PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سوزوکی مونتاژ آمیکو 250

amirreza_gh
03-06-1394, 10:05 بعد از ظهر
سوزوکی سی سی250 مونتاژ آمیکو فنی و ظاهر فوق العاده سالم,پلاک ملی و مدارک کامل, موتور دست نخورده و همه چیز فابریک بوده و تمام سرویسها رو خودم انجام دادم و دست موتور ساز نخورده جلو جفت دیسک, بیمه و تخفیف ,اگزوز حرفه ای,صفحه کلاج نو ,مگنت و سیستم برق نو,تمام آمپرها و کلیدها سالم و...
خلاصه این موتور با دقت خاص انتخاب و نگهداری شده و بدون هیچگونه صدای اضافی هست

قیمت 3900

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

amirreza_gh
06-06-1394, 10:33 بعد از ظهر
ضمنا با روان تمیز هم معاوضه میشود

amirreza_gh
14-06-1394, 12:05 قبل از ظهر
up

حسین1361
14-06-1394, 02:56 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز میشه یکم راجع به این موتور توضیح بدی؟ شتاب تاپ اسپید تامین قطعات............ تحت لیسانس ساخته شده یا چینیه؟ سواریش چطوره؟

amirreza_gh
14-06-1394, 02:27 بعد از ظهر
سلام
ماکزیمم سرعت که من تست کردم 130 تا البته دوستان 150 رو تست کردن
شتاب بالاتر از پالس و کمتر از مگلی..
تمامی قظعاتش توی گمرک آقای الیاسی و زندیه دارن با قیمت مناسب,بعضی هم با موتورهای دیگه یکیه
مثلا بوبین کامل رو نو 90 تومن,چراغ عقب 12 تومن,صفحه کلاج کامل 45 تومن,دسته ترمز 10 تومن,لنت عقب 18 تومن رو خریدم,قظعاتش نسبتا ارزونه.
موتورش و خیلی قظعات ژاپنیه ولی فکر کنم شاسی چین باشه ولی کیفیت عالی داره.و مونتاژ آمیکو برای یگانها ساخته شده و فروش آزاد نداره و هنوز تولید میشه.
سواری ایمنیو به خاطر طراحی و وزن زیادش داره و پایداری خوب و کنترل خوبی داره

- - - Updated - - -

فقط چون دوباره میخوام تریل بخرم میفروشم

hamed510
14-06-1394, 02:40 بعد از ظهر
شتاب بالاتر از پالس و کمتر از مگلی..

دوست عزیز خیلی ببخشا تاپیکت نظر میدم ولی این نوع موتورا تو شتاب و سرعت به گرد پالس هم نمیرسه چه برسه به اینکه بخواد بالاترم باشه!!

amirreza_gh
14-06-1394, 02:56 بعد از ظهر
خواهش میکنم
بهترین پالس که ان اس 200 با 3 شمع هست رو خودم باهاش کورس انداختم,100 متر اول جلو هست ولی بعد اون عین هیولا قورتش میده
180 که حرفی برای گفتن نداره...
توی سربالایی و گردنه هم موتور نعره میزنه و پر در میاره....

VAHID
14-06-1394, 03:17 بعد از ظهر
بر طبق قوانین باشگاه[Only registered and activated users can see links]
برای ارسال هر اگهی مبلغ 5000 هزار تومان دریافت میگردد.

لطفا این مبلغ را از لینک زیر پرداخت نمایید :[Only registered and activated users can see links]

تا زمان پرداخت مبلغ فوق

تاپیک اگهی شما قفل خواهد شد.