03-1393, 02:21 بعد از ظهر
من دیروز یک هیوسانگ 250 خریداری کردم و به دوستان توصیه میکنم که اگر امکان مالی اجازه میده حتکا خریداری کنند این موتور پرفکت میباشد

شادباش میگم بهت ساسان جان ، یه عکس ازش یذار ببینیم چه رنگیشو خریدی و قیمتشم بگو

sasan parvanehpour
08-03-1393, 07:56 بعد از ظهر
مرسی گلادیاتور عزیز
الان شمال هستم تهران برگشتم حتما عکسش را میذارم
23900 خریداری کردم رنگ تمام مشکیش
موتور پر قدرت و زیباییه

mps123
08-03-1393, 08:30 بعد از ظهر
وای چقدر این موتور خاصه :wall3:

farshad 54
08-03-1393, 10:03 بعد از ظهر
<p>
منم خیلی وقته تو فکر خرید این موتورم ، منتها چون تاحالا سوار نشدم نمیدونم اصلا به دلم میشینه یا نه ، دوست عزیز شما چند خریدین موتورو ؟ سواریش راحته ؟ دوستانی که داشتن بگن شتابش چطوره ؟</p>
<p>
بنظر دوستان ارزش داره هیوسانگمو بفروشم یدونه آکویلا بخرم ؟ همین الانش هیوسانگم 6 ماه پاییز و زمستونو خواب بوده ، دو فصل دیگه هم خیلی کم سوار میشم ، اینم بخرم اوضاع همینه میخوام یه جمعه رو که سوار میشم واقعا لذت ببرم ، فقط سواریش برام خیلی مهمه ، هندلینگ و شتابش</p>

اصلا طرفش نرو کیفیت قطعاتش اصلا جالب نیست تمام قطغات کرومیش پلاستیکه

130 تا هم بیشتر نمیره - رو موتور هم میشینی اینقدر باکش گندس پاهات رو باید 180 باز کنی کلا با این قیمت اصلا نمیرزه

گنده الکیه - موتور سوار باشی نیم ساعت هم نمیتونی سواری این موتور رو تحمل کنی

فقط قیافه داره اونم از دور هرچی نزدیکتر میشی بیشتر میخوره تو ذوقت

به قول معروف از دور دل میبره از جلو ضحله :13:

Gladiator
08-03-1393, 10:24 بعد از ظهر
اصلا طرفش نرو کیفیت قطعاتش اصلا جالب نیست تمام قطغات کرومیش پلاستیکه :13:پلاستیکی؟

130 تا هم بیشتر نمیره - رو موتور هم میشینی اینقدر باکش گندس پاهات رو باید 180 باز کنی کلا با این قیمت اصلا نمیرزه

گنده الکیه - موتور سوار باشی نیم ساعت هم نمیتونی سواری این موتور رو تحمل کنی

فقط قیافه داره اونم از دور هرچی نزدیکتر میشی بیشتر میخوره تو ذوقت

به قول معروف از دور دل میبره از جلو ضحله :13:

عجیبه اصلا فکر نمیکردم تا این حد ... :10:

Babak
09-03-1393, 12:58 قبل از ظهر
این.موتور کروزه نبایدم خیلی سرعت بره

Sent from my ST26i using Tapatalk

Gladiator
09-03-1393, 03:29 قبل از ظهر
تاپ اسپیدش مهم نیست ، شتاب ، قدرت ، هندلینگ و دوام قطعاتش از هرچیزی برام مهمتره ، اگه قطعات کرومش پلاستیکی باشه که جالب نیست :297:

sasan parvanehpour
09-03-1393, 09:57 قبل از ظهر
هارلی دیویدسون میتونه با انجین 1400 قطعاته کرومش استیل باشه ولی هیوسانگ با 250 سی سی اگر این قطعات فلز میبود روی وزن ان تاثیر میگذاشت پس به همین دلیل مهندسان این موتور بعد از تحقیقات به این نتیجه رسیدند که نباید فلز زیاد در ان کار کنند !!!!
این موتور در المان طرفداران زیادی داره و من پیشنهاد میکنم اگر دوستان به دنبال تاپ اسپید نیستند و یک موتور با صلابت میخواهند خریداری کنند

seyed mohsen
23-03-1393, 01:19 قبل از ظهر
سلام
سه عدد کلاه هارلی

صفا
31-03-1393, 11:43 بعد از ظهر
در صفحه دوم همین تایپیک سه سال پیش من مطالبی رو درباره این موتور نوشتم، هنوز کسی ندیده بود و نمیشناخت. دوستان اون موقع موضع گرفتن الان سه سال گذشته، خودتون مطالعه بفرمایید و قضاوت کنید.

Mohamad65
09-04-1393, 03:28 بعد از ظهر
سلام بچه ها
من قبلا هیو ۲۵۰n داشتم(سری استریت) از این مدل اولیاش که چراغاش گرد بود. اون موقع این گرم کردن و بهم خوردن تنظیم دور موتور و مخصوصا پاره کرده سیم گاز(سه بار تو یک سال) خیلی اذیت می کرد. الان می خوام یه کروزش رو بخرم (gv250) . حالا چند تا سوال دارم:
۱. تو مدلای جدیدش این مشکلا برطرف شده؟
۲.کسی می دونه gv ها مدل چه سالی هستم و تو سند چی می خوره؟ ۲۰۱۴-۲۰۱۳
۳.یادمه قدیما تو بازار میشد ارزون تر از کارخونه خرید الانم همینجوریه؟
از هرگونه توصیه و پیشنهادی نیز استقبال می گردد

Mohamad65
11-04-1393, 09:40 قبل از ظهر
سلام
به سوالای قبلیم که جواب ندادین، منم خریدمش یه مشکی زرشکیش، حالا چند تا سوال دیگه:
1. یادمه فیلتر روغن یه موتور دیگه هم بهش می خورد، چی بود؟ آپاچی یا پالس
2. روغن پیشنهادی چیه، از نمایشگاه مرکزی خریدم می گفت سوپر پیشتاز بریز هر 1000 تا عوض کن
برای آببندی اگر نکته خاصی می دونید دریغ نکنید

Magma
11-04-1393, 12:52 بعد از ظهر
آقا من یه چندتا راهنمایی همینجوری بکنم.
روغن های خارجی که تو بازاره با کمال احترام به سازنده هاشون خیییییلییی آشغالن. فرضا کاسترول مگناتک مثه آب میمونه و چون روغن توی موتور با گیریبکس و صفحه کلاچ هم در ارتباطه خیلی زود فرسوده میشه . اسپیدی یه وقتی خیلی خوب بود اما الان بهترین روغن بازار طبق تجربه ی شخصیم بهران سوپر پیشتاز هست. تو آب بندی خیلی با موتور آروم نرو. شنیدی میگن هر چقدر موتورو گاز بدی هارتر میشه؟ تقریبا درسته. یعنی اینکه دورموتورتو زیاد پایین نگه ندار و یه رانندگی متوسط داشته باش تا 1000کیلومتر. دنده مرده به هیچ وجه نرو که به میل لنگ آسیب میزنه.
یه چند تا عکس هم از موتورت بزار ببینیم.
یادم نره بگم....مبارک باشه:26:

Gladiator
11-04-1393, 01:26 بعد از ظهر
سلامبه سوالای قبلیم که جواب ندادین، منم خریدمش یه مشکی زرشکیش، حالا چند تا سوال دیگه:1. یادمه فیلتر روغن یه موتور دیگه هم بهش می خورد، چی بود؟ آپاچی یا پالس2. روغن پیشنهادی چیه، از نمایشگاه مرکزی خریدم می گفت سوپر پیشتاز بریز هر 1000 تا عوض کنبرای آببندی اگر نکته خاصی می دونید دریغ نکنیدآقا شاد باش بهت میگم ، عکس یادت نره و تجربه سواری

amirazimy
19-04-1393, 02:17 قبل از ظهر
دوستان قیمت روزش چقدره؟
من تا 10 تومن دارم

amirazimy
19-04-1393, 04:56 قبل از ظهر
دوستان قیمت روزش چقدره؟
من تا 10 تومن دارم
هیوسانگ جی وی 250

Alireza.BMW
19-04-1393, 08:28 قبل از ظهر
صفرش 22هست

MR.K
19-04-1393, 08:52 قبل از ظهر
نمایشگاه کویر 20.100 قیمت میده

Mohamad65
29-04-1393, 09:42 قبل از ظهر
سلام دوستان
الان کمتر از یک ماهه که موتور رو خریدم، بسیار سواری نرم و راحتی داره، تا حالا که هیچ مشکلی نداشتم باهاش غیر از یک چیز، وقتی دو ترک هستم و سرعت از 70 بالاتر میره یه صدایی مثل گیر کردم یک چیز به چیز دیگه از سمت عقب موتور میاد، لقی چیزی نیست همه رو چک کردم، لامصب تو حرکت هم نمیشه محل رو تشخیص داد، کسی می تونه حدس بزنه از چی میتونه باشه؟

roland
03-05-1393, 04:42 بعد از ظهر
Mohamad65 ([Only registered and activated users can see links]) جان مبارکت باشه والا تا آدم نبینه نمیشه حرفی زد!

امیدوارم از تجربتون بتونیم استفاده کنیم

از قدرت و شتاب موتور راضی هستین؟

صفر خریدین یا دسته دو؟

ممنون میشم مختصر توضیح بدین از سواری موتو
احتمالش هست که اونجر رو رد کنم اینو بگیرم فعلا در حال بررسی هستم

Mohamad65
14-05-1393, 11:06 قبل از ظهر
Mohamad65 ([Only registered and activated users can see links]) جان مبارکت باشه والا تا آدم نبینه نمیشه حرفی زد!

امیدوارم از تجربتون بتونیم استفاده کنیم

از قدرت و شتاب موتور راضی هستین؟

صفر خریدین یا دسته دو؟

ممنون میشم مختصر توضیح بدین از سواری موتو
احتمالش هست که اونجر رو رد کنم اینو بگیرم فعلا در حال بررسی هستم

سلام
ببخشید دیر جواب میدم، تهران نبودم
من موتور رو صفر خریدم از نمایشگاه مرکزی کویر موتور، چون هوا گرمه زیاد سوار نمی شم، شبها اونم کم، الان یک ماهه دارمش تازه 100 تا کار کرده، تا حالا که غیر از اون صدا چیز دیگه ای توجهم رو جمع نکرد، شتاب گیریش سنگینه ولی من که راضیم چون اهله گاز دادن زیاد نیستم، فرمون پذیریش که حرف نداره، نسبت به 250n که قبلا داشتم که بهتره، سرعت هم تا 120-30 باهاش رفتم بیشتر هم راحت می رفت من گاز ندادم فکر میکنم 150 تا هم راحت میره
در مورد مقایسه با اونجر، من تا حالا سوار اون نشدم پس نمی تونم مقایسه کنم، ولی اینقدر پول بالای موتور دادن یه دیونگیه خاصی می خواد و کلا خریدشون عاقلانه نیست، فقط عشق این وسط حکم می کنه

gooya2222100
25-08-1393, 11:10 قبل از ظهر
سلام دوستان
من این موتور را شانزده مهر 93 خریدم.
از من بپرسید.

حسین1341
01-10-1393, 01:06 بعد از ظهر
سلام دوستان
من این موتور را شانزده مهر 93 خریدم.
از من بپرسید.
آقای گویا222....لطفا از تجربه سواری این مدل بنویسید چطوره ارزش خرید با این قیمت رو داره؟با موتورهایی که قبلا سوار شدین مقایسه کنین.ممنون

daval
02-10-1393, 04:04 بعد از ظهر
با سلام من این موتور رو 2 ساله که دارم. موتور خوبیه، اذیت وآذاری تابحال نداشته..هروز هم باهاش میرم سرکارم وبرمیگردم.هندلینگ خوبی داره ولی با این قیمتی که الان داره فروخته میشه هیچ توجیه منطقی نداره وبقول معرف پول عشقته.وسایل بدنه اش پیدا نمیشه ولی قطعات انجین مثل نوع ریس آن در بازار موجوده. وسایل جانبی مثل باکسهای بغل،ترک بندپشت،باکس پشت،جاپایی ها،گارد انجین و..... موجود نیست وباید از خارج وارد کنی.البته من بعضی از این وسایل رو بصورت جداگانه وتک تک از داخل پیداکردم وخریدم وانصافا چقدر در جلوه ونمای بیرونی موتور اثر داره وبا وقارتر میشه.
بهرحال اگه سئوالی بود من در خدمتم. کمتر به سایت سر میزنم ولی اگه کسی سئوالی داشت شماره تماسم را میذارم. با آرزوی سلامتی برای یکایک شما عزیزان
9 صبح الی 9شب
09123167467

hossein1341
14-03-1394, 08:20 بعد از ظهر
دوستان این تاپیک بد جوری داره خاک میخوره من چند وقته تو فکر آکویلا هستم و در حال بررسی هستم،تو سایتهای ترکیه داشتم وبگردی میکردم یه چیزایی دستگیرم شدم مغزم داغ کرد قیمت حدود۱۶ میلیون جالبتر اینکه با دو سال گارانتی مقایسه کنین با شرایط شرکت کویر ببینین با ما چه میکنن،
یه مطلب جالب دیگه اونجا هم یه انجمن موتور سواری هست که فقط تاپیک آکویلا ۱۱۳۰ صفحه مطلب داره،یه کم حرکت کنیم بد نیست کلاس کروز تو دنیا خیلی پر طرفداره
موفق باشین

ali_r
15-03-1394, 11:43 قبل از ظهر

hossein1341
17-04-1394, 10:54 قبل از ظهر

hossein1341
17-04-1394, 10:55 قبل از ظهر
بالاخره خریدم با هیچکدوم از موتورهایی که داشتم قابل مقایسه نیست

freedom1360
22-04-1394, 07:58 بعد از ظهر
سلام دوست عزيز
يكى از دوستام تصميم گرفته كه اين موتور رو بخره ميشه راجع به كليات اين موتور و پيكر بندى و موتور و...اطلاعات بديد؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

sasan parvanehpour
26-04-1394, 11:09 بعد از ظهر
سلام من این موتور را یک سال هست که خریدم و واقعا راضی هستم البته دو تالار یکی را دکور کردم توی لابی و طلایی را سوار میشم موتور ی هست که میشه به دوستان پیشنهاد کرد برای خریدش

hossein1341
05-05-1394, 10:14 بعد از ظهر
سلام دوست عزيز
يكى از دوستام تصميم گرفته كه اين موتور رو بخره ميشه راجع به كليات اين موتور و پيكر بندى و موتور و...اطلاعات بديد؟!

من یک ماهه خریدم خیلی راضی هستم ولی به نظر من برای مسافرت خوبه توی شهر کمی خسته میکنه و کمی سنگین و بزرگ هستش من یه اونجر هم دارم وقتی سوارش میشم سنگینی آکویلا رو حس میکنم البته سواریشون خیلی تفاوت داره

freedom1360
08-05-1394, 09:43 بعد از ظهر
سوارى كدومش راحت تر و بهتره؟ميشه يه مقايسه ازشون توى كيفيت و چيزاى ديگه بگيد؟!

hossein1341
04-06-1394, 07:57 بعد از ظهر
سلام توی ایران تو موتورهای مجاز کلاس کروز بهتر از این موتور نداریم سواریش عالیه و از لرزش خبری نیست ،از لحاظ سرعت و شتاب هم خوبه.

mammad24
25-07-1394, 12:06 قبل از ظهر
درود بر همه دوستان
من ده روزی میشه که این موتورو خریدم. چراغ FI انژکتورش بر اساس کتابچه راهنماش باید روشن شه ولی نمیشه.شما هم همچین مشکلی داشتین؟ اصلا مشکلی داره این مساله؟ من به تعمیرکار گفتم گفت مهم نیست
از نظر شما چه قفلی براش خوبه؟ دزدگیر و ردیاب چطور؟

mammad24
02-08-1394, 01:23 بعد از ظهر
شیر بنزین داره این موتور؟

hossein1341
06-08-1394, 09:01 بعد از ظهر
نه نداره

mammad24
10-08-1394, 09:52 قبل از ظهر
دوستان کسی جک استند داره برای این موتور؟قیمتش چنده؟

flower
10-08-1394, 02:03 بعد از ظهر
من یه رفیقام جک دوپایه براش نصب کرد ماله اونجر باید بش بخورنی ولی موقع گذاشتن روی جک دو پایه خیلی زور می خواد تا موتو بیاد بالا ولی بهتر از هیچیه و جک استند قیمت چینی هست حدود 100 هزار کیفیت نداره ولی کار راه انداز هست .

mammad24
11-08-1394, 02:15 قبل از ظهر
دم شما گرم.من از تهران نمایندگی کویر قیمت گرفتم گفت 360 تومن.ولی چینی بودنشو نپرسیدم

آرش رجبي
31-06-1395, 10:45 بعد از ظهر
سلام دوستان در كلاس كروز مجاز پلاك شدنى بهترين موتو رآكويلاست اگه دوست نداريد جلب توجه كنيد وهمه نشونتون بدن نخريد چون واقعا تو چشميد با يه كم تغيرات صدا وقدرت بيشتري هم از اين دوسيلندر دوست داشتني ميگيريد البته 💵💵💶💶پوووووووول زياد

mammad24
01-11-1395, 09:02 قبل از ظهر
سلام دوستان.به نظر شما اگه دسته ها بالاتر باشن (تا ارتفاع نزدیک شونه ها) باعث خستگی میشه؟

sajjadme
01-11-1395, 09:38 قبل از ظهر
فک میکنم جواب مثبت باشه ...چون اگر دست مقداری از حالت افقی متمایل به پایین باشه راحت تر هست یکی از دلایلش گردش خون بهتر توی دست هست ...
اگه زیاد از حد هم پایین باشه مثل ریس باعث خستگی در مچ ها و کمر میشه زیاد هم بالا باشه باعث خستگی در کتف و آرنج عضلات ذوزنقه ای پشت قفسه سینه میشه بنابر این حالت استاندارد مثل موتور های تورینگ و کروزر و اسپورت تورینگ هست

mammad24
05-01-1396, 09:25 قبل از ظهر
درود بر همه دوستان.سال نوتون مبارک باشه
میخوام چنتا از تجربه هامو بگم.شاید به درد بخوره
باکسای بغل این موتور ضعف بزرگش اینه که کل وزنش میفته رو دو تا پیچ، تا الان واس من سه تا از پیچاش بریدن، میشه به جای این پیچای سه تیکه خودش یه پیچ 12 سانتی انداخت و فضای خالی رو با مهره پر کرد.
یه مشکل دیگه که واسم اتفاق افتاد این بود که موتور موقع حرکت ریپ میزد. دیاگ که زدن مشکل از سنسورای اکسیژنش بود که باید تعویض میشدن.قیمت هر سنسور 320 تومن افتاد.دلیلشو دقیق نمیدونم ولی من اگزوزشو خودم دستکاری کرده بودم، از سوخت هم میتونه باشه
دوستان بنزین معمولی بزنین با مکمل

Riderman
22-05-1396, 04:58 بعد از ظهر
سلام دوستان جدا کردن باک برای رنگ کردن مشکلی برای سیستم اکویلا ایجاد نمیکنه؟

mammad24
04-01-1397, 11:03 بعد از ظهر
نه مشکلی نداره. فقط ورودی باکو بپوشون حتما

- - - Updated - - -

سلام دوستان در كلاس كروز مجاز پلاك شدنى بهترين موتو رآكويلاست اگه دوست نداريد جلب توجه كنيد وهمه نشونتون بدن نخريد چون واقعا تو چشميد با يه كم تغيرات صدا وقدرت بيشتري هم از اين دوسيلندر دوست داشتني ميگيريد البته پوووووووول زياد

چه تغییراتی شما منظورته؟