PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت زین

Mehdiebrahimi72
11-04-1394, 01:12 بعد از ظهر
با عرض سلام و احترام

دوستان من میخوام زین درست کنم شما جایی رو میشناسید ؟
همچین چیزی مد نظرمه
اگر پیشنهادی دارید ممنون میشم

[Only registered and activated users can see links]

همچین طرحی مد نظرمه

VAHID
11-04-1394, 01:37 بعد از ظهر
باید برید گمرک چند تا مغازه هستن که تو کاره دوخت زین هستن.زین یه موتورو پیدا کنید که شبیه طرح مد نظرتون باشه و بدید ترمیم کنن و روکش بزنن.میتونید از اوراقچی های بازار اهن و انبار نفت تهییه کنید با کمی گشت و گزار

Mehdiebrahimi72
12-04-1394, 03:28 قبل از ظهر
باید برید گمرک چند تا مغازه هستن که تو کاره دوخت زین هستن.زین یه موتورو پیدا کنید که شبیه طرح مد نظرتون باشه و بدید ترمیم کنن و روکش بزنن.میتونید از اوراقچی های بازار اهن و انبار نفت تهییه کنید با کمی گشت و گزار
سلام و احترام
ممنون از پاسخگوییتون
والا امروز گمرک رفتم یه سر ، گفتن خیلی کار وقت گیریه و هزینه ش بالا میشه
گفتن چیزی حدود 200 تومن میشه
یه راهی پیدا کردم با هزینه خیلی کم میشه درستش کرد ولی به دستگاه منگنه کوب برقی لازم داره که ما نداریم.
انشالله فردا میخوام پیگیری کنم ، اگر بشه نتایج رو اینجا به اشتراک میذارم.
شاید با میخ سر و تهش رو هم اوردم ... ولی باید چیزی حدود 50 تا میخو با دست بکوبم :)))

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

kaveh_am
12-04-1394, 12:41 بعد از ظهر
اینجا یکسری ها رو داریم تو کار روکش صندلی ماشین هستن...برای دوچرخه هم انجام میدن...تمام دستگاه های باشگاه بدنسازی هم روکش میکنن...با همون منگنه ها هم انجام میدن....
این رو رفتم از ابر فروشی ابر خریدم و یه پارچه معمولی(یه مدل دیگه باید بگیرید که زبر باشه که لیز نخوره) هم خریدم خودم درستش کردم...با منگنه معمولی..

KAZEM69
12-04-1394, 05:06 بعد از ظهر
یا علی ای چیه چطور میچیچی !!!!!!!!!:wow::wow::wow::wow:

kaveh_am
12-04-1394, 05:45 بعد از ظهر
یا علی ای چیه چطور میچیچی !!!!!!!!!:wow::wow::wow::wow:
با دست...
اسمش هند سایکل هستشhandcycle

3 چرخ هستن ولی من چون پام سالم بود و یکم زانوم مشکل داشت با 2 چرخ ساختمش....بعد از یه ماه دیدم به سرشونم خیلی فشار میاره دیگه بیخیالش شدم....خوب هیجان انگیز بود.حیف شد...

Mehdiebrahimi72
13-04-1394, 02:45 بعد از ظهر
اینجا یکسری ها رو داریم تو کار روکش صندلی ماشین هستن...برای دوچرخه هم انجام میدن...تمام دستگاه های باشگاه بدنسازی هم روکش میکنن...با همون منگنه ها هم انجام میدن....
این رو رفتم از ابر فروشی ابر خریدم و یه پارچه معمولی(یه مدل دیگه باید بگیرید که زبر باشه که لیز نخوره) هم خریدم خودم درستش کردم...با منگنه معمولی..

کارتون عالیه واقعا !!
[emoji108] [emoji106] [emoji106]
منگنه روکش مشکلی نداره و میشه با منگنه معمولی زد ، من میخوام ابر و روکش رو به زیر زین که معمولا پلاستیکی و سفت هستش منگنه کنم !
من وسایلشو خریدم که خودم دست به کار شم
جای منگنه هم از میخ فولادی کوتاه استفاده میکنم
تا یه جاییش انجام میدم ، اگه دیدم خودم نمیتونم ادامه بدم میرم میدم به یه تودوزی واسم انجام بده
تهران توی بهبودی هستش
چرم طبیعی هم قیمتش بالای متری 100 تومنه
میشه از چرم مصنوعی استفاده کرد که اگر کسی بخواد تو تهران دنبالش باشه تو پل چوبی و بازار گیر میاد
من کم کم دست به کار میشم و نتایج رو اینجا میذارم

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

ghool
14-04-1394, 12:47 بعد از ظهر
گمرک رو به روی خ انبار نفت گاراژ اشرفی داخل سمت راست بالای پله ها یه تودوزی موتور هست 30تومن میگیره روکش کنه و اگه ابر خودش درست کنه 70تومن میگیره

ahmadra.2520
06-06-1394, 11:54 بعد از ظهر
دوستان ببخشید من یه راهنمایی میخواستم
چون دیدم تاپیک زین ایجاد شده سوالم رو همین جا میپرسم
زین هوندا سی دی ای ۱۲۵ رو میخواستم یکم تغییر بدم
زین موتورم از نوع فوم سرد هست انصافا کیفیتش عالیه ولی چون زین کاملا صافه در مسیر های طولانی به باسن فشار میاره و اذیت میکنه
من میخوام بپرسم ببینم میشه مثل زین پالس یا اپاچی نشیمنگاه راننده رو یکم فومش رو کم کنم و حالت قوس بهش بدم که راحت تر بشه روش نشست؟
ایا اندازه ای فوم داره که بشه ازش برید و قوس بهش داد یا باید حتما تعویض بشه؟
ممنون میشم کمک کنید
اگر هم طرح و پیشنهاد دیگه ای دارید بفرمایید خیلی ممنون

ghool
07-06-1394, 04:40 بعد از ظهر
سلام
ابر زین هوندا کلفته میشه راحت حداقل 5سانت از روش برداشت فقط بایدخیلی تمیز برش بدی تا ناصاف نشه و با یک تیغه بزرگ مثل اره چوب بری یا تیغه اره اهن بر یک میزون و لایه لایه از رو ی ابر زین برداری تا به اندازه دلخواهت بری
باید دقت کافی داشته باشی وسلیقه و وقت بذاری تا قشنگ در بیاد اخر سرهم اگه نتونستی سطحشو صاف در بیاری یا یه لایه ابر نازک بکش روش یا ابر بچسبون و دوباره اون قسمتو برش بده تا ناصافیش دربیاد یا با اسپری فوم پرش کن و بعد برش بده ...
درکل اگه زیاد واردنیستی و حوصله نداری بیخیال شو بده یه روکش ساز موتور برات درست کنه

ahmadra.2520
16-06-1394, 08:33 بعد از ظهر
پس به روكش ساز بدم ميتونه فوم زينم رو ببره و مناسب نشيمنگاه طراحي كنه؟
ميتونه چرم روي زين رو كامل فومش بچسبونه و دقيق دربياره،

ghool
22-06-1394, 02:32 بعد از ظهر
اره اگه حوصلشو داشته باشه!و بصرفه براش..

Mehdiebrahimi72
01-07-1394, 01:20 بعد از ظهر
آقا پس از مدتها ، این شد نتیجه نهایی ، البته هنوز کار داره ولی زین فعلا در این مرحله ست :

سوالی بود در خدمت هستم

ahmadra.2520
14-01-1395, 02:47 قبل از ظهر
یه سوال
زین موتور بوکسر ۱۵۰ باجاج به هوندا ۱۲۵ میخوره؟ اخه زین بوکسر تقریبا یه قوس مناسب داره به فکرم رسید اگر زینش به هوندا بخوره تعویض کنم و زین خودمو دست کاری نکنم؟ عکس زین بوکسر رو میزارم ببینید نظر بدید
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
حالت ایده ال من زین موتور هانک ۱۵۰ هستش اگر بتونم به اون قوس در بیارم عالی میشه

- - - Updated - - -

اینم عکس زین موتور هانک ۱۵۰
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ahmadra.2520
06-03-1395, 12:58 قبل از ظهر
سلام زین موتور هوندام رو بردم پیش یه زین ساز خیلی قشنگ درستش کرد الان زمین تا اسمون با فابریکش فرق کرده وقت کردم عکس میزارم ببینید

kaveh_am
06-03-1395, 08:19 قبل از ظهر
اگر مشه آدرسش رو هم بذارید...