PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از بسته شدن ناگهانی ورودی هوای کاربرات و ...

HIROSHIMA
26-03-1394, 03:11 بعد از ظهر
دوستان خلاصه بگم(چند ساعت پیش اومدم کلی نوشتم و توضیح و ... بعد اومدن خیلی شیک و حتی بدون اینکه بعدش اطلاع بدن پاکش کردیم پاکش کردن ... دسنشونم درد نکنه)
یه فلات 250 رو دست گرفتن جلوی لوله ورودی هوای کاربرات و بعد از اینکه مثل وقتی که دست رو میچسبونی جلوی لوله جارو برقی ، دست رو مکش میکنه به خودش ، یه صدا میده و موتور یه تکون میخوره و خاموش میشه و چند قطره روغن از کنار واشر سر سیلندر ها میچکه .

بعد از اون ماجرا خیلی خیلی کم ،داره از کنار واشرهاش روغن میچکه ولی روغن موتور رو زود سیاه و کثیف میکنه + نوک شمع روغنی میشه ولی مشکل دیگه ای نداره و مث ساعت کار میکنه

دوستان کسی میدونه چه خبراس؟؟
ممنون

moein 007
26-03-1394, 03:17 بعد از ظهر
من فکر میکنم این مشکلات از قبل وجود داشته چون اصلا ربطی به موتور نداره در مورد روغن هم باید بگم واشر سرسیلندر رو عوض کن

کاوه
26-03-1394, 03:25 بعد از ظهر
سلام
برای هرسوال و مشکلی نباید تاپیک بزنید
حجم و فضای اضافی میگیره واسه همین پاک میشه وگرنه بی دلیل هیچ پست و ارسالی پاک نمیشه
شما میتونی سوالت رو تو تاپیک فلات 250 بپرسی

تذکر کلی : از تمام کاربران عزیز خواهش میکنم اگه قوانین سایت رو مطالعه نکردن حتما سری به تاپیک زیر بزنند :
[Only registered and activated users can see links]

موضوع بسته میشه