PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوزوکی TS 400 apachi

hosseinm
26-04-1394, 08:45 بعد از ظهر
سلام
دیدم جای این تاپیک واقعا خالی هست.
یک موتور فوق العاده پر قدرت خیلی قوی تر از یاماها 400 و هم رده آنها.
این موتور در زمان شاه یا اوایل انقلاب به عنوان هدیه به سرهنگ های بازنشسته اهدا می شد و قیمت بالایی داشت.
کسی رو میشناسم که یکی در حد نو این موتور را داشت, میگفت با دنده 5 با گاز بلند میشه, چون شاسی سبک و انجین خیلی قوی داره.
دو مدل داشت, ساخت ژاپن یا ساخت سوزوکی امریکا که این کاتالوگ مربوط به سوزوکی امریکا با رنگ کالیفرنیا ارنج هست.
الان این موتور نسبت به یاماها 400 خیلی کم یاب تر هست, چون لوازمش خیلی کم یاب بود و دلیل اصلی آن قدرت بیش از اندازه موتور و شاسی ظریف باعث اوراق شدن شاسی ها به خاطر بد استفاده کردن در شرایط بد بوده است, و آنهایی که بهتر استفاده شده اند به خاطر نبود لوازم اصلی مانند رینگ پیستون در ایران زمین گیر شده اند.
من خودم 2 سال پیش یکی در سمنان پیدا کردم تمام فابریک 800 ولی سیلندر صدا میداد و رینگ پیستون در ایران شماره بعد صفر پیدا نشد.

در حال حاضر اگر کسی یکی سالم از این موتور سراغ داره من مشتری هستم به قیمت.
حتی اگه رینگ پیستون لازم داشته باشه ولی سیلندر باید فابریک باشه و کاربراتور.
امیدوارم از این تاپیک استفاده کرده باشید.

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

Amir R1
26-04-1394, 09:39 بعد از ظهر
یکی در حد خشک اینجا هست 40 خاستن نداده موتور به جونش بستس.بی رنگ یه خالم روش نیست.

hosseinm
26-04-1394, 09:44 بعد از ظهر
خیلی موتور جالبی هست, و بیش از حد انتظار قوی, اگه کسی یکی سالم از لحاظ فنی سراغ داشته باشه که احتیاج به بازسازی داشته باشه من میخرم, 2 سالم طول بکشه لوازمش رو جور میکنم, از تیپش خیلی خوشم می آید.

ghool
14-05-1394, 11:58 بعد از ظهر
یه دونه تمیز تو دیوار تهران دیدم زده بود 15تومن

hosseinm
17-05-1394, 08:43 بعد از ظهر
یه دونه تمیز تو دیوار تهران دیدم زده بود 15تومن
سلام
لینک داری بفرستی؟