PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 1955-2011 Steve Jobs

Mohammad
14-07-1390, 07:30 قبل از ظهر
واقعا گفتنش برام بی نهایت سخته، دنیا دیگه استیو جابز رو نداره تا با ایده هاش زندگیمون متحول بشه، دیگه سمینار کی نت بدون استیو برگزار میشه. واقعا اندوهناکه. چیزی نمی تونم بگم.
اپل دیگه استیو جابز رو نداره.
درود به روح و شرفش.
[Only registered and activated users can see links]

Ali
14-07-1390, 08:56 قبل از ظهر
ناراحت نباش چون اینقدر با تیم کوک رفیقه و sms بازی میکنن که ایده هاش رو از طریق اون عملی میکنه.

reza KTM
14-07-1390, 09:19 قبل از ظهر
واقعا گفتنش برام بی نهایت سخته، دنیا دیگه استیو جابز رو نداره تا با ایده هاش زندگیمون متحول بشه، دیگه سمینار کی نت بدون استیو برگزار میشه. واقعا اندوهناکه. چیزی نمی تونم بگم.
اپل دیگه استیو جابز رو نداره.
درود به روح و شرفش.
[Only registered and activated users can see links]
این بنده خدا کیه؟

Alireza
14-07-1390, 10:35 قبل از ظهر
تا چند وقت پیش مدیر شرکت اپل بود

---------- Post added at 10:35 AM ---------- Previous post was at 10:34 AM ----------

خیلی ناراحت شدم انصافا یه دونه بود با ایده هاش

Kami
14-07-1390, 10:36 قبل از ظهر
ما منتظر ایفون 5 بودیم که 4s رو دادن
و شاهد هستیم سهام شرکت اپل 5 درصد کاهش داشته

Alireza
14-07-1390, 10:41 قبل از ظهر
تا 3 4 ماه دیگه 5 رو میدن خیالت راحت

Kenji
14-07-1390, 10:55 قبل از ظهر
استیو جابز به من یاد داد آدم می تونه بی دین باشه اما انقدر محبوب و خوب

Mohammad
14-07-1390, 11:23 قبل از ظهر
ناراحت نباش چون اینقدر با تیم کوک رفیقه و sms بازی میکنن که ایده هاش رو از طریق اون عملی میکنه.

لاکی جون، استیو جابز مرده، واسه سرطانش دیگه نمیره مرخصی.

AMIR MOHAMMAD n
15-07-1390, 01:02 بعد از ظهر
خدا بیامرزدش.آدم خیلی خلاقی بوده.

دیشب صداof آمریکا کلی وقت درموردش صحبت میکرد.میگفت باباش سوریه ای و مادرش آمریکایی بوده.نکتهی جالبش این بود که استیو از پدر و مادر ازدواج نکرده بدنیا اومده بوده.(به اصطلاح ایرانی ولدالزنا)

در ضمن به عنوان مخترع قرن شناخته شده بوده.

روحش شاد.راهش پر رهرو.

یه چیز دیگه :کسایی که اپل دارید پیام مرگش براتون اومد؟

Kami
15-07-1390, 01:15 بعد از ظهر
اپل دارید پیام مرگش براتون اومد؟
از طریق ایمیل بله

Alireza
15-07-1390, 01:28 بعد از ظهر
واکنش ها به خبر درگذشت استیو جابز

بیل گیتس، رییس هیات مدیره مایکروسافت:
من واقعا از خبر درگذشت استیو جابز متاسف شدم. من و ملیندا با خانواده استیو، دوستان و تمام علاقمندانش همدردی می کنیم.
من و استیو اولین بار حدود ۳۰ سال پیش همدیگر را ملاقات کردیم. ما در نیمی از طول زندگی مان همکار، رقیب و دوست بودیم. دنیا به ندرت افرادی را به خود دیده که به تاثیر گذاری استیو جابز باشند. تاثیری که در نسل های آینده هم حس خواهد شد.
برای کسانی که آنقدر خوش شانس بوده اند که با استیو جابز کار کنند این یک افتخار بزرگ است. من همین الان دلم برای استیو تنگ شده است.

باراک او باما، رییس جمهور آمریکا:
من و میشل از درگذشت استیو جابز متاسف شده ایم. او یکی از بزرگترین مخترعین آمریکا بود و آنقدر شجاع که متفاوت فکر کند.
با ساختن یکی از موفق ترین شرکت های روی کره زمین از گاراژ خانه اش و با شخصی کردن کامپیوترها و با آوردن اینترنت به جیب ما او انقلاب فناوری اطلاعات را در دسترس همه قرار داد و آن را لذت بخش کرد.
استیو جابز گفته بود طوری زندگی می کند که انگار هر روز اش آخرین روز زندگی اش است. او واقعا اینگونه زندگی می کرد. او زندگی ما را تغییر داد و تمام صنایع را تحت تاثیر خودش قرار داد.

استیو بالمر، مدیرعامل مایکروسافت:
من می خوام تاسف عمیق ام را از درگذشت استیوجابز بیان کنم. او یکی از موسسان صنعت ما و یک آینده نگر به معنای واقعی بود. قلب من به همراه خانواده اش، تمام کسانی که در اپل کار می کنند و هر کسی است که تحت تاثیر کارهای او قرار گرفته.

مارک زوکر برگ، مدیرعامل فیسب وک:
متشکرم استیو از اینکه یک مربی و دوست خوب برای من بودی. متشکرم از اینکه نشان دادی چیزی که ساختی می تواند دنیا را تغییر دهد. دلم برایت تنگ می شود.

لری پیچ، مدیرعامل گوگل:
من به خاطر این خبر بسیار بسیار ناراحتم. استیو مرد بزرگی با دستاوردهای فوق العاده و هوش عالی بود. او همیشه می توانست در چند کلمه بگوید که شما به چه چیز باید فکر کنید قبل از اینکه بخواهید به آن فکر کنید.
تاکید او بر روی user experience همیشه برای من الهام بخش بوده است. او انسان مهربانی بود و همیشه با اطلاعات و نصحیت هایش به من کمک میکرد. حتی اخیرا و در زمانی که حال خوبی نداشت.

سرگی برین، موسس دوم گوگل:
از نخستین روزهای گوگل هر زمان که من و لری به دنبال الهام، نگاه به آینده و مدیریت می گشتیم نیاز داشتیم که به سمت دفتر اپل نگاه کنیم.
تمایل استیو برای عالی بودن توسط هر کسی که با محصولات اپل کار کرده است، احساس می شود. مانند همین مکبوکی که من دارم این متن را با آن می نویسم. من با چشمان خودم این تمایل به کمال را از نزدیک و در ملاقات هایی که داشتم دیده ام.

روبرت مرداک، مدیرعامل News Corp:
امروز ما یکی از بزرگ ترین متفکران، مبدعان و کارآفرینان تمام تاریخ را از دست دادیم. استیو جابز بزرگ ترین مدیرعامل نسل خودش به شمار می رود. من در حالی که عمیقا از مرگ او متاسف هستم به تاثیر بزرگ او بر نوع استفاده کاربران از رسانه ها فکر می کنم.

دیک کوستولو، مدیرعامل توییتر:
در هر دوره و به ندرت فردی پیدا می شود که فقط مسیر را به جلو نمی برد. بلکه یک استاندارد جدید برای اندازه گیری به وجود می آورد.

اریک اشمیت،: رییس هیات مدیره گوگل:
امروز روز ناراحت کننده ای برای همه ما است. استیو مجموعه ای از طراحی و تکنولوژی بود و دیگر مانند او را نخواهیم دید. او با استعداد و شخصیت کاریزماتیک اش، سایرین را برای انجام غیرممکن ها الهام می بخشید. بدون شک او به عنوان بزرگترین مخترع تاریخ دنیای کامپیوتر در ذهن همه ما به یادگار خواهد ماند.

باب ایگر، مدیرعامل دیزنی:
استیو جابز یک دوست عالی و مشاور قابل اعتماد بود. میراث وی تنها چند ابزار تولید شده یا یک شرکت نیست، بلکه میلیون ها نفری هستند که از او الهام گرفتند، زندگی هایی هستند که تغییر کردند و فرهنگی است که آفریده شد. استیو مردی از جنس اصل با ذهنی خلاق و مبتکر بود. با وجود تمامی اختراعات او هیچ گاه لحظه ای آرام ننشست. با رفتن او دنیا یک مبتکر بی مانند، دیزنی یکی از اعضای خانواده اش و من یکی از بهترین دوستانم را از دست دادیم.

ARSH
15-07-1390, 05:03 بعد از ظهر
هنوز موفق نشدم یکی از محصولاتشو خریداری کنم به دلیل قیمت بالا !
خدا رحمتش کنه

nOviA
15-07-1390, 05:06 بعد از ظهر
قیمتاش تو ایران بالاست. تو آمریکا ارزونه.
استیو از پارسال به طور جدی با سرطان می جنگید که حتی یادمه چند بار هم برندش بیمارستان و 1هفته ای بستری بود.
دقیقا از پارسال سامسونگ و گوگل از شرکت اپل جلو زدن.

Kenji
15-07-1390, 05:09 بعد از ظهر
آمنه زنگنه بغل گوشمون کشته می شه کسی دم پس نمی ده.

استیو جابز اون سر دنیا وسط یه مشت آدم که دارن از رفاه و آزادیشون لذت می برن می میره، عکس پروفایل همه تو فیس بو ک می شه استیو جابز.

در مرده پرست بودنمون شکی نیست. اون وقتی که من آیپاد و جیلبریک نمی کردم و می گفتم بازی می خرم کمک کنم به استیو جابز همه مسخره می کردن حالا همه از اسطوره ی خلاقیت حرف می زنن.

RIDER
15-07-1390, 06:43 بعد از ظهر
عزیز من اگه استیو نبود همون پی سی هم نداشتیم وینودوز کپی بریزیم آمنه زنگنه کیه دیگه به ماچه مرد مرد که مرد این همه آدم سیاسی صبح تا شب از امریکا تا ایران گرفته میمیرن برا هیچکی مهم نیستن فقط برای افرادی که دنباله جزییاته و حاشیه زندگین مهمه ترخدا بیخیاله سیاست سیاست توسط ینفر که ملوم نیست کیه کنترل میشه.شما دقت کن خیلی راحت میفهمی اینجا سرو صدا میشه امریکا و رسانه های اروپایی شروع میکنن به بزرگ کردنو زیاد کردن رسانه ملی هم یا نمیپردازه بهشون یا تروریستو و دزد معرفی میکنه نه فقط اینجا کلا تو کشورای اسلامی هالا تو یه کشوره مسیحی و مدرن این مشکل پیش میاد برعکس میشه رسانه های اون کشور میگن اینا دزدنو تروریست راسنه های اسلامی میگن مردم میخوان وال استریت نابود شه بخدا با این چرتو پرتای رسانه ای و سیاسی یه تظاهرات که مردم فقط حقشونو میخواستنو حساسیت ایجاد میکنن میشه قتلو کشتو کشتار بیشتر میکننش جنگ جهانی.این یساست برا ما دردسر درست کرده و خبر مرگ این آدما هم فقط اعصاب خوردیه ولی این مرد خبر مرگش تاسف .استیو استوره بود استیو نه مردمو آزار داد نه با مرگش زجر استیو دنیاییرو برای ما بووجود آورد که اگه همیناهم نبود که باش سرگرم بشیمو و زندگی راحت تر شه و کمی از مشکلاته جهان دورباشیم اگه همینم نبود الان همه از افسردگی خودکشی کرده بودیم و شاید انسانی نبود.همیشه از سیاست بدم میاد چون کارش نابودیه انسان هایه که هدف اصلی شون که آبادی رو ویرانی نشون بده و جلوشو بگیره این مشکلیه که تو بیشتر کشورای جهان وجود داره نه فقط کشورای مورد بحث.اگر اینجور بخوایم حساب کنیم بچه های گرسنه سومالی خیلی مهم تر از این خانم زنگنن چرا به اونا فکر نکنیم یا بچه های فلسطینی که بخاطره بمب فسفری همه بدنشون سوختگیو تاوله یا در اسر انفجار قلبش از بدنش زده بیرون.من کاری با سیاست ندارم چون کودکان هرگز گناهی ندارن چون ناخواسته بدنیایی وحشی پا گزاشتن فرقیم نداره مال چه نژاد یا کدوم کشور باشه مهم اینه که مظلومه و کاری نداره کی چی کرده اجدادش چی کردن اجدادش کردن اون که نکرده پس در نتیجه اون جواب پس میده.استیو زندگی مارو دگرگون کرد استیو نمرده اینگونه انسان ها هیچوقت نمیمیرن پس مرده پرستی به حساب نمیاد میشه احترام به یک استوره.روحش در بین ما و جسمش در خاکه و تا سال ها از تکنولوژی که اون برا ما ساختو گسترش داد استفاده میکنیم .هالا این آدم مهمه یا آدمی که فقط حرفمیزد و یسری خوششون میومد با حرف کسی به جایی نمیرسه .کسی که با حرف زدن میمیره خیلی بی ارزشه نسبت به آدمی کهبرای ما کاری انجام دادو کشته شد من نمیگم آدم بدیه این خانوم یا خوب چون نمیشناسمش ولی هرچی هست کارایی که کرده بی شک یک تلیاردم استیو نبوده.ما فقط حرف میزنیم ولی خیلیا به حرفاشون عمل میکنن..

Steve Jobs will join the legends and stories will be told so many years. He changed the world and human life
LEGENDRY MAN
خدا حافظ استیو الان دیگه میتونی راحت بخوابی همه چیز تموم شد:bunnyearsmiley:

حسـن
15-07-1390, 10:11 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] SXNEGjVWnUUFsrfhXEykIDG0jQEOw

روحش شاد !

Kenji
15-07-1390, 10:13 بعد از ظهر
متاسفم برای این ملت غرب پرست چشم بسته

هرچی بکشیم حقمونه.

بشینید و ببینید مملکتتون چجوری به فنا رفته و میره. برای خارجی ها صوت و کف بکشید

حسـن
15-07-1390, 10:16 بعد از ظهر
من فقط به عنوان یه مدیر موفق از استیو خوشم میاد فقط همین :hanghead:

reza KTM
15-07-1390, 10:58 بعد از ظهر
این آقای استیو کلا چیکاره هست؟
مدیر اپل رو که میدونم کامپیوتر رو ایشون ساخته؟
اینترنت هم شنیدم که استیو پایه گذاری کرده درسته؟
پس چرا با این عظمت یه بلوتوس تو گوشیاش نزاشته باید برنامه ریخت تا کار کنه؟

Amir
15-07-1390, 11:14 بعد از ظهر
پس چرا با این عظمت یه بلوتوس تو گوشیاش نزاشته باید برنامه ریخت تا کار کنه؟

چون در آمریکا و اروپا انقدر سرعت اینترنت بالاست که فایل ها رو برای هم ایمیل می کنند و میشه گفت سرعت انتقال بلوتوث براشون حوصله سر بره :دی

Kenji
15-07-1390, 11:22 بعد از ظهر
و مشکل امنیتی در بلوتوث برای سیستم عامل آی او اس

Milad
15-07-1390, 11:49 بعد از ظهر
خدايش بيامرزد. اقاي جابز واقعا خلاق بودن واين خلاقيتش رو تويه تك تك محصولات اپل نشون داد. شركت پيكسار هم براي ايشون بوده درسته؟

Kenji
15-07-1390, 11:54 بعد از ظهر
تاسیس کنندش ایشون بود

Mohammad
16-07-1390, 12:01 قبل از ظهر
کنجی، اگر کسی پروفایل فیسبوکش رو بکنه عکس استیو جابز اسمش مرده پرستی نیست، واقعا شخصیتی بود که در زمان حیاتش الگوی من بود.
در مورد سیاست و فوت خانم زنگنه هم اینجا بحث نمی کنم، فقط یه چیز رو می گم که مردم برای تغییر از سال ۸۸ مسیر رو اشتباه رفتن و همچنان دارن میرن، حمام خون هم باعث تغییر نخواهد شد، به این نکته توجه کن که ما چقدر فیلسوف و عارف داریم و چند تا دانشمند؟

RIDER
16-07-1390, 12:12 قبل از ظهر
کاملا موافقم با نظر دوستمون محمد منم همینو میگم دوستان اشتباه برداشت کردن.غرب کیلو چنده میگم مورد احترامه چون سرونشتمونو تغییر داده و فناوری جدیدیو آورد تو خونه هامون