PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید موتور

amin_eshgh
26-03-1394, 11:42 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه

میخواستم یه موتور معرفی کنید که قیمتش 4-4.5 میلیون باشه
بشه در روز 7 8 ساعت باهاش روند (هر بار 2 3 ساعت یه ضرب) و نرم باشه یعنی نه انقد مثل یو یو رو دست انداز بالا پایین بپره نه سفت باشه کلا هر چی بتونه به حدی نزدیک شه که وقتی از روی یه دست انداز رد میشی نفهمی که از روی دست انداز رد شدی ایده آل تره کمر آدم رو خسته کنه و گرنه با گاریم میشه روند
اصطحلاکش تا هر چی کمتر باشه بهتر
لرزش نداشته باشه
داغ نکنه
مصرف سوختش 3 4 تا بیشتر نباشه دیگه
معمولا اینطور موقع تو خارج ایران باشه موتور های مسافرتی هستش اما تو ایران چون شما تو شهرم که میری انگار داری تو بیابون میرونی از بس که آسفالت ها بیخودی و دست انداز داره خودم فکر کنم تریل بهتره اما آشنایی تو این زمینه ندارم.

چندین جا هم زنگ زدم بازار مثل اینکه فعلا خالی و تا یه ماه دیگه پر میشه

طبق بررسی میدانی و سریع که انجام دادم به نظرم کویر srt 200 ، ایران دوچرخ xy250 (که البته مثل اینکه دیگه تولید نمیشه) و xy200 ، روان qm r 200 ، بد نیستن

آمیکو ، تک تاز و پیشرو هم به خاطر قیمت بالاشون کنار گذاشته شدن

به نظر شما با این توصیفات چی بگیرم ؟ لطفا اگه آمار قیمتشم دارید بگید

یه سوال دیگه هم اینکه تو این فصل تابستون که جهنم میشه با موتور چه کلاهی رو پیشنهاد میدید که بتونه کله رو خنک نگه داره آدم کچل نشه سرش خوارش نگیره

در آخرم تشکر میکنم از اینکه متنم رو خوندید و منتظر نظراتتون هستم

moein 007
26-03-1394, 03:12 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز با این توقعاتی که شما از موتور داری اگه موتور تیپ مسافرتی بخوای اونجر 200یا220فکر کنم گیرت بیاد موتور از خانواده ی پالس هست(باجاج) موتور کاملا نرم و راحتی هست مصرفشم خوبه
اگه دنبال موتور تیپ اسپرت تر و خیابانی میگردی به نظر من پالس180ویا 135 موتور های خوبی هستند مصرف و اصتحلاک پایینی دارند
در ضمن آپاچی هم خوبه که با پول شما میشه بهش فکر کرد
و در مورد خرید تریل باید بهتون بگم تریل بدرد دور زدن داخل شهر نمیخوره و با پول شما فقط یه تریل ایرانی و یا چینی با کیفیت پایین میتونی بخری
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم بازم سوالی بود اندازه ی توانم درخدمتم
موفق باشید

amin_eshgh
26-03-1394, 08:03 بعد از ظهر
میدونید اونجر حدودا بین 5 - 6 تومن میچرخه پس از بودجه من خارج گرچه به نظر خوب میاد یه مشکلی که هم که ما تو ایران داریم اینکه شما موتوری که میخوای بخری به کورس کمک فنر هاش اصلا اشاره ای نمیشه و شما نمیدونی سیستم تعلیق این موتور واقعا چقدر اوکی هستش فعل مثلا شما تو سایت KTM یا هوندا برید کاملا مشخصه ولی خوب.....

ali.sarafraz
27-03-1394, 01:20 قبل از ظهر
سلام دوستان ... خیلی وقته قصد خرید داشتم ... به تازگی یه KDX 200 گیرم اومده میگه حدودا ۵ میلیون پلاکم هست... نمیدونم ارزون میگه یا به قیمت چون با واسطه بود مدلش و نمیدونم ولی فکر کنم ۲۰۰۳ باشه... به نظرتون به درد شهر هم میخوره آخه اهل پیست و بیابون نیستم زیاد اگه سالی دویا سه بار... کلا موتور خوبیه قطعاتش پیدا میشه? چطور بفهمم موتور رو پاست?..... پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون

Sent from my HTC Desire 500 dual sim using Tapatalk

farhad.far
27-03-1394, 09:39 قبل از ظهر
سلام من ميخواستم يه موتور با قيافه شبيه به yamaha mt-125 بگيرم ولي نه قيمت ميدونم و نه اسم اين مدل موتور هارو
اگه ميشه يه كمكي بكنيد

moein 007
27-03-1394, 09:49 قبل از ظهر
میدونید اونجر حدودا بین 5 - 6 تومن میچرخه پس از بودجه من خارج گرچه به نظر خوب میاد یه مشکلی که هم که ما تو ایران داریم اینکه شما موتوری که میخوای بخری به کورس کمک فنر هاش اصلا اشاره ای نمیشه و شما نمیدونی سیستم تعلیق این موتور واقعا چقدر اوکی هستش فعل مثلا شما تو سایت KTM یا هوندا برید کاملا مشخصه ولی خوب.....
دوست عزیز با همین پول هم گیرت میاد حالا220شو نگیر همون 200هم خوبه بازم یه تحقیق بکن من قیمت های پایینش رو هم دیدم

eshgh_namordeh
28-03-1394, 01:10 قبل از ظهر
سلام ، من جای شما 5 تومن را میزاشتم بانک دو ماه دیگه روش وام میگرفتم یک دایلیم 250 خریراری میکردم ، شرکت کویر قسطی هم میده 30 درصد اول بقیه توی 10 ماه
خیلی موتور خوبیه پرقدرت سرعت نرم کم اصطحلاک .....
اگر هم نمیخواهید اینکار کنید اونجر خوبه تریل روان 200 هم حوبه فقط تمیز پیدا کنید

- - - Updated - - -

دوستمون گفتند کادیکس بیخیالش بشید عمرش را کرده پلیس هم بگیره پارکینگه

farshad 54
28-03-1394, 10:35 قبل از ظهر
اگر بیشتر از این پول نمیخاید هزینه کنید

و نرمی موتور خیلی براتون مهمه چند تا موتور هست که خیلی موتورهای نرمین 1 - تریل احسان 250 2 - تریل نامی 250 یا 200 3 - پیشرو گلد qm 250 و 4 - تریل کویر 200 یا 250

این موتورها از نظر نرمی کمک هاشون خوبن لوازمشونم هست چیز خاصی هم ندارن که اذیت کنه صاحبش رو ولی سرعت و شتاب بالایی ندارن و بعضا کیفیت ساخت بالایی ندارن ولی میشه در صورت نگه داری درست ازشون چند سالی استفاده کرد

ولی اگر فاکتور نرمی رو در اولویت قرار ندین بهترین گزینه با بودجه شما پالس 180 هست این موتور خیلی موتور مطمئنی هست و شما میتونی هر روز با خیال راحت موتور رو روشن کنی و صبح تا شب ازش استفاده کنی

معمار
29-03-1394, 05:33 قبل از ظهر
خوب با توجه به پست اول و انتظارتون از موتور و تقریبا چیزی که حدس میزنم
شما دنبال راحتی تو شهر هستید و میخاید وقتی تو خیابون میرید
خیالتون از بابت دست انداز و چاله چوله راحت باشه
که نخاید وایستید یا به موتور و راکب اسیب برسه
و این چیزیه که من دلم از دست خیابون های شهرمون خیلی پر
کلن خیابون و جاده های ایران سر سخت ترین وسیله ها رو از پا درمیاره
اگه بخای مرات وسیله رو نکنی اذیت میشی
حالا اگه تریل ژاپنی باشه طول عمر بیشتری میکنه و تریل ایرانی کمتر
و تقریبا میشه گفت افرود رو اسفالت یا افرود در انرود

- - - Updated - - -