PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید

Emad 021
21-04-1394, 07:06 بعد از ظهر
سلام دوستان قصد خرید موتور واسه استفاده روزانه دارم.بنظرتون میشه روی دایلیم واسه استفاده روز مره درون شهری حساب کرد اذیت نمیکنه؟ یا بهتره آپاچی بگیرم؟
دوست داشتم یدونه نیکد خوب(بجز NS) بگیرم ولی خب بودجه کفاف نمیده:(

moein 007
21-04-1394, 09:26 بعد از ظهر
دوست عزیز هر کس توقعی از موتور داره و شما باید بگی چه توقعاتی داری و ملاک های اصلیت برای انتخاب موتور چیه و از همه مهم تر مبلغی که میخوای هزینه کنی
ولی در کل میگم اگه برای تو شهر میخوای و نمیخوای سرعت زیاد بری پالس180یا135خوبه البته 135بیشتر برای یک ترکه مناسبه و آپاچی هم موتور خوبی هست برای تو شهر کم مصرف و نرم ولی به نظر من پالس بهتره
در مورد دایلیم هم اگه خواسته باشی بدونی دایلیم برای تو شهر مناسبه ولی اصطحلاکش از پالس و آپاچی بیشتره و کمی سنگین تره در ضمن موتور رو هر جایی نمیشه گذاشت اگه با این موارد کنار بیای دایلیم موتور بسیار خوبی هست
بازم اساتید نظر بدهند بهتره
موفق باشید

mortezaturkce
02-05-1394, 09:59 بعد از ظهر
سلام من موندم چی بخرم اونجر 220 یا اپاچی 180 تو شهر زیاد هستم و ماهی چند بار بیرون شهر میرم :297:

MANHUNT
03-05-1394, 01:59 بعد از ظهر
سلام من موندم چی بخرم اونجر 220 یا اپاچی 180 تو شهر زیاد هستم و ماهی چند بار بیرون شهر میرم :297:

موتور سگ جون و خوب میخوای پالس بگیر بین این دوتا موتور هم من بودم اونجر 220 میگرفتم