PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکراپوییچ کربن 6ضلعی

hannan
25-04-1394, 03:10 بعد از ظهر
با سلام خدمت عزیزان موتورسوار:
چند وقتیه تو سایت فتوشاپ اگزوز های مختلفی با قیمت های مناسب عرضه میکنن.کسی اطلاعات خاصی درخصوص کیفیت وصدای این اگزوزها داره مثلا اگه روی موتورسیکلتی مانند اپاچی نسب بشن میتونن صدای قابل قبولی به مانند صداهایی که از موتورهای 400سی سی می شنویم ارائه بدن؟ اگر نه چه اگزوزی رو پیشنهاد میکنین که همچین قابلیتی رو داشته باشه
مخصوصا اگزوز:اکراپوییچ کربن شش ضلعی سایلنسدار
لطفا عزیزانی که میدونن راهنماییم کن...

shahriarr
25-04-1394, 03:25 بعد از ظهر
با سلام خدمت عزیزان موتورسوار:
چند وقتیه تو سایت فتوشاپ اگزوز های مختلفی با قیمت های مناسب عرضه میکنن.کسی اطلاعات خاصی درخصوص کیفیت وصدای این اگزوزها داره مثلا اگه روی موتورسیکلتی مانند اپاچی نسب بشن میتونن صدای قابل قبولی به مانند صداهایی که از موتورهای 400سی سی می شنویم ارائه بدن؟ اگر نه چه اگزوزی رو پیشنهاد میکنین که همچین قابلیتی رو داشته باشه
مخصوصا اگزوز:اکراپوییچ کربن شش ضلعی سایلنسدار
لطفا عزیزانی که میدونن راهنماییم کن...

ببینید اون صدا هایی که از موتور های اصل میشنوید خوب خودمون هم بکشیم به اون صدا نمیتونیم برسیم مگه این که خود موتور رو داشته باشیم این اگزوز ها هم تا تست نشه اصلا معلوم نمیشه
رو اپاچی دیدم اگزوز ببندن ولی اصلا جالب نمیشه رو موتور 250 تریل ایرانی هم اگزوز خارجی بستیم بد شد

erfi.747
25-04-1394, 03:57 بعد از ظهر
این اگزوز هایی که 300 - 200 تومن قیمت دارند ( روشون مارک اکروپاویچ و یوشیمورا زده ) اینا اصل هستن یا تقلبی ؟؟؟

!NAVID!
25-04-1394, 04:58 بعد از ظهر
تقلبی هستن ولی صدای خوبی داره
من رو موتور خودم بستم صدای خیلی خوبی داره راضی هستم
برای حجم های کم اینا ارزش خرید دارن نه اگزوز های 1.5 میلیونی!

hannan
27-04-1394, 11:50 بعد از ظهر
حقیقتش منم اگزوزهای زیادی رو دیدم که رو این نوع موتورها امتحان شدن ولی ولی وقتی تست شدن وصداشونو شنیدم واقعا نا امید شدم .......

!NAVID!
28-04-1394, 12:18 قبل از ظهر
هیچ وقت از یه موتور تک یا دو سیلندر انتظار صدای 4 سیلندرو نداشته باشین!

hannan
28-04-1394, 12:34 قبل از ظهر
همینو بگو...زرق برق اگزوز ها واقعا همه چیز نیست موتور هم باید اون قابلیت ها ی لازم رو داشته باشه
هیچ وقت از یه موتور تک یا دو سیلندر انتظار صدای 4 سیلندرو نداشته باشین!

farshad 54
28-04-1394, 01:40 قبل از ظهر
قفل .........