PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید تریل مناسب تا 3500000 تومان

amin_eshgh
24-03-1394, 10:21 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه
من یه موتور 125 واسه سال 86 دارم ولی تقریبا 5 ساله که خیلی کم سوارش میشم شاید سالی 2 3 بار علتشم اینکه نه زیاد لازم دارم و مهمتر از اون اینکه باعث کمر دردم میشه
میخوام یه کاری شروع کنم که باید در طی روز 7 8 ساعت رو موتور باشم واسه همین میخوام یه موتور بخرم که حداقل کمرم داغون نشه اینشد مه فکر تریل افتادم. اما آشنایی تو این زمینه ندارم. ختی اون 125 هم که دارم بنده خدا رو یه بارم واسه آچار کشی نبردم. کلا
میخوام یه موتور کم اصطحلاک باشه و اصلا کمرو هم اذیت نکنه یعنی نه انقد مثل یو یو رو دست انداز بالا پایین بپره نه سفت باشه کلا هر چی بتونه به حدی نزدیک شه که وقتی از روی یه دست انداز رد میشی نفهمی که از روی دست انداز رد شدی ایده آل تره برام

یه مشکل دیگه هم اینکه تو این مدت خوب باید یه کلاه موتورم سرم بزارم میخواستم ببینم تو این فصل تابستون که جهنم میشه با موتور چه کلاهی رو پیشنهاد میدید که بتونه کله رو خنک نگه داره آدم کچل نشه سرش خوارش نگیره

در آخرم تشکر میکنم از اینکه متنم رو خوندید و منتظر نظراتتون هستم

MANHUNT
24-03-1394, 10:28 قبل از ظهر
شما با این پول میتونی تریل چینی بگیری که اصطحلاک خودشونو دارن بهترین تریل چینی روان هستش که با این پول میتونی یه کارکردشو بگیری اما این تریل ها اصطحلاکشون بالاس اما روی دست انداز و چاله چوله همون طور که میخوای نرم هستن کلاه هم باید کلاهی بگیری که اولا وزنش کم باشه دوما هوارو خوب تو خودش جریان بده که همچین کلاهی قیمتش بالاس///یه سری تریل های چینی 150 هم هستن که صفرشون رو پایه قیمتی خودت هستش مثل دایچی 150 اونا هم بد نیستن

amin_eshgh
24-03-1394, 12:59 بعد از ظهر
شما با این پول میتونی تریل چینی بگیری که اصطحلاک خودشونو دارن بهترین تریل چینی روان هستش که با این پول میتونی یه کارکردشو بگیری اما این تریل ها اصطحلاکشون بالاس اما روی دست انداز و چاله چوله همون طور که میخوای نرم هستن کلاه هم باید کلاهی بگیری که اولا وزنش کم باشه دوما هوارو خوب تو خودش جریان بده که همچین کلاهی قیمتش بالاس///یه سری تریل های چینی 150 هم هستن که صفرشون رو پایه قیمتی خودت هستش مثل دایچی 150 اونا هم بد نیستن

تا 4 هم هزینه کنم بازم چیز دیگه ای غیر روان نیستش ؟
روان ها خودش 2 مدل انگار از سایتش دیدم فرق r200 با 200 فقط ترمز عقبشون هست ؟ کدامش بهتره ؟
من چون کلا شاید یه سال بیشتر استفاده نکنم موتور رو به نظرتون نو بخرم یا دست دوم ؟
کلاه خوب که فرمودید مارک یا اسم خاصی میشناسید یا جایی که بشه پیدا کرد و حدودا چند در میاد ؟
البته خودم فکر کردم که تو کلاه لوله رد کنم با یه فلاکس کوچیک و پمپ آکواریم :)

mohammad@er
25-03-1394, 01:31 بعد از ظهر
سلام .
از نظر نرمی تو تربلا حرف اول رو رادیسون میزنه بعد روان .
استحلاک بالایی داره تربل .
میتونید سمت اپاچی هم برید که هم مصرفش خوبه هم نرم و کم اصطحلاکه .

من راپیدو فک متحرک دارم راضی ام ازش .

mohammad@er
25-03-1394, 02:46 بعد از ظهر
یکی از دوستانم یدونه ابی بوش داره . تازه موتور تعمیر شده .

خاصی پی ام بده معرفیت کنم .

big_00a
10-04-1394, 09:02 قبل از ظهر
فلات دی تی 200 بگیر صفرش 4 تا 4.200 هست ...

pouya
16-04-1394, 05:56 بعد از ظهر
دوستان نظرتون در مورد پیشرو گلد 250 چی هست؟

Amir CG
16-04-1394, 09:21 بعد از ظهر
تریل=اصطحلاک
بهترین تریل چینی که روان باشه خیلی بهت خوب پا بده دو ساله دادا.بعد دو سال خرجه.تازه اونم اگر تو شهر استفاده بشه.
حالا تریلای دیگه بماند.......

puriya1
28-04-1394, 06:01 بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید میخوام یه تریل بگیرم و 2/000/000بودجه دارم خواهشا راهنمایی کنید که چیزی با این بودجه برام مناسبه.ممنونم

hannan
29-04-1394, 12:17 قبل از ظهر
با سلام خدمت اساتید میخوام یه تریل بگیرم و 2/000/000بودجه دارم خواهشا راهنمایی کنید که چیزی با این بودجه برام مناسبه.ممنونم

عزیزم بهتر بود مشخص میکردین ازچه نوع موتوری خوشتون میاد تریل.سی جی.یا موتورایی مانند طرح پالس...

فلات دوست
29-04-1394, 07:02 قبل از ظهر

سلام
با این بودجه جنابعالی فک نکنم تریل خوب گیرت بیاد .
پیدا میشه ولی همیشه باید دست به آچار باشی
حدود 3.5 میتونی تریل بدرد بخور بگیری

black.world
23-06-1394, 01:25 قبل از ظهر
سلام دوستان من تا 4500000 بودجه دارم....میخوام تریل بگیرم.... ولی موندم چه مدلی ...میگن روان خوبه...خب ولی پیشرو گلد چی؟ با یسریا میگن فلات بگیر...که شخصا از قیافش خوشم نمیاد..میخام موتوری باشه که به قول معروف هفتا جون داشته باشه...قیافشم خوب باشه

زخمی
06-07-1394, 11:04 بعد از ظهر
تریل موتور خوبیه ولی اصطحلاکش بالاس ولی در کل من یه پیشرو زیپ استار دارم هم خیلی نرمه هم یدکش رو همه جا هس ولی یه ذره گرونه. موتور خوبیه ولی باید نگهداریش کنی

saeid_fitness
07-07-1394, 01:55 قبل از ظهر
تریل موتور خوبیه ولی اصطحلاکش بالاس ولی در کل من یه پیشرو زیپ استار دارم هم خیلی نرمه هم یدکش رو همه جا هس ولی یه ذره گرونه. موتور خوبیه ولی باید نگهداریش کنی

دوست عزیز میشه یه عکس از کمک وسط موتورت بگیری

- - - Updated - - -

دوست عزیز میشه یه عکس از کمک وسط موتورت بگیری

stoncold
10-07-1394, 02:55 قبل از ظهر
سلام
ارشد مدل ۹۳ دارم سلامت کامل دوتومن
۰۹۳۸۱۴۱۸۶۰۹

- - - Updated - - -

سلام دوستان من تا 4500000 بودجه دارم....میخوام تریل بگیرم.... ولی موندم چه مدلی ...میگن روان خوبه...خب ولی پیشرو گلد چی؟ با یسریا میگن فلات بگیر...که شخصا از قیافش خوشم نمیاد..میخام موتوری باشه که به قول معروف هفتا جون داشته باشه...قیافشم خوب باشه

اگه میخای موتوری بخری هفتا جون داشته باشه فقط ژاپنی بخر
وگرنه چینیا همه مثل همن
خر همون خره فقط پالونش عوض شده
چینی خریدی بفکر استهلاک کم یا سگ جونی نباش
چند ماه کار کنه بقیش باید دم تعمیرگاها بچرخی

فلات دوست
11-07-1394, 08:59 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه
من یه موتور 125 واسه سال 86 دارم ولی تقریبا 5 ساله که خیلی کم سوارش میشم شاید سالی 2 3 بار علتشم اینکه نه زیاد لازم دارم و مهمتر از اون اینکه باعث کمر دردم میشه
میخوام یه کاری شروع کنم که باید در طی روز 7 8 ساعت رو موتور باشم واسه همین میخوام یه موتور بخرم که حداقل کمرم داغون نشه اینشد مه فکر تریل افتادم. اما آشنایی تو این زمینه ندارم. ختی اون 125 هم که دارم بنده خدا رو یه بارم واسه آچار کشی نبردم. کلا
میخوام یه موتور کم اصطحلاک باشه و اصلا کمرو هم اذیت نکنه یعنی نه انقد مثل یو یو رو دست انداز بالا پایین بپره نه سفت باشه کلا هر چی بتونه به حدی نزدیک شه که وقتی از روی یه دست انداز رد میشی نفهمی که از روی دست انداز رد شدی ایده آل تره برام

یه مشکل دیگه هم اینکه تو این مدت خوب باید یه کلاه موتورم سرم بزارم میخواستم ببینم تو این فصل تابستون که جهنم میشه با موتور چه کلاهی رو پیشنهاد میدید که بتونه کله رو خنک نگه داره آدم کچل نشه سرش خوارش نگیره

در آخرم تشکر میکنم از اینکه متنم رو خوندید و منتظر نظراتتون هستم

سلام
دوست عزیز با این شرایط شما بنظرم موتور شکاری 150 مثل احسان شکاری 150 خوبه
حالا نظر خودته

mortezanasiri
14-07-1394, 10:56 بعد از ظهر
دوست عزيز از همين موتورايي كه دوستان گفتن كافى يه سر برى دنباله لوازمشون واقعاً روان از لحاظ تأمين قطعات قشنگ از همه سرتره ولى خب به قول دوستان چينيه ولى سرى جديده روان هم قطعاتشون گير نمياد اگه خواستى بگيرى كيلومتر معمولى بگير البته ميتونى هيوسانگ ١٦٠ يا ٢٠٠ هم بگيرى البته روان موتوره خوبيه و البته بقيه تريلايى كه انجين روانن قطعات موتوريشون گير مياد هيو نسبت به بقيه تريلا نرمتره نسبت به چينى ها البته هيو١٢٥ هم هست ولى اخرين مدلشه ٨٤ ولى موتور جون نداره بايد بيافته تو دور و تو دور خوبه البته تريله و قدرتمند البته من اميكو ١٨٦ هم نشستم فوق العادس ميتونى بهش فكر كنى ولى اگه من ميخاستم تو همين تريلايى كه گفتم خودم اول هيو بعد روان و اگه قطعات رو هم نگاه كنم برابرن