PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشرو پارس200 یا rkv200 یا پالس 180

amirv
22-03-1394, 12:35 قبل از ظهر
به نظرتون یشرو پارس200 بهتره یا rkv200 یا پالس180کدوم بهتره از همه نظر (کیفیت،فراوانی وسایل،تاپ اسپید،شتاب و...) لطفا نظرتون رو باذکر دلیل بگید
پیشاپیش ممنون از نظرات مفیدتون

mehran-aria
22-03-1394, 01:19 قبل از ظهر
اول پالس 180 بعد Rkv200 بعد هم پیشروپارس 200

amirv
22-03-1394, 11:54 قبل از ظهر
تاپ اسپید این موتورها چقدره؟صفر تا صدشون چقدره؟

mehran-aria
22-03-1394, 02:09 بعد از ظهر
تاپ اسپید این موتورها چقدره؟صفر تا صدشون چقدره؟
تاپ اسپید
پالس 180 : 125 با کیلومتر خودش البته رو رد لاین و چراغ قرمز کیلومتر روشن شده بود
RKV200 : خودم باهاش تو کفی 118 تا با دور موتور 10000 رفتم.البته با جی پی اس دقیق
پیشروپارس 200 : نمیدونم ولی به خاطر وزن سنگینش هم تاپ اسپید و هم شتاب کمتری باید داشته باشه

شتاب :
rkv
پالس
پیشرو(البته امتحان نکردم ولی حدس میزنم کمتر از اون دوتا باشه)

big_00a
22-03-1394, 09:18 بعد از ظهر
ببین بذا رک برات بگم این موتورهارو دوسام دارن
پالس اسمش خوب در رفته . واقعا هم موتور خوبیه ... ولی خرج بیوفته اذیت میشی .. ولی شتاب خوبی داره :smilies(113):
آر کی ویی خیلی از شکلش خوشم میاد اصن رخ روانی کننده ایی داره .. صدای زیبایی داره و محصولی هست چون تو دست کویر هست با زنگ به پشتیبانیش تموم قعطاتشو میشه گرفت .. و بنظرم من زیبا تر از پالسه:hanghead:
پیشرو پارس هم چون اصلا ن خوشم میاد ن چیزی دیگ .. فقط یکی از دوسام داشت یکساله موتور میدیدی انگار مدل 79 هست تموم جاهاش صدا افتاده بود :28:

پیشنهاد من آر کی ویی هست

moein 007
22-03-1394, 10:11 بعد از ظهر
دوست عزیز
از تمامی لحاظ ها پالس بهتره و سرتره ولی چند مورد هست که باید بدونی اگه سراغ تیپ سنگین میخوای بری یعنی دنبال ابهت موتور هستی پیشرو پارس بگیر
اگه دنبال تیپ اسپرت و تقریبا مدرن هستی آر کی وی بگیر ولی اگه دنبال باطن هستی فقط پالس
موفق باشی

amirv
23-03-1394, 02:38 بعد از ظهر
دوست عزیز
از تمامی لحاظ ها پالس بهتره و سرتره ولی چند مورد هست که باید بدونی اگه سراغ تیپ سنگین میخوای بری یعنی دنبال ابهت موتور هستی پیشرو پارس بگیر
اگه دنبال تیپ اسپرت و تقریبا مدرن هستی آر کی وی بگیر ولی اگه دنبال باطن هستی فقط پالس
موفق باشی

الان که باطن پالس180 مفتش گرونه یوجی فور پالس که خودشو بکشه صدتا بره سیم پرش هم دست هرکی بوده بعد چند سال به صدای زوزه افتاده
پیشرو پارس تحت لیسانس سوزوکیه چیزیه که همه میگن
ار کی وی موتورش بد نیست ولی وسایلش کم یابه

- - - Updated - - -

ببین بذا رک برات بگم این موتورهارو دوسام دارن
پالس اسمش خوب در رفته . واقعا هم موتور خوبیه ... ولی خرج بیوفته اذیت میشی .. ولی شتاب خوبی داره :smilies(113):
آر کی ویی خیلی از شکلش خوشم میاد اصن رخ روانی کننده ایی داره .. صدای زیبایی داره و محصولی هست چون تو دست کویر هست با زنگ به پشتیبانیش تموم قعطاتشو میشه گرفت .. و بنظرم من زیبا تر از پالسه:hanghead:
پیشرو پارس هم چون اصلا ن خوشم میاد ن چیزی دیگ .. فقط یکی از دوسام داشت یکساله موتور میدیدی انگار مدل 79 هست تموم جاهاش صدا افتاده بود :28:

پیشنهاد من آر کی ویی هست

ممنون از جوابت ولی یه سوال ارکی وی مدل 89 یا90 قیمت چند میخوره؟

- - - Updated - - -

تاپ اسپید
پالس 180 : 125 با کیلومتر خودش البته رو رد لاین و چراغ قرمز کیلومتر روشن شده بود
RKV200 : خودم باهاش تو کفی 118 تا با دور موتور 10000 رفتم.البته با جی پی اس دقیق
پیشروپارس 200 : نمیدونم ولی به خاطر وزن سنگینش هم تاپ اسپید و هم شتاب کمتری باید داشته باشه

شتاب :
rkv
پالس
پیشرو(البته امتحان نکردم ولی حدس میزنم کمتر از اون دوتا باشه)

دوست عزیز من از یه نفر که پیشرو داشت شنیدم میگفت پیشرو تا135 تا پرمیکنه

محمدمحسن
23-03-1394, 08:22 بعد از ظهر
دوستان سوال ببخشید اینجا میپرسم

پالس پره ای بهتره یا رینگ اسپرت ؟

زیاد دیدم پالس هارو بخاطر پره ای بودن زیاد تبلیغ میکنند .

مزایای این پره ای ها چیه .؟

MANHUNT
24-03-1394, 10:41 قبل از ظهر
الان که باطن پالس180 مفتش گرونه یوجی فور پالس که خودشو بکشه صدتا بره سیم پرش هم دست هرکی بوده بعد چند سال به صدای زوزه افتاده
پیشرو پارس تحت لیسانس سوزوکیه چیزیه که همه میگن
ار کی وی موتورش بد نیست ولی وسایلش کم یابه

- - - Updated - - -

ممنون از جوابت ولی یه سوال ارکی وی مدل 89 یا90 قیمت چند میخوره؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز من از یه نفر که پیشرو داشت شنیدم میگفت پیشرو تا135 تا پرمیکنه

شما که از پالس 180 بد میگی پس چرا اطلاعات ازش میخوای خطش بزن داداش من برو همون ار کا وی یا پیشرو بگیر اره پالس 180 بدرد نمیخوره برو موتور چینی بخر اینم بدون پالس 180 یکی از سگ جون ترین موتورای داخل ایرانه دوما 100 تا به زور میره این واقعا عجیبه اشاره کنی 120 تا رو راحت پر میکنه خیلی خوب گاز میخوره

moein 007
24-03-1394, 12:51 بعد از ظهر
دوستان سوال ببخشید اینجا میپرسم

پالس پره ای بهتره یا رینگ اسپرت ؟

زیاد دیدم پالس هارو بخاطر پره ای بودن زیاد تبلیغ میکنند .

مزایای این پره ای ها چیه .؟
دوست عزیز پره ای بهتره خیلی هم بهتره البته قیمتش هم فضایی تر هست نسبت به رینگی منم دقیقا تفاوتش رو نمیدونم ولی مثل پراید کره ای است با ایرانی

- - - Updated - - -

آقا شما که پالس رو دوست نداری اصلا بهتره تو گزینه ها نیاریش پیشرو پارس من خیلی دوست دارم ولی کاملا ایرانی هست و به مفت نمیرزه سرعت هم 110 تا بترکه میره ولی بحث آر کی وی جداست موتور خوبیه شتابش خوبه ظاهرش هم جالبه ولی قطعات کم یابه بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند

pooyamohammed
04-08-1394, 03:01 قبل از ظهر
پیشرو پارس فقط قیافه دارد. اسب بخار خیلی کمی در مقایسه با پالس دارد.