PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار قفل بنزین چیه؟

kaveh_am
15-03-1394, 07:36 بعد از ظهر
سلام
قفل بنزین موتور من نشتی داره باز کردم و فترش رو یکم باز تر کردم درست شد ولی بعد از 2 ساعت باز هم نشتی داد(در حالت باز نشتی میده)....
از این کلید باز یا بسته های تک پیچ هم هست....

حالا سوال این که اگر کلا همیشه کلید باز باشه مشکل ایجاد میکنه؟
اگر مشکل ایجاد نمیکنه فیلترش رو بزارم بمونه و خودش رو یه حوری یکسره کنم بره...

said khansar
15-03-1394, 07:43 بعد از ظهر
مشکلی نداره یکسره بشه ولی سعی کن یه شیربنزین بگیرعوضش کن چون موتورت زاپاس بنزین نذاشته باشه وسط راه یموقع نزارتت!اگه هم نگران دزدیده شدن بنزینشی قفل دارشوبگیر

kaveh_am
15-03-1394, 08:41 بعد از ظهر
مشکلی نداره یکسره بشه ولی سعی کن یه شیربنزین بگیرعوضش کن چون موتورت زاپاس بنزین نذاشته باشه وسط راه یموقع نزارتت!اگه هم نگران دزدیده شدن بنزینشی قفل دارشوبگیر
الان شیرش زاپاس دار نیست.
شیر تک پیچ زاپاس دار هم تو بازار هست؟

said khansar
15-03-1394, 09:03 بعد از ظهر
بایدباشه یه سوالی کن!اگه هم نبودزاپاس دارش کن

kaveh_am
18-03-1394, 03:01 بعد از ظهر
تک پیچ زاپاس دارش هم بود ولی سایزش به سایزه پیچ باک من نمیخورد..باید یه تبدیل براش میتراشیدم ...وزنش هم زیاد بود(وزن برام مهمه:29:)
یه دستگاه تراش مینی خونمون دارم...یه شیر بدون قفل با آلمینیوم براش تراشیدم 39 گرم سبکتر شد...

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

said khansar
18-03-1394, 04:21 بعد از ظهر
خداروشکرمشکل حل شدراستی دوست عزیز39گرم سبکترچرامهمه روکجاتعثیرمیزلره؟

kaveh_am
18-03-1394, 09:22 بعد از ظهر
نمیدونم جرا ولی تو موتور اصلا به وزن کاری ندارن...حتی شرکت های مشهور هم وزن لاستیک مونور رو نمینویسن..
ولی برعکس تو دوچرخه وزن خبیلی مهمه و همه چی رو سبک میکنن..
همینجوری تیکه تیکه وزن کم میشه... موتور 62.5 کیلو بود تا اینجا 10 کیلو از وزنش کم کردم.
وزن کمتر شتاب بیشتر فرمان پزیری بهتر....

said khansar
19-03-1394, 04:37 بعد از ظهر
اره درسته وزن کمترمساوی شتاب بیشترمصرف کمترمانوربهترتوی سرعتهای پایین و.....وخیلی شرکتای معروف موتورسواری هستندکه دارن وزن موتورومیارن پایین مخصوصن توموتورهای کراس ولی پیش خودم گفتم 39گرم شایدخاک وسنگای چسبیده به لاستیک وموتورنباشه!درکل موفق باشی کارتونم تحسین برانگیزه!