PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی اصلی نیرو موتور (اپاچی) تو تهران کجاست؟

912
13-06-1394, 01:30 بعد از ظهر
دوستان اونایی که تو گمرک هلال احمر هستن نمایندگی اصلی نیستن چون موتورای شرکت های دیگه هم دارن
نمایندگی ای باشه که فقط محصولات نیرو موتور رو داشته باشه
مثل فارس موتور (پالس) تو خیابان ولی عصر نزدیکای مهدیه یه نمایندگی که فقط پالس داره

912
13-06-1394, 08:49 بعد از ظهر
این همه اومدن دیدن یعنی هیشکی نمیدونه که جوا بده

ALEX_HOT
13-06-1394, 08:55 بعد از ظهر
دوستان اونایی که تو گمرک هلال احمر هستن نمایندگی اصلی نیستن چون موتورای شرکت های دیگه هم دارن
نمایندگی ای باشه که فقط محصولات نیرو موتور رو داشته باشه
مثل فارس موتور (پالس) تو خیابان ولی عصر نزدیکای مهدیه یه نمایندگی که فقط پالس داره

این همه اومدن دیدن یعنی هیشکی نمیدونه که جوا بده

بفرمائید دوست عزیز اینم لیست نمایندگان TVS

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

912
13-06-1394, 10:45 بعد از ظهر
بفرمائید دوست عزیز اینم لیست نمایندگان TVS

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
دوست عزیز ممنون ولی اینو خودم تو سایت نیرو موتور دیدم
شما به سوال من دقت نکردید حتی مثال هم اوردم
بنده به 3 تای اول که تو هلال احمر و ولیعصر هستن رفتم اما اینا فروشگا هایی بودن که در کنار موتور های نیرو موتور ، موتورهای کارخونه دیگه ای هم داشتن
حتی گفتم فارس موتور که محصولات باجاج مثل پالس رو میفروشه تو ولیعصر یه فروشگاه درست و حسابی داره که فقط محصولات باجاج که اکثرشون هم پالس هست میفروشه حالا منم یه نمایندگی از نیرو موتور میخوام مثل همین جایی که گفتم هم درست حسابی باشه هم فقط محصولات نیرو موتور TVS مثل اپاچی رو داشته باشه
حالا کسی سراغ داره؟

- - - Updated - - -

این نمایندگی هایی که تو سایت نیرو موتور معرفی شدن همه شون معتبرن؟چشم بسته میشه خرید کرد؟

Emad 021
14-06-1394, 07:35 قبل از ظهر
نمایندگی مرکزی نیرو موتور: خیابان وحدت اسلامی،بعد از بیمارستان رازی،پلاک 363

دو روز پیش خودم رفته بودم،فقط TVS هستش.

912
14-06-1394, 10:40 قبل از ظهر
نمایندگی مرکزی نیرو موتور: خیابان وحدت اسلامی،بعد از بیمارستان رازی،پلاک 363

دو روز پیش خودم رفته بودم،فقط TVS هستش.

ایول داش دمت گرم
فروشگاش چطوری بود درست و حسابی بود؟کلا خوب بود یا نه قیمتاش چی نسبت به جاهای دیگه چطوره

Emad 021
14-06-1394, 01:51 بعد از ظهر
بالا فروشگاه و پذیرش هستش زیر زمین هم تعمیرگاه،قیمتشونم از مغازه های گمرک پایین تره!

912
14-06-1394, 04:02 بعد از ظهر
بالا فروشگاه و پذیرش هستش زیر زمین هم تعمیرگاه،قیمتشونم از مغازه های گمرک پایین تره!

داش به نظرت اینجا بهتره یا گمرک؟کدوم مطئن تره؟از کدوم چشم بسته میشه خرید کرد؟
بازم ممنون