PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره راه اندازی تعمیرگاه

DL62
07-06-1394, 04:56 بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان
برای شروع کار تعمیرموتورسیکلت و راه اندازی تعمیرگاه چقد باید هزینه کرد و وقت گذاشت البته لازم به ذکر است که فوق دیبلم مکانیک و سابقه 4 سال کارشناس فنی در نمایندگی سایپا رو هم دارم با توجه به شرایط موجود دنبال راه انداز ی تعمیرگاه موتور سیکلت هستم و دوستان اگر آدرس آموزشگاه تعمیر موتور سیکلت رو دارند برام بذارن ممنون میشم

Mohsen_14
07-06-1394, 05:05 بعد از ظهر
آموزشگاه فکر کنم تو اینترنت بگردی یکی دو جا هست معتبرترینشون آموزشگاههای فنی و حرفه ای هست ولی آموزشگاه کجا و یادگرفتن پیش یه استاد کار کجا ...
این تاپیک هم تو سایت خودمون هست :
[Only registered and activated users can see links]

.

DL62
07-06-1394, 05:10 بعد از ظهر
با تشکر و سپاس MOHSEN-14 من حقیقتش یه مقدار رو گیربکس مشکل د ارم و می خواستم کار رو اصولی یاد بگیرم

VAHID
07-06-1394, 06:33 بعد از ظهر
هیچ اموزشگاهی نمیتونه کامل یاد بده

بهتره استین بالا بزنید و چند وقت تو یه تعمیرگاه حتی رایگان کار کنید تا کارو یاد بگیرید

Komando
07-06-1394, 08:05 بعد از ظهر
با تشکر و سپاس MOHSEN-14 من حقیقتش یه مقدار رو گیربکس مشکل د ارم و می خواستم کار رو اصولی یاد بگیرمسلام. من وقتی موتورم رو خریدم (تریل 200 زنجیرتایم) هیچی از موتور بلد نبودم خدا شاهد هر وقت چیزیش خراب میشد خودم درستش میکردم همینجور پیش میرفت از بلبرینگ چرخ بگیر تا بلبرینگ میلنگ و رینگ پیستون همش خودم تعمیرش میکردم تنها چیزی هم که بلد بودم اصل چهار زمانه که موقع تایم کردنش از رو همین تایمش میکردم بار اولم که برا تعویض بلبرینگهای میلنگ تمام انجینو باز کردم وقتی پوسته موتور رو از وسط باز کردم گیربکس چندتا از چرخدنده و و.اشر هاش ریخت بیرون ولی براحتی سرهمشون کردم به نظر من اگه آدم فنی کاری هستی و دست به اچارت خوبه یه موتور بخر و خودت بازو بستش کن براحتی خودت استاد میشی .من هر وقتم بیکار باشم برا بچه محلامون موتوراشون رو مجانی تعمیر میکنم .هر موتوری که بیارن باز میکنم .از همه موتور سازای پلدخترم واردترم.

alireza315
11-06-1394, 08:35 قبل از ظهر
خدا حفظت کنه!