PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در خرید موتور

crixus
24-04-1394, 02:11 بعد از ظهر
سلام دوستان من 20 سالمه قدم 174 البته به نظر خودم مهم نیست قد ولی دوستم گفت تو انجمن بگم . موتور سواری بلد نیستم ولی بخاطر علاقه میخوام بخرم از پالس و آپاچی خوشم میاد ولی گفتن چون وارد نیستی فعلا یه موتور ساده بگیر تا وارد شی با 1/200 میتونم موتور صفر بخرم ؟ اگه میشه قیمت آپاچی و پالس رو هم بگید ممنون

blackshale
24-04-1394, 02:26 بعد از ظهر
سلام دوستان من 20 سالمه قدم 174 البته به نظر خودم مهم نیست قد ولی دوستم گفت تو انجمن بگم . موتور سواری بلد نیستم ولی بخاطر علاقه میخوام بخرم از پالس و آپاچی خوشم میاد ولی گفتن چون وارد نیستی فعلا یه موتور ساده بگیر تا وارد شی با 1/200 میتونم موتور صفر بخرم ؟ اگه میشه قیمت آپاچی و پالس رو هم بگید ممنون

سلام دوست عزیز...با این بودجه و شرح حال شما تنها موتوری که میتونید بگیرید و بهتر هم هست یه cg125 یا 150 دست دوم تمیز بگیر ایشالله که موفق باشی

moein 007
24-04-1394, 09:09 بعد از ظهر

صفر که نمیتونید بخری دوست عزیز مگه بودجه رو تا1500افزایش بدی اونوقت یه سی جی صفر میتونی بگیری و همون بهتر شما یه سی جی داغون بخری که یاد بگیری و اگه خدای نکرده خوردی زمین مشکلی نباشه واست

MANHUNT
25-04-1394, 11:07 قبل از ظهر
شما میتونی سی جی کارکرده بگیری با همین موتور هم تمرین کن دستت که راه افتاد پول جم کردی بیا سمت پالس و اپاچی قیمتای پالس و اپاچی حول حوش 6 تومن هستش خوبیه سی جی این هستش که اگه خدایی نکرده باهاشم زمین بخوری خرجش تعمیر خیلی خیلی کمتر از موتورای دیگس

farhadcs
25-04-1394, 06:48 بعد از ظهر
سلام دوستان منم 32 سالمه قدم 184 موتور سواری کم بلدم بعد از چندین سال مقاومت برای نخریدن موتور(چون همه میگن خطرناکه) به این نتیجه رسیدم که شدیدا علاقه دارم و میخوام بخرم .حدود 3 میلیون حالا یکم بالا میتونم هزینه کنم .برام سرعت مهم نیست فقط اینکه مثل CG125 سرو صداش زباد نباشه و موقع سواری هم مثل موتورای اسپورت خم نشم جلو قیافشم در حد مثلا کایوت 150 نسبتا بدک نیست نکته مهم اینکه هزینه تعمیرشم معقول باشه به نظر اساتید محترم میتونم چیزی پیدا کنم ؟؟ممنون دوستان

moein 007
25-04-1394, 11:34 بعد از ظهر
سلام دوستان منم 32 سالمه قدم 184 موتور سواری کم بلدم بعد از چندین سال مقاومت برای نخریدن موتور(چون همه میگن خطرناکه) به این نتیجه رسیدم که شدیدا علاقه دارم و میخوام بخرم .حدود 3 میلیون حالا یکم بالا میتونم هزینه کنم .برام سرعت مهم نیست فقط اینکه مثل CG125 سرو صداش زباد نباشه و موقع سواری هم مثل موتورای اسپورت خم نشم جلو قیافشم در حد مثلا کایوت 150 نسبتا بدک نیست نکته مهم اینکه هزینه تعمیرشم معقول باشه به نظر اساتید محترم میتونم چیزی پیدا کنم ؟؟ممنون دوستان

سلام خدمت شما به پرشین موتور خوش آمدید:icon_pf _101_:
گزینه ی مناسب برلی شما به نظر من پالس135 هست
کم مصرف پر شتاب کم اصطحلاک زیبا چهار سوپاپ بسیار کم صدا سگ جون
موفق باشید سوالی بود ما در خدمتیم:pm:

irmacfa
26-04-1394, 03:43 قبل از ظهر
این موتور 150 های تخت همون 125 ها ولی 150Cc !
صداشون چطوره نسبت به 125 ها چطوره مدل استارتیش رو بخریم میگن 2/600/000

Sent from my B1-750 using Tapatalk

farhadcs
29-04-1394, 07:18 بعد از ظهر
سلام مجدد بازار قیمت گرفتم پالس 135 4800 میگن که با بودجه من همخونی نداره نظرتون راجع به daichi 135 (یه کارکردش هست 1400 تا کار کرده 2.400 میگه صفرش 2.750 )یا volga 150 یه موتوری هم هست natali 200 اینم مدل 91 بدون بیمه 2.400 میگن

- - - Updated - - -

سلام خدمت شما به پرشین موتور خوش آمدید:icon_pf _101_:
گزینه ی مناسب برلی شما به نظر من پالس135 هست
کم مصرف پر شتاب کم اصطحلاک زیبا چهار سوپاپ بسیار کم صدا سگ جون
موفق باشید سوالی بود ما در خدمتیم:pm:

سلام مجدد بازار قیمت گرفتم پالس 135 4800 میگن که با بودجه من همخونی نداره نظرتون راجع به daichi 135 (یه کارکردش هست 1400 تا کار کرده 2.400 میگه صفرش 2.750 )یا volga 150 یه موتوری هم هست natali 200 اینم مدل 91 بدون بیمه 2.400 میگن

MrAli
29-04-1394, 07:54 بعد از ظهر
سلام. من دنبال یه موتور هستم برا رفتن از خونه به محل کار و خریدای کوچیک منزل. حدود ۳/۵ (سه و نیم) میتونم خرج کنم. چی بگیرم؟
از نوجوانی موتور سواری کردم و تقریبا باتجربه هستم.
خودم بین باکسر ۱۵۰ و طرح ویو (کاب) شک دارم. از یک طرف باکسر خیلی قرص و محکم و باکیفیت به نظر میاد از طرف دیگه طرح ویوها چون کلاچ ندارن تو ترافیک راحت تر هستن و به خاطر سبد جلو پا برای خریدای کوچیک خونه هم مناسب ترن.
لطفا راهنمایی کنید چی بگیرم.

shahriarr
29-04-1394, 08:02 بعد از ظهر
سلام. من دنبال یه موتور هستم برا رفتن از خونه به محل کار و خریدای کوچیک منزل. حدود ۳/۵ (سه و نیم) میتونم خرج کنم. چی بگیرم؟
خودم بین باکسر ۱۵۰ و طرح ویو (کاب) شک دارم. از یک طرف باکسر خیلی قرص و محکم و باکیفیت به نظر میاد از طرف دیگه طرح ویوها چون کلاچ ندارن تو ترافیک راحت تر هستن و به خاطر سبد جلو پا برای خریدای کوچیک خونه هم مناسب ترن.
بهترین کار-یه پالس یا اپچی بگیری یه پونصد تومنم خرجش کنی موتورت میشه اماده مصرف به هیچ مشکلیم نمیخوری-کم مصرف کم هزینه خوشرخ

MrAli
29-04-1394, 09:31 بعد از ظهر
بهترین کار-یه پالس یا اپچی بگیری یه پونصد تومنم خرجش کنی موتورت میشه اماده مصرف به هیچ مشکلیم نمیخوری-کم مصرف کم هزینه خوشرخ
گزینه های خوبی هستن اما من از استایل نشستن روی پالس یا آپاچی خوشم نمیاد، دوست ندارم روی موتور خم شم.

MANHUNT
30-04-1394, 10:34 قبل از ظهر

موتور کم خرج و بی دردسر میخوای بوکسر 150 بگیر همه جوره خوبیه مصرف واصتحلاکش مناسبه بی کلاچ هم خوب هستن اما موتورای نازنازی هستن شما هم که از جوونی موتور سواری کردی مشکل کلاچ نداری پس با کلاچ بگیر

shahriarr
30-04-1394, 11:08 قبل از ظهر
گزینه های خوبی هستن اما من از استایل نشستن روی پالس یا آپاچی خوشم نمیاد، دوست ندارم روی موتور خم شم.

بسته به استایل شما داره
اگه قدتون کوتاه باید رو موتور دراز بکشید اگه بلند معمولی
اینا رو نمیخواید یا بی کلاچ یا همین بوکسر و این 125 های تنوع موتور خوب کمه

- - - Updated - - -

بسته به استایل شما داره
اگه قدتون کوتاه باید رو موتور دراز بکشید اگه بلند معمولی
اینا رو نمیخواید یا بی کلاچ یا همین بوکسر و این 125 های تنوع موتور خوب کمه

navidP1366
30-04-1394, 05:41 بعد از ظهر
سلام دوستان يه موتور با وي‍‍زگيها زير ميخوام:
1- بودجه ام بين 9 تا 13 ميليونه
2-به خاطر كمر دردم نياز به يه موتوري نرم دارم كه روي دست انداز ها نرمي خودشو به خوبي نشون بده
3- اسپورت باشه
4- دو مورد خوب به من پيشنهاد بديد لطفا.

said khansar
30-04-1394, 06:22 بعد از ظهر
شتاب خوب میخای سرعت خوب میخای باکمبودلوازم مشکل نداری چقدردرروزازموتوراستفاده میکنی؟

navidP1366
30-04-1394, 06:30 بعد از ظهر
استفاده شهري دارم. مثلا رفتن به مغازه و دور زدن تو سطح شهر. روزي يه ساعت موتور سواري تو شهر

- - - Updated - - -

شتاب خوب میخای سرعت خوب میخای باکمبودلوازم مشکل نداری چقدردرروزازموتوراستفاده میکنی؟

ظاهر اسپورت برام مهمه و نرمي موتور رو دست اندازها. استفاده شهري دارم رفتن به محل كار و دور زدن تو سطح شهر روزي يه ساعت.

said khansar
30-04-1394, 06:32 بعد از ظهر
ببخشید سوال میکنم چون13پول موتوردادن کم نیست اینطوری دوستان بهترمتوجه میشن وموتوربهتری بهت معرفی میکنن!صداش زیادباشه یاکم سرعت دوستداری چندتابره

navidP1366
30-04-1394, 06:37 بعد از ظهر
ببخشید سوال میکنم چون13پول موتوردادن کم نیست اینطوری دوستان بهترمتوجه میشن وموتوربهتری بهت معرفی میکنن!صداش زیادباشه یاکم سرعت دوستداری چندتابره
صداش و سرعت برام مهم نيست . ظاهرش برام مهمه و نرمي موتور. يه سقف هزينه برا خودم مشخص كردم كه طرف 10 ميليونه حالا يكي دوتومان بالا پايين مهم نيست.
فقط نرمي موتور رو دست انداز ها و ظاهرش برام مهمه . البته كه دوام خوبي داشته باشه و نخواد هي خرجش كني.البته استفاده سنگين كه باهاش سرعت برم رو ندارم.

said khansar
30-04-1394, 06:43 بعد از ظهر
بنظرم اپاچی180 بگیرنرمه ترمزای خوبی داره 6تومنه مابقی میمونه توجیبت وخرج اضافی هم نکردی دومین گزینه پالس ان اس هست9تومن !

navidP1366
30-04-1394, 07:11 بعد از ظهر
بنظرم اپاچی180 بگیرنرمه ترمزای خوبی داره 6تومنه مابقی میمونه توجیبت وخرج اضافی هم نکردی دومین گزینه پالس ان اس هست9تومن !
ان اس ظاهر خوبي داره.تكنولو‍‍ژي بروزي داره ولي نرمي موتور رو نميدونم چطوره؟ از اپاچي خوشم نمياد.
دايليم هم معرفي كردن اما نميدونم چطوره.
و يه چيز ديگه دست دوم ان اس هم زياد شده . و سوال پيش مياد كه ايا موتور خوبي نيس كه ميفروشنش.؟

said khansar
30-04-1394, 08:06 بعد از ظهر
ان اس هم نرمه هم هندلینگ وترمزوشتاب خوبی داره پالس ان اس به دلیل یاتاقان بودن وبازدهی زیادموتورنیازبه رسیدگی بیشتری داره انجینش حالاطرف9تومن پول موتورداده فکرمیکنه هایابوساخریده میره روردلاین وعدم رسیدگی چندروزدیگه موتوردلشومیرنه که چرا160تانمیره چراصداهایابوسانمیده وسریع به فکرفروشش میفته درحالی که ان اس یک موتوراستریته وتاپ اسپیدبرای این موتوریک چیزبی معنیه و.......!شما چون اهل سرعت نیستی وبه موتورفشارالکی نمیاری واستفاده شهری داری گزینه خوبی هستش!راجب دایلیم هم موتورخوبی هستش وفلاپ داره واسپرته وتودیده ولی چون شمااستفاده شهری داری ولوازمش کمیابه وتوترافیک مثل ان اس نیست دایلیم نگیرولی خوب موتورخوبی هستش وبرای شما چندین سال موتوره !پالس220هم هست اگه قیافش به دلت میشینه !

ALEX_HOT
30-04-1394, 09:20 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
بنده حدودا 12 روزه پالس NS گرفتم - 7 سال سی جی سوار بودم
تجربه 12 روزه من ...
موتور نرمیه
شتابش حرف نداره
حداکثر سرعت (معقول) 120 کیلومتر رو مثل آب خوردن پر میکنه
رادیات آب داره
در کل موتور بی صداییه
معایب این موتور از نظر من ...

کیفیت پایین پیچ های انجین
صدای بیشتر در هنگام توقف موتور سیکلت نسبت به هنگام حرکت
یه مقدار هم برا من سنگینه شما رو نمیدونم
همین

قیمت هاش ...
دو رنگها 8550
تک رنگ آبی و تک رنگ قرمز 8750
زرد تک رنگ حول و حوش 10 تومن
به مبالغ فوق هزینه سند و بیمه هم اضاف میشه

خرید خوبی داشته باشید

poriya.r.250cc
30-04-1394, 11:31 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز به نظر من ک برات ظاهر و نرمی مهمه پیشنهادم مگلی 250rهستش ک قیمت تیپ 2جدیدش 11میلیونه موتور فوق العاده ایه وپیشنهاد دومم همین مگلیه ک شتاب اولیش عالیه سرعتش 180کیلومتر برساعته وحالت ریسینگش و ظاهر زیباش این موتورو یه موتور خاص کرده.امید وارم رهنماییه خوبی بهت کرده باشم موفق باشی

hosin2a
31-04-1394, 09:46 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز به نظر من ک برات ظاهر و نرمی مهمه پیشنهادم مگلی 250rهستش ک قیمت تیپ 2جدیدش 11میلیونه موتور فوق العاده ایه وپیشنهاد دومم همین مگلیه ک شتاب اولیش عالیه سرعتش 180کیلومتر برساعته وحالت ریسینگش و ظاهر زیباش این موتورو یه موتور خاص کرده.امید وارم رهنماییه خوبی بهت کرده باشم موفق باشی
برادر من نظر شما قابل احترامه .....
ولی
ایشون مشکل کمر درد دارن.....ایشون اگه ریس سوار بشن که کمر براش نمیمونه......بعدش مگلی کجاش 180 تا میره؟؟؟؟ بعدش مگلی که به بی کیفیتی معروفه ....ایشون موتوری میخواد که خرجی هم نداشته باشه......بعدش قبول دارم ظاهرش قشنگه.....چون طراحی شده توسط انگلیسه......بعدش ایشون استفادش شهریه ....این موتور به دلیل ریس بودن و فرمان پذیری کمتر نسبت به دیگر کلاس ها بدرد سر کار رفتن و دور زدن تو شهر برا هر روز نمی خوره...........ببخشید هان......اگه به نظرتون انتقاد کردم.......خواستم معایب این موتور هم گفته بشه.....
و اما.....به نظر من....
به نظر من همون پالس 200 ان اس خوبه.....هم اسپرته....هم رادیات آب داره و تو ترافیک مشکل گرم کردن نداره......هم پر شتابه......هم اگه درست و معقول ازش استفاده کنی خرج زیادی نداره......صداش هم کمه نسبت به این سی جی ها...خیلی کم تره.....ولی نرمی رو راستش سوار نشدم.....ولی همه که میگن موتور خیلی نرمیه.....
من پالس 220 دارم......
پالس 220 هم موتور خیلی خوبیه....قیمتش حدود 7 تومنه.....ولی به نرمی 200 ان اس نیست.......رادیات روغن داره.....شتابش خوبه ...ولی شتاب 200 ان اس بیشتره.......خرجی نداره......امتحان خودشو پس داده ...و خر کاره.....صداش هم مثل بقیه پالسا ......نرمیش هم خوبه ......ولی میشد نرمتر هم باشه......ظاهرش هم سلیقه ایه......

دایلیم هم هست.....که اطلاعات زیادی دربارش ندارم....ولی تا اونجایی که شنیدم موتور کم خرج و خوبه....راحت میباشد.....شتاب و سرعت قابل قبولی داره.....ولی قطعاتش کمی کم یابه........مثلا من که تو شهرستانم اگه مشکلی براش پیش بیاد ....فکر نمیکنم اصلا تعمیر کاری باشه برا این موتور......چه برسه به لوازم.....

در آخر هم مثل بالا پیشنهاد من پالس 200 ان اس....

راستی این که گفتی دست دو برا فروش زیاد شده ایا مشکل دارن یا نه؟؟؟
بگم که مشکل ندارن.....مشکل از طرفه.....به قول دوستمون که چند پست قبل گفتند ....ظاهر موتور جذاب و وسوسه برانگیزه......برا همین طرف فکر میکنه باید 160 تا بره.......برا همین 2 روزه موتور رو میترکونه........
این موتور موتور ظریفیه......نباید باهاش رد لاین و سرعت بالا رفت......این موتور برا تو شهر ....برا این که بری سر کار.....دور بخوری .....بسیار مناسبه.....
امیدوارم توانسته باشم بهت کمک کرده باشم....

navidP1366
01-05-1394, 11:27 قبل از ظهر
برادر من نظر شما قابل احترامه .....
ولی
ایشون مشکل کمر درد دارن.....ایشون اگه ریس سوار بشن که کمر براش نمیمونه......بعدش مگلی کجاش 180 تا میره؟؟؟؟ بعدش مگلی که به بی کیفیتی معروفه ....ایشون موتوری میخواد که خرجی هم نداشته باشه......بعدش قبول دارم ظاهرش قشنگه.....چون طراحی شده توسط انگلیسه......بعدش ایشون استفادش شهریه ....این موتور به دلیل ریس بودن و فرمان پذیری کمتر نسبت به دیگر کلاس ها بدرد سر کار رفتن و دور زدن تو شهر برا هر روز نمی خوره...........ببخشید هان......اگه به نظرتون انتقاد کردم.......خواستم معایب این موتور هم گفته بشه.....
و اما.....به نظر من....
به نظر من همون پالس 200 ان اس خوبه.....هم اسپرته....هم رادیات آب داره و تو ترافیک مشکل گرم کردن نداره......هم پر شتابه......هم اگه درست و معقول ازش استفاده کنی خرج زیادی نداره......صداش هم کمه نسبت به این سی جی ها...خیلی کم تره.....ولی نرمی رو راستش سوار نشدم.....ولی همه که میگن موتور خیلی نرمیه.....
من پالس 220 دارم......
پالس 220 هم موتور خیلی خوبیه....قیمتش حدود 7 تومنه.....ولی به نرمی 200 ان اس نیست.......رادیات روغن داره.....شتابش خوبه ...ولی شتاب 200 ان اس بیشتره.......خرجی نداره......امتحان خودشو پس داده ...و خر کاره.....صداش هم مثل بقیه پالسا ......نرمیش هم خوبه ......ولی میشد نرمتر هم باشه......ظاهرش هم سلیقه ایه......

دایلیم هم هست.....که اطلاعات زیادی دربارش ندارم....ولی تا اونجایی که شنیدم موتور کم خرج و خوبه....راحت میباشد.....شتاب و سرعت قابل قبولی داره.....ولی قطعاتش کمی کم یابه........مثلا من که تو شهرستانم اگه مشکلی براش پیش بیاد ....فکر نمیکنم اصلا تعمیر کاری باشه برا این موتور......چه برسه به لوازم.....

در آخر هم مثل بالا پیشنهاد من پالس 200 ان اس....

راستی این که گفتی دست دو برا فروش زیاد شده ایا مشکل دارن یا نه؟؟؟
بگم که مشکل ندارن.....مشکل از طرفه.....به قول دوستمون که چند پست قبل گفتند ....ظاهر موتور جذاب و وسوسه برانگیزه......برا همین طرف فکر میکنه باید 160 تا بره.......برا همین 2 روزه موتور رو میترکونه........
این موتور موتور ظریفیه......نباید باهاش رد لاین و سرعت بالا رفت......این موتور برا تو شهر ....برا این که بری سر کار.....دور بخوری .....بسیار مناسبه.....
امیدوارم توانسته باشم بهت کمک کرده باشم....
سلام .
كمك زيادي به من كردين. درست گفتين من اهل سرعت نيستم فقط نرمي و ظاهر برام اهميت داشت. و اينكه نميخوام به موتور فشار بيارم نهايتا 70 الي 80 سرعت برم.
200 ان اس رو به گفته شما انتخاب كردم . برم واسه خريد ان اس. ممنون از راهنمايي دوستان عزيز.

farhadcs
04-05-1394, 10:52 بعد از ظهر
از اینا کدومش ارزش خرید داره لطفا راهنمایی کنید
. دایچی 135 کارکردش 1400 تا 2،400 صفرش 2800-
2.ولگا 150 3700
3.فلات تریل 3700
4.همتاز 150 3400
5.ناتالی 200 مدل 91 بدون بیمه 2،400
6.متین mkz 139 قیمت 2.700
7.kayot 150 cc قیمت 2800
8.savin mkz 169 cc 2650
pishtaz 125d4 2700