PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه باجاج باکسر با تی وی اس مکس 4

big_00a
06-06-1394, 10:04 بعد از ظهر
باجاج باکستر

[Only registered and activated users can see links]

تعداد سیلندر: تک سیلندر
حجم سیلندر: 150 سی سی
توان موتور: 8/09 کیلووات در 8499 دور در دقیقه
نوع سوخت : بنزین
مصرف سوخت: 2/08 لیتر در صد کیلومتر
سیستم تغذیه : کاربراتور
ظرفیت باک: 11 لیتر
وزن خالص: 123 کیلوگرم
حداکثر سرعت: 93.1 کیلومتر در ساعت
ابعاد موتورسیکلت (میلیمتر) : ارتفاع 1028 * عرض 760 * طول 2016

تی وی اس مکس 4ر

Displacement
109.7 cc

Maximum Power

Maximum Torque

Gearbox
4-Speed

Kerb/Wet Weight
118 kg

Fuel Tank Capacity
12 litres

Top Speed
90 kmph

big_00a
07-06-1394, 11:31 قبل از ظهر
به نظر من تی وی اس باید بهتر باشه

erfi.747
07-06-1394, 04:12 بعد از ظهر
به نظر من تی وی اس باید بهتر باشه
نظر شما محترم ولی حتی رو کاغذ هم بهتر نیست !! کیفیت محصولات tvs رو هم که دیدیم چه جوریه ..:s (9):

912
07-06-1394, 05:24 بعد از ظهر
100 % TVS بهتره

erfi.747
07-06-1394, 06:01 بعد از ظهر
100 % TVS بهتره
داداشم نظر شمام محترم ولی اگه خوب بود و میتونست رقیب جدی واسه باکسر 150 هم نه واسه باکسر 125 باشه واردش میکردن دیگه !! موتور خوبه ی tvs که آپاچی باشه رو دیدیم چه آشغالیه دیگه چه برسه به این ..

Alireza.BMW
07-06-1394, 08:22 بعد از ظهر
این تی وی اس چه سیلندرش کوچیکه مثه نخود میمونه موتور 110سی سی؟؟؟ چرا اینجوریه فک نکنم قدرتی داشته باشه در مقابل باکسر... ولی تی وی اس همیشه نشون داده انجین و سواری نرمی داره نسبت به اثر محصولات باجاج

big_00a
07-06-1394, 09:27 بعد از ظهر
TVS رو وارد کردن
چون من کپ این موتور رو امروز تو گرگان دیدم
صدای فوق العاده نرم و زیبایی داشت
نمیدونم بازم ولی حس میکنم تی وی اس شتابش باید بالاتر باشه

- - - Updated - - -

این تی وی اس چه سیلندرش کوچیکه مثه نخود میمونه موتور 110سی سی؟؟؟ چرا اینجوریه فک نکنم قدرتی داشته باشه در مقابل باکسر... ولی تی وی اس همیشه نشون داده انجین و سواری نرمی داره نسبت به اثر محصولات باجاج

خیلی صدای نرمی داره

erfi.747
08-06-1394, 12:43 قبل از ظهر
بله درست میفرمایید کاملا ..

big_00a
08-06-1394, 10:43 قبل از ظهر
همه حرفاشون رو زدن خب دلیل قانع کننده شما چیه که باکسر بهتره ؟

salar.gorgani
08-06-1394, 03:23 بعد از ظهر
من اگه باشم تی وی اس برمیدارم . مصرف سوخت کم . سبکتر.نرمتر ...واسه تو شهر هرچی موتور سبکتر و کم مصرفتر باشه بهتره ..

erfi.747
08-06-1394, 03:31 بعد از ظهر
همه حرفاشون رو زدن خب دلیل قانع کننده شما چیه که باکسر بهتره ؟
اول اینکه همه ی دوستان که اساتید بنده باشند میدونند که کیفیت محصولات باجاج از tvs بهتره .. دوم نرمی موتور هستش من خودم پشتش نشستم میتونم بگم واقعا یکی از نرم ترین موتورای باجاج هستش .. سیستم تعلیق بسیار خوب و نرمی هم داره در حد هم رده های خودش .. مصرف و اصطحلاک پایین و کم صدا بودن و کم خرج بودن و لرزش خیلی کم و همچنین خرکار بودن هم از خوبیای دیگشه .. سرعت و شتابشم عالیه بازم میگم در حد خودش و هم رده هاش .. مورد دیگش هم استارت قویشه که به چشم دیدم تو هوای زیر صفر صبح با تک استارت بدون گاز اضافی روشن شد و روشنم موند .. حالا نمیدونم این مکس 4 استارت داره یا نه ولی فکر نمیکنم داشته باشه .. اینم بگم که یه سری صحبت هایی بین مقامات شده که این موتورو جایگزین سی جی 125 ها بکنند حالا یا با برداشتن گمرکی یا با تولید داخلی این موتور تحت لیسانس باجاج هندوستان .. پس حتما موتور بی نظیری در حد خودشه که میخواد جایگزین تمام این اشی مشی های سرطان بشه ..

said khansar
08-06-1394, 05:49 بعد از ظهر
tvsبایدبابوکسر125مقایسه میشد!به هرحال هردوموتورکیفیت قابل قبولی دارن نورچراغهاخوبه هردوموتورخودشونوبترکونن100 امیرن ولی شتاب بوکسربهترهtvsسبکترنرمتروشه یتره(توترافیک بهترجواب میده)چهارعددکمک فنردرعقب باعث شده موقع بارزدن ویانشستن ترک نشین موتورکمتربخابه زین دوتیکه داره وباکشم یک لیتربیشترجامیگیره!بوکسرم که همه میدونن که خیلی وقته امتحانشوپس داده وپرقدرتترازtvsهستش وتوبازارشناخته شده تره!ودوستانی که ازسروصداوقیافه سیجی خسته شدن میتونن باکمی هزینه بیشتربرن سراغ این موتوراکه موتورای کاری وبی ازاری هستن!

NF150
26-07-1394, 02:11 قبل از ظهر
تی وی اس مکس که 110 سی سیه باجاج باکسر 150 سی سی خب معلومه که از نظر قدرت سرعت باجاج باید بهتر عمل کنه ظاهرشونم تو یه سبکه در کل باکسر بهتره.
اما من نمیدونم بعضی دوستان چطور یکی از موتورهای پرطرفدار بین جوونهایه ایرانی رو به این راحتی میگن آشغال!!!!بدون استناد به مدارک از منابع معتبر و موثق:297::297::297:!!!!!حالا اصلا آپاچی از محصولات باجاج ضعیفتر خب این به معنیه آشغاله بودنه آپاچیه!!! یا شاید هنوز درک درستی از واژه ی آشغال ندارند.
اگه آپاچی آشغاله این موتورهای طرح ویو ایرانی چی هستن دیگه خدا میدونه:gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile ::gigglesmile::gigglesmile:

pooyamohammed
04-08-1394, 02:59 قبل از ظهر
قدرت باکسر بیشتر است و حدود 11.5 اسب بخار است. شاسی هم به نظر خیلی بهتر می‌اید.