PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیم کشی کیلومتر cbr 929

jetroom
24-04-1394, 11:29 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان
من به عکس رنگ سیم های فیش(کانکتور) کیلومتر 929 احتیاج دارم کسی از دوستان که 929 سراغ داره میتونه چند تا عکس با کیفیت و خوب برام بگیره که رنگها کامل معلوم باشه؟
خدا خیرتون بده

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Mohsen_14
24-04-1394, 04:16 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

عکسهای بیشتر رو اینجا پیدا کن : [Only registered and activated users can see links]=is ch&q=cbr+929+digital+speedometer+wiring+

تو یوتیوب هم کلیپ ها رو ببین از موتورهای مشابه هم میشه ترتیب سیم ها رو فهمید : [Only registered and activated users can see links] meter

اینجا رو هم بگرد : [Only registered and activated users can see links]

این تاپیک رو هم ببین : [Only registered and activated users can see links]!

همه ی اینها رو با فیلترشکن برو چون شاید عکس گذاشته باشن و نتونی ببینی .

.

- - - Updated - - -

دفترچه منوال موتور رو هم اگه بگردی و دانلود کنی کمک میکنه ، سرچ کن cbr 929 manual pdf

jetroom
25-04-1394, 03:44 بعد از ظهر
با تشکر
همه اینها رو گشتم ولی کافی نیست
در هر صورت یا pinout کانکتور کیلومتر که اسم هر پایه رو نوشته باشه میخوام که از روی اون و نقشه سیم کشی بتونم کیلومترو وصل کنم یا عکس از کانکتور پشت کیلومتر که سیم ها بهش وصلاند و رنگ سیم ها مشخصه
این pinout کیلومتر f4i هست یه چیزی مثل این ولی برای 929

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بازهم ممنون

jetroom
27-04-1394, 11:52 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]