PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصادف-موتور--بدون کلاه! تا کی؟!

ali313
23-03-1394, 09:19 بعد از ظهر
متاسفانه دیروز در پیست رفسنجان یک نفر که کلاه و لوازم ایمنی نداشته به علت خرابی مسیر با گاردریل برخورد میکنه--ضربه به پیشونیش خورده و الان در کماست! تک فرزنده خانواده هم هست! یکی از دوستاش گفت--خیلی براش دعا کنید

عکس ها به دلیل دلخراش بودن لینک زده شده
[Only registered and activated users can see links]

hossseyn
24-03-1394, 06:46 قبل از ظهر
متاسفانه دیروز در پیست رفسنجان یک نفر که کلاه و لوازم ایمنی نداشته به علت خرابی مسیر با گاردریل برخورد میکنه--ضربه به پیشونیش خورده و الان در کماست! تک فرزنده خانواده هم هست! یکی از دوستاش گفت--خیلی براش دعا کنید

عکس ها به دلیل دلخراش بودن لینک زده شده

اصفهان هم این هفته داغدار یه سنگین سوار زرین شهری هست خدا رحمتش کنه وبه عزیزاش صبر بده

ابوالفضل88
24-03-1394, 08:22 قبل از ظهر
کلاه ناجی زندگی موتور سوارا

اگه داشت هیچیش نمیشد

MANHUNT
24-03-1394, 10:22 قبل از ظهر
ضربه خیلی بدی به سرش وارد شده> ایشالا که هر چی زودتر سلامتیش رو بدست بیاره

vahid03
24-03-1394, 10:45 قبل از ظهر
هر چی موتور سوار حرفه ای دیدم کلاه داشته حتی سی جی سوارش...

Mohsen_14
24-03-1394, 11:31 قبل از ظهر
این عکسها رو باید دید و حتی سیو کرد !!

ali_r
24-03-1394, 12:09 بعد از ظهر
اینم پسر اصفهانی که در جا فوت شده ضربه به سر وارد شده و چون کلاه نداشته سرش ترکیده
کلیپش رو دارم ولی عکس همین دو تا بود

ali313
24-03-1394, 08:47 بعد از ظهر
آقای مهرداد جعفری که تو پیست زرین شهر بودند--33 سال داشتند که متاسفانه درجا فوت شدند
آقای بهنام یزدان پناه که تو پیست رفسنجان بودند---گویا ضریب هوشیشون اومده روی 10--و انتقالش دادن به بیمارستانی در یزد---ان شالله خوب بشه
این یه عکس هم مربوط به آقای جعفری
[Only registered and activated users can see links] n.jpg

mohammad@er
25-03-1394, 01:35 بعد از ظهر
وای . خدا کمکشون کنه بنده خدا هارو . این بنده خدا اقا بهنام سرش بد ترکیده .

این تفاق مال کی بوده ؟

به علت خرابی مسیر با گاردریل برخورد میکنه

خدا لعنت کنه مسعولین رو ...

ali313
25-03-1394, 09:18 بعد از ظهر
جمعه گذشته این اتفاقا افتاده

aliyari150
02-04-1394, 10:26 بعد از ظهر
ای بابا .....باز هم این اتفاقات.......متاسفانه این چیزا خیلی شایع شده.....من بایبرم تو فکر ساخت یه چیزی ک دیگه این چیزارو نداشته باشیم...........

من یه مخترعم ...دارم سعی میکنم ولی واقعا سخته ....چون موتور هیچ ایمنی نداره....و نمیشه روش کار کرد ....مگر اینه روی پرت نشدن شخص از روی موتور تمرکز کنم ....وگرنه غیر اون فقط کلاه ایمنیه که از نظر من فقط 10 % حفظ جون میکنه

said khansar
02-04-1394, 10:52 بعد از ظهر
سال87بودبایکی ازدوستام که سوارxl125بودمن پشت میکسربودم دیدم که میکسرراهنمازدسرعتوکم کردم ولی اون رفت که سبقت بگیره خوردبه جاباطری میکسروازروی سقف میکسرافتاد اون برباندخیابون وشانسی که اوردماشینای اونبربهش نزدن!خلاصه بردیمش دکترهمه جای بدنش پلاتینه پاهاش میلنگه یک ذره که به خودش فشارمیاره همه جای بدنش دردمیگیره به علت نداشتن تحرک زیادکلی چاق شده و.....بدن کلی صدمه دیده ولی هنوززندست که دلیل اصلی زنده موندنشاول لطف خدابوده و90درصدداشتن کلاه چون اگه کلاه نداشت باهمون ضربه اول میمرد!