PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید موتور سیکلت یک تازه کار

hamed_gibagi
30-06-1394, 10:52 قبل از ظهر
سلام
خسته نباشید.
من تازه گواهینامه موتورمو گرفتم
البته 10 سال هست که پشت ماشین می شینم و گواهینامه ماشینو بعد 10 سال تمدید کردم
سنم 30 سال هست و با قد 170 و سبک وزن (58)
دنبال خرید یک موتور برای شروع هستم

حدود قیمت نهایت 2.5 میلیون

می دونم cg واسه شروع خیلی خوبه، ولی قیافش خیلی دیگه خز شده.

تو فکرم بود که برای شروع یه طرح ویو بگیرم که دیدم خیلی گرون شده.

به موتورهای دایچی بر خوردم.
قیمتاشم اینجا زده:

[Only registered and activated users can see links]

می خواستم ببینم نظرتون چیه؟
بدرد بخور هست؟
چند تا عکسم اینجا هست:

[Only registered and activated users can see links].Vf-rG312l9M

([Only registered and activated users can see links].Vf-rG312l9M)[Only registered and activated users can see links].Vf-rSn12l9M

([Only registered and activated users can see links].Vf-rQH12l9M)[Only registered and activated users can see links].Vf-rQH12l9M

([Only registered and activated users can see links].Vf-rQH12l9M)[Only registered and activated users can see links]

اینا همون قیمت 2.5-3 تومانه؟ یا کلا فرق می کنه

میخوام بعد یکی دو سال یه مگلی بگیرم.

خیلی آسه.

لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

erfi.747
30-06-1394, 11:34 قبل از ظهر
دوست عزیز اول از همه بهت بگم که حتی به مگلی فکرم نکن چه برسه به خریدش فقط اگه پول اضافی داری و موتور سازی بلدی برو بگیر .. برای شروع به نظرم پالس 135 خوبه واستون همه چیش خوبه در حد خودش فقط یکم باید بودجتونو افزایش بدید .. باکسر 150 هم خوبه ولی رخش یکم شبیه سی جی خستش تو نت یه سرچ کنید عکساش میاد .. باجاج دیسکاور هم عالیه واسه شروع .. طرح ویو هم طرفش نرو اصلا از من که 6-5 ساله طرح ویو دارم بشنو ..
موفق باشید ..

hamed_gibagi
30-06-1394, 02:01 بعد از ظهر
دوست عزیز اول از همه بهت بگم که حتی به مگلی فکرم نکن چه برسه به خریدش فقط اگه پول اضافی داری و موتور سازی بلدی برو بگیر .. برای شروع به نظرم پالس 135 خوبه واستون همه چیش خوبه در حد خودش فقط یکم باید بودجتونو افزایش بدید .. باکسر 150 هم خوبه ولی رخش یکم شبیه سی جی خستش تو نت یه سرچ کنید عکساش میاد .. باجاج دیسکاور هم عالیه واسه شروع .. طرح ویو هم طرفش نرو اصلا از من که 6-5 ساله طرح ویو دارم بشنو ..
موفق باشید ..
اول از اینکه زحمت کشیدین و وقت گذاشتین جواب دادین ممنون

تو هیچ سایتی قیمت درست حسابی موتور نو رو نذاشتن. پالس 135 چنده؟

قد و اندازه ش به من میخوره؟

بعد یه سوال دیگه. کلا بعد چند سالم سمت مگلی نرم؟ چون تو فروم ها خوندم که بعد یه مدت به تر تر میوفته و سر و صدا میکنه. ولی لامصب خیلی رخش قشنگه

در مورد اون دایچی نوشتم چی؟ اونم نظری ندارین؟

الان پالس 135 رو می رم میبینم . فقط یه قیمتی بدین لطفا

موتور هم به نظرت نو بگیرم؟ دست دو ستمه؟

بعضی ها میگن زمستون بگیری بهترین فصلشه. چون ارزون میشه

اون موقع ارزون میشه یا بزارم بعد عید شاید بخاطر برداشتین تحریم ها موتورای جدید هم تو بازار بیاد

erfi.747
30-06-1394, 06:00 بعد از ظهر
اول از اینکه زحمت کشیدین و وقت گذاشتین جواب دادین ممنون

تو هیچ سایتی قیمت درست حسابی موتور نو رو نذاشتن. پالس 135 چنده؟

قد و اندازه ش به من میخوره؟

بعد یه سوال دیگه. کلا بعد چند سالم سمت مگلی نرم؟ چون تو فروم ها خوندم که بعد یه مدت به تر تر میوفته و سر و صدا میکنه. ولی لامصب خیلی رخش قشنگه

در مورد اون دایچی نوشتم چی؟ اونم نظری ندارین؟

الان پالس 135 رو می رم میبینم . فقط یه قیمتی بدین لطفا

موتور هم به نظرت نو بگیرم؟ دست دو ستمه؟

بعضی ها میگن زمستون بگیری بهترین فصلشه. چون ارزون میشه

اون موقع ارزون میشه یا بزارم بعد عید شاید بخاطر برداشتین تحریم ها موتورای جدید هم تو بازار بیاد
خواهش میکنم

پالس 135 صفر حدود 4500 تا 4800 هستش که کم کارکردش و در حدش از 4000 هست به پایین

کاملا برای شما موتور راحت و تو دستی خواهد بود

بله ظاهرش قشنگه اما به چه قیمتی ؟؟؟ به قیمت اینکه راه به راه بری تعمیر گاه و هی بمونی تو خیابون و انوااااااااااااااع صداهای مختلف رو بشنوی از موتورت ؟؟؟ ظاهر 135 هم در حد خودش بد نیست اما واقعا با کیفیته

در مورد دایچی هم میشه گفت که بین مگلی و پالس 135 هستش .. سگش شرف داره به مگلی اما اصلا به پالس نمیرسه تو کیفیت و شتاب و همه چی .. ظاهرم که سلیقه ای هستش

بدون شک موتور صفر بهتره اما برای دست دو خریدن هر وسیله ای باید اونو به چند تعمیر کار وارد و حرفه ای (ترجیحا آشنا باشه) نشون بدی چون تنها عیب موتورای باجاج اینه که باید درست آبندی بشن و این باید رعایت بشه وگرنه خرج میذاره بعدا .. درست آبندی کن چند سال واست موتوره بدون خرج موتوری و تعمیر .. دست دو پالس 135 هم اگه میخوای بگیری یه دونه کارکرد زیر 10000 تا بگیر تا خیالت راحت باشه وگرنه بالای 10000 تا باشه بهتره که با دقت و وسواس بیشتری بگیری ..

بله زمستون بهترین فصله اما خیلیم ارزون نمیشه ها .. نهایت 300 - 200 تومن بیاد پایین ..

راجب مورد آخرم بگم که اصلا رو این قضیه حساب نکن اگر بخوان موتوری رو شرکتی وارد کنن وارد میکنن هیچم به تحریم ربطی نداره این قضیه تازه واردم بکنن یه قیمتت میذارن روش که تا 3 روز میری تو شوک .. نمونش کاواساکی که الآن داره کویر وارد میکنه .. شما یه زحمتی بکش زنگ بزن به کویر ببین zx رو چند بهت میگن بعد مقایسه کن با قیمت قبلا ک کاواساکی نمایندگی نداشت و همین جوری میاوردن .. الآن به نظر من تنها فایده ای که کاواساکی نمایندگی داره تو ایران اینه که قطعات مصرفی و یدکیش راحت تر ​گیر میاد .. خلاصه کلام اینکه قیمت به این چیزا بستگی نداره ..

mcrz
08-07-1394, 04:13 قبل از ظهر
خواهش میکنم

پالس 135 صفر حدود 4500 تا 4800 هستش که کم کارکردش و در حدش از 4000 هست به پایین

کاملا برای شما موتور راحت و تو دستی خواهد بود

بله ظاهرش قشنگه اما به چه قیمتی ؟؟؟ به قیمت اینکه راه به راه بری تعمیر گاه و هی بمونی تو خیابون و انوااااااااااااااع صداهای مختلف رو بشنوی از موتورت ؟؟؟ ظاهر 135 هم در حد خودش بد نیست اما واقعا با کیفیته

در مورد دایچی هم میشه گفت که بین مگلی و پالس 135 هستش .. سگش شرف داره به مگلی اما اصلا به پالس نمیرسه تو کیفیت و شتاب و همه چی .. ظاهرم که سلیقه ای هستش

بدون شک موتور صفر بهتره اما برای دست دو خریدن هر وسیله ای باید اونو به چند تعمیر کار وارد و حرفه ای (ترجیحا آشنا باشه) نشون بدی چون تنها عیب موتورای باجاج اینه که باید درست آبندی بشن و این باید رعایت بشه وگرنه خرج میذاره بعدا .. درست آبندی کن چند سال واست موتوره بدون خرج موتوری و تعمیر .. دست دو پالس 135 هم اگه میخوای بگیری یه دونه کارکرد زیر 10000 تا بگیر تا خیالت راحت باشه وگرنه بالای 10000 تا باشه بهتره که با دقت و وسواس بیشتری بگیری ..

بله زمستون بهترین فصله اما خیلیم ارزون نمیشه ها .. نهایت 300 - 200 تومن بیاد پایین ..

راجب مورد آخرم بگم که اصلا رو این قضیه حساب نکن اگر بخوان موتوری رو شرکتی وارد کنن وارد میکنن هیچم به تحریم ربطی نداره این قضیه تازه واردم بکنن یه قیمتت میذارن روش که تا 3 روز میری تو شوک .. نمونش کاواساکی که الآن داره کویر وارد میکنه .. شما یه زحمتی بکش زنگ بزن به کویر ببین zx رو چند بهت میگن بعد مقایسه کن با قیمت قبلا ک کاواساکی نمایندگی نداشت و همین جوری میاوردن .. الآن به نظر من تنها فایده ای که کاواساکی نمایندگی داره تو ایران اینه که قطعات مصرفی و یدکیش راحت تر ​گیر میاد .. خلاصه کلام اینکه قیمت به این چیزا بستگی نداره ..

داداش ديسکاور موتور بى دردسريه؟ چون ميخوام بگيرم ولى اصلا تو تهران نيست آدمو به شک ميندازه

erfi.747
08-07-1394, 04:06 بعد از ظهر
داداش ديسکاور موتور بى دردسريه؟ چون ميخوام بگيرم ولى اصلا تو تهران نيست آدمو به شک ميندازه
موتور خیلی خوبی هستش اما نسبت به پالس 135 و باکسر یکم تنبل تره ولی اگه بودجتون همین قدره انتخاب مناسبیه .. تو باجاج ها از نظر سرعت و شتاب ضعیفه دیگه ..

hamid5502
08-07-1394, 04:36 بعد از ظهر
سلام داداش خسته نباشی، من تا 3 ماه دیگه اگه خدا بخواد تازه پول پیش یه MEGELLI 250R رو میتونم جور کنم(3700000)،و میخوام اگه بشه حتما یه صفرشو بردارم،حالا قضیه از این قراره که من رفتم یه مغازه ای پرسیدم گفت موتور بسیار خوبی هست،راستیتش منم خیلی چشم گرفته ولی اینطور که پیداست هر سایتی رفتم دارن دربارش بد میگن،و مطمئنا هم همه درست میگم،اونوقت به نظر شما اگه من 11000000 بتونم جور کنم و یه صفرشو بردارم بهتره یا اصلا باید تو این ایران بیخیال این موتورای ریس بشیم؟یه چیز دیگه هم اینه که اگر آدم حواسش به رو غن و آب رادیاتور باشه و همیشه سوپر بزنه و مدام باهاش تخته نره بازم آخرش به مشکل بر میخوره یا نه؟ممنون میشم پاسخم رو کامل بدید

sylvester
08-07-1394, 08:51 بعد از ظهر
سلام داداش خسته نباشی، من تا 3 ماه دیگه اگه خدا بخواد تازه پول پیش یه MEGELLI 250R رو میتونم جور کنم(3700000)،و میخوام اگه بشه حتما یه صفرشو بردارم،حالا قضیه از این قراره که من رفتم یه مغازه ای پرسیدم گفت موتور بسیار خوبی هست،راستیتش منم خیلی چشم گرفته ولی اینطور که پیداست هر سایتی رفتم دارن دربارش بد میگن،و مطمئنا هم همه درست میگم،اونوقت به نظر شما اگه من 11000000 بتونم جور کنم و یه صفرشو بردارم بهتره یا اصلا باید تو این ایران بیخیال این موتورای ریس بشیم؟یه چیز دیگه هم اینه که اگر آدم حواسش به رو غن و آب رادیاتور باشه و همیشه سوپر بزنه و مدام باهاش تخته نره بازم آخرش به مشکل بر میخوره یا نه؟ممنون میشم پاسخم رو کامل بدید

سلام منم همین مشکل رو داشتم
بعد از تحقیقات بسیار به این نتیجه رسیدم تو رنج ۱۱ و ۱۲ تومن موتور ریس خوب نیست البته به نظر من
یا باید پولاتو جمع کنی و یه موتور به رنج ۲۰ تا ۲۵ تومن بگیری اگه می خوای صفر باشه اگر نه به موتورای دسته نیکد می تونی فکر کنی :hanghead:

Exel
08-07-1394, 09:52 بعد از ظهر

حمید آقا ، مگلی ب خودیه خود موتور خوبی هست ولی ب دلیل منتاژ ضعیف و کیفیت پایین قطعاتش شمارو در آینده نچندان دور اذیت میکنه ، اتفاقا مگلی من خودم قبلا قرار بود بخرم ، رخ هوندا سی بی آر رو داره و از لحاظ طراحی فوق العادس ولی ب این نتیجه رسیدم ک ی پولسار 220 بخرم ، خداییش موتور معرکه ایه در برابر هم رده ای های خودش ، موتور کم دردسر ، کم خرج ، نرم و راحت و با استایل زیبا ، من همه جوره ازش راضی ام و فقط ی روغن ب موقع میخواد همینو بس ، شما میخوای 11 ت پول مگلی بدی ؟ همین پیش قسطو بده واسه پالس 220 با قیمت 4 ت پایینتر یعنی 7 ت ، سوار شو و مارم دعا کن ...

- - - Updated - - -

سلام منم همین مشکل رو داشتم
بعد از تحقیقات بسیار به این نتیجه رسیدم تو رنج ۱۱ و ۱۲ تومن موتور ریس خوب نیست البته به نظر من
یا باید پولاتو جمع کنی و یه موتور به رنج ۲۰ تا ۲۵ تومن بگیری اگه می خوای صفر باشه اگر نه به موتورای دسته نیکد می تونی فکر کنی :hanghead:

عزیز احتیاج نیس ک شما 25 ت پول موتور صفر بدی ؟ با 10 ت میتونی دایلیم بخری در حد ، یا با 11-13 ت میتونی بگردی هیوسانگ تمیز پیدا کنی ، یا با 15-17 ت میتونی سی بی آر 250 مدل 90-91 پیدا کنی
متاسفانه ریس تو ایران قیمتش فضاییه ...

sylvester
08-07-1394, 09:57 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

عزیز احتیاج نیس ک شما 25 ت پول موتور صفر بدی ؟ با 10 ت میتونی دایلیم بخری در حد ، یا با 11-13 ت میتونی بگردی هیوسانگ تمیز پیدا کنی ، یا با 15-17 ت میتونی سی بی آر 250 مدل 90-91 پیدا کنی
متاسفانه ریس تو ایران قیمتش فضاییه ...[/QUOTE]

می دونم منظور اینه که من پول نقد انقدر می خوام ۴ تا ۵ تومن بدم باقیش اقساط بدم اگه ۱۰ - ۱۲ نقد داشتم که حل بود :):bunnyearsmiley:
دایلیم از نزدیک دیدم زیاد خوب نبود هم از نظر ظاهر هم فروشنده می گفت شتابش خیلی کمه

Exel
08-07-1394, 10:12 بعد از ظهر
[/QUOTE]می دونم منظور اینه که من پول نقد انقدر می خوام ۴ تا ۵ تومن بدم باقیش اقساط بدم اگه ۱۰ - ۱۲ نقد داشتم که حل بود :):bunnyearsmiley:
دایلیم از نزدیک دیدم زیاد خوب نبود هم از نظر ظاهر هم فروشنده می گفت شتابش خیلی کمه[/QUOTE]

اتفاقا دایلیم ب نسبت کیفیتی از مگلی سرتره ، سوءتفاهم نشه ولی خودم مگلی رو دوس دارم و هم ازش بدم میاد ، شتابش فوقالعادس ولی هم چی مگه شتابه ؟ درسته دایلیم شتابش در حد مگلی نیس ولی موتور بی دردسر تر و کم خرج تریه نسبت ب مگلی ، رخشم ک نسبتا خوبه ، بعدشم شما میتونی همین 220 رو بگیری روش فلاپ زد ایکس ببندی میشه عین ریس ...

[Only registered and activated users can see links]

پ.ن : من ب این خاطر گفتم 220 بگیر چون شما پول نقدت کمه و انتظار ی موتور نسبتا ریس رو داری ک این موتور بین دسته ریس و خیابونی هست ، ب هر حال بازم نظر خودت مهمه

hamid5502
09-07-1394, 08:59 قبل از ظهر
ازتون متشکرم ،پس باید به فکر عشق همیشگیم suzuki gsx-r 600 در آینده دووووووور باشم ،اونو دیگه لا اقل میدونم ژاپنی هست،من عشقم فقط همین موتوره ،خدایا یعنی میگی میشه....:s (9):

- - - Updated - - -

ازتون متشکرم ،پس باید به فکر عشق همیشگیم suzuki gsx-r 600 در آینده دووووووور باشم ،اونو دیگه لا اقل میدونم ژاپنی هست،من عشقم فقط همین موتوره ،خدایا یعنی میگی میشه....[Only registered and activated users can see links]

Alireza.BMW
09-07-1394, 02:17 بعد از ظهر
ازتون متشکرم ،پس باید به فکر عشق همیشگیم suzuki gsx-r 600 در آینده دووووووور باشم ،اونو دیگه لا اقل میدونم ژاپنی هست،من عشقم فقط همین موتوره ،خدایا یعنی میگی میشه....:s (9):

- - - Updated - - -

ازتون متشکرم ،پس باید به فکر عشق همیشگیم suzuki gsx-r 600 در آینده دووووووور باشم ،اونو دیگه لا اقل میدونم ژاپنی هست،من عشقم فقط همین موتوره ،خدایا یعنی میگی میشه....[Only registered and activated users can see links]

دوست عزیز توی ایران من به این نتیجه رسیدم سمت وسایل رند بازار بری خیالت از همه بابت جمعه... پس شما بودجتونو افزایش بده به پالس 135 بخر خیالت کاملا راحت کن... البته خب با 4500 پالس 180 و 200 و آپاچی 150.160.180 هم کارکرده تمیز پیدا میشه ولی سالم بودنش شرطه که اونم خب یک تعمیر کار کار بلد باشه تضمین کنه بهتره... این از این
.
یکی دیگه مگلی من داشتم موتور خوبیه ولی یهویی شروع میکنه به خرج افتادن الکی تو فروم مگلی نوشتم برو بخون... 3م این که موتورهای 250 در حاله حاظر توی کشور ساپورت قطعاتشون بسیار ضعیفه و برای پیدا کردن یک قطعش یاید خیلی براش بگردی تا پیدا کنی اونم با قیمت بالا چون که کمه و دلیل گرونیشم همینه... تعمیرکارام این موتورا رو بخان تعمیر کنن از هر لحاظ اجرتشون به اندازه پالسو آپاچی نیست و حدودا 2 برابره اوناس
.
در مورد جی اس ایکسم که شما گفتی حالا در هر آینده ای... موتور سنگین ماله کسایی هستش که از پس خرجای میلیونی ماهانش بر بیان وگرنه رفتن سمتش توجیحی نداره...برای مثال تعمیر کار حداقل دست مزد برای یک کار کوچیکه موتور سنگین 250 تا 300هه یا یک صفحه کلاج بخاید بخرید و عوض کنید 1 تومن پاتونآب میخوره

saeid_fitness
09-07-1394, 02:37 بعد از ظهر
سلام دوستان من یه موتور پیشرو زیپ استار 86 دارم عالیه کارامو راه میندازه ولی اگه خدا بخاد قراره یه پولی دستم بیاد میخوام یه موتور اسپورت بگیرم که برو باشه زیاد هم بیرونش نمیارم چون اصطلاک زیاد داره نهایتا هفته ای یکی دو بار، بنظرتون از بین موتورای 250 کدوم رو بگیرم؟ مگلی ( بدیش اینه کاربراتیه ولی از بقیه سرعتش بیشتره)،هیوسانگ(۲ سیلندر داره ولی کره ایه)، اپریلیا،دایلیم(از بقیه زشت تره) یا کاواساکی نینجا؟ قیمتهاشم اگه میدونین بگین

erfi.747
09-07-1394, 03:22 بعد از ظهر
سلام دوستان من یه موتور پیشرو زیپ استار 86 دارم عالیه کارامو راه میندازه ولی اگه خدا بخاد قراره یه پولی دستم بیاد میخوام یه موتور اسپورت بگیرم که برو باشه زیاد هم بیرونش نمیارم چون اصطلاک زیاد داره نهایتا هفته ای یکی دو بار، بنظرتون از بین موتورای 250 کدوم رو بگیرم؟ مگلی ( بدیش اینه کاربراتیه ولی از بقیه سرعتش بیشتره)،هیوسانگ(۲ سیلندر داره ولی کره ایه)، اپریلیا،دایلیم(از بقیه زشت تره) یا کاواساکی نینجا؟ قیمتهاشم اگه میدونین بگین
دوست عزیز شما اول بگو تا چقدر میتونی هزینه کنی تا بگم در حد بودجت چه موتوری خوبه ..

saeid_fitness
09-07-1394, 04:33 بعد از ظهر
دوست عزیز شما اول بگو تا چقدر میتونی هزینه کنی تا بگم در حد بودجت چه موتوری خوبه ..

نهایتا 17 18 تا
نمیدونم با این پول میشه موتور خوب خرید یا نه

sylvester
09-07-1394, 06:20 بعد از ظهر
نهایتا 17 18 تا

با این پول می تونی یه هوندا cbr 250 دسته دو خوب یا یه هیوسانگ دسته دو خوب بگیری
البته من چند روز پیش کویر بودم هیوسانگ از این مدل قدیمیاش صفرش ۱۸ تون بود :)

erfi.747
09-07-1394, 08:07 بعد از ظهر
نهایتا 17 18 تا
چرا نمیشه ؟؟؟ بهترین گزینه نینجای کارکرده و تمییزه واست .. بعدش سی بی آر خوبه هیوسانگ صفرم میتونی بگیری ..

saeid_fitness
09-07-1394, 08:20 بعد از ظهر
با این پول می تونی یه هوندا cbr 250 دسته دو خوب یا یه هیوسانگ دسته دو خوب بگیری
البته من چند روز پیش کویر بودم هیوسانگ از این مدل قدیمیاش صفرش ۱۸ تون بود :)
مدل قدیمی هیوسانگ یعنی چند سال قبل؟ خودم نظرم یکی دو روزه تو نخ مگلی بودم بعد بچه ها میگفتند خوب نیست عاشق هیوسانگ و نینجا شدم
دوستمون erfi.747 هم مثل اینکه میگن میشه نینجا خرید ولی نمیدونم نینجای دست 2 یا هیوسانگ نو ؟؟؟:laie_14:

malmal
09-07-1394, 10:24 بعد از ظهر
نینجا بگیر از هیوسانگ خیلی بهتره درسته نینجا دست دوم میگیری ولی واقعا موتوره
میتونی یه نینجا 250 یا 300 ترتمیز برداری حالشو ببری

Alireza.BMW
09-07-1394, 10:48 بعد از ظهر
نینجا بگیر از هیوسانگ خیلی بهتره درسته نینجا دست دوم میگیری ولی واقعا موتوره
میتونی یه نینجا 250 یا 300 ترتمیز برداری حالشو ببری

اگه با 17 تا 18 تومن نینجا 250 اتاق جدید یا مخصوصا 300 که میگید میدن من خریدارم...آدرس میدید دوست عزیز؟؟؟ با این پول نینجا اتاق قدیم میدن مدل 2011 تا 2012 فکر کنم

sylvester
10-07-1394, 10:34 قبل از ظهر
مدل قدیمی هیوسانگ یعنی چند سال قبل؟ خودم نظرم یکی دو روزه تو نخ مگلی بودم بعد بچه ها میگفتند خوب نیست عاشق هیوسانگ و نینجا شدم
دوستمون erfi.747 هم مثل اینکه میگن میشه نینجا خرید ولی نمیدونم نینجای دست 2 یا هیوسانگ نو ؟؟؟:laie_14:
همین مدل قدیمیه پارسالیش که کنار چراغش هواکش داره ۱۸ تون بود صفر رنگ سفید و با شرایط هم می داد یعنی یک سوم نقد مابقی ۱۲ ماه قسط بدون سود :wow:

erfi.747
10-07-1394, 01:46 بعد از ظهر
قطعا نینجای دست 2 از هیو بهتره حتی اگه هیوسانگه نو باشه .. بالاخره فرق هست بین موتور ژاپنی و کره ای .. فکر نکنم کسی پیدا بشه که بگه هیو بهتر از نینجاست .. یکم جستجو کنی یه نینجای 250 اتاق قدیم میتونی پیدا کنی ..

saeid_fitness
10-07-1394, 05:10 بعد از ظهر
اینجور که من تحقیق کردم هندلینگ هیو از نینجا بهتره همینطور نرم تره و هیکل خفنی داره ولی نینجا شتاب بیشتری داره از نما پشت هم جذبه نداره ولی خب هرچی نباشه کاواساکی هستش نمی دونم تازه کاربرات هم هست به نظر من موتور نو بهتر از دست ۲ هستش خودت آب بندیش میکنی

erfi.747
10-07-1394, 06:26 بعد از ظهر
اینجور که من تحقیق کردم هندلینگ هیو از نینجا بهتره همینطور نرم تره و هیکل خفنی داره ولی نینجا شتاب بیشتری داره از نما پشت هم جذبه نداره ولی خب هرچی نباشه کاواساکی هستش نمی دونم تازه کاربرات هم هست به نظر من موتور نو بهتر از دست ۲ هستش خودت آب بندیش میکنی
داداش کی این دری وری هارو راجب نینجا بهت گفته ؟؟؟ هندلینگ هیو از نینجا بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نینجا اتاق قدیم کاربراتوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فرمون نینجا تورینگ هستش یعنی یه چی تو مایه های پالس فرمون هیو ریسینگ هستش .. فرمون ریسینگ برای مسیر های صاف یا پیچ هایی که با سرعت بالا باید پیچید مناسبه اما فرمون نینجا شهری تره و تو پیچای تند خوبه .. شما یه پیچ تند رو تو شهر با هیو بپیچ بعد با نینجام بپیچ خودت میفهمی چی به چیه اون موقع .. بعدشم تو کیفیت موتور ژاپنی هیچ شکی نیست .. ظاهرم سلیقه ایه .. ما گفتنیارو گفتیم دیگه خود دانی ..

malmal
10-07-1394, 09:17 بعد از ظهر
اگه با 17 تا 18 تومن نینجا 250 اتاق جدید یا مخصوصا 300 که میگید میدن من خریدارم...آدرس میدید دوست عزیز؟؟؟ با این پول نینجا اتاق قدیم میدن مدل 2011 تا 2012 فکر کنم

نگفتم اتاق جدید یا قدیم
اینروزا همه قیمت فضایی میدن نینجا 250 مدل 10 یا 11 رو میگن 20 ولی تا این حد نمیرزه و باید بری پای معامله تخفیف بگیری اگه واقعا قصد خرید داری
دوست عزیز شما هم اگه خریداری بورو پای معامله با حرف زدن که نمیشه خرید و فروش کرد .یه قیمت شما میدی یه قیمت هم اون آخر سر یه قیمت به توافق میرسین
یا میتونید برید از کویر قسطی بیارید
موتور ریس هست اما اما..ر..ا..تی اگه خواستی پی وی بده در خدمتم
این روزا هوا داره سرد میشه و قیمت موتور کم کم افت میکنه فعلا داره زور آخر خودشو میزنه

Alireza.BMW
10-07-1394, 10:28 بعد از ظهر

نینجاهای مدل پایین کاربراتن... فکر کنم 2010هاش کاربرات بودن به بعد همشون انژکتوری شدن

mcrz
12-07-1394, 12:34 قبل از ظهر
موتور خیلی خوبی هستش اما نسبت به پالس 135 و باکسر یکم تنبل تره ولی اگه بودجتون همین قدره انتخاب مناسبیه .. تو باجاج ها از نظر سرعت و شتاب ضعیفه دیگه ..

من استفادم خیلی معمولیه یعنی یه چی تو مایه های دم دستی و دور دور تو محل در ضمن میخوام کم اذیت کنه و شتاب و سرعت زیاد نمیخوام فقط راحت ازش استفاده کنم نه فشار بهش میارم نه چیز دیگه،همین قدر رو دیسکاور تا چند سال جواب میده دیگه؟

erfi.747
12-07-1394, 10:58 بعد از ظهر
من استفادم خیلی معمولیه یعنی یه چی تو مایه های دم دستی و دور دور تو محل در ضمن میخوام کم اذیت کنه و شتاب و سرعت زیاد نمیخوام فقط راحت ازش استفاده کنم نه فشار بهش میارم نه چیز دیگه،همین قدر رو دیسکاور تا چند سال جواب میده دیگه؟
واسه دور دور من خودم به شخصه زیاد باهاش حال نمیکنم چون به نظرم رخ 135 خیلی بهتره واسه این کار اما اگه واسه دم دستی میخوای کافیه که بهش برسی یعنی سرویس های لازم مخصوصا تعویض به موقع روغن موتور و همه ی اون کارایی که لازم هستش رو سر وقت انجام بدی تا چند سال عین ساعت کار میکنه واست اگه با ظاهرشم حال کنی که دیگه چه بهتر فقط یادت باشه دیسکاور 125M باشه حتما ( 4 سوپاپه ) ..

mcrz
13-07-1394, 01:10 قبل از ظهر
واسه دور دور من خودم به شخصه زیاد باهاش حال نمیکنم چون به نظرم رخ 135 خیلی بهتره واسه این کار اما اگه واسه دم دستی میخوای کافیه که بهش برسی یعنی سرویس های لازم مخصوصا تعویض به موقع روغن موتور و همه ی اون کارایی که لازم هستش رو سر وقت انجام بدی تا چند سال عین ساعت کار میکنه واست اگه با ظاهرشم حال کنی که دیگه چه بهتر فقط یادت باشه دیسکاور 125M باشه حتما ( 4 سوپاپه ) ..

۱۳۵ دیگه سیستمش قدیمی شده،دیسکاور هم که دیگه یدونه بیشتر نیست تو ایران