PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش سیم کشی استارت 125

mehdig
21-06-1394, 09:36 بعد از ظهر
اقایون درخواستی دارم
بنده یک 125 دارم جمع میکنم سیم کشی رو کامل زدم اما استارت رو بعد از سیم خروجی شفتی نمیدونم چطوری بزنم
رله استارت هم دارم یه سیم ابی داره یه قرمز
ضمنا دهنده رابط و فلایول هم نداره راجب اون هم راهنمایی کنید ممنون میشم:wall3:

mehdig
22-06-1394, 10:13 قبل از ظهر
ببخشید بابت اسپم ولی لطفا کمک کنید امروز باید استارت رو ببندم بره

VAHID
22-06-1394, 12:16 بعد از ظهر
این تاپیک رو مطالعه کنید شاید کمکتون کنه

[Only registered and activated users can see links]

hesam32
01-12-1394, 12:32 قبل از ظهر
درود دوستان
موتور من کبیر ١۵٠هستش وقتی استارت میزنم چراغ خلاص موتور کم نور میشه ولی استارت نمیخوره
اتوماتیک استارتم تعویض کردم لطفا راهنماییم کنید مشکلش از کجاست ممنون

Komando
01-12-1394, 07:20 قبل از ظهر
درود دوستان
موتور من کبیر ١۵٠هستش وقتی استارت میزنم چراغ خلاص موتور کم نور میشه ولی استارت نمیخوره
اتوماتیک استارتم تعویض کردم لطفا راهنماییم کنید مشکلش از کجاست ممنونسلام.مشکل از شل بودن یا کثیف بودن سیم های قطب های باتری هست یا به احتمال زیاد باتری خرابه .از اتصالی سیم ها یا خراب بودن استارت هم میتونه باشه

hesam32
01-12-1394, 10:38 قبل از ظهر
ممنون دوست عزیز
باطری موتور خوابیده بود شارژش کردم اوهم گرفتم شارژ شده باطری
احتمال هست از داخل استارت باشه زغالی چیزی شاید مشکل داشته باشه

mehdig
01-12-1394, 11:04 قبل از ظهر
ممنون دوست عزیز
باطری موتور خوابیده بود شارژش کردم اوهم گرفتم شارژ شده باطری
احتمال هست از داخل استارت باشه زغالی چیزی شاید مشکل داشته باشه
اگه موقع استارت زدن رله تق ول رو میکنه و بعدش شورع میکنه تق تق پشت سر هم رله سوخته
اگر نه که مشکل از استارته

hesam32
01-12-1394, 11:48 قبل از ظهر
استارت قابل تعمیر هست؟
عکسی از استارت باز شده دارید
ممنونم ازشما

- - - Updated - - -

من اول فکر کردم از بوبین موتور هستش بوبین رو تعویض کردم چون تو دور پاین موتور. راهنما کارنمی کرد

mehdig
01-12-1394, 01:07 بعد از ظهر
استارت قابل تعمیر هست؟
عکسی از استارت باز شده دارید
ممنونم ازشما

- - - Updated - - -

من اول فکر کردم از بوبین موتور هستش بوبین رو تعویض کردم چون تو دور پاین موتور. راهنما کارنمی کرد

استارت قابل تعمیره اما کار من و شما نیست بازش کن ببر بده باتری ساز بگو ذغالشو عوض کنه اونجا هم بگو تستش کنه
اون راهنما کار نکردن هم یا باتری قطع بوده یا شارژ نداشته که نمیزده

hesam32
01-12-1394, 01:15 بعد از ظهر
ممنون از راهنمایی شما

Komando
01-12-1394, 09:15 بعد از ظهر
واسه تست اتوماتیک دو تا سیم اتوماتیک (بهتره بگیم رله) که یکیشون به استارت میره و یکیشون از باتری میاد رو با پیچ گوشتی چیزی اتصال بده اگه استارت خورد از اتوماتیک هست در غیر اینصورت اگه باتری و کابل ها سالم باشن مشکل از استارت هست.تعمیر استارت هم زیاد سخت نیست با اهم متر رتور رو چک میکنی و زغال ها هم اگه کوتاه کرده باشن عوضشون میکنی (نیاز به لحیم دارن) بوش ها رو هم باید از نظر کشاد شدن بررسی کرد.اهنربا ها هم از ظاهرشون مشکل داشتنشون تابلو هست.

nima_1
12-03-1397, 11:37 قبل از ظهر
تشکر بابت راهنمایی خوبتون