PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجله سرگرمی

amirw3x
16-07-1390, 11:03 قبل از ظهر
با اجازه از مدیر سایت از این به بعد مجله سرگرمی رو برای بروبچ سایت رو افتتاح کنیم

سنگین‌ترین موتورسیکلت جهان

سنگین‌ترین موتورسیکلت جهان هازر بایک اشمید ( Harzer Bike Schmiede ) نام دارد که به دست تیلو و ولفرد نیبل ( Tilo and Wilfried Niebel ) از آلمان ساخته شد و هنگامی که در ۲۳ نوامبر ۲۰۰۷ وزن شد،۴٫۷۴۹ تن بود.
3731

تصادف جزیی موتور سیکلت کیانو ریوز ([Only registered and activated users can see links])کیانو ریوز از آسیب دیدگی در یک تصادف جزئی با موتور سیکلت خود در روز گذشته در بورلی هیلز جان سالم به در برد، چون اصلا در صحنه نبود!
3732
در حالی او به اداره ی پست ۹۰۲۱۰ در بورلی هیلز رفته بود ، ستاره فیلم ” سرعت ” موتور سیکلت خود را پشت مرسدس suv پارک کرده بود ، و ظاهرا راننده اتومبیل متوجه موتور سیکلت نشده بود.
خوشبختانه ، فقط آسیب جزئی به موتور سیکلت وارد شده بود و کیانو توانست دوباره آن را روشن کرده و حرکت کند. بد شانسی برای راننده مرسدس بنز سواری با نام تجاری جدید بود.
پلیس بورلی هیلز اشاره ی زیادی به این موضوع نکرده است.

داستان / بازی دانشمندان

روزی همه دانشمندان مردند و وارد بهشت شدند آنها تصمیم گرفتند تا قایم باشک بازی کنند.
انیشتین اولین نفری بود که باید چشم می گذاشت. او باید تا 100 میشمرد و سپس شروع به جستجو میکرد.
همه پنهان شدند الا نیوتون ...
نیوتون فقط یک مربع به طول یک متر کشید و درون آن ایستاد، دقیقا در مقابل انیشتین.
انیشتین شمرد 97, 98, 99..100…

او چشماشو باز کرد ودید که نیوتون در مقابل چشماش ایستاده.
انیشتین فریاد زد نیوتون بیرون( سک سک)
نیوتون بیرون( سک سک)
نیوتون با خونسردی تکذیب کرد و گفت من بیرون نیستم. او ادعا کرد که اصلا من نیوتون نیستم !
تمام دانشمندان از مخفی‌گاه‌شون بیرون اومدن تا ببینن اون چطور میخواد ثابت کنه که نیوتون نیست .
نیوتون ادامه داد که من در یک مربع به مساحت یک متر مربع ایستاده ام ،که من رو،نیوتون بر متر مربع میکنه .
و از آنجایی که نیوتون بر متر مربع برابر "یک پاسکال" می باشد
بنابراین من "پاسکالم" پس پاسکال باید بیرون بره (پاسکال سک سک) !

اس ام اس خنده دار

آخرین بیت سعدی :
به جز قشر غضنفر ها که از دم خرند
بنی آدم اعضای یکدیگرند !

.
سوال :
اگه یه مساوی جلوی اسمم بود اون طرف مساوی چی مینوشتی !؟
.
گوگل: من صاحب همه چیم
ویکی پدیا: من همه چیو می‌دونم
فیسبوک: من همرو میشناسم
اینترنت: من نباشم شما ها هیچین
برق: زر اضافی نزنید !
.
ورژن جدید ابراز علاقه
چند تا دوسم داری !؟
اختلاس تا !
.
در عروسی حیف نون بعلت شدید بودن برف شادی
۵ نفر در سقوط بهمن جان باختند !
.
دخترای عزیزی که میگن پسرا همه مثله همن
کسی مجبورتون نکرده بود همه رو امتحان کنید !
(فقط جنبه طنز دارد !)

یا علی :20: