PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه تلگرام سایت

FREE
09-07-1394, 11:57 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز . این مدت که تاپیک های بچه ها رو مطالعه می کردم متوجه شدم بیشتر بچه ها تلگرام دارن . اما با توجه به جستجویی که تو سایت انجام دادم مثل اینکه گروهی تو تلگرام نداریم .
با اجازه از دوستان و مدیران اینم لینک گروه پرشین موتور

اگه دوستان استقبال کنن فکر کنم محل مناسبی بشه برای گفتگو های خودمونی .

تا باشه نظر دوستان چیه . :biggrin:

پ.ن : اگه با لینک بالا مشکل دارین یه پیام تو تلگرام به این شماره بدین تا بیارمتون تو گروه : .................

Exel
09-07-1394, 12:03 بعد از ظهر
دم شما گرم ، کار خیلی خوبی میکنی اتفاقا منم دنبال همچین ایده ای بودم تا بچه ها بیشتر با هم آشنا شن و راحت اطلاعات خودشونو ب اشتراک بزارن ،
آقا من ک با کامپیوتر میام تلگرام ( گوشی نت ندارم ) چطوری میشه وارد ی گروه شم ؟ هر چی رو گزینه Join Group کلیک میکنم اتفاق خاصی نمی افته ؟ :297:

FREE
09-07-1394, 12:09 بعد از ظهر
دم شما گرم ، کار خیلی خوبی میکنی اتفاقا منم دنبال همچین ایده ای بودم تا بچه ها بیشتر با هم آشنا شن و راحت اطلاعات خودشونو ب اشتراک بزارن ،
آقا من ک با کامپیوتر میام تلگرام ( گوشی نت ندارم ) چطوری میشه وارد ی گروه شم ؟ هر چی رو گزینه Join Group کلیک میکنم اتفاق خاصی نمی افته ؟ :297:

سلام . خواهش می کنم .

الان لینک رو تغییر دادم دوباره امتحان کن . ببین میشه . تست کردم نباید مشکلی باشه

ali_r
09-07-1394, 01:22 بعد از ظهر
تاپیک الان قفل میشه و اخطار میگیرین

FREE
09-07-1394, 01:32 بعد از ظهر
تاپیک الان قفل میشه و اخطار میگیرین

چرا ؟

VAHID
09-07-1394, 01:55 بعد از ظهر
سایت هیچ گروهی در هیچ یک از صفحات مجازی نداشته و نخواهد داشت.

در قوانین سایت این موضوع ذکر شده.
لینک گروه و شماره تماس حذف شد.لطفا از باز کردن چنین گروه هایی به اسم سایت و... خودداری کنید.
قفل.