PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا کشیدن به چپ یا راست پشت موتور با گرفتن کنار زین . باعث کج شدن توقه جرخ عقب میشه

داریوش 1355
23-06-1394, 09:29 بعد از ظهر
با سلام من برای در آوردن موتور از پارکینگ مچبورم روزی چهار بار پشت موتور رو با گرقتن کتار زین به چپ و راست بکشم روی رمین تا موتور صاف بشه تا ار در پارکبنگ خارج بشه آیا این کار باعث گج شدن نوق چرخ عقب میشه . آخه دیروز توقه و پره های چرخ عقب رو چون کج شده بود تعویض کردم و 100 هزار تومن پیاده شدم حالا میترسم دوباره توقه عقب با کشیدن ته موتور با گرفتن کنار رین روی زمین کج بشه . تشکر

ALEX_HOT
23-06-1394, 09:37 بعد از ظهر
با سلام من برای در آوردن موتور از پارکینگ مچبورم روزی چهار بار پشت موتور رو با گرقتن کتار زین به چپ و راست بکشم روی رمین تا موتور صاف بشه تا ار در پارکبنگ خارج بشه آیا این کار باعث گج شدن نوق چرخ عقب میشه . آخه دیروز توقه و پره های چرخ عقب رو چون کج شده بود تعویض کردم و 100 هزار تومن پیاده شدم حالا میترسم دوباره توقه عقب با کشیدن ته موتور با گرفتن کنار رین روی زمین کج بشه . تشکر
نوع موتور ؟
سی جی
پالس
آپاچی
...
یا همونه که عکس پروفایلتونه ؟

تاپیکتون هم بخش اشتباهی زدید

mehdig
23-06-1394, 11:03 بعد از ظهر
اگر فشار روش باشه اره کج میشه اما وقتی وزنی روش نیست مشکلی نباید پیدا کنه
احتمالا جنس پره ها خوب نبوده که تاب برداشته
اما شما اگر میخوای مطمئن شی موقع جابجایی عقب موتورو بلند کن و جابه جاش کن