PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سی جی ال اصلی یا باکسر 150 ؟

Mehdiebrahimi72
19-03-1394, 06:44 بعد از ظهر
با عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان
ممنون میشم راهنمائی کنید بین خرید موتورهای زیر

Honda CGL 125
Bajaj Boxer 150

مدل هوندائی که مد نظر دارم 84 هستش که طبق گفته فروشنده بسیار سالم هستش و باهاش خوب برخورد شده ، با همین پول میتونم باکسر 150 مدل 90-91 هم بگیرم.
پیشنهاد شما کدومه ؟

من آماتور هستم ، موتوری که داشتم اسکوتر بوده و اطلاعات خاصی از موتور ندارم
سوالهایی که برام پیش میاد اینهاست :

برتری که سی جی ال داره ، اینه که پنج دنده هستش و کیفیت ساختش بالاتر از باجاج هستش ولی عیبی که میشه روش گذاشت اینه که موتور 10 سال کار کرده ، طبق گفته فروشنده 48 هزار تا ، آیا اصلا این یک عیب محسوب میشه یا موتورهای هوندا عمری هستند ؟ چون من سی جی ژاپن دیدم که بعد از 25-30 سال هنوزم سر حال هستن.

عیبی که میشه رو باجاج هم گذاشت اینه که موتور 4 دنده هستش و تو سرعت بالا یک مقدار فشار میاد به موتور ، البته قصد سرعت رفتن با موتور رو ندارم ، بیشتر دنبال "خراب نشدن" و بی خرج بودن موتور هستم ، آیا کیفیت ساخت باجاج باکسر با سی جی ال اصلی قابل مقایسه است ؟

بین این 2 مدل ظاهر اصلا برام مهم نیست ، من یه سواری نرم میخوام با مصرف پایین و اگر بشه چند سالی این موتور رو داشته باشم و مجبور نشم چند وقت دیگه دوباره عوضش کنم. در کل اگر مورد خاصی هست راجبه این دو در قالب مقایسه اعلام کنید.

ممنون میشم دوستان و استادان گرامی راهنمائی کنند ، با تشکر و تجدید احترام.

Amir CG
19-03-1394, 08:30 بعد از ظهر
اگر هونداهه بیشتر قطعاتش فابریک باشه هوندا رو بردار.

Sent from my D6502 using Tapatalk

ZiGil
20-03-1394, 03:00 بعد از ظهر
مگه این موتورهای طرح هوندا cgl ایرانی عیبی دارند که شما موتور 10 سال کارکرد اصل رو بهشون ترجیح میدی؟

MANHUNT
21-03-1394, 10:18 قبل از ظهر
با عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان
ممنون میشم راهنمائی کنید بین خرید موتورهای زیر

Honda CGL 125
Bajaj Boxer 150

مدل هوندائی که مد نظر دارم 84 هستش که طبق گفته فروشنده بسیار سالم هستش و باهاش خوب برخورد شده ، با همین پول میتونم باکسر 150 مدل 90-91 هم بگیرم.
پیشنهاد شما کدومه ؟

من آماتور هستم ، موتوری که داشتم اسکوتر بوده و اطلاعات خاصی از موتور ندارم
سوالهایی که برام پیش میاد اینهاست :

برتری که سی جی ال داره ، اینه که پنج دنده هستش و کیفیت ساختش بالاتر از باجاج هستش ولی عیبی که میشه روش گذاشت اینه که موتور 10 سال کار کرده ، طبق گفته فروشنده 48 هزار تا ، آیا اصلا این یک عیب محسوب میشه یا موتورهای هوندا عمری هستند ؟ چون من سی جی ژاپن دیدم که بعد از 25-30 سال هنوزم سر حال هستن.

عیبی که میشه رو باجاج هم گذاشت اینه که موتور 4 دنده هستش و تو سرعت بالا یک مقدار فشار میاد به موتور ، البته قصد سرعت رفتن با موتور رو ندارم ، بیشتر دنبال "خراب نشدن" و بی خرج بودن موتور هستم ، آیا کیفیت ساخت باجاج باکسر با سی جی ال اصلی قابل مقایسه است ؟

بین این 2 مدل ظاهر اصلا برام مهم نیست ، من یه سواری نرم میخوام با مصرف پایین و اگر بشه چند سالی این موتور رو داشته باشم و مجبور نشم چند وقت دیگه دوباره عوضش کنم. در کل اگر مورد خاصی هست راجبه این دو در قالب مقایسه اعلام کنید.

ممنون میشم دوستان و استادان گرامی راهنمائی کنند ، با تشکر و تجدید احترام.
بوكسر ١٥٠ بردار موتور خيلي خوبي هستش سي جي ال موتور عالي هستش اما اين موتوري كه شما ميخواي بگيري ده سالش شده يعني امسال تموم بشه فرسوده حساب ميشه يه صفر يا كاركرده در حد بوكسر ١٥٠ بگير تا دو سه سال راحتي كيفيت محصولات باجاج هم خيلي خوبه بوكسر ٩٠ تا بدون فشار ميره اونم ٩٠ تاي واقعي كه خوبه

Amir CG
24-03-1394, 01:13 قبل از ظهر
برادر من اگر باکسر صفر باشه عالیه ولی اگر دست دو باشه مفت نمی ارزه.چون باکسر بعد دو سال به خرج میفته.ولی سی جی آل هوندا لوازم فابریک باشه حداقل سه چهار سال ديگه کار میکنه.حتی اگر صاحب قبليش خوار موتورو...... باشه.

Sent from my D6502 using Tapatalk

Ali
24-03-1394, 07:34 قبل از ظهر
بنده خودم الان یکسال هست باکسر دارم و کاملا راضی هستم ازش بسیار با کیفیت و عالی هست تا حدود 110تا میره ولی اکثرا بیشتر از 95 بهتره نره چون یه مقدار فشار میاد

Mehdiebrahimi72
08-04-1394, 07:15 قبل از ظهر
مرسی از همه دوستان بابت نظرهاتون ، واقعا ممنون ، استفاده کردم.
والا با کسری بودجه ای که من داشتم همون سی جی ال رو گرفتم الان یه دو هفته ای هست دارمش.
خداروشکر تا حالا که اذیت نکرده ،
پلاک و سند و مدارک هم به نام شد ، ولی همونطور که دوستان گفتن و من متوجه شدم از سال دیگه این موتور اسقاطی محسوب میشه ، درسته ؟
و اگر پلیس بگیره موتور فاتحه ش خونده ست.
باید آسه برم آسه بیام ، مخصوصا تو این تهران که هرروز کلی موتور میگیرن ...
باز هم ممنون از همگی

MANHUNT
08-04-1394, 03:44 بعد از ظهر
مرسی از همه دوستان بابت نظرهاتون ، واقعا ممنون ، استفاده کردم.
والا با کسری بودجه ای که من داشتم همون سی جی ال رو گرفتم الان یه دو هفته ای هست دارمش.
خداروشکر تا حالا که اذیت نکرده ،
پلاک و سند و مدارک هم به نام شد ، ولی همونطور که دوستان گفتن و من متوجه شدم از سال دیگه این موتور اسقاطی محسوب میشه ، درسته ؟
و اگر پلیس بگیره موتور فاتحه ش خونده ست.
باید آسه برم آسه بیام ، مخصوصا تو این تهران که هرروز کلی موتور میگیرن ...
باز هم ممنون از همگی
موتور سيكلتي كه ده سال از توليدشون بگذره فرسوده حساب ميشه بايد ده سالش پر شد بيشتر مواظب باشي اينكه تا كي سوارش بشي به زرنگي خودت بستگي داره موتور فرسوده اگه توسط پليس راهنمايي رانندگي گرفته بشه فاتحش خوندي مگه اينكه اشنا داشته باشي