PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لامپ LED موتورسیکلت

sasan2048
22-04-1394, 10:35 بعد از ظهر
سلام دوستان کسی اطلاعی از لاممپ های ال ای دی جلوی موتور که جدیدا بجای زنون خ جا افتاده تو خارج نداره؟
نمیدونین کجا گیرمیاد تو ایران؟
اینا هم خیلی کم مصرف اند و بیش از 1 امپر نمیخاد و هم گرمای زیادی تولید نمیکنن که به کاسه بلوری فلزی بخاد
[Only registered and activated users can see links]

mv agosta
22-04-1394, 11:29 بعد از ظهر
من از اینا ندیدم ولی یه مدل هستش که رو cg125 دیدم که کلا کاسه با کاسه چراغه که نور خوبی داره و 40هزارتومان هستش

moein 007
23-04-1394, 12:28 قبل از ظهر
دوست عزیز این چراغی که شما عکسشو گزاشتی بیشتر برای چراغ تو شهری استفاده میشه و به شدت کم نوره ولی این چراغ که دوستمون گفتن خیلی خوبه هم برای چراغ خطر اومده هم برای چراغ جلو
موفق باشید

Kamal 69
23-04-1394, 04:47 بعد از ظهر
سلام دوستان کسی اطلاعی از لاممپ های ال ای دی جلوی موتور که جدیدا بجای زنون خ جا افتاده تو خارج نداره؟
اینا هم خیلی کم مصرف اند و بیش از 1 امپر نمیخاد و هم گرمای زیادی تولید نمیکنن که به کاسه بلوری فلزی بخاد
سلام دوست گرامی این لامپایی که عکسشو گذاشتی نور به درد بخوری ندارن اون لامپای ال ای دی که رو ماشینا نصب میشه نور بالا و پایینشون جداست و هر کدوم توی یه کاسه نصب میشه و از یک پاور ال ای دی قوی در اونها استفاده شده و در واتهای مختلف در بازار عرضه شده که معمولا بین 20-25و30 وات هستند که 25 وات معمولتر است به طور مثال معمولا نور پایین پایه H7 و نور بالا پایه H1 میخوره وپروژکتور زیر سپری ها هم معمولا پایه H3 هستند شما برای داشتن هر دو کنتاکت باید از دو تا کاسه چراغ استفاده کنید در اینصورت زنون هم میتونید استفاده کنید راستی چرا از زنون استفاده نمیکنی چند وقتیه که یه نوع لامپ زنون اومده که یه لامپه ولی هر دو کنتاکت بالا و پایین روی یه لامپه توی پایه اش یه موتور کوچیک داره بین نور بالا و پایین تغییر وضعیت میده قیمتشم توی یکی از سایتای ایرانی 70000 زده و توی بسته بندیش سه مدل پایه مختلف گذاشتن که به هر موتوری بخوره در ضمن این لامپای ال ای دی خیلی گرونن و جفتی حدود 270,000 آب میخوره این لامپا و لامپای زنون برق DC میخان و برق موتور حتما از نوع چراغ سر باطری باشه یعنی شارژر بزرگ باشن که معمولا استارتیها اینطورین موفق باشید کوچیک شما کمالled headlight.jpeg

- - - Updated - - -

سلام دوست گرامی این لامپایی که عکسشو گذاشتی نور به درد بخوری ندارن اون لامپای ال ای دی که رو ماشینا نصب میشه نور بالا و پایینشون جداست و هر کدوم توی یه کاسه نصب میشه و از یک پاور ال ای دی قوی در اونها استفاده شده و در واتهای مختلف در بازار عرضه شده که معمولا بین 20-25و30 وات هستند که 25 وات معمولتر است به طور مثال معمولا نور پایین پایه H7 و نور بالا پایه H1 میخوره وپروژکتور زیر سپری ها هم معمولا پایه H3 هستند شما برای داشتن هر دو کنتاکت باید از دو تا کاسه چراغ استفاده کنید در اینصورت زنون هم میتونید استفاده کنید راستی چرا از زنون استفاده نمیکنی چند وقتیه که یه نوع لامپ زنون اومده که یه لامپه ولی هر دو کنتاکت بالا و پایین روی یه لامپه توی پایه اش یه موتور کوچیک داره بین نور بالا و پایین تغییر وضعیت میده قیمتشم توی یکی از سایتای ایرانی 70000 زده و توی بسته بندیش سه مدل پایه مختلف گذاشتن که به هر موتوری بخوره در ضمن این لامپای ال ای دی خیلی گرونن و جفتی حدود 270,000 آب میخوره این لامپا و لامپای زنون برق DC میخان و برق موتور حتما از نوع چراغ سر باطری باشه یعنی شارژر بزرگ باشن که معمولا استارتیها اینطورین موفق باشید کوچیک شما کمال

sasan2048
08-05-1394, 12:29 قبل از ظهر
از همه دوستان ممنونم
درکل منظورم استفاده از ال ای دی پاور بود تو چراغ جلو بجای زنون ولی ظاهرا هنوز قیمت بالایی دارن و بصرفه نیست. اما قصد دارم با ال ای دی پاور خودم یکیش رو طراحی کنم..:crazy:

arshiac457
04-06-1394, 10:33 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان کمال جان پاور رو اگه خودت سرهم کنی اصلا قیمتی نداره من رو ماشینم 3وات و 1وات کارکرده بودم الان میخوام رو موتور 10 واتشو به عنوان پرژکتور کار کنم شما یه لامپ میخری 10تومن با یهدرایور 7تومنی بسته به قدرت لامپت تازه اگه الکترونیک بلد باشی که بجا درایور مقاومت میذاری تهران پاساژ امجد بورسشه

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Kamal 69
23-06-1394, 04:05 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان کمال جان پاور رو اگه خودت سرهم کنی اصلا قیمتی نداره من رو ماشینم 3وات و 1وات کارکرده بودم الان میخوام رو موتور 10 واتشو به عنوان پرژکتور کار کنم شما یه لامپ میخری 10تومن با یهدرایور 7تومنی بسته به قدرت لامپت تازه اگه الکترونیک بلد باشی که بجا درایور مقاومت میذاری تهران پاساژ امجد بورسشه

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

سلام ارشیا جان با این جور کارها نور خوبی به دست نمیاد فقط به درد نور بالا میخوره من خودم 3 تا 3 واتی تایوانی سری کردم با لنزهای کوچیک پلاستیکی که دور برد هستند بستم روی یه هیتسینک بزرگ بعد بستم روی موتور بدون مقاومت خیلی هم خوب کار میکنن اما نورشون مثل زنون اذیت میکنه در ضمن درایور هم نمیخواد. یه چراغ قوه LED بزرگ هم دارم که یه LED پاور 3 واتی توش بود درش اوردم جاش یه LED پاور 10 واتی 12 ولتی بستم به یه هیتسینک کوچیک که روش یه فن کوچیک 12 ولتی هم نصب کردم که مال کامپیوتر بود با باطری یون لیتیوم نورش خیلی عالی شده ما که تو شب شکار میریم خیلی به درد میخوره. موفق باشی عزیز

m.rahimi.m
20-10-1394, 04:18 بعد از ظهر
دوستان عزیز سلام .

کسی تجربه نصب پاور ال ای دی رو روی پالس داره . من یه ده واتو میخوام به عنوان نور بالا رو موتور نصب کنم .

dr.hosseyn
21-10-1394, 09:02 بعد از ظهر
سلام من واسه 125 يه لامپledدرست كردم 12 تا لامپ سفيدشو خريدم دونه اي 900 با يه صفحه سري موازي روش لحيم كردم نورش عاليه همه فك ميكنن زنونه مصرفشم پايينه هد لايتم تازه در اومده ولي گرونه واسه موتور زنون به صرفه تره

m.rahimi.m
22-10-1394, 09:15 قبل از ظهر
دوست عزیز اگه ممکنه وسایل مورد نیاز و نقشه سر هم کردنشو برام بزارید .
خیلی ممنونتون میشم .

من در واقع برای نور بالا میخوام ازش استفاده کنم . زنون ارضام نمیکنه :acigar:

camayo
24-10-1394, 05:52 بعد از ظهر
سلام اقا ما رفتیم هد لایت گرفتیم بلاخره 38 تومن مارک tipoem واقعا راضیم نورش از زنون بیشتره 15 وات هست هم نور بالا هم نور پایین داره ؛ به علاوه با توجه به ضعیف بودن و اتمام عمر باطری واقعا کم مصرف و انگار باطری نو انداختم . من برا 125 خریدم تو کاسه چراغ مدل فن دارش جا نمیشد به همین خاطر سادش رو گرفتم که اصلا داغ نمیکنه .

!NAVID!
24-10-1394, 07:28 بعد از ظهر
سلام اقا ما رفتیم هد لایت گرفتیم بلاخره 38 تومن مارک tipoem واقعا راضیم نورش از زنون بیشتره 15 وات هست هم نور بالا هم نور پایین داره ؛ به علاوه با توجه به ضعیف بودن و اتمام عمر باطری واقعا کم مصرف و انگار باطری نو انداختم . من برا 125 خریدم تو کاسه چراغ مدل فن دارش جا نمیشد به همین خاطر سادش رو گرفتم که اصلا داغ نمیکنه .
سلام
اگه امکانش هست برام تو خصوصی عکساشو بفرستین
مرسی

m.rahimi.m
26-10-1394, 11:06 قبل از ظهر

سلام دوست عزیز .

میشه بفرمایید از کجا تهیه کردید؟ و اگه میشه یه عکس ازش بزارید که بشناسیمش رفتیم دنبالش بدونیم چی میخوایم .

ممنونم

camayo
26-10-1394, 12:18 بعد از ظهر
اینم عکساش.عکس کارتنشم گذاشتم . چندتاسَری داره برا کاسه های مختلف . برا ماشین هم فکر کنم بخوره . یه درایو داره .چون چراغ تو کاسه من شل بود تکان میخورد دورشو با چسب بستم که نه اب بره توش نه دیگه تکون بخوره تو عکس مشخصه

بازم سوالی بود در خدمتم

m.rahimi.m
26-10-1394, 12:25 بعد از ظهر
ممنونم از پاسخگویی سریعتون .

واقعا استفاده بردم .

فقط یه سوال اینو از سایتی سفارش دادید یا از لوازم فروشی موتورسیکلت تهیه کردید ؟

!NAVID!
26-10-1394, 03:54 بعد از ظهر
به خاطر اینکه led ها 2 طرفشه پرتاب نور به جلو چطوره؟
میشه شب از نورشم عکس بدی که تا کجا میندازه؟
ممنون میشم

camayo
27-10-1394, 01:16 قبل از ظهر
از مغازه لوازم فروشی موتورسیکلت گرفتم . زیاد گشتم ولی همه نداشتن . میخواستم از علی اکپرس سفارش بدم که رفتم واسه یه وسیلهدیگه ای که دیدم طرف آورده تو ویترین دیدمش گرفتم.همه جا ندارن چون تازه اومده فک کنم هر کسی ازش خبر نداره چون من خیلی براش گشتم.

- - - Updated - - -

نورش که عالیه حتما هم عکسشو میزارم .ولی دوست عزیز پرتاب نور بیشتر به کیفیت و کاسه و طلق و این چیزا بستگی داره .چون واسه 125 که همه چیش الکیه و استاندارد نیست که نور رو به هر طرف پرتاپ میکنه غیر از جلو که بتونی ببینی:gigglesmile:
اما از نظر من خیلی عالیه.
باطریم هم چون اخر عمرشه و چند روز موتور روشن نکردم خوابیده. تو اولین فرصت تو شب براتون عکس میزارم

- - - Updated - - -

دنبال یه لنز یا چیزی شبیه به لنز هایی که تو ماشین ها بکار میبرن میگردم که از نوری که تولید میکنه بتونم همرو متمرکز کنم رو به جلو که بهترین کارایی رو داشته باشه . کسی اگه تجربه داره بگه .که چطوری میشه تمام نور رو ازش استفاده کرد که پخش نشه:297:

m.rahimi.m
27-10-1394, 09:57 قبل از ظهر
سلام دوباره .

آره به حرفت ایمان اوردم :gigglesmile: چون دیروز رفتم گمرک تقریبا نصفشو گشتم به طرف میگم هد لایت اینجوری نگام میکرد :297:

بعد میگفتم بابا ال ای دی کاسه چراغ هوندا ک توش ال ای دی کار کردن بهم نشون میدادن . خلاصه نبود ک نبود .

امروز فردا میرم بقیه گمرکو بگردم شاید فرجی شد ولی باس داشته باشن یکیشون بلاخره داره

camayo
27-10-1394, 07:35 بعد از ظهر
سلام
گفتم که من حتی خواستم از علی اکسپرس سفارش بدم.تو همدان که من فقط تو یه مغازه دیدم و خریدمش . از این کاسه ها که توش ال ای دی کار کردن خوبه ولی نور بالا و پایین نداره و به این کیفیت و بی دردسر بودن نسبت به این هد لایتا نمیرسه.من که واقعا راضی هستم . هم نورش هم تو مصرفش که خیلی ؛ از زنون بهتره

- - - Updated - - -

سلام
گفتم که من حتی خواستم از علی اکسپرس سفارش بدم.تو همدان که من فقط تو یه مغازه دیدم و خریدمش . از این کاسه ها که توش ال ای دی کار کردن خوبه ولی نور بالا و پایین نداره و به این کیفیت و بی دردسر بودن نسبت به این هد لایتا نمیرسه.من که واقعا راضی هستم . هم نورش هم تو مصرفش که خیلی ؛ از زنون بهتره

Kamal 69
04-11-1394, 05:19 بعد از ظهر
سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام - به سایت زنون مارکت یه سر بزنید بد نیست.

picar
09-11-1394, 10:41 بعد از ظهر
شرکت تیپ او ای ام (Tipoem)
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

زمینه فعالیت:
واردکننده لوازم موتورسیکلت

مدیرعامل: شیری
مدیر فروش: ابراهیمی - مهدوی

اطلاعات تماس:

استان:
تهران

شهر:
تهران

وب سایت:

نشانی:
میدان رازی، خیابان مولوی، بعد از چهارراه امیریه، پلاک 1303

تلفن:
55385466 - 55385075 - 55485921 - 55485922

نمابر:
55386405

این آدرسو تو نت پیدا کردم در مورد شرکت tipoem ... یکی آمار بگیره تهران ببینه کجا دارن اون ال ای دی رو

m.rahimi.m
16-11-1394, 07:23 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز

فردا میرم سر وقتشون حتما
ممنونم بابت اطلاعت

m.rahimi.m
06-12-1394, 12:52 بعد از ظهر
ببخشید دیر اطلاع رسانی کردم .

اقلام مورد نظر مارو نداشت اصلا این فروشگاه

navid.ns
28-07-1395, 08:27 قبل از ظهر
‎سلام به همه دوستان عزیز
‎حقیقاتا بنده نه تابحال موتور داشتم و نه اطلاع خاصی از مسائل و مشکلات مربوط به اون دارم و برای تحقیق درباره موضوع دیگه ای و از طریق سرچ در گوگل به این فروم راهنمایی شدم.
‎حقیقت امر اینه که تخصص بنده الکترونیک هست و طراح و تولید کننده مدارات الکترونیکی هستم و در حال حاضر مشغول به تولید دستگاه اختراعی و اختصاصی خودمون به نام نور افزا که به امید خدا در شرف ورود به بازاره هستیم. کار این دستگاه هم همونطور که از نامش مشخصه تقویت نور چراغهای جلوی خودرو به صورت الکترونیکی و کاملا قابل مشاهده و واضح هست که حتی توی روز هم به وضوح افزایش شدت و پرتاب نور رو میشه مشاهده کرد.
‎چند وقت پیش تصمیم گرفتیم که این مدار رو برای موتور سیکلت هم تولید کنیم و به بازار بدیم ولی با بررسی و مشورت ابتدایی که با تعمیر کاران موتور داشتیم متوجه شدیم که در اکثر موارد سیستم برق موتور سیکلت ها دچار مشکلات زیادی مثل عدم وجود ولتاژ ثابت سر باطری یا حتی در خیلی از موارد استفاده چراغ جلو از برق مستقیم تولید شده توسط بوبین البته باز هم به دلیل مشکلات ولتاژ و آمپراژ ضعیف خروجی از شارژر و خرابی های زود به زود باطری و غیره هست. که این موارد با ساختار و نحوه کارکرد مدار دستگاه ما که نیاز به یک ولتاژ کاملا ثابت داره، سازگار نیست. به همین خاطر تصمیم به تولید یک نمونه باکیفیت و مطمئن از دستگاهی که در اصطلاح موتور سواران و تعمیر کاران موتور سیکلت به اون شارژر میگن و در واقع نام اون رگولاتور ولتاژ هست افتادیم که برخوردار از ولتاژ خروجی پایدار و همچنین جریان (آمپر) کافی برای شارژ باتری و همزمان مصرف چراغ جلوی موتور سیکلت باشه ‌. با توجه به اینکه به نظر میرسه انواع متفاوتی از دینام ها وجود دارن ولی چون از ساختار و تنوع نمونه های موجود در کشور اطلاع درستی ندارم در حال تحقیق روی این موضوع هستم تا بتونم به یک مدار ایده آل که بتونه همه این نیاز ها رو برآورده کنه برسم.
‎حالا با وجود پیدا کردن این فروم و وجود افراد مطلعی که در این بخش حضور دارند، تقاضا دارم در صورت امکان برای کسب اطلاعاتی در مورد ساختار و تنوع بخش مولد برق (دینام)روی موتور سیکلت ها مثل مقدار ولتاژ و آمپراژی که توسط بوبین در انواع مختلف اونها تولید میشه و همینطور نوع و ساختار سیم پیچ استفاده شده در اونها به بنده کمک کنید.
‎بسیار متشکرم.

nima_1
12-03-1397, 09:00 بعد از ظهر
سلام دوستان، این ال ای دی 4تاییها چرا فقط یه ردیفش روشن میشه؟ کسی میدونه