PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید موتور

motor
13-07-1390, 09:40 قبل از ظهر
سلام دوستان
اول از همه می خواستم از سایت خوبتان تشکر کنم و بعد می خواستم نظر شخصیتان را در مورد موتور مناسب جهت خرید را جویا بشم.
راستش من یک موتور می خواستم که اول از همه ترددش مجاز باشه و بعد مهمترین چیز واسم پشت ترافیک تهران نموندنه.و سومین چیز جنس خوب موتور و قدرت خوب و پیدا شدنه لوازم یدکی هست.بعدش شتاب واسم مهمه و در اخر تاپ اسپید.
با این مشخصات خودم فکرم سمته روان رفته ولی من اکثر کارم تو شهره و خارج شهر کمتر احتیاج دارم.نمیدونم روان واسه تو شهر رفتن مناسب هست یا نه؟(در ضمن از موتورهای هوندای معمولی دسته خرگوشی زیاد خوشم نمیادو کلا از موتورهای تریل بیشتر خوشم میاد ولی نمی دونم واسه تو شهر رفتن واسه مدت زیاد مناسب هستند یا نه؟)
در ضمن اگه روان بهترین گزینه هست میشه بگید250 ان اخر وارد بازار میشه و مجوز واسه 250 ممکنه دوباره بدن؟(زیاد واسه خریدن عجله ندارم و دوست دارم قدرت موتور تا میشه زیاد باشه)
حالا با این مشخصات وترتیب اولویت واسه خریدن به نظرتان بهترین گزینه واسه خریدم چی هست؟زیاد واسه خریدن عجله ندارم و اگه با صبر کردن موتور بهتری گیرم بیاد صبر می کنم.
خواهش میکنم بهم کمک کنید و از این سردرگمی بیرونم بیارید.
با تشکر و سپاس از شما و سایت خوبتان.

Alireza
13-07-1390, 11:35 قبل از ظهر
منم نظرم رو روانه چون نمیخوای پشت چراغ بمونی با روان میتونی از هر جا که گیر بیاری رد بشی کیفیت خوبی هم داره
250 روان حالا حالا ها نمیاد

Kami
13-07-1390, 12:44 بعد از ظهر
اپاچی قدرت مانور بهتری داره برای داخل شهر
پالس برای پایداری تو سرعت مناسبه
روان برای چاله چوله های تهران کاملا مناسبه
اما شما نمیتونید یه موتور بخرید که همه امکانات رو داشته باشه
روان برای سرعت بالا مناسب نیست
اپاچی هم برای چاله چوله های شهر مناسب نیست
کلا باید بستگی به قد و نیاز موتور خرید
پالس 180 کیفیت خوبی داره

Ali
13-07-1390, 01:03 بعد از ظهر
شما تو این محدوده tvs rocks هم میتونی بخری هم میتونی با کلاچ ازش استفاده کنی هم بی کلاچ هم باهاش اهنگ میزاری کلی حال میکنی کیفیتشم دیگه معلومه دایچی 250 هم میتونی بگیری

motor
13-07-1390, 06:34 بعد از ظهر
من اکثر کارم تو شهره و خارج شهر کمتر احتیاج دارم.نمیدونم روان واسه تو شهر رفتن مناسب هست یا نه؟(البته خصلت افرودی ان را هم بسیار می پسندم)ولی اگه بخوام واسه عبور و مرورم در شهربرای مدتها روش حساب کنم مشکلی واسم درست نمی کنه؟

Alireza
13-07-1390, 09:11 بعد از ظهر
نه مشکلی واست درست نمیشه تو روان احساس راحتی داری و کنترل بیشتر چون بالاتری

motor
14-07-1390, 04:28 قبل از ظهر
لاکی جان
قیافه این نوع موتورها را (تی وی اس)زیاد نمی پسندم ولی از کیفیتتشان زیاد شنیدم.:25r30wi:

اگه بخوام یک روان نو بخرم از نمایندگی بخرم بهتره یا برم بازار؟ایا جایی سراغ دارید بجه ها که مطمئن باشه و ارزون تر از نمایندگی باشه؟
من امسال می خوام بخرم ولی چون تا پایان امسال عجله ندارم به نظرتان اگه چند ماه دیگه صبر کنم می تونم با قیمت مناسب تر گیر بیارم یا زیاد تفاوت نمی کنه؟
با تشکر از همه دوستان:grouphugg:

Alireza
14-07-1390, 10:29 قبل از ظهر
بازار از نمایندگی ارزونتره
قیمت هم تو پاییز و زمستون به کمترین حالت خود میرسه

reza KTM
14-07-1390, 03:02 بعد از ظهر
لاکی جان
قیافه این نوع موتورها را (تی وی اس)زیاد نمی پسندم ولی از کیفیتتشان زیاد شنیدم.:25r30wi:

اگه بخوام یک روان نو بخرم از نمایندگی بخرم بهتره یا برم بازار؟ایا جایی سراغ دارید بجه ها که مطمئن باشه و ارزون تر از نمایندگی باشه؟
من امسال می خوام بخرم ولی چون تا پایان امسال عجله ندارم به نظرتان اگه چند ماه دیگه صبر کنم می تونم با قیمت مناسب تر گیر بیارم یا زیاد تفاوت نمی کنه؟
با تشکر از همه دوستان:grouphugg:
کمترین قیمت هر موتور پلاک شده رو میتونی در برج 12 بخری چون مدل میشه سال قبل و طرف فقط رد میکنه بره با کمترین سود

فکر نکنم علیرضا خیلی تو زمستون افت قیمت داشته باشیم نهایت 20 تومان

Alireza
14-07-1390, 04:01 بعد از ظهر
رضا خیلی پایینتره زمستون روان از 1 و 900 الان شده 1 و 850 زمستون پایینتر هم میاد

کوروش
20-07-1390, 12:39 قبل از ظهر
روان خوبه /پيشرو پارس هم خوبه ارزون هم هستش/ كوير خوبه/ پالس عاليه ولي كمي گرون/اپاچي خوبه ولي استحلاك بالا !!!
اگه خواستي يك روز بيا با هم بريم دست دوم همه اين موتور هارو ببين خودت قضاوت كن!!!
اين شماه منه خوشحال ميشم اگه كاري يا كمكي راجعه به موتور داشتيد زنگ بزنيد !!!
09378666821:grouphug: