PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توقف تولید موتورسیکلت های کاربراتوری در کشور

ali313
19-03-1394, 03:01 بعد از ظهر
به گزارش مشرق، معاون سازمان محيط زيست گفت: با هماهنگي هاي انجام گرفته با وزارت صنايع و معادن، از مهر سال آينده نبايد موتورسيکلت هاي کاربراتوري در کشور توليد شود و بايد موتور آنها انژکتوري باشد.

دکتر سعيد متصدي افزود: در حال حاضر کمتر از 2 درصد از موتورسيکلت هاي توليدي در کشور انژکتوري هستند واز اوايل سال 96 نيز شماره گذاري موتورسيکلت هاي کاربراتوري ممنوع مي شود.

ali_r
19-03-1394, 03:14 بعد از ظهر
همش کشکه

mahdi24
19-03-1394, 04:14 بعد از ظهر
منم تو اخبار شنیدم اصلا بعید نیست همچین اتفاقی بیوفته مثل اینکه کیسه هوا و یورو 4 و abs رو برای ماشینا اجباری کردن

فکر کن هندا 125... full enjectoin

yasharazary
19-03-1394, 04:16 بعد از ظهر
همین کم بود فقط،از محدودیت حجم ممنوع شدن دوزمانه شروع شد،الانم کاربرات ممنوعه

خو مسخره یبار جمعش کنید دیگه

کمپانیای موتور سازیم ک شدن مث مرسدس بنز،هررزو یه چیز برقی اضافی میکنن به موتور، برای راحت تر شدن رانندگی،کلا داریم به سمتی میریم لذت موتور سواری از بین میره

mahdi24
19-03-1394, 04:24 بعد از ظهر
عه سلام یاشار جان ... خوبی ؟

یعنی میگی لذت رانندگی تو کاربراته ؟

به نظرم انژکتور بهتره و الودگیشم کمتره !! پالس 220 هم تو هند انژکتوری داره ولی هرچی ایران اومده کاربراته البته فکر کنم یه تعداد کمی با انژکتور بودن ... برای هزینشه که کاربرات میزنن وگرنه انژکتور خیلی بهتره

VAHID
19-03-1394, 06:26 بعد از ظهر
اخبار اعلام کرده که از سال 96 فقط موتور انژکتوری پلاک میکنن

به شرکت ها برای ارتقا فناوری و نصب انژکتور وام داده میشه

m-s-d
19-03-1394, 06:43 بعد از ظهر
فکر کنم یه اشتباهی شده و جناب دکتر آمار مربوط به چین و هند را دادند.آخه در کشور ما اصلن موتور تولید میشه که دو درصدش انجکتور باشه:25r30wi:

حالا بیچاره شزکت ها مجبورن به طرف چینی و هندی بگن آغا انجکتور بسازین

said khansar
19-03-1394, 06:53 بعد از ظهر
جدیدن موتورسی جی انژکتورزیادمیبینم کاری نداره انژکتورکردن موتورهافقط بااین کارکمک کمی میشه الودگی هوایه بحث مفصلی هستش وانژکتورنصبت به کاربرات خیلی بهتره ولی کاربرات یه خوبی داره که خودت میتونی همه کارشوبکنی ولی انژکتوربعضی جاهااذیت میکنه!

mid
19-03-1394, 07:32 بعد از ظهر
منم تو اخبار شنیدم اصلا بعید نیست همچین اتفاقی بیوفته مثل اینکه کیسه هوا و یورو 4 و abs رو برای ماشینا اجباری کردن

فکر کن هندا 125... full enjectoin

فکر کنم منظور شما Fuel Injection یا همون سیستم پاشش سوخت باشه :
[Only registered and activated users can see links] 7%D9%86%DB%8C_%D8%A7%D9%86%DA%98%DA%A9%D8%AA%D9%88 %D8%B1%DB%8C

hossseyn
19-03-1394, 08:19 بعد از ظهر
جدیدن موتورسی جی انژکتورزیادمیبینم کاری نداره انژکتورکردن موتورهافقط بااین کارکمک کمی میشه الودگی هوایه بحث مفصلی هستش وانژکتورنصبت به کاربرات خیلی بهتره ولی کاربرات یه خوبی داره که خودت میتونی همه کارشوبکنی ولی انژکتوربعضی جاهااذیت میکنه!

سلام اون چیزی که رو سی جی ها میبینید انژکتور نیست یه وسیله ای برای اینه که یخورده از بخار روغن را از سر سیلندر میفرسته تو کاربراتور تا موتور بهتر کار کنه... ولی اکثرا به اشتباه میگن انژکتور... انژکتور چندتا رکن اساسی اضافه میکنه به موتور مثل پمپ سوخت، ای سی یو، سوخت پاش وچندتا سنسور، کاربراتور هم کلا حذف میشه به جاش یه دریچه گاز نصب میشه...

said khansar
19-03-1394, 08:23 بعد از ظهر
سلام اون چیزی که رو سی جی ها میبینید انژکتور نیست یه وسیله ای برای اینه که یخورده از بخار روغن را از سر سیلندر میفرسته تو کاربراتور تا موتور بهتر کار کنه... ولی اکثرا به اشتباه میگن انژکتور... انژکتور چندتا رکن اساسی اضافه میکنه به موتور مثل پمپ سوخت، ای سی یو، سوخت پاش وچندتا سنسور، کاربراتور هم کلا حذف میشه به جاش یه دریچه گاز نصب میشه...
دوست عزیزفرق انژکتوربابخارکش زمین تازیرزمینه انژکتوربودخودم به چشمه دیدم!

Amir CG
19-03-1394, 08:28 بعد از ظهر
داداش ینی شما سی جی دیدی که ای سيو داشته باشه؟

Sent from my D6502 using Tapatalk

senior.alireza
19-03-1394, 09:14 بعد از ظهر
داداش ینی شما سی جی دیدی که ای سيو داشته باشه؟

Sent from my D6502 using Tapatalk
اینطور که معلومه باید از دو سال دیگه ببینیم !! حتما قیمت میشه 5 میلیون ! آپاچی حتما میشه 10 تومن !!!

ZirCgari
19-03-1394, 11:51 بعد از ظهر
نمیدونم جایی که نه بنزیشن بنزین ـه نه آلاینده هاش استاندارد این خبرها چیه درز میکنه بیرون!

وقتی میگن 405 وپراید یورو4 لابد اینکاره ن

st3
21-03-1394, 09:13 قبل از ظهر
سلام دوستان
آیا اطلاعی دارید که چه موتور هایی در حال حاضر انژکتوری تولید میشند؟

vahid03
21-03-1394, 10:24 قبل از ظهر
قیمت طرح هوندا میشه 6 تومن خدایا من که میخوام فلات 250 بگیرم باید 15 تومن بدم!!!!!!! جانیا:23:

Adolf Hitler
21-03-1394, 11:49 قبل از ظهر
درود دوستان
به نظر من دیگه این سی جی 125 باید تولیدش متوقف بشه واقعا دیگه در این حد نباید شورشو ببرند . یه موتور مرغوب و استاندارد تولید کنند جای این سی جی ها و به قیمت مناسب بدن دست مردم.

yaser_tak
21-03-1394, 12:20 بعد از ظهر
سلام اون چیزی که رو سی جی ها میبینید انژکتور نیست یه وسیله ای برای اینه که یخورده از بخار روغن را از سر سیلندر میفرسته تو کاربراتور تا موتور بهتر کار کنه... ولی اکثرا به اشتباه میگن انژکتور... انژکتور چندتا رکن اساسی اضافه میکنه به موتور مثل پمپ سوخت، ای سی یو، سوخت پاش وچندتا سنسور، کاربراتور هم کلا حذف میشه به جاش یه دریچه گاز نصب میشه... سلام دادش موتور سی جی منم از چیزی داره که میفرسته برای کاربراتورکه موتور بهتر کار کنه داره بردم مکانیکی برای عیب یابی مگه این موتور بخار داره و کم کم به روغن سوزی میفته بنظرت درست گفته اخه شما مگیی برای کارکرد بهتر موتور باید بخار بفرسته برای کاربراتورتا بهتر کار کنه؟؟

hossseyn
22-03-1394, 09:39 بعد از ظهر
سلام.... دایلیم، هیوسانگ، کی تی ام دوک، نینجا کاوازاکی چندتا از موتور های انژکتور هستند که احتمالا ارزون ترین شون دایلیمه نزدیک سیزده میلیون..

Komando
22-03-1394, 09:47 بعد از ظهر
به گزارش مشرق، معاون سازمان محيط زيست گفت: با هماهنگي هاي انجام گرفته با وزارت صنايع و معادن، از مهر سال آينده نبايد موتورسيکلت هاي کاربراتوري در کشور توليد شود و بايد موتور آنها انژکتوري باشد.

دکتر سعيد متصدي افزود: در حال حاضر کمتر از 2 درصد از موتورسيکلت هاي توليدي در کشور انژکتوري هستند واز اوايل سال 96 نيز شماره گذاري موتورسيکلت هاي کاربراتوري ممنوع مي شود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wow::25r30wi:

hossseyn
22-03-1394, 09:52 بعد از ظهر
سلام دادش موتور سی جی منم از چیزی داره که میفرسته برای کاربراتورکه موتور بهتر کار کنه داره بردم مکانیکی برای عیب یابی مگه این موتور بخار داره و کم کم به روغن سوزی میفته بنظرت درست گفته اخه شما مگیی برای کارکرد بهتر موتور باید بخار بفرسته برای کاربراتورتا بهتر کار کنه؟؟

سلام.. فکر میکنم دو جور بخار روغن هست یکی بخاری که به خاطر گرم شدن انجین و خود روغن تولید میشه که طبیعیه و مقدار کمی از همین بخار وارد کاربراتورمیشه .... یکی دیگه هم بخاری هست که بخاطر ضعیف شدن رینگ ها و بوش های اطراف میل سوپاپ ها ایجاد میشه و نشونه روغن سوزی هست،و اطلاعات من هم در این حد هست... :297:

Komando
22-03-1394, 09:56 بعد از ظهر
دوست عزیزفرق انژکتوربابخارکش زمین تازیرزمینه انژکتوربودخودم به چشمه دیدم!دوستان فکر کنم منظور شما همون کاهنده الودگی هواست.یه رگولاتور هست که اکسیژن رو به داخل خروجی دود از سرسیلندر تزریق میکنه و باعث کاهش گازهای مضر میشه.

معمار
23-03-1394, 05:02 قبل از ظهر
:gigglesmile::gigglesmile:

فرض کن سی جی دیاگ بخاد و بری پیش یکی از موتور سازا کله گنده تو تهران
طرف موتور سنگینش و اورده اونجا بعد منم رفتم این اشغال و دیاگ بزنم